خیلی عذاب وجدان دارم.بگین چی کار کنم لطفا

farnaz_nx_ooo

عضو جدید
من یه دوست صمیمی دارم که خیلی دوسش میدارم.این دوستم اصطلاحا خیلی خوش دسته.کاراش عالیه( شیت بستنش. ماکت سازیش و...)
یکی از پسرای هم کاسیمونو خیلی دوست داره. این برادر ما(آقا پسر مربوطه) همین که به پایان ترم نزدیک شدیم شروع کرد به چرخیدن دور این دوستم.دوستم واسه ی پایان ترم واسش کاراشو انجام میده.من یه غلطی کردم و به دوستم گفتم به نظرم اون ازش خوشش میاد.حالا دوستم شدیدا باور کرده.حالا که فکر می کنم می بینم طرف داره از دوستم سو استفاده می کنه.دوستم هم چون دوسش داره و فکر می کنه پسره دوسش داره این کارا رو واسش انجام میده.من باید چی کار کنم؟چطوری به دوستم بفهمونم حرف اولم درست نبوده؟نمی تونم مستقیم بهش بگم چون احتمالا فکر می کنه من می خوام طرفو بلند کنم.
ترو خدا جواب بدین!!!!!!!!!!!!!!!!

faryad zire ab

عضو جدید
سلام

سلام

من یه دوست صمیمی دارم که خیلی دوسش میدارم.این دوستم اصطلاحا خیلی خوش دسته.کاراش عالیه( شیت بستنش. ماکت سازیش و...)
یکی از پسرای هم کاسیمونو خیلی دوست داره. این برادر ما(آقا پسر مربوطه) همین که به پایان ترم نزدیک شدیم شروع کرد به چرخیدن دور این دوستم.دوستم واسه ی پایان ترم واسش کاراشو انجام میده.من یه غلطی کردم و به دوستم گفتم به نظرم اون ازش خوشش میاد.حالا دوستم شدیدا باور کرده.حالا که فکر می کنم می بینم طرف داره از دوستم سو استفاده می کنه.دوستم هم چون دوسش داره و فکر می کنه پسره دوسش داره این کارا رو واسش انجام میده.من باید چی کار کنم؟چطوری به دوستم بفهمونم حرف اولم درست نبوده؟نمی تونم مستقیم بهش بگم چون احتمالا فکر می کنه من می خوام طرفو بلند کنم.

:)توچیکاره ای؟اگه خودش نمیفهمه پس همون بهتر ازش سواستفاده بشه.:biggrin:;):gol:

farnaz_nx_ooo

عضو جدید
آخه هر وقت به کسی نیاز داره همین حرکت رو انجام میده.بعدم شاید ازش خوشش بیاد ولی نه این اندازه که فکر دوستم مشغوله و داره دیوانه میشه.من چی کارم؟ بابا من دوست صمیمیشم.من کسیم که به فکرش انداخت این خیلی دوسش داره.خدایا چه اشتباهی کردم!:((

nilgoon13

عضو جدید
وای عجب باتلاقی....
راستش خیلی سوال سختی پرسیدی....
من هیچ جوابی ندارم..
فقط برات آرزو موفقیت در این کار رو دارم...

sanaz950

عضو جدید
قضيه رو با دوستت درميون بزار
ازش بپرس به نظرت اين آقا داره ازت سوء استفاده نميكنه؟
ممكنه به خاطر علاقه اي كه بهش داره اول انكار كنه ولي حداقل بهش فكر ميكنه
تو هم وظيفت رو انجام دادي
بعدش ديگه قضيه رو مطرح نكن كه در مورد تو فكر بدي نكنه مگر اينكه خودش حرفش رو پيش بكشه و ازت راهنمايي بخواد

ariyana.1365

عضو جدید
اینجور وقتا ادم نه چشماش میبینه نه گوشاش میشنوه
ولی شما بهش واقعیت رو بگو که بعدا به خاطر نگفتن واقعیت پشیمون نشی
حقیقت تلخه ولی وجود داره

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دوستت بگو شادمهرباز بيشتر از اون پسره ازت خوشش ميادآ ! :eek:
(گفتي خوش دسته نه ؟ :whistle: )

بالا