[ درخواستهايتان را پيرامون دروس و تحصيلات تكميلي مهندسي عمران فقط در اين تاپيك مطرح كنيد]

ebrahim110

عضو جدید
سازه شبستر
زبان: 11.7
مقاومت: 13.3
ریاضی: 20
مکانیک خاک: 11.7
سیالات : 1.7
سازه های فولادی و بتن آرمه :-5
تحلیل سازه :-5

زلزله تهران
زبان تخصصي انگليسي 48.3
2 رياضيات 28.3
3 مكانيك جامدات(مقاومت مصالح)ْ 50
4 مكانيك جامدات (تحليل سازه ها)ْ 6.7
5 مكانيك خاك 23.3
6 سازه هاي فولادي ،بتن آرمه 16.7

نام رشته مهندسي عمران -مهندسي زلزله رتبه در انتخاب
نام واحد انتخابي علوم وتحقيقات تهران رتبه 62

نمره كل 5884 حد نصاب 4000 توضيحات
نمره آخرين نفر انتخاب اول 6452 رتبه آخرين نفر انتخاب اول 23 مردود

نتيجه كلي آزمون مردود واحد قبولي

ebrahim110

عضو جدید

western_1989

عضو جدید
سلام دوست عزیز.در مورد منابع ارشد مهندسی شیمی از کی باید بپرسم؟

Morteza_Civil

عضو جدید
چرا محیط زیست به عمران اضافه شد ؟

چرا محیط زیست به عمران اضافه شد ؟

سلام دوستان

اگه کسی اطلاعاتی درباره این که چرا محیط زیست به عمران اضافه شد ؟ داره لطفا راهنمایی بکنه :gol:

samma

عضو جدید
از دوستان خواهش دارم که برای ارشد ازاد عمران برای بتن و فولاد از چه کتاب یا جزوه ای استفاده کنم؟

از دوستان خواهش دارم که برای ارشد ازاد عمران برای بتن و فولاد از چه کتاب یا جزوه ای استفاده کنم؟

:cry::(

shahri_376

عضو جدید
گرايش راه و ترابري

گرايش راه و ترابري

سلام دوستان
هر كي سر فصل هاي دروس رشته راه و ترابري رو داره لطفا به منم بگه.ممنون

masoud_cpu

عضو جدید
میخوام از کامپیوتر واسه ارشد عمران بخونم

میخوام از کامپیوتر واسه ارشد عمران بخونم

سلام دوستان .
رشته من مهندسی کامپیوتره حالا میخوام واسه ارشد عمران بخونم . خواهشآ راهنمایی کنید . با تشکر

blackpejo

عضو جدید
مگه انيشتين باشي بخواي اين كارو بكني مخصوصا الان كه دروس تخصصي فولاد و راه و..... اضافه شده ما چهار ساله داريم اينارو مي خونيم مونديم توش تو يه شبه مي خواي ره صد ساله بري اونم از كامپيوتر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا مكانيك يكم شبيه

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
حالا گذشته از این که هیچ کدوم از درساشو نداشتین غیر از عمومی ها اصلا مگه میشه !!! ؟؟؟؟ جل الخالق عجب مملکت گلوبلبلیه :دی
منم پیشنهاد نمیکنم واقعا سخته ینی به معنای واقعیه کلمه برات سخت خواهد بود . نه به خاطر اینکه عمرانه اگر منم بخوام کامپیوتر ارشد بخونم برام سخته ( خیلی )

8316

عضو جدید
در نا امیدی بسی امید است. شما حرف اینارو گوش نده بخون بلکه یه روزی قبول شدی.خدارو چه دیدی.تازه میتونی برای پزشکی هم بخونی.والله به خدا....!!!!!!!!!!!!!

-civilengineer

کاربر فعال
مگه انيشتين باشي بخواي اين كارو بكني مخصوصا الان كه دروس تخصصي فولاد و راه و..... اضافه شده ما چهار ساله داريم اينارو مي خونيم مونديم توش تو يه شبه مي خواي ره صد ساله بري اونم از كامپيوتر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا مكانيك يكم شبيه
ولی اگه تو 4سال خوب درسهای عمرانو بخونی حتما قبول میشی!:gol::gol:

masoud_cpu

عضو جدید
مگه انيشتين باشي بخواي اين كارو بكني مخصوصا الان كه دروس تخصصي فولاد و راه و..... اضافه شده ما چهار ساله داريم اينارو مي خونيم مونديم توش تو يه شبه مي خواي ره صد ساله بري اونم از كامپيوتر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا مكانيك يكم شبيه
دوست من نیاز نیست انیشتین باشم کافیه ادم یکم تلاش کنه . یک شبه هم که نمیخوام ره صد ساله برم میخوام 1 سال وقت بزارم .......

حالا گذشته از این که هیچ کدوم از درساشو نداشتین غیر از عمومی ها اصلا مگه میشه !!! ؟؟؟؟ جل الخالق عجب مملکت گلوبلبلیه :دی
منم پیشنهاد نمیکنم واقعا سخته ینی به معنای واقعیه کلمه برات سخت خواهد بود . نه به خاطر اینکه عمرانه اگر منم بخوام کامپیوتر ارشد بخونم برام سخته ( خیلی )

دوست من از شیمی ارشد عمران قبول شد . پس نشدنی نیست !!!!! شاید سخت باشه اما شدنیه !

نا امیدی بسی امید است. شما حرف اینارو گوش نده بخون بلکه یه روزی قبول شدی.خدارو چه دیدی.تازه میتونی برای پزشکی هم بخونی.والله به خدا....!!!!!!!!!!
مرسی از امید !

ولی اگه تو 4سال خوب درسهای عمرانو بخونی حتما قبول میشی!:gol::gol:
فکر کنم همون درس هایی که تو کنکور ارشد میاد رو این 1 یال بخونم بتونم یه کارایی بکنم .
باید چمران اهواز قبول بشم .
دوستان اگر میتونن راهنمایی کنن ممنون می شوم .
با تشکر

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
ریسکش خییییلی بالا است.آخه هیچ دیدی نداری فقط قبول شدن که ملاک نیست.
مگر اینکه قبول بشی و مرخصی بگیری و یه 2 سالی بری تو اجرا و دفاتر مشاوره و ... تا راه بیفتی.

6707

عضو جدید
کمکم میکنید

کمکم میکنید

دانشجوی سال 3 هستم,اگه بخام از همین الان برای ارشد بخونم چطوری باید بخونم؟
کدوم گرایش بهتره؟
اصلا چه درسایی میاد؟

تو رو خدا جواب بدین
aminbluesky@yahoo.com

6707

عضو جدید
چیزی که همه دانشجوها باید بدونن

چیزی که همه دانشجوها باید بدونن

دانشجوی سال 3 هستم,اگه بخام از همین الان برای ارشد بخونم چطوری باید بخونم؟
کدوم گرایش بهتره؟

اصلا چه درسایی میاد؟

تو رو خدا جواب بدین
aminbluesky@yahoo.com

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه واقعا جدی بهش فکر میکنی با استاد های دانشگاهتون مشورت کن،برو به یکی از دانشگاه هایی که میدونی ارشد رشته تحصیلی تو داره و ازشون کمک بگیر.
من خودم اینکارو کردم و خیلی مفید بود و خیلی هم با احترام جوابمو دادن،سعی کن از دانشجوهایی باشن که تازه قبول شده باشن تا با شرایط آشنا ترباشن.
در مورد درسا هم بستگی به گرایش انتخابیت داره.

• Like
واکنش ها: 6707

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
از ترم 3 ... ماشالا بابا منم میخوام برا ارشد بخونم ..الان ترم شیشم هنوز بهش فک نکردم ... عجب پشتکاری !!!!
کسی اینجا ارشد هست ؟!

• Like
واکنش ها: 6707

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
از ترم 3 ... ماشالا بابا منم میخوام برا ارشد بخونم ..الان ترم شیشم هنوز بهش فک نکردم ... عجب پشتکاری !!!!
کسی اینجا ارشد هست ؟!
ترم 3 نه سال 3 :دی
خوب تاپیک را با دقت بخونید حیف که نمی تونم عکس آپ کنم والا می ذاشت تو شکار لحظه ها :دی

elaheh-98

عضو جدید
سال سوم یا ترم 3 منظورش پشتکارشه:D.6707 علاقه خودت شرطه.الان گرایشت چیه؟:cool:
از الان درسا رو عمقی بفهمی ارشد مشکلی نداری;).اگه خدا بخواد من سال دیگه ارشدیم:)

skaram

عضو جدید
تا پار سال كه درساي اصلي 4 ترم اول واسه كنكور ميومد اما از امسال تقريبا كل 8 ترمو ريختن توي كنكور!:(
مقاومت مصالح ، تحليل 1، خاك ،پي ، سيالات، هيدروليك ، كل درساي طراحي شامل فولاد ، بتن، راهسازي ، روسازي ! آخرشم كه رياضي و زبان كه عموميه
به نظر من اگر ميخواي كنكور موفق بشي درساتو كاملا مفهومي بخون، از حل تمرين هم غافل نشو.تمريناي كتاب رو خوب حل كن كه ذهنت ورزيده و آماده بشه.
در مورد گرايش هم بايد عرض كنم اول علاقه خود آدم شرطه اما چيزي كه رو بورسه و انتخاب اول قريب به اتفاق مهندسا هست اول سازه س بعدش زلزله موقعيت شغلي عمومي تر و بهتري هم نسبت به ساير گرايش ها دارن

fereshte_bonny

عضو جدید
دوست گلم
اگه نام درسرو میخواستی که skaram گفتن
ولی فکر کنم باید میپرسیدی برای هر درس جه کتابی رو بخونم

ali salehi

عضو جدید
رمز موفقیت در ارشد؟

رمز موفقیت در ارشد؟

ورودی 87هستم.رمز موفقیت در کنکور ارشد چیه؟چه منابعی باید بخونم؟تو رو خدا راهنمایی کنید و تجربه هاتون رو در اختیار من بذارید

ali_aaa

عضو جدید
سلام
دوست عزیز
رمز موفقیت در کنکور ارشد اینه که
برای تمام دروس اصلی رشته خود تون 1 یا 2 کتاب مرجع اصلی اون درس را تهیه کنین و اون کتابها را با دقت و کامل مطالعه کنید و یاد بگیرید و به جزوات استاد خودتون و سایر اساتید فقط در شب امتحان جهت گرفتن نمره بیشتر مراجعه کنید.