دانشگاه هنر اصفهان

Bionic.arc

عضو جدید
بچه های شهرسازیم بیارن.خیلی جمع خوبی میشه به نظر من
بچه های شهرسازی دوست دارن بیان قاطی معماریا؟؟؟؟
من شنیدم زیاد رابطه جالبی با بچه های معماری ندارن امیدوارم شایعه باشه

mehdi_7070

عضو جدید
بچه های شهرسازیم بیارن.خیلی جمع خوبی میشه به نظر من
بچه های شهرسازی دوست دارن بیان قاطی معماریا؟؟؟؟
من شنیدم زیاد رابطه جالبی با بچه های معماری ندارن امیدوارم شایعه باشه

به شدت تکذیب میشه:D
اگر هم اختلافات جزئی بین معدود دانشجویان ورودی های خاص (به سعی 20:30:biggrin:) وجود داشته، باید کنار گذاشته بشه و در جهت خنثی کردن توطئه های دشمنان به هم کمک کنند:surprised:

Bionic.arc

عضو جدید
اخه من یه بار شاهد کینه ورزی شون علیه خودم بودم:razz:
بچه هامونم واسه یه کاری اومده بودن دانشکده تون شهرسازیا کلی حرف زدن بهشون:question:
من خودم از رشته ی شهرسازی خیلی خوشم میاد ولی بعضیاشون اصرار عجیبی دارن که شهرسازی از معماری بهتره واز اینجور بحثای بی سروته و بی معنی و بی اهمیت

mehdi_7070

عضو جدید
اخه من یه بار شاهد کینه ورزی شون علیه خودم بودم:razz:
بچه هامونم واسه یه کاری اومده بودن دانشکده تون شهرسازیا کلی حرف زدن بهشون:question:
من خودم از رشته ی شهرسازی خیلی خوشم میاد ولی بعضیاشون اصرار عجیبی دارن که شهرسازی از معماری بهتره واز اینجور بحثای بی سروته و بی معنی و بی اهمیت

این جور بحثها که بیشتر جنبه سرگرمی و شوخی داره... مختص رشته های ما هم نیست!
خب بچه های ترم بالایی ما هم صحبتهایی مشابه حرف شما را داشتند:surprised: من چیزی نمی تونم بگم! خودتون باید مشکل را حل کنید :دی

Seesteen

عضو جدید
سلام بچه های دانشگاه هنر اصفهان
من امسال طراحی شهری میام دانشگاهتون.. خوشبختم ;)
هیچ ذهنیتی ازش ندارم:w19:اما احساس میکنم دانشگاه فعالیه واسه اینکه تو این فوروم هم جز دانشگاه های فعاله.
چرا تو سایت دانشگاه از قسمتای مختلفش عکس نیس؟؟؟ فقط عکسای جشن مرمت و دیدم دخترای خوش تیپی داشت

mehdi_7070

عضو جدید
سلام بچه های دانشگاه هنر اصفهان
من امسال طراحی شهری میام دانشگاهتون.. خوشبختم ;)
هیچ ذهنیتی ازش ندارم:w19:اما احساس میکنم دانشگاه فعالیه واسه اینکه تو این فوروم هم جز دانشگاه های فعاله.
چرا تو سایت دانشگاه از قسمتای مختلفش عکس نیس؟؟؟ فقط عکسای جشن مرمت و دیدم دخترای خوش تیپی داشت

سلام دوست عزیز
بهت تبریک میگم
کدوم دانشگاه درس می‌خوندید؟

نمی‌دونم شما هم با ما توحیدخونه هستید یا نه! ولی اینجا یه سری عکس از چند تا ساختمون دیگه دانشگاه هست:
http://kousha.fotopages.com/?entry=1953241
http://kousha.fotopages.com/?entry=1949087
http://kousha.fotopages.com/?entry=1949581

Seesteen

عضو جدید
مرصی به خاطر عکس ها.:smile:
من لیسانس معماریم از دانشگاه آزاد کرمان .امسال هم ارشد طراحی شهری اصفهان قبول شدم.
آره کلاسامون توحیدخونه اس.

mehdi_7070

عضو جدید
مرصی به خاطر عکس ها.:smile:
من لیسانس معماریم از دانشگاه آزاد کرمان .امسال هم ارشد طراحی شهری اصفهان قبول شدم.
آره کلاسامون توحیدخونه اس.

خواهش...
این هم یه عکس جالب از موقعیت توحید خونه:

Bionic.arc

عضو جدید
واسه استعدادهای درخشان معدل کل باید بالای 18باشه یا معدل هر ترم جدا؟؟؟

natalie

عضو جدید
سلااام...
اول تاپیک بیاد بالا...!!!!
چقدر خبر بوده اینجا این مدت:smile:
zz.arc"من خودم از رشته ی شهرسازی خیلی خوشم میاد ولی بعضیاشون اصرار عجیبی دارن که شهرسازی از معماری بهتره واز اینجور بحثای بی سروته و بی معنی و بی اهمیت "اره قبول دارم:D وقت نیاز داره ..کم کم باهم خوب میشن،ولی ما دلمون واسه بچه های نقاشی و اون جو قبلی توحیدخونه تنگ شده!!بین شهرسازی و معماریم واقعا مسخرس اگه کسی بگه یکیشون از اون یکی بهتره....چون هرکدومشون بدون اون یکی معنایی نداره...ما که سال اخرمونه ان شالا در نسلهای بعدی باهم خوب میشن گرچه الانم ما مشکلی نداریم با کسی!:)

zakari

عضو جدید
به بههههههههههههههههه
چه عجب اومدم؟!!!!
به جدیدا خوشومد میگم و خیر مقدم!!!
اگه بی احترامی به شهرسازیا نباشه من ترجیح میدادم با نقاشیا و صنایع دستیا تو یه دانشکده باشم تا اونا یه وقت فکر نکنید از شهرسازیا بدم میاداااااا نهههههههههههههه اصلا
مشکل من اینجاست که الان دانشکده زیادی مهندسی شده و ذوق هنری آدم کور میشه.اون رنگا... صدای تیشه زدنا... فروختن کارای دستی بچه ها کنار حوض...و خیلی چیزای دیگه که الان خیلی کمرنگ شده تو دانشگا
اما به هر حال به طراحی صنعتیا و شهرسازیا خوش اومد میگیم

mehdi_7070

عضو جدید
اگه بی احترامی به شهرسازیا نباشه من ترجیح میدادم با نقاشیا و صنایع دستیا تو یه دانشکده باشم تا اونا یه وقت فکر نکنید از شهرسازیا بدم میاداااااا نهههههههههههههه اصلا
مشکل من اینجاست که الان دانشکده زیادی مهندسی شده و ذوق هنری آدم کور میشه.اون رنگا... صدای تیشه زدنا... فروختن کارای دستی بچه ها کنار حوض...و خیلی چیزای دیگه که الان خیلی کمرنگ شده تو دانشگا
جالب اینجاست که نه بچه های نقاشی راضی بودند نه شهرسازی (اکثرا). اما این اتفاق افتاد... در حالی که دلایل زیادی وجود داشت (مثل همین موردی که اشاره کردی) و پاسخ مسئولین این بود که در هیچ دانشگاهی با نظر دانشجو، کاری انجام نمیشه!!!
دیگه واسه این حرفا دیر شده...!

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام.من تازه واردم. به قول شما صفری ام .خیلی دانشگاهمون خوبه ! خیلی دوستش می دارم!!!!:heart::heart::heart:

mehdi_7070

عضو جدید
سلام.من تازه واردم. به قول شما صفری ام .خیلی دانشگاهمون خوبه ! خیلی دوستش می دارم!!!!:heart::heart::heart:
سلام دوست عزیز
ورودت را به جمع دانشجویان باصفا و دوست‌داشتنی دانشگاه هنر اصفهان تبریک میگم :)
+ یادش بخیر... یک‌سال گذشت...!

zakari

عضو جدید

سلام علیکم کوچولو...
آخیییییییییییی ماهم یه روزی عاشقانه این دانشگا و دوست دااااشتیم یادش بخیر 3سااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال گذشت
دانشگاهمون رو دوست دارم به خاطر بچه هاش و ساختموناش اما از عشقم به دانشگاه کم شد به خاطر مسئولاش!!!
امسال رتبه قبولی تو دانشگا حداقل چند بود؟
من و چندتا از بچه ها ترم اول هی با خودمون کلنجار میرفتیم که چرا نرفتیم عمران .... هر چند بعدا کاملاً از رشته مون راضی شدیم و هستیمم
شما چطور؟این فکرا و حرفا بین شماها هم هست؟
راستی قدر دو ترم اول رو بدون...تو این دو ترم آدم ایده های نابی سراغش میاد چون اطلاعاتی راجع به محدودیت ها نداره و از طرفی چون کسی روش حساب درستی باز نمیکنه فکراشو سانسور نمیکنه
کلا این دو ترمو حال کن با خودت شیطونی کن و بچه باش...

honeybee1370

کاربر بیش فعال
سلام علیکم کوچولو...
آخیییییییییییی ماهم یه روزی عاشقانه این دانشگا و دوست دااااشتیم یادش بخیر 3سااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال گذشت
دانشگاهمون رو دوست دارم به خاطر بچه هاش و ساختموناش اما از عشقم به دانشگاه کم شد به خاطر مسئولاش!!!
امسال رتبه قبولی تو دانشگا حداقل چند بود؟
من و چندتا از بچه ها ترم اول هی با خودمون کلنجار میرفتیم که چرا نرفتیم عمران .... هر چند بعدا کاملاً از رشته مون راضی شدیم و هستیمم
شما چطور؟این فکرا و حرفا بین شماها هم هست؟
راستی قدر دو ترم اول رو بدون...تو این دو ترم آدم ایده های نابی سراغش میاد چون اطلاعاتی راجع به محدودیت ها نداره و از طرفی چون کسی روش حساب درستی باز نمیکنه فکراشو سانسور نمیکنه
کلا این دو ترمو حال کن با خودت شیطونی کن و بچه باش...
نمی دونم که آخرین رتبه چند بوده! ولی میدونم که تا 2700 منطقه 1 روزانه داریم. عمران صنعتی هم که امسال تا 2200 گرفته. من قبل از زمان انتخاب رشته به رشته های دیگه بیشتر از معماری فکر می کردم . اما بعدش اولین انتخابم رو معماری زدم. چندتا از دوستامم که اولاش زیاد از معماری راضی نبودن، حالا حالشون خوب شده! D:
متشکرم!!! باشه تا میتونیم حال میکنیم.;)

آخرین ویرایش:

bp1368

عضو جدید
طفلان مسلم

طفلان مسلم

طرح طفلان مسلم توسط جمعیت امام علی با هدف آزادسازی و حمایت از مددجویان کانون اصلاح و تربیت در اصفهان آغاز به کار کرد . در این طرح کودکان مظلوم کانون اصلاح و تربیت را آزاد می کنیم و صدای آن ها به هم نوعانشان فریاد می زنیم تا فریادرسی یاریشان کند . در این راه به نیرو های داوطلب دانشجویی و مردمی نیازمندیم . زمینه ها مورد نیاز :
برنامه های آموزشی و فرهنگی و هنری : کسانی که تجربه و تخصص کار با این کودکان دارند و یا مایلند کلاس ها و برنامه هایی برای این کودکان برگزار کنند مانند مهارت های زندگی - تئاتر موسیقی- شاهنامه خوانی - نقاشی و ...
وکلا و حقوقدانان : برای پیگیری پرونده های مددجویان کانون اصلاح و تربیت
تبلیغات : توانایی چاپ تیلیغات - آشنایی با شرکت های تبلیغات پیامکی - داشتن لینک در روزنامه ها خبرگزاری ها و شهرداری و صدا سیما - کمک در عکاسی و فیلم برداری برنامه های طرح - کمک در پخش تبلیغات در دانشگاه ها و سطح شهر- تبلیغات اینترنتی
مالی و حمایتی : کسانی که مایلند که دیه ها مددجویان یا بخشی از آن را بپردازند و پس از آزادی از آن ها و خانواده هایشان در ارتباط باشند تا دوباره به کانون اصلاح و تربیت باز نگردند ( اشتغال - تحصیل - مسکن و ...)
انسان هم نوع دوست : هر انسانی که در دلش برای این کودکان مظلوم می تپد و هر گوه کمکی می تواند در این راه بکند

در ضمن هر هفته سه شنبه جلسات طرح برگزار می گردد

وبلاگ طرح : teflan-esf.blogfa.com
سایت جمعیت امام علی اصفهان : www.againstpoverty.ir
روابط عمومی طرح تلفن : 09397418616

bp1368

عضو جدید
جمعيت امداد دانشجویی مردمی امام علي یک ان جی او مستقل و غیر سیاسی است که برای کاهش معضلات اجتماعی و کمک به افراد آسیب دیده اجتماعی مخصوصا کودکان و زنان فعالیت می کند​
این جمعیت در شهرهای مختلف (تهران - اصفهان - شیراز - رشت - کرمانشاه و...) نمایندگی دارد​
برای عضویت و آشنایی بیشتر از وبلاگ زیر دیدن کنید

zakari

عضو جدید
yadbod

yadbod

oh oh oh
ajab khaki gerefte inja ro
kasi inja nist???
yadash be kheyr rozayii ke inja boro biyayi bod
rozayi ke erghe daneshga o reshtamon ro dashtim
rozayi ke ba vojode pokide bodan daneshga to jashnash khosh migzarondim o to ordohash o safarash sherkat mikardim
jshnaye ostad felani o bazdide 1 roze az namayshga bekheyr
che fayde inja ke kasi nis harfaye mano bekhone
ama
bazam khobe khaterehash hanoz hast
in golaam taghdim be hameye daneshjohaye omidvare daneshgahe honare esfahan:gol::gol::gol:

hesalreza

عضو جدید
سلامzakariاز اين كه ميبينم اينقدر تو تايپيك دانشگاه فعال هستي خوشحالم موفق باشي;)

آخرین ویرایش:

hesalreza

عضو جدید
سلامzakariاز اين كه ميبينم اينقدر تو تايپيك دانشگاه فعال هستي خوشحالم موفق باشي;)

tariran

عضو جدید
سلام
این دانشگاه وضعیتش چطوره؟
خوابگاه و سرویس و .....
برای رشته شهرسازی کدوم بهتره؟