[ دانشگاه هاي برتر گروه مهندسي عمران در كشور ] مشاوره و گفتگو

[ دانشگاه هاي برتر گروه مهندسي عمران در كشور ] مشاوره و گفتگو

• دانشگاه تهران

رای: 103 25.8%
  • دانشگاه صنعتی شریف

رای: 83 20.8%
  • دانشگاه صنعتی اصفهان

رای: 28 7.0%
  • دانشگاه علم و صنعت

رای: 44 11.0%
  • دانشگاه امیرکبیر(پلی تکنیک)

رای: 72 18.0%
  • دانشگاه شیراز

رای: 29 7.3%
  • دانشگاه صنعتی خواجه نصیر

رای: 31 7.8%
  • دانشگاه تربیت مدرس

رای: 9 2.3%

• مجموع رای دهندگان
    399

E.s.m.m

عضو جدید
به نظر من دانشگاه تهران تو رشته عمران خیلی قوی کار میکنه درضمن تجهیزات ازمایشگاهی این دانشگاه خیلی پیشرفته است

Morteza_Civil

عضو جدید
مطمئنا خواجه نصیر:biggrin::biggrin: شوخی کردم من تازه می رم ترم یک اونجا و نمی دونم کدوم از همه بهتره

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بزار روشنت كنم دانشگاه بين اللملي امام خميني قزوين خيلي خفنه ضرر كردي كه نيمدي:d

vahidshaverdi

عضو جدید
به نظرمن صنعتي اميركبير.دليلش اينه كه هم اساتيد بادرجه علمي بالازيادداره وهم اينكه كلا اميركبيردرعمل خودش روثابت كرده.البته تاحالا

rashidishahram

مشاور صنعت برق
من رشته ام عمران نیست ولی از دوران دانشجوییم یکی از بچه های ترم اول عمران یک اتفاقی براش پیش اومد که تو کل دانشگاه پیچید فکر کنم بد نباشه شما هم بدونید حالا که نظر می دید. مربوط به دانشگاه تبریزه.
یکی از بچه های تازه قبول شده عمران عمران که اومده بود تبریز ثبت نام برگشتنی توی قطار با دکتر بهروش و یک استاد دیگه که از اساتید مطرح عمران ایران با درجه علمی و عملی بالا هستند الان حضور ذهن ندارم اسم ایشان را هم کوپه شده بودند و این دانشجو که ایشان رو نمی شناخت و نمی دونست که ممکنه بعدا استادش بشن خلاصه کلی توضیح داده بود اندر عوالم مهندسی عمران و خوبیهاش و کارش و رشته اش در اندازه سواد خودش که آره همین عمرانه و بس. بعدا تو دانشگاه دیده بود و فهمیده بود که چه سوتی اساس داده و مدتها سوژه شده بود حالا دوستان هم نظر می دهند حواسشون باشه که به عنوان یک مهندس نظر میدن و یک مهندس باید در مرحله اول منطقی فکر کنه و بر اساس دلیل جواب بده تا یک موقع سوتی نده.
اینکه کدوم دانشکاه برتره قضیه گیرم پدر تو بود فاضل هست هر دانشگاهی هر چقدر هم خوب باشه تا دانشجو خودش کاری نکنه فرقی بحالش نداره و فکر می کنم عوض کل کل بهتره تو عمل هر کسی خودش رو قوی کنه حالا هر کجا می خواد باشه ممکنه یکی اصلا خود آموز یاد بگیره و قوی بودن استاد و دانشگاه نه اینکه تاثیر نداره ولی زیاد مهم نیست. من یک مهندسی رو می شناختم که بعد از چند بار استخدام کردن فارغ التحصیلهای شریف بشدت فراری بود از استخدام اونها و می گفت هر کی می خواد باشه فقط شریف نباشه البته من خودم این رو قبول ندارم و ممکنه اتفاقی بوده. ضمنا مهندس عمرانی هم می شناسم که دانشگاه آزاد درس خونده حالا کدوم واحد بماند ایشان مدرکشون رو هم نگرفتند و چند تا واحدشون مونده ولی الان یکی از طراحان موفق هستند که تو اکثر پروژه های خوب ایشان کار کردند و کسی ازشون مدرک هم نحواسته. در هر حال همتون موفق باشید.

آخرین ویرایش:

mehdi_moosavi

عضو جدید
من رشته ام عمران نیست ولی از دوران دانشجوییم یکی از بچه های ترم اول عمران یک اتفاقی براش پیش اومد که تو کل دانشگاه پیچید فکر کنم بد نباشه شما هم بدونید حالا که نظر می دید. مربوط به دانشگاه تبریزه.
یکی از بچه های تازه قبول شده عمران عمران که اومده بود تبریز ثبت نام برگشتنی توی قطار با دکتر بهروش و یک استاد دیگه که از اساتید مطرح عمران ایران با درجه علمی و عملی بالا هستند الان حضور ذهن ندارم اسم ایشان را هم کوپه شده بودند و این دانشجو که ایشان رو نمی شناخت و نمی دونست که ممکنه بعدا استادش بشن خلاصه کلی توضیح داده بود اندر عوالم مهندسی عمران و خوبیهاش و کارش و رشته اش در اندازه سواد خودش که آره همین عمرانه و بس. بعدا تو دانشگاه دیده بود و فهمیده بود که چه سوتی اساس داده و مدتها سوژه شده بود حالا دوستان هم نظر می دهند حواسشون باشه که به عنوان یک مهندس نظر میدن و یک مهندس باید در مرحله اول منطقی فکر کنه و بر اساس دلیل جواب بده تا یک موقع سوتی نده.
اینکه کدوم دانشکاه برتره قضیه گیرم پدر تو بود فاضل هست هر دانشگاهی هر چقدر هم خوب باشه تا دانشجو خودش کاری نکنه فرقی بحالش نداره و فکر می کنم عوض کل کل بهتره تو عمل هر کسی خودش رو قوی کنه حالا هر کجا می خواد باشه ممکنه یکی اصلا خود آموز یاد بگیره و قوی بودن استاد و دانشگاه نه اینکه تاثیر نداره ولی زیاد مهم نیست. من یک مهندسی رو می شناختم که بعد از چند بار استخدام کردن فارغ التحصیلهای شریف بشدت فراری بود از استخدام اونها و می گفت هر کی می خواد باشه فقط شریف نباشه البته من خودم این رو قبول ندارم و ممکنه اتفاقی بوده. ضمنا مهندس عمرانی هم می شناسم که دانشگاه آزاد درس خونده حالا کدوم واحد بماند ایشان مدرکشون رو هم نگرفتند و چند تا واحدشون مونده ولی الان یکی از طراحان موفق هستند که تو اکثر پروژه های خوب ایشان کار کردند و کسی ازشون مدرک هم نحواسته. در هر حال همتون موفق باشید.
اولا دوست عزیز قسمت اول حرفتون شاید تا حدی درست باشه منظور از این کار و این نظرسنجی این نیست ارزسش تلاش یا فعالیت یک دانشجو به دانشگاهش ربط داره ولی سطح علمی یک دانشگاه غیر از استاد و امکانات و ... مستقیما به دانشجوهاش هم مرتبطه
بحثی که اینا انجام میشه ربطی به اینکه یه نفری مهندس ناظر و نباید سوتی بده نداره دوستان نظر میدن با توجه به اطلاعاتشون نظرشون هم محترمه حالا من متوجه نشدم شما منظورتون سوتی دادن و... چیه شاید میگین هیچ کس تا استاد نباشه یا نمیتونه بگه که چی خوبه یا بده؟؟؟
این حرف شما که (کسی پیدا شده از فارغ التحصیلهای شریف بیذاره و...) باید ببینیم که طرف کی بوده و اونها رو واسه چی میخواسته استخدام کنه؟؟؟ بیچاره شریفیها که دست این یارو افتادن که ازشون بیذار بوده شایدم دنبال یه آدم هالو میگشته که کار خودشو پیش ببره خودتون که ادعا دارین خوب فکر کننین بعدش سوتی ندین فکر کن ببین این حرفت سراسر سوتیه

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو رو جون والكانو ديگه بحث نكنيد دوباره داره ويرم ميگيره بيام اينجا اسپم بدما:d

rashidishahram

مشاور صنعت برق
اولا دوست عزیز قسمت اول حرفتون شاید تا حدی درست باشه منظور از این کار و این نظرسنجی این نیست ارزسش تلاش یا فعالیت یک دانشجو به دانشگاهش ربط داره ولی سطح علمی یک دانشگاه غیر از استاد و امکانات و ... مستقیما به دانشجوهاش هم مرتبطه
بحثی که اینا انجام میشه ربطی به اینکه یه نفری مهندس ناظر و نباید سوتی بده نداره دوستان نظر میدن با توجه به اطلاعاتشون نظرشون هم محترمه حالا من متوجه نشدم شما منظورتون سوتی دادن و... چیه شاید میگین هیچ کس تا استاد نباشه یا نمیتونه بگه که چی خوبه یا بده؟؟؟
این حرف شما که (کسی پیدا شده از فارغ التحصیلهای شریف بیذاره و...) باید ببینیم که طرف کی بوده و اونها رو واسه چی میخواسته استخدام کنه؟؟؟ بیچاره شریفیها که دست این یارو افتادن که ازشون بیذار بوده شایدم دنبال یه آدم هالو میگشته که کار خودشو پیش ببره خودتون که ادعا دارین خوب فکر کننین بعدش سوتی ندین فکر کن ببین این حرفت سراسر سوتیه
دوست خوبم همه می تونن نظر بدن ولی منظور من این بود که با دلیل نظر بدهند نه صرف تعصب. من هر چی تو جوابها خوندم هر کی دانشگاه خودشو گفته. اینم که گفتین استاد باشه نه نیازی نیست استاد باشه ولی ممکنه یک سری اساتید هم اینجا سر بزنن پس حداقل جوابها غیر منطقی نباشه.
در مورد اون شریفی ها هم شاید حرف شما درست باشه من هم که گفتم موافق نظر اون شخص نیستم این کجاش سوتیه؟ در ضمن بالاخره هدف از این نظر سنجی چیه؟ بالاخره باید هدفی باشه و الا کار بیهوده است. نه اگر فقط شناساندن و معرفی کردن جهت اطلاعات بیشتر دوستان جهت انتخاب دانشگاه و رشته است که جواب تعصبی فقط گمراهشون می کنه پس بهتر نیست همه با دلیل جوابهاشون رو بگند تا حداقل اونایی که می خوان استفاده کنند واقعا بدردشون بخوره؟

آخرین ویرایش:

mohammadjavaad

عضو جدید
سلام.
اولا دانشگاه ازاد قزوین هم بین المللی. نه فقط امام خمینی
ثانیا تا اونجایی که دانشگاه ازاد قزوین بدردت خورد ازش تعریف کردی بعد نمیدونم چه طور شد نتیجه گرفتی دولتیه قزوین خفنه؟!
در هر صورت از بابت تعریفاتی که از دانشگاه ما کردی ازت ممنونم.تو که داشتی ازمون تعریف میکردی چی میشد از صنایعش هم تعریف میکردی؟:mad:
هیشکی نمیگه ماست من ترشه!

LoooTTI

عضو جدید
استادای دانشگاه شیراز بهترینن اما آب و هوای شیراز اجازه فعالیت زیاد به دانشجوا رو نمیده:redface:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
اولا دانشگاه ازاد قزوین هم بین المللی. نه فقط امام خمینی
ثانیا تا اونجایی که دانشگاه ازاد قزوین بدردت خورد ازش تعریف کردی بعد نمیدونم چه طور شد نتیجه گرفتی دولتیه قزوین خفنه؟!
در هر صورت از بابت تعریفاتی که از دانشگاه ما کردی ازت ممنونم.تو که داشتی ازمون تعریف میکردی چی میشد از صنایعش هم تعریف میکردی؟:mad:
هیشکی نمیگه ماست من ترشه!
دادشه من اولا اينجا بحث عمرانيه حالا يه ذره هم از اون خرابه تعريف كردم كه نبايد كلتو بكني زير برف فكر كني خفنيد
دانشگاه ما خيلي برتره:w01::w01::w02:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين علي نا مرد كجاست؟؟؟؟؟
دادا تا من نيستم به اينا بگو كه دانشگاه قزوين خيلي خفنه اينا دارن سر چي بحث ميكنن خودشونم خسته ميكنن:D

civilica2008

عضو جدید
با من بودی نامردا؟؟؟؟:mad:
باشه بابا برا اینکه وحید هم گریش نگیره قزوین هم خفنه.اما از چه لحاظ؟؟؟؟:biggrin:
چاکر اقا وحید.باشه دانشگاه شما تو ایران اول بعد از صنعتی اصفهان.خوبه؟؟؟؟;);):D

cracker_s80

عضو جدید
تهران

تهران

به نظر من تهران از هر نظر خوبه.فقط دانشجوهاش یه کم سوسولن واصلا شبیه عمرانیا نیستن

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگه بگم تئوریک ، میگم دانشگاه شریف
اگه بگم مسابقات ، شاید خواجه نصیر ، چون همیشه تو مسابقه ها مقام میاره :) و پلی تکنیک
اگه بگم استاد ، تهران
اگه بگم اجرائیات و طراحی ، میگم آزاد کاشون :))

msdjj

عضو جدید
دانشگاه فقط جندی شاپور دزفول.............:eek:
بعد از اون شاید صنعتی اصفهان بهش برسه:confused:

ali manutd

عضو جدید
دانشگاه علم و صنعت از همه بهتره
در ضمن می تونستین دانشگاه تبریز رو هم در نظر سنجی شرکت بدین.

zoro.tornado2005

عضو جدید
به نظر من عمران تهران و خواجه خیلی عالی هستند.در مورد دانشگاه قزوین صحبت شده بود...من خودم دانشجوی عمران دانشگاه آزاد قزوین (باراجین معروف!!) هستم.نه اینکه چون خودم اینجا درس می خونم بگم ولی مرکز تحقیقات بتن (CCRC) خیلی قوی و فعال هست و همیشه هم تو سطح کشور و دنیا مقام میاره و در کنار تیم رباتیک دانشگاه( MRL ) بیشترین مقام ها رو واسه دانشگاه اورده.اساتید خوب و قوی هم کم نداره.و خیلی خوب و سریع داره پیشرفت میکنه.دوست داشتم اگه میشد میومدید و میدیدن دانشگاه رو.الان ما اساتید مشترک با شریف و تهران کم نداریم و تجهیزات آزمایشگاهی هم جدید و مدرن هست(سخت افزاری تامینه).من اعتقادم اینه دانشگاه ما توان رقابت رو داره و در آینده بیشتر از اینو میبیند ، ولی دانشگاه های تهران و خواجه به خاطر سابقه و اعتبارشون دانشگاه های مطرح در زمینه ی عمران هستند.و من خودم واسه ارشد(داخل ایران) تهران رو دوست دارم.

sina.javan

عضو جدید
من لیسانس دانشگاه علم و صنعت بودم اما فوق تهران،در عمران علم و صنعت 6 7 تا استاد تمام داشتیم اما دانشگاه تهران 2تا!ولی دانشجویان تهران قوی تر هستن

بالا