[ درخواستهايتان را پيرامون دروس و تحصيلات تكميلي مهندسي عمران فقط در اين تاپيك مطرح كنيد]

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،در تائید حرف دوستمون باید بگم سعی کن کتاب های مرجع رو راجع به هر درسی بخونی و هر درس رو خوب متوجه بشی.جزوه بچه های دانشگاه تهران،شریف،امیرکبیر،علم و صنعت و ... گیر بیار بخون.چون بچه های سراسری جزوه های خیلی خوبی دارن.;)

dark fear

عضو جدید
بازار کار ؟

بازار کار ؟

سلام به مهندسین گرامی..
من توی تاپیک های مهم تاپیکی به نام "گفت گوی خودمانی" ندیدم..:surprised:
پس مجبور شدم تاپیک بزنم..
خواستم بپرسم بازار کار این رشته چطوره ؟ فقط تو زمینه ی پیمانکاری و این چیزاس؟
یعنی ممکنه مثلا یه مدت زیادی بدون پروژه موند ؟
بعد کارش چجوریه ؟ مثلا اینجوره که مدت زیادی باید دور از خونواده یا دور از محیط
شهری بمونیم؟
بعد به نظرتون تا کارشناسی کافیه یا حتما باید ارشد رو بگیریم تا بشه کار کرد؟
درومدن ارشدش مثل صنایع سخت نیست ؟
ممنون میشم به سوالام جواب بدین :cool:
لطفا همشو جواب بدید خیلی برام مهمه.. امسال کنکور دارم :cry:

mohandes masood

عضو جدید
salam

salam

این کار خیلی زیباست آدم هر چه بیشتر با این کار سروکار داشته باشه زودتر بهش وابسته میشه و هرچه زیاد تر در موردش بخونی باز هم کافی نیست ارشد که سهل باید تا آخر بری تا بدونی و واسه خودت صاحب نظر باشی کاراشم خیلی پر درامده ولی دیگه تو ایران نه من خودم در حدوده 8 ماه حقوقم رو نگرفتم اینجوری و اینم بگم که واسه پیمانکاری باید تحقیق کنی که کی صورت وضعیت رو نقد میده تویه یه هفته نه اینکه تویه یه چند ماه
امیدوارم که موفق بشی ;)

dark fear

عضو جدید
این کار خیلی زیباست آدم هر چه بیشتر با این کار سروکار داشته باشه زودتر بهش وابسته میشه و هرچه زیاد تر در موردش بخونی باز هم کافی نیست ارشد که سهل باید تا آخر بری تا بدونی و واسه خودت صاحب نظر باشی کاراشم خیلی پر درامده ولی دیگه تو ایران نه من خودم در حدوده 8 ماه حقوقم رو نگرفتم اینجوری و اینم بگم که واسه پیمانکاری باید تحقیق کنی که کی صورت وضعیت رو نقد میده تویه یه هفته نه اینکه تویه یه چند ماه
امیدوارم که موفق بشی ;)
خیلی ممنون
از بقیه دوستان هم میخام که کمکم کنن;)
-
درضمن من قصد کار در خارج از کشور رو ندارم .. باز هم به نظرتون رشته خوبیه تو کشور؟
ممنون میشم بیشتر راهنمایی کنید

majid-survey

عضو جدید
به نظر من باید تو هر کاری اول علاقه داشته باشی بعد تو اون کار بهترین بشی
فرق نمیکنه چه رشته ای میخوای بری

shamim613

عضو جدید
منابع ارشد

منابع ارشد

دوستان کی می دونه منابع ارشد دقیقاً چیاست؟اگه در ادامه از تجربیاتتان هم در این زمینه بگید ممنون می شیم تا همه استفاده کنند!

shamim613

عضو جدید
من منابع قدیمیشو دارم ولی از پارسال که عوض شده را می خوام!

max_strong99

عضو جدید
درخواست پاسخنامه ارشد 88

درخواست پاسخنامه ارشد 88

درخواست پاسخنامه ارشد 88

max_strong99

عضو جدید
کمک فوری فوری دانلود سوال ارشد ازاد عمران پارسه 10 اردیبهشت 1389

کمک فوری فوری دانلود سوال ارشد ازاد عمران پارسه 10 اردیبهشت 1389

:cry::cry::cry:دانلود سوال ارشد ازاد عمران پارسه 10 اردیبهشت 1389

elham civil

عضو جدید
انتخاب رشته ارشد

انتخاب رشته ارشد

سلام!
می خواستم ببینم اگه کسی در مورد اینکه چه رتبه هایی سالهای قبل دانشگاه های تهران و رشته هایی که قبول شدن داره بزاره!

fatemee

عضو جدید
آخرین رتبه قبولی ارشد تقریبا چنده؟

آخرین رتبه قبولی ارشد تقریبا چنده؟

سلام.میخواستم بدونم تعداد کل شرکت کننده ها برای ارشد عمران چند نفره؟و آخرین رتبه قبولی تقریبا چنده؟ممنون میشم جواب بدین ;)

بامزه

عضو جدید
ارشد صنایع به عمران

ارشد صنایع به عمران

سلام من دانشجوی صنایع ام می خوام ارشدمو عمران بخونم می تونم؟چه درسایی باید اضافه بخونم یا چه درسای مشترکی داره؟

fatemee

عضو جدید
سلام دوست عزیز.برای ارشد عمران باید این درسارو خوند:
مقاومتٰ-مکانیک سیالات-معادلات دیفرانسیل و ریاضی 2-مکانیک خاک-بتن-فولاد-پی-زبان-تحلیل سازه-هیدرولیک-راهسازی-روسازی-فعلا اینا یادمه
فکر کنم شما فقط ریاضی و مقاومت و معادلات و زبان عمومیو پاس کرده باشین
چرا ارشد صنایع شرکت نمی کنین؟فقط 6تا منبع داره.راحتتره.برا عمران 12 تاست
کار سختی پیش رو دارین اما شدنیه.انشالله موف باشین
اگه خواستین به طور جدی شروع کنین بگین تا منابع و کتابای خوبی بهتون معرفی کنم

sarmashigh

عضو جدید
سلام من دانشجوی صنایع ام می خوام ارشدمو عمران بخونم می تونم؟چه درسایی باید اضافه بخونم یا چه درسای مشترکی داره؟

سلام
عذر می خوام می تونم بپرسم چرا می خواهین ادامه تحصیل توی رشته خودتون ندید و وارد عمران بشید
ممنون

بامزه

عضو جدید
اخه من از اول عمران دوست داشتم که نشود افتادم صنایع حالا اگه بشه می خوام ارشدمو عمران بگیرم.ایرادی داره؟

m_maram

عضو جدید
سلام
من خودم راه خوندم
ایمنی در ترافیک- مهندسی ترافیک- روسازی پیشرفته- طرح هندسی پیشرفته- مهندسی راه آهن- تکنولوژی حمل و نقل- و ...

h.parsa

عضو جدید
دوست من سلام
فکر میکنم یک مهندس عمران ، خوب میدونه که قبل از اجرای هر پروژه ارزیابی نیازه و یکی از نیازهای اجرای یک پروژه عمرانی ارزیابی اثرات زیست محیطی پروژه است . به این علت وبخاطر جلوگیری از اثرات منفی پروژه های عمرانی بر محیط زیست یک مهنس عمران باید در رابطه بامحیط زیست اطلاعات داشته باشه .
ضمناً در مقاطع بالاتر (کارشناسی ارشد ) مهندسی عمران، رشته مهندسی محیط زیست هم هست .

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز

silverman24

عضو جدید
مقایسه اعتبار دانشگاهها

مقایسه اعتبار دانشگاهها

بچه ها به نظرتون اعتبار دانشگاه رازی کرمانشاه بیشتره یا نوشیروانی بابل؟