دانشجو:۲۵‌دانشگاه‌را تفکیک‌جنسیتی كرديم

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
وزیر علوم، دولت احمدي‌نژاد با اشاره به اینکه اسلامی شدن دانشگاه‌ها از اساسی‌ترین اولویت‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است خاطر نشان کرد: سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها در شورایعالی انقلاب فرهنگی به ریاست حداد عادل در حال نهایی شدن است که از سال ۸۸ تاکنون ۲۵ دانشگاه دولتی و غیر انتفاعی تفکیک جنسیتی شده‌اند.
منبع:http://baharnews.ir/vdcguw9q.ak9ww4prra.html

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب این شروعشه، نشنیدین مگه؟
میخواین ایرانو دو قسمت کنن: خانوم ها، آقایون :D

Hojjat.66

عضو جدید
وزیر علوم، دولت احمدي‌نژاد با اشاره به اینکه اسلامی شدن دانشگاه‌ها از اساسی‌ترین اولویت‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است خاطر نشان کرد: سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها در شورایعالی انقلاب فرهنگی به ریاست حداد عادل در حال نهایی شدن است که از سال ۸۸ تاکنون ۲۵ دانشگاه دولتی و غیر انتفاعی تفکیک جنسیتی شده‌اند.
منبع:http://baharnews.ir/vdcguw9q.ak9ww4prra.html

واقعا ای ول داره موفقیت مسئولین...

بنده به نوبه خودم از همینجا خسته نباشید عرض میکنم خدمت تمام زحمتکشان این مورد ....

که واقعا تمام مشکلات ما حل شده بود مونده فقط تفکیک جنسیتی دانشگاهها....

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا ای ول داره موفقیت مسئولین...

بنده به نوبه خودم از همینجا خسته نباشید عرض میکنم خدمت تمام زحمتکشان این مورد ....

که واقعا تمام مشکلات ما حل شده بود مونده فقط تفکیک جنسیتی دانشگاهها....

این مشکلم که حل شد دیگه

منم تبریک میگم
بالاخره کشورمون به روزای خوبو ارمانی که میخواست رسید و دیگه مشکلی حل نشده نموند:confused:

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میگن قراره بشه ایران شمالی و ایران جنوبی
فقط نمیدونن کدوم واسه آقایون باشه و کدوم برای خانوما:surprised:

نه دیگه..قبلا تصویب شده همین جا ... قرار شد بشه شرق و غرب.. که خانوم ها غربو برداشتن.. مراحل اداریش داره انجام میشه

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دیگه..قبلا تصویب شده همین جا ... قرار شد بشه شرق و غرب.. که خانوم ها غربو برداشتن.. مراحل اداریش داره انجام میشه

خوب جاهای با صفا و سرسبزو برداشتید واسه خودتون هااااااااا
اینجاس که از امتیازای مدیریتیت استفاده کردی
منم باید غرب بمونم
کاری با تقسیم بندی ندارم:redface:

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
دانشگاه مارو ک فک نکنم بتونن جدا کنن !!!!:D