درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

milad835

عضو جدید
کمک

کمک

در مورد گوگرد زدایی مطلب میخوام اگه کسی هست لطفا خبر بده

ooskarim

عضو جدید
سلام دوستان .فکر کنم باید فارسی مینوشتم که جواب بدین.مقاله در مورد واحد مراکس میخواستم.البته غیر از اون 3 صفحه ای که تو باشگاه بود.واسه سمیناره.فارسی هم که باشه عالی میشه.درود و سپاس

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام دوستان .فکر کنم باید فارسی مینوشتم که جواب بدین.مقاله در مورد واحد مراکس میخواستم.البته غیر از اون 3 صفحه ای که تو باشگاه بود.واسه سمیناره.فارسی هم که باشه عالی میشه.درود و سپاس

واحد مراکس تو همون تاپیک شرح فرایند واحدهای پالایشگاهی کامل توضیح داده شده. چیز خاص دیگه ای نداره.

maede_chem

عضو جدید
سلام.
کسی میتونه منحنی ژول تامسون رو با یکی از نرم افزارای ریاضی رسم کنه؟؟؟من اصلا بلد نیستم با نرم افزارا کار کنم:(اگه می تونین کمکم کنین لطفا:(
sheytonak_91@yahoo.com

zsinner

عضو جدید
سلام
دنباله مقاله درباره جدا کننده های مایع و بخار میگردم
کسی هست که بتونه کمکم کنه؟
ممنون

siqma67

عضو جدید
سلام کسی میتونه بطور کامل تفاوت کندانسورهای عمودی و افقی رو با هم بهم بگه ممنونم.

mry68

عضو جدید
راهنمایی برا انتخاب رشته ارشد

راهنمایی برا انتخاب رشته ارشد

سلام من رتبم تو ارشد مهندسی شیمی 175 شده میخواستم ببینم گرایش پیشرفته امیر کبیر بالاتر بزنم یا 3تا گرایش تربیت مدرس رو؟اگه کسی اطلاعی از گرایش پیشرفته داره هم ممنون میشم یه توضیحی بده:gol:

eghbali66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من رتبم تو ارشد مهندسی شیمی 175 شده میخواستم ببینم گرایش پیشرفته امیر کبیر بالاتر بزنم یا 3تا گرایش تربیت مدرس رو؟اگه کسی اطلاعی از گرایش پیشرفته داره هم ممنون میشم یه توضیحی بده:gol:

سلام. لطفاً درخواستاتونو تو قسمت مربوطه بنویسین. معمولاً پیشرفته رو بالا میزنن. یه فرق مهم بین دو دانشگاه نمره دادنه. پیشرفته گرایش خوبیه

vida90

عضو جدید
کاربر ممتاز

امیرکبیر خیلی بهترازمدرس هست وگرایش پیشرفته هم خیلی خوبه

roya82

عضو جدید
با سلام من به مقالات زیر احتیاج دارم ، ممنون میشم برام بزارین.
1. Fe(II/III) adsorption onto styrene/divinyl benzene based polymers
G. Ahmetli1,*, E. Tarlan2 Journal of Applied Polymer Science
Volume 104, Issue 4, pages 2696–2703, 15 May 2007
2. Highly efficient removal of heavy metals by polymer-supported nanosized hydrated Fe(III) oxides: behavior and XPS study.
Pan B, Qiu H, Pan B, Nie G, Xiao L, Lv L, Zhang W, Zhang Q, Zheng S.
2010 Feb;44(3):815-24. Epub 2009 Oct 28.
3. Batch and fixed-bed column techniques for removal of Cu(II) and Fe(III) using carbohydrate natural polymer modified complexing agents
AHMAD Salwa A (1)
Carbohydrate polymers ,2011, vol. 83, no4, pp. 1470-1478 [9 page(s) (article)] (3/4 p.)
4. Polymer-Enhanced Crossflow Filtration for Removal of Fe(III), Cu(II), and Cd(II) Ions from Dilute Aqueous Solutions
Cemal Çifci; Oya Şanlı
Separation Science and Technology, 1520-5754, Volume 44, Issue 8, 2009, Pages 1722 – 1736

milad835

عضو جدید
کممممممممک

کممممممممک

بابا یکی به داد من برسه من با استادم کل انداختم شدید,یه پروژه به من داد منم واسش پروژه بردم گفته مطالبش مختصره چون من فقط سرچ کرده بودم حالا می خوام کتابی چیزی گیر بیارم واسش کامل ببرم.موضوع پروژه مرکا پتان زدایی هست اگه کتابی میشناسین لطفا معرفی کنید.

rahim-n

عضو جدید
آزمون استخدامی شرکت ملی گاز چطور بود؟

آزمون استخدامی شرکت ملی گاز چطور بود؟

به نظر شمارشته هایی که تو لیست استخدامی نبودن ولی مرتبط با گاز هستن هم می گیرن؟

mim.shimi

کاربر فعال
دو سوال در مورد ترمودینامیک 1:
1-یک نفر برای افزایش بازده یک نیروگاه،پیشنهاد می کند که با کمک یک پمپ حرارتی،حرارت را از منبع انرژی بگیریم وبا افزایش دمای ان توسط پمپ،به نیروگاه وارد نماییم.نظر شما در مورد این پیشنهاد چیست؟

2-سه موتور کارنورا در نظر بگیرید که اولی بین درجه حرارت Th و Ti،دومی بین Ti و Tc و سومی بین Th و Tc کار میکند.رابطه بین راندمان حرارتی بین این سه موتور را بیابید.؟
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم.:D;)

heliacalow

عضو جدید
میشه یه مقاله در مورد یکی از مبلمانهای شهری به من بدید .پلیزپلیزپلیزپپپپپپپپپپپپپپلیییییییییییییییییییییییز

milad835

عضو جدید
به نظر شما شغل پر درامد در ایران چیه؟

به نظر شما شغل پر درامد در ایران چیه؟

به نظر شما پر درامدترین شغل در ایران چیه؟

milad835

عضو جدید
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته من اینو پرسیدم که به جواب برسم.منم چند تا شغل سراغ دارم البته ایناییرو که دیدمو میگم,مثلا واردات صنایع نفتی,کار خونه های بزرگ مثل کار خونه ی سیمان یا لوله,پیمانکاری رتبه 1و...

chemist880

عضو جدید
البته من اینو پرسیدم که به جواب برسم.منم چند تا شغل سراغ دارم البته ایناییرو که دیدمو میگم,مثلا واردات صنایع نفتی,کار خونه های بزرگ مثل کار خونه ی سیمان یا لوله,پیمانکاری رتبه 1و...

جالبه................
اگه اینا پردرامد ترین شغل های سال باشن............... تو دوره آمورشی شون چی رو میخوان آموزش بدند؟

milad835

عضو جدید
جالبه................
اگه اینا پردرامد ترین شغل های سال باشن............... تو دوره آمورشی شون چی رو میخوان آموزش بدند؟

جالب اینجاست خیلی از این سرمایه دارا سطح سوادشون دیپلم یا کمتره مثلا همین پیمانکارا

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه شغل نسبتا" پر درآمد که فقط برای تحصیل کرده ها هست استاد دانشگاهیه
البته نه تو هر دانشگاهی.
شنیدم (فقط شنیدم) اگه کسی بتونه عضو هیات علمی دانشگاه تهران بشه فقط واسه هیات علمی بودنش ماهی تا 6.5 میلیون بهش میدن
درآمد کمی نیست.

aaj6551

عضو جدید
به نظر من شغل پر در امد در ایران زر گری می باشد
به دلایل زیر:
1)قیمت فزاینده طلا
2)عدم وجود رکود و نزول در این بازار در هیچ یک از دوره های سال
3)علاقه شدید زنان ایرانی مخصوصا لر به طلا جات زیاد در دست و پا
4)کارگاه های مخفی زر گری
5)عدم پرداخت ذره ای مالیات
6)عدم پرداخت حق کارگران به دلیل مخفی بودن کارگاه
7)عدم پرداخت حق بیمه کارگران
8)خرید اجباری یه سری سرویس طلا برای هدیه در سر سفره عقد حدود 6 میلیون البته بی خودیی ترینش
9)خرید اجباری حلقه ازدواج
دوستان مشاهده می کنند که طلا هیچ گاه مرگ نداره
من خودم در کارگاه های جواهر سازی طراح البگو های مختلف بوده ام و می دانم وتمام موراد فوق را مشاهده کرده ام

aaj6551

عضو جدید
سلام دوستان
یه شغل نسبتا" پر درآمد که فقط برای تحصیل کرده ها هست استاد دانشگاهیه
البته نه تو هر دانشگاهی.
شنیدم (فقط شنیدم) اگه کسی بتونه عضو هیات علمی دانشگاه تهران بشه فقط واسه هیات علمی بودنش ماهی تا 6.5 میلیون بهش میدن
درآمد کمی نیست.
سلام
عزیزم
اشتباه شنیدی
گول خوردی
این خبرا نیست
حقوق هییت علمی حدود 1.2 میلیون تومان است
تازه اگه هییت علمی باشه
مواظب باشین با این وعده های الکی گول نخورین

aaj6551

عضو جدید
البته یه شغل پر درامد دیگه هم سراغ دارم
باز کردن یه قهوه خانه مختلط
بهتون بگم که این شغل به راحتی ماهی 12الی 15 میلیون راحت درامد داره
یه دوستام حودو 60 میلیون برای دکوراسیون قهوه خونش خرج کرد تو 6 ماه کلش را برگردوند
البته باید قلدر باشی چون لات ولختیا میان تو محلت

davood rajabi

عضو جدید
تو شهر ما پر درامد ترین شغل "شغل خودمه
اینجا هر کی با یه ماشین اسپورت مثلا 405 دور بزنه ماهی 1.5 رو شاخشه
که البته فک میکنم تو کل ایران همین شده

M.Shimi.S

عضو جدید
حل المسایل کتاب اتنقال حرارت دکتر خشنودی و دکتر نوعی

حل المسایل کتاب اتنقال حرارت دکتر خشنودی و دکتر نوعی

سلام و خسته نباشید می گم به همه اعضای این سایت
من به دنبال حل المسایل کتاب اتنقال حرارت دکتر خشنودی و دکتر نوعی می گردم ، استاد محترممون فرمودن که کتابی به عنوان حل المسایل چاپ نشده ولی می توننین از اینترنت دانلود کنین.
منم هرچی سرچ کردم نتونستم چیزی پیدا کنم. می تونم ازتون خواهش کنم که من رو در این زمینه راهنمایی کنید؟
با تشکر :smile:

بالا