دانشگاه هنر اصفهان

natalie

عضو جدید
این گزارش‌ها را کنار هم بذاری، میشه نتیجه‌گیری کرد:

- هنر مسئولان دانشگاه هنر اصفهان را ببينيد!

- عمق بي‌توجهي، كم‌تدبيري يا همراهي بخشي از مديريت دانشگاهي كشور در قبال پس‌مانده تفكرات ضد انقلابي و ضد ديني دوران به اصطلاح اصلاح‌طلبي

- به دليل وجود برخي افراد مسئله‌دار در رأس مسئولين اين دانشگاه

- مديريت اين دانشگاه را به دست كساني بسپارند حقيقتاً دل در گرو آرمانهاي انقلاب و دولت دارند

- اين تشکل ها ... خواستار تغییر مدیریت دانشگاه شده بودند.

- البته در همين مورد هم مانند موارد قبل، رياست دانشگاه هنرمندانه تلاش كردند وقايع مزبور را كه نتيجه مستقيم بي‌تدبيري آنهاست متوجه دانشجويان نموده، تقصيرها را به گردن آنها بيندازند و با فرافكني خود را از پاسخگويي مبرا كنند.
من یکم اینا که گفتینو نفهمیدم....کی این نتیجه گیریا رو کرده؟؟؟؟؟؟
بابا چیزی که این وسط اصلا کاره ای نبود فک کنم مدیریت بود!!!!من که اصلا گیج شدم....
الانم یه چیزایی شنیدم در مورد یکی از دانشجوها که البته هنوز در مورد صحتش مطمئن نیستم....نمی دونم والا چه خبره.....:eek::eek::eek:

mehdi_7070

عضو جدید
من یکم اینا که گفتینو نفهمیدم....کی این نتیجه گیریا رو کرده؟؟؟؟؟؟
بابا چیزی که این وسط اصلا کاره ای نبود فک کنم مدیریت بود!!!!من که اصلا گیج شدم....
الانم یه چیزایی شنیدم در مورد یکی از دانشجوها که البته هنوز در مورد صحتش مطمئن نیستم....نمی دونم والا چه خبره.....:eek::eek::eek:

من فقط یک سری جمله از بین گزارش‌ها انتخاب کردم و پشت‌سر هم نوشتم:razz:
لینک کامل مطالب هم قبلا گذاشته بودم:smile:

جریان چی بوده؟ ما که یه هفته اومدیم استراحت تا بعد برای پروژه‌ها یه فکری بکنیم:biggrin: از هیچ‌جا خبر نداریم...

zakari

عضو جدید
خبری تکان دهنده...
بهروز مجری برنامه ی پر جنجال استاد محبوب غرق شد...
ماجرا از این قراره که امروز ما رفته بودیم داوید برای یه سری کارا دیدیم که چندتا از بچه ها دارن زار زار گریه میکنن اولش اهمیت ندادیم اما بعدش که این گریه همه گیر شد از یه نفر پرسیدیم چه خبره گفت: بهروز غرق شده....!!!!!!
غرق شدن این مجری که یکی از افراد مورد هجوم همون به اصطلاح خبر رسانی های .... اونم تو گیر و داره جنجالای سیاسی و مذهبی دانشگاه هر آدم عاقلی رو به شک میندازه که آیا بهروز اتفاقی غرق شده یا.....................

mehdi_7070

عضو جدید
بهروز مجری برنامه ی پر جنجال استاد محبوب غرق شد...

من واقعا الان چند دقیقه‌است این‌جوریم:eek::eek::eek::eek:
کی؟ کجا؟ جزئیات بیشتری نداری؟
آدم فقط توی این لحظات پیش خودش می‌گه دروغه... کاش دروغ باشه... امکان نداره...:cry:

zakari

عضو جدید
من واقعا الان چند دقیقه‌است این‌جوریم:eek::eek::eek::eek:
کی؟ کجا؟ جزئیات بیشتری نداری؟
آدم فقط توی این لحظات پیش خودش می‌گه دروغه... کاش دروغ باشه... امکان نداره...:cry:

[/CENTER]
متاسفم اما راسته...اینقدر تو شوک بودم و هستم که دیگه نه حواسم بود بپرسم و نه حالی برام مونده بود برای حرف زدن فقط میدونم الان دانشگا غرق ماتمه

natalie

عضو جدید
نمی دونم چی بگم....واقعا نمی دونم...........
چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایاااااااااااااااا.......................................:cry::cry::cry:

mehdi_7070

عضو جدید
من نیم ساعته خشک شدم اینجا... واقعا نمی‌فهمم چی باید بگم... فقط می‌فهمم حالم خوب نیست

natalie

عضو جدید
سلام....
انگار دیگه کسی سراغی از اینجا نمی گیره....؟؟؟
امتحانا و تحویلا که تموم شده....!!!:smile:
خلاصه من که تاپیکو اوردم بالا....!!!:D

mehdi_7070

عضو جدید
سلام....
انگار دیگه کسی سراغی از اینجا نمی گیره....؟؟؟
امتحانا و تحویلا که تموم شده....!!!:smile:
خلاصه من که تاپیکو اوردم بالا....!!!:D

سلام...
خبری نیست دیگه...! راستی ترم تابستون نداریم؟!

فعلا از این لذت ببرید تا یه چیز مرتبط با دانشگاه پیدا کنیم:biggrin:

natalie

عضو جدید
سلام...
نه بابا این دانشگاه ترمای معمولیشم به زور برگزار می کنه دیگه چه برسه به تابستونه!!!!:surprised:

minerva

عضو جدید
سلام.
بچه ها یه سر به این جا بزنید.می دونم نباید توی این قسمت این پست رو بگذارم.اما دیگه داره خیلی دیر می شه.
به هر کسی هم که میشناسید بگید این تاپیک رو بخونه.
یک انسان به کمک همه تون احتیاج داره:cry:
هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

natalie

عضو جدید
سلام،اره بازه،البته فقط توحید خونه رو می دونما،فک کنم یه سری کلاس تابستونه توش هست...بچه ها پایان نامه می دن...

zakari

عضو جدید
سلام برو بچز تعطیلات حال میکنید؟!
کتابخونه ها از 1-15 مرداد تعطیله من اینو از مسئول مرجع کتابخونه توحیدخونه شنیدم...

natalie

عضو جدید
اینا وقت کردن هی به خودشون استراحت بدن!!!نه که بیچارا تو دوره تحصیل خیلی بهشون بد میگذره ، خسته میشن طفلیا!!!!شنبه می خواستم برم اموزش،می بینم در بستس و روش نوشته از 2 تا 9 مرداد تعطیل است لطفا زنگ نزنید!!!!:eek: انگار خوونه خالس!!!:surprised:
من کلا از اموزش این دانشگاه متنفرم...واقعا بی نظمن...نه اینکه حالا به خاطر این موضوع بگما...ماشالا تو این 3 سال کلی ازشون بهمون رسیده!:confused:

mehdi_7070

عضو جدید
روساي دانشگاه‌هاي علم و صنعت ايران و هنر اصفهان ابقا شدند
وزير علوم، تحقيقات و فناوري با صدور احكام جداگانه اي، محمد سعيد جبل عاملي و فرهنگ مظفر روساي دانشگاه‌هاي علم وصنعت ايران و هنر اصفهان را در مسووليت خود ابقا كرد.
به گزارش روز جمعه ايرنا از وزارت علوم، كامران دانشجو در اين احكام انتصاب ضمن قدرداني از خدمات روساي دانشگاه‌هاي علم وصنعت ايران و هنر اصفهان در سال‌هاي گذشته ابراز اميدواري كرده است كه آنان با حسن تدبير، مديريت جامع، جهت‌گيري ارزش مدار و دانش محور، منشا خدمات ماندگار به جامعه دانشگاهي بوده و در عرصه تحولات فزاينده علمي و پژوهشي كشور و توسعه و تعالي آن موثر و نقش آفرين باشند.

منبع

+خب بالاخره شایعات و گمانه زنی ها تموم شد!!

zakari

عضو جدید
میگم اینجا رو دارین؟دیگه این صدا و سیما اونقدر شور کرده که مسئولین محترم دانشگاه ما هم صداشون در اومده....
http://www.aui.ac.ir/لیستها/Announc...=223&Source=http://www.aui.ac.ir/default.aspx
میگم این جنابان مسئول که اینقدر به فکر وضعیت فرهنگ جامعه هستن نصف اینقدر به فکر دانشجو های طفلی دانشگاه بودن همچین یه ذره دانشگاه مثل بهشت نمیشد؟؟؟...
(تو پاورقی بگم این ماله چند روز پیشه اما چون دیدم اسم دانشگاه دوباره داره میره صفحه دوم گفتم یه چیزی گفته باشم.:surprised:)

zakari

عضو جدید
سلام بر شب زنده داران راهه انتخاب واحد...
ببینم این ترم کی میخواد بزنه زیرش و کار رو به قرعه کشی برسونه:biggrin:

mehdi_7070

عضو جدید
سلام بر شب زنده داران راهه انتخاب واحد...
ببینم این ترم کی میخواد بزنه زیرش و کار رو به قرعه کشی برسونه:biggrin:

تا چند روز پیش درست بود، الان خطای تاریخ دسترسی میده:)

راستی بهترین ساعت انتخاب واحد کی هست؟:D آخه یه سری درس‌ها (عمومی) را بعدا اضافه کرده بودند که وقتی من داشتم انتخاب واحد می‌کردم، نبود:surprised:

zakari

عضو جدید
تا چند روز پیش درست بود، الان خطای تاریخ دسترسی میده:)

راستی بهترین ساعت انتخاب واحد کی هست؟:D آخه یه سری درس‌ها (عمومی) را بعدا اضافه کرده بودند که وقتی من داشتم انتخاب واحد می‌کردم، نبود:surprised:
اره تا دیروز خوب بود حالا تازه امروز خطا میده
این مشکل اضافه شدن تا آخر وقت حذف واضافه هست...نیست دانشگا کاملاً منظم برنامه ریزی شده اس!!!شما همون اول که باز شد انتخاب واحدتو فوراً انجام بده...بعد 1 ساعت یه بار سر بزن ببین تغییرات از چه قراره:surprised: