دختران ایرانی زیباترین های جهان

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]خبر: روزنامه‌ استار مالزی به تازگی گزارشی به چاپ رساند[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] درباره‌ی سایت "مردم زیبا" (eautifulpeople) که از [/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]روز 26 اکتبر 2009 کار خود را آغاز کرده‌ و طی تنها دو هفته [/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]به یکی از جنجالی‌ترین و بحث‌برانگیز‌ترین سایت‌های دنیا بدل شده است.[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]به گزارش روزنامه استار، از طریق این سایت هر کس می‌تواند [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]یک قطعه عکس از چهره‌ی خود را به نمایش و قضاوت عمومی بگذارد. [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]کاربران این سایت طی دو هفته 1.8 میلیون نفر از 190 کشور را "نازیبا" دانستند[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif].[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]به گفته‌ی مسئولین وب‌سایت مردم زیبا، نتایج نظرسنجی‌ها نشان داده است [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]که در لیست عمومی کاربران سوئدی، برزیلی و نروژی موفق‌ترین ها[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] و کاربران آلمانی و انگلیسی مغلوب‌ترین‌ها شناخته شده‌اند[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif].[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] وی افزود بدون شک از نظر کاربران، مردم سوئد و برزیل زیبا‌تر هستند
[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] و به نظر می‌رسد مردان و زنان آلمانی باید [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]در انتخاب عکس‌های[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] خود تجدید نظر کنند [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]و لطافت بیشتری به خرج دهند.[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]وی به سانسور و قطع دسترسی این وب‌سایت در خاورمیانه اشاره کرد [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]و گفت: با تمام مشکلاتی که در دسترسی وجود دارد[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif] کاربران زیادی از منطقه‌ی خاورمیانه شرکت ‌کرده‌اند. [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]در میان این گروه دختران ایرانی تا به حال زیباترین‌ها شناخته شده‌اند.[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]در این وب‌سایت کاربران با گزینه‌های
[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]"بله، قطعا"، "ای، بدک نیست"، "ای، نه" ، " نه خیلی"، "قطعا نه" [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]توسط جنس مخالف ارزیابی می‌شوند[/FONT]

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
من همیشه نظرم براین بوده زنان ایرانی زبیاترین زنان دنیا هستند.. خدارو شکر اینم تایید شد;)

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختران ایرانی زیباترین و نجیب ترین دختران دنیا انتخاب بهتری بود..........
من یه شعار درباره دختران ایرانی دارم:
من دختر نیستم اما دختران را دوست دارم

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم تکمیلش کنم:
من دختر نیستم اما دختران ایرانی را دوست دارم

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز

یکی اینو جمع کنه!!! :دی

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]خبر: روزنامه‌ استار مالزی به تازگی گزارشی به چاپ رساند[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]درباره‌ی سایت "مردم زیبا" (eautifulpeople) که از [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]روز 26 اکتبر 2009 کار خود را آغاز کرده‌ و طی تنها دو هفته [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]به یکی از جنجالی‌ترین و بحث‌برانگیز‌ترین سایت‌های دنیا بدل شده است.[/FONT]​
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]به گزارش روزنامه استار، از طریق این سایت هر کس می‌تواند [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]یک قطعه عکس از چهره‌ی خود را به نمایش و قضاوت عمومی بگذارد. [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]کاربران این سایت طی دو هفته 1.8 میلیون نفر از 190 کشور را "نازیبا" دانستند[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif].[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]به گفته‌ی مسئولین وب‌سایت مردم زیبا، نتایج نظرسنجی‌ها نشان داده است [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]که در لیست عمومی کاربران سوئدی، برزیلی و نروژی موفق‌ترین ها[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]و کاربران آلمانی و انگلیسی مغلوب‌ترین‌ها شناخته شده‌اند[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif].[/FONT][/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]وی افزود بدون شک از نظر کاربران، مردم سوئد و برزیل زیبا‌تر هستند
[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]و به نظر می‌رسد مردان و زنان آلمانی باید [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]در انتخاب عکس‌های[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]خود تجدید نظر کنند [FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]و لطافت بیشتری به خرج دهند.[/FONT][/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]وی به سانسور و قطع دسترسی این وب‌سایت در خاورمیانه اشاره کرد [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]و گفت: با تمام مشکلاتی که در دسترسی وجود دارد[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]کاربران زیادی از منطقه‌ی خاورمیانه شرکت ‌کرده‌اند. [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]در میان این گروه دختران ایرانی تا به حال زیباترین‌ها شناخته شده‌اند.[/FONT]

[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]در این وب‌سایت کاربران با گزینه‌های
[/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]"بله، قطعا"، "ای، بدک نیست"، "ای، نه" ، " نه خیلی"، "قطعا نه" [/FONT]
[FONT=Tahoma, Arial, Helvetica, sans-serif]توسط جنس مخالف ارزیابی می‌شوند[/FONT]

بر منکرش لعنت! و البته در صدر آنها دختران شیراز

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز

چاکریم . چیکار کنیم دیگه خدا ما رو زیبا آفرید

من همیشه نظرم براین بوده زنان ایرانی زبیاترین زنان دنیا هستند.. خدارو شکر اینم تایید شد;)
خانمهای گرامی، حالا اون سایت یه چیزی گفته! شماها دیگه نمیخواد اینقدر اعتماد به نفس کاذبتون بره بالا!!! :دی

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز

Haaji

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرزو هم بر جوانان عیب نیست...
اینکه رکن اوله!

بهونه ی خوبیه!
نه! حرف خوبیه.

اخه وقتی خوشگلیم که اعتماد به نفس نمی خواد خوشگلی اعتماد به نفس میاره
برمنکرش لعنت!