دخترها تا کی میخواید ادامه تحصیل بدبد؟؟؟؟؟

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:من تا حالا هر جا که رفتم و از هرکی که شنیدم بهم گفته طرف مقابلش میخواد ادامه تحصیل بده

تا کی میخواید درس بخونید؟
چند سالگی قصد ازدواج دارید؟
اصلا واسه چی درس میخونید؟

جواب این سوالها رو بدین که دیگه نه ما نه شما به زحمت نیوفتیم:biggrin:;)

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
زگهواره تا گور دانش بجوی
تا هرکی که عمر داشتیم درس می خونیم
برای ازدوارج هم هر کس شرایط خودشو داره دلیل نمیشه هر کی امد قبول باشه

پس چرا درس رو بهانه میکنن؟
یعنی نمیشه هم درس خوند و زندگی زناشویی داشت؟

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:من تا حالا هر جا که رفتم و از هرکی که شنیدم بهم گفته طرف مقابلش میخواد ادامه تحصیل بده

تا کی میخواید درس بخونید؟
چند سالگی قصد ازدواج دارید؟
اصلا واسه چی درس میخونید؟

جواب این سوالها رو بدین که دیگه نه ما نه شما به زحمت نیوفتیم:biggrin:;)
چ
به خودمون مربوط میشه مگه ما سوالای بی مورد از شما میپرسیم که شما.......:confused::confused:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه این درس میخونم تا از هر پسری که ادعا میکنه بالا تر باشم
حتی اگه ازدواج کردم از همسرم هم بالاتر باشم

این دقیقا مشکل شما دخترهاست
چون مردها رو میخواید ذلیل کنید ولی آخر این شاهنامه خوش نیست
باور کن

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
به نظر من زیاد مدرک نمی تونه ملاک باشه

ببخشید یک دکترا داره ولی به اندازه یک فرد بی سواد اداب معاشرت نداره ولی برعکس شاید یکی بی سواد خیلی خوب رفتار کنه وانسانها هم از روی همین ارزش دار میشن
مهم شعور ومعاشرت فرهنگی اجتماعی هست

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کن

کاری که الان داره زیاد انجام میشه
زنها برا اینکه خودشونو بالا نشون بدن نمیان خودشون رو بالا ببرن بلکه میخوان مرد رو بیارن پایین.چون خودشون قدرت بالا رفتن رو ندارن.
تقریبا صدا سیما هم همین مسئله رو دامن داره میزنه.تو فیلمها و سریالها برای بالا بردن نقش زن تو این برنامه مرد رو تا میتونه تو داستانهاش میکوبه.یه جا معتادش میکنه.یه جا زور گو.یه جا زن ذلیل یه جا بی مسئولیت و بعد از این حرکت زنها رو میاره جای مردا میزاره.این واقعا خیلی زشته.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
کاری که الان داره زیاد انجام میشه
زنها برا اینکه خودشونو بالا نشون بدن نمیان خودشون رو بالا ببرن بلکه میخوان مرد رو بیارن پایین.چون خودشون قدرت بالا رفتن رو ندارن.
تقریبا صدا سیما هم همین مسئله رو دامن داره میزنه.تو فیلمها و سریالها برای بالا بردن نقش زن تو این برنامه مرد رو تا میتونه تو داستانهاش میکوبه.یه جا معتادش میکنه.یه جا زور گو.یه جا زن ذلیل یه جا بی مسئولیت و بعد از این حرکت زنها رو میاره جای مردا میزاره.این واقعا خیلی زشته.

ببخشید ولی خوب نیست انقدر صددرصد ومحکم حرف میزنین

سوگلییی

عضو جدید
به نظر من هم میشه درس خوند هم ازدواج کرد . اما بیشتر آقایون حاضر نیستند با این مساله کنار بیان. دخترا هم ترجیح میدن بگن داریم درس میخونیم

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید ولی خوب نیست انقدر صددرصد ومحکم حرف میزنین

من کلی گفتم.نگفتم هم که صد در صده.اما این ذهنیت عمومیت پیدا کرده.زنها گرفتن حقشون رو در زیر پا کشیدن مردها دیدن.کمی به رفتارهای امروزه نگاه کنید متوجه خواهید شد.

sogand.sogand

عضو جدید
خوب اولين دليل اينكه نمي خوان ازدواج كنن واسه اينه كه تو با ملاكاشون فرق داري نمي دونن چي بگن كه دلتون نشكنه مي گن مي خوايم درس بخونيم.
دوميش اينه كه واقعا دوست دارن درس بخونن و با ازدواج نمي شه من خودم جز اون دسته از افرادي هستم كه حاضرم كسي رو كه دوست دارم به خاطر تحصيلات بزارم كنار.
حله سروش خان؟

jolie

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek::eek:مگه زندگی میدون جنگه یکی از دیگری بالاتر باشه:surprised:واسه خودت درس نمی خونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
باور کن
نه اصلا اینطور قضاوت نکنین. همه این عقیده رو ندارن.اما سوال تاپیکتون:چون درسو دوس دارم تا هر کجا بتونم ادامه میدم خدا رو شکر تا حا لا هم به هدفم رسیدم. بعد از ازدواج هم درسو ول نمیکنم.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اولين دليل اينكه نمي خوان ازدواج كنن واسه اينه كه تو با ملاكاشون فرق داري نمي دونن چي بگن كه دلتون نشكنه مي گن مي خوايم درس بخونيم.
دوميش اينه كه واقعا دوست دارن درس بخونن و با ازدواج نمي شه من خودم جز اون دسته از افرادي هستم كه حاضرم كسي رو كه دوست دارم به خاطر تحصيلات بزارم كنار.
حله سروش خان؟

آخه نرسیده در خونشون میگن میخوایم درس بخونیم
حتی اون یه نظر حلال رو هم از خودشون محروم میکنن

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
من کلی گفتم.نگفتم هم که صد در صده.اما این ذهنیت عمومیت پیدا کرده.زنها گرفتن حقشون رو در زیر پا کشیدن مردها دیدن.کمی به رفتارهای امروزه نگاه کنید متوجه خواهید شد.

ببخشید ولی حالا این طوری باشه ولی اقا رضا خوب مردها یک رفتاری کردند که باعث ایجاد این ذهنیت شده

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه اگه به شماها باشه كار از يه لحظه مي گذره اينجا خودمون غريبه كه نيست

از شوخی گذشته
من جدا واسم سواله که وقتی این همه تحصیلات عالی دارند چرا ازش استفاده نمیکنند که دل آدم یخورده خنک بشه وفکر نکنه سرکار بوده؟

sogand.sogand

عضو جدید
از شوخی گذشته
من جدا واسم سواله که وقتی این همه تحصیلات عالی دارند چرا ازش استفاده نمیکنند که دل آدم یخورده خنک بشه وفکر نکنه سرکار بوده؟

اوليش اينه بعضي از آقايون دوست ندارن همسراشون برن سركار.دوم اينه كه بعد از مدتي خودشون نمي تونن هم خونه داري كنن هم كار بيرون و بعد خودشون پشيمون مي شن سومشم خوب خيلياشون هم استفاده مي كنن و تحصيلاتشون و به رخ ديگرون مي كشن.
بعضي ها هم مثل يه خانوم متشخص ازش درست استفاده مي كنن. و سعي مكي كنن به ديگران هم كمك كنن.
الآن كه دخترا بريزن رو سرم اما اينا واقعيتاي جامعه ي ماست

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوليش اينه بعضي از آقايون دوست ندارن همسراشون برن سركار.دوم اينه كه بعد از مدتي خودشون نمي تونن هم خونه داري كنن هم كار بيرون و بعد خودشون پشيمون مي شن سومشم خوب خيلياشون هم استفاده مي كنن و تحصيلاتشون و به رخ ديگرون مي كشن.
بعضي ها هم مثل يه خانوم متشخص ازش درست استفاده مي كنن. و سعي مكي كنن به ديگران هم كمك كنن.
الآن كه دخترا بريزن رو سرم اما اينا واقعيتاي جامعه ي ماست

اینهایی که میگی درست ولی آیا هنوز خودت میدونی میخوای چیکار کنی؟

#parisa#

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک جدیه دیگه؟؟:lol:
ببین راحت ترین بهانه واسه اینکه یکیو بپیچونی اینه که بگی قصد ادامه تحصیل داری(هرچند من راهای باحالتریم امتحان کردم جواب داده:lol:)مثلا نمیتونی به طرف بگی از طرز فکرت خوشم نیومده یا از مدل لباس پوشیدنت که!
بعدشم بعضیا فکر میکنن به اون بلوغ فکری لازم برای ازدواج نرسیدن.یه چیزیم هست که نمیشه واسه همه توضیح داد یعنی یه کم پیچیده است.راحت ترش اینه که درسو بهانه کنه.
به علاوه به نظر من تحصیلات عالی واسه دختر ضروری تر از پسره.چون این دختره که میخواد نسل بعدو تربیت کنه پس باید اطلاعات همه جانبه و به روز داشته باشن.پس این غلطه که بگی درس به دردش نمیخوره.

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک جدیه دیگه؟؟:lol:
ببین راحت ترین بهانه واسه اینکه یکیو بپیچونی اینه که بگی قصد ادامه تحصیل داری(هرچند من راهای باحالتریم امتحان کردم جواب داده:lol:)مثلا نمیتونی به طرف بگی از طرز فکرت خوشم نیومده یا از مدل لباس پوشیدنت که!
بعدشم بعضیا فکر میکنن به اون بلوغ فکری لازم برای ازدواج نرسیدن.یه چیزیم هست که نمیشه واسه همه توضیح داد یعنی یه کم پیچیده است.راحت ترش اینه که درسو بهانه کنه.
به علاوه به نظر من تحصیلات عالی واسه دختر ضروری تر از پسره.چون این دختره که میخواد نسل بعدو تربیت کنه پس باید اطلاعات همه جانبه و به روز داشته باشن.پس این غلطه که بگی درس به دردش نمیخوره.
موافقم
ای کاش تو روشون بگید تا بتونن خودشون رو اصلاح کنن، نه بخاطر شما،بخاطر خودشون و آیندشون
این بزرگترین لطفیه که میتونید در حقشون بکنید.نگران نباشید ما خودمون رو نمیکشیم

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بهانه مامان جان ها نیز می باشد . تجربه میگه اگه قبل رفتن گفتن قصد ادامه تحصیل داره یعنی روح دختره از قضیه امدن شما خبر نداره.
مادر زن جان اینده قصد شوهر دادن دخترشو نداره . :دی

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
این بهانه مامان جان ها نیز می باشد . تجربه میگه اگه قبل رفتن گفتن قصد ادامه تحصیل داره یعنی روح دختره از قضیه امدن شما خبر نداره.
مادر زن جان اینده قصد شوهر دادن دخترشو نداره . :دی

پدر تجربه بسوزه

بالا