واکنش رضا رشیدپور به ادعای آزاده نامداری در مورد «ضرب‌وشتم خود توسط فرزاد حسنی»/ ماجرا خیلی پیچیده است!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سایت اصلاح طلب انتخاب:
رضا رشید پور مجری سابق تلویزیون نوشت:

سلام دوستان عزیزم. سال نو مبارک. شرمنده از بابت تاخیر در عرض تبریک. سفر هستم. جای شما خالی...... الان بعد از چهار روز تلگرام رو چک کردم و از دیدن عکس آزاده نامداری شوک شدم.

من بیش از ده ساعت با ایشون در مورد انتشار این عکس و یک سری مستندات فوق محرمانه دیگه صحبت کرده بودم. به من قول داده بودن که این کارو نکنن. حتما اتفاق مهمی افتاده که زدن زیر قولشون. من خیلی از ایران دورم و دسترسی بهشون ندارم. فقط خواهش میکنم که اصلا قضاوت نکنید. ماجرا خیلی خیلییییییی پیچیده س. باید فضارو آروم کرد. وگرنه فاجعه ای در راه خواهد بود...

واکنش مجری تلویزیون به ادعای آزاده نامداری در مورد «ضرب‌وشتم خود توسط فرزاد حسنی»/ ماجرا خیلی پیچیده است!

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر تو دوست عزیز...
با تمام احترامی که نسبت به شما دارم ولی واقعا جایگاه اینگونه تاپیک هارو تو باشگاه مهندسان متوجه نمیشم...

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
این آقا ! از اولشم معلوم بود ارزش نداره یه دختر بهش اعتنا بذاره و باهاش ازدواج کنه!...حالا هم از وقتی طلاق گرفته از حرصش هی میخواد خانم نامداری رو بشدت خراب کنه.خانم نامداری هم کار خوبی کرد که بالاخره یه بخشی از زندگیشو لو داد... همه هم میدونن تقصیر حسنی بوده. من هرگز ازاین مجری خوشم نمیومد!!.

آخرین ویرایش:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشون! از اولشم معلوم بود ارزش نداره یه دختر بهش اعتنا بذاره و باهاش ازدواج کنه!...حالا هم از وقتی طلاق گرفته از حرصش هی میخواد خانم نامداری رو بشدت خراب کنه.خانم نامداری هم کار خوبی کرد که بالاخره یه بخشی از زندگیشو لو داد... همه هم میدونن تقصیر حسنی بوده. من هرگز ازاین مجری خوشم نمیومد!!.

من خودم از فرزاد حسنی به خاطر بی چشم و رویی صحبت کردنش خوشم نمی یاد.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من معمولا اخبار زندگی افرادی که شهرتششون رو مدیون رسانه ها هستند دنبال نمیکنم و به چشم ستاره بهشون نگاه نمیکنم. مجری ها، هنرپیشه ها، خواننده (بعضا) و غیره. البته در بین اینها افراد فرهیخته پیدا میشه که بدلیل همون فرهیختگی برام انسانهای باارزشی هستند . از این آقای فرزاد حسنی و همین خانوم نامداری و همین آقای رشید پور و غیره هم بهشون علاقه ای ندارم. البته پشت سرشون هم حرف نمیزنم و احترامشون رو حفظ میکنم.
امااا این خیلی جالبه که این افراد دچار توهم شدند که چقدر زندگیششون تو این دروه زمونه برای مردم مهمه. خیلی مهمه این آقای رشید پور با اون همه کلاسی که در تلوزیون و خارج از تلوزیون برای خودش و معلوماتش میزاشت میاد میگه فاجعه در راهه. اونم برای زندگی شخصی دو نفر. جناب آقای رشید پور من وقتی دیدم خانوم نامداری اینطوری از آقای حسنی کتک خورده از اون آقا بدم اومد و خیلییییی متاثر شدم. اما این فقط بخاطر نوع دوستی بود. این دیگه برای زندگی من فاجعه محسوب نمیشه. برای این کشور هم فاجعه محسوب نمیشه. فاجعه اونه که سطح طبقاتی مملکت ما زیاد باشه. اینه که فقر فرهنگی مردم ما انقده زیاد باشه که شما بگی اینا رو اگه جلوشون رو نگیریم فاجعه پیش میاد. هه

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم از فرزاد حسنی به خاطر بی چشم و رویی صحبت کردنش خوشم نمی یاد.

متنفر بودم ازش، متنفرتر شدم.
کلاً به خاطر همه رفتاراش. اما یه بارم یادمه یه آقای دکتر جراح که یه روش جراحی رو ابداع کرده بود، اورد تو برنامهء خزو خیلش! بعد این آقای دکتر چون (البته بدون اساعهء ادب.. و کاملا عادی) جواب زبون درازیاشو میداد و حاضر جواب بود، حسنی معلوم بود چقد دوست داشت بگیره این آقای دکتر رو خفه کنه! حتی روز بعد یه متلکای تابلویی میپروند که معلوم بود منظورش همون آقای دکتره!!!. البته صددرصد با هماهنگی قبلی با کادر برنامشون!.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متنفر بودم ازش، متنفرتر شدم.
کلاً به خاطر همه رفتاراش. اما یه بارم یادمه یه آقای دکتر جراح که یه روش جراحی رو ابداع کرده بود، اورد تو برنامهء خزو خیلش! بعد این آقای دکتر چون (البته بدون اساعهء ادب.. و کاملا عادی) جواب زبون درازیاشو میداد و حاضر جواب بود، حسنی معلوم بود چقد دوست داشت بگیره این آقای دکتر رو خفه کنه! حتی روز بعد یه متلکای تابلویی میپروند که معلوم بود منظورش همون آقای دکتره!!!. البته صددرصد با هماهنگی قبلی با کادر برنامشون!.
بلی. بی ادب بود. این آقای ضیا هم در برنامه هاش ادب رو رعایت نمیکنن.
خیلییییییییی وحشتناکه . این مجریای حاضر جواب بی ادب رو میارن و یه سری انسان مهم مملکت رو میارن تو برنامه ی اینها. بعد اینها بهشون بی احترامی میکنن با اون نحوه ی گفتار و رفتارشون. اعصاب من خورد شده چند بار رفتارشون رو دربرابر مهموناشون که عمدتا از انسانهای خوب و یا مهم جامعه بودن دیدم. بعد جالبیش اینه که همین کار تلوزیون بزرگترین آکادمی آموزش بی ادبی و حاضر جوابی واسه جووناست تو جامعه.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلی. بی ادب بود. این آقای ضیا هم در برنامه هاش ادب رو رعایت نمیکنن.
خیلییییییییی وحشتناکه . این مجریای حاضر جواب بی ادب رو میارن و یه سری انسان مهم مملکت رو میارن تو برنامه ی اینها. بعد اینها بهشون بی احترامی میکنن با اون نحوه ی گفتار و رفتارشون. اعصاب من خورد شده چند بار رفتارشون رو دربرابر مهموناشون که عمدتا از انسانهای خوب و یا مهم جامعه بودن دیدم. بعد جالبیش اینه که همین کار تلوزیون بزرگترین آکادمی آموزش بی ادبی و حاضر جوابی واسه جووناست تو جامعه.

بعد تازه بعد طلاقش تمام برنامه های تلویزیون رو اجیر کردن که همه نفری بیان جلو دوربین از خانواده خودشون تعریف کنن!!!!. عقده ای!. از حرص نامداری این کارو کرد بعد مظلوم نمایی هم میکنه. آدم اجیر میکنه فلسفه بافی کنن و همسر سابقشو مقصر جلوه بدن بعد خودش مثلا مستقیم حرف نمیزنه که یعنی من خیلی خوبم!!!. تو برنامه تحویل سال پارسال جلو دوربین داشت ضد خانواده همسرش صحبت میکرد!. نامداری هم که از قیافش معلوم بود افسرده و تکیده شده.

آخرین ویرایش:

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد تازه بعد طلاقش تمام برنامه های تلویزیون رو اجیر کردن که همه نفری بیان جلو دوربین از خانواده خودشون تعریف کنن!!!!. عقده ای!. از حرص نامداری این کارو کرد بعد پررویی هم میکنه. مظلوم نمایی هم میکنه. آدم اجیر میکنه فلسفه بافی کنن و همسر سابقشو مقصر جلوه بدن بعد خودش مثلا مستقیم حرف نمیزنه که یعنی من خیلی خوبم!!!. یادتونه برنامه تحویل سال پارسال رو؟. جلو دوربین داشت ضد خانواده همسرش صحبت میکرد!. نامداری هم که از قیافش معلوم بود افسرده و تکیده شده.

نه. ندیدم. راستش دیگه خیلی وقته تلوزون نمیبینم. چند ساله. تک و توک. خیلی کم.
گفتم که. ستاره های پوشالی بهترین اسمی هست که روی این افراد میشه گذاشت.

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز

• Like
واکنش ها: ros.

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گلشیفته حسنی آزاده فلانی....
فقط بلدیم توو زندگی خصوصی مردم سرک بکشیم و ناخودآگاه از اونا بت درست کنیم!!!
الان اگه یکی دیگه مثل من این تایپیک رو میزد استارتر 100 تا منیع و حدیث می آوردند که زندگی خصوصی و ..... حرام است و ...
اینجور تاپیک ها به نظرم باید جاش مجله خانواده سبز باشه نه باشگاه مهندسان!!

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در باشگاه مهندسان همیشه سعی کردم اگر مخالف بحث در مورد موضوعی که در یک تاپیک مطرح میشه هستم مخالفت خودم رو اعلام نکنم چون حتی مطرح کردن این مخالفت، خود باعث داغ تر شدن بحث میشه.. اما الان واقعن سوالم اینه از کسی که این تاپیک رو به عنوان یک موضوع اجتماعی یا هر چیز دیگه ای مطرح کرده و همچنین کسانی که میان و نظرات کارشناسی،‌جدی یا غیر جدی خودشون رو میدن..
سوالم اینه که اگر میخواهید مثلن موضوع خشونت در روابط زناشویی رو مورد بحث قرار بدین چرا اون رو به صورت مساله ی خصوصی یک زن و شوهر بخصوص مطرح میکنین؟ از کسانی که بواسطه ی شغلشون یا تحصیلاتشون هر روز با دهها مورد ازین خشونت ها سر و کله میزنن بپرسین.. که نه این بلکه خیلی از موضوعات دیگه هم بحثشون خارج از یک مورد بخصوصه و اینکه موضوع فلان کس با فلان کس به خاطر اینکه اسمشون رو خیلی ها میدونن جدای بحث از کسانی نیست که هر روز به عناوین مختلف بهشون ظلم میشه و برای هیچ کس اهمیتی نداره.. خود من به خاطر شکستگی دست پسرخالم چند شب پیش رفتم بیمارستان و به محض وارد شدن به اونجا دختر واقعن ضعیفی رو دیدم که روی تخت افتاده و جای سالم روی صورت و بدنش نبود.. و همه بی تفاوت از کنارش میگذشتن.. پرسیدم چرا اینطوری شده این دختر و یک خانم بهم جواب دادن شوهرش کتکش زده و من و حتی پسرخالم واقعن یادمون رفت که برای چی اومدیم بیمارستان.. اینکه ما بخواهیم به خاطر مخاطب جمع کردن از اسم کسی برای پرداختن به موضوع به این دردناکی و مهمی استفاده کنیم نه مشکلی رو حل میکنه و نه به نتیجه ای خواهد رسید و میشه مثل هزاران موضوع دیگه ای که هر از چند گاهی میشه نقل مجالس بحث و نقد کارشناسان و بعد فراموش کردم فراموش کردیم فراموش کردند و هیچی به هیچی.. همین

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
من در باشگاه مهندسان همیشه سعی کردم اگر مخالف بحث در مورد موضوعی که در یک تاپیک مطرح میشه هستم مخالفت خودم رو اعلام نکنم چون حتی مطرح کردن این مخالفت، خود باعث داغ تر شدن بحث میشه.. اما الان واقعن سوالم اینه از کسی که این تاپیک رو به عنوان یک موضوع اجتماعی یا هر چیز دیگه ای مطرح کرده و همچنین کسانی که میان و نظرات کارشناسی،‌جدی یا غیر جدی خودشون رو میدن..
سوالم اینه که اگر میخواهید مثلن موضوع خشونت در روابط زناشویی رو مورد بحث قرار بدین چرا اون رو به صورت مساله ی خصوصی یک زن و شوهر بخصوص مطرح میکنین؟ از کسانی که بواسطه ی شغلشون یا تحصیلاتشون هر روز با دهها مورد ازین خشونت ها سر و کله میزنن بپرسین.. که نه این بلکه خیلی از موضوعات دیگه هم بحثشون خارج از یک مورد بخصوصه و اینکه موضوع فلان کس با فلان کس به خاطر اینکه اسمشون رو خیلی ها میدونن جدای بحث از کسانی نیست که هر روز به عناوین مختلف بهشون ظلم میشه و برای هیچ کس اهمیتی نداره.. خود من به خاطر شکستگی دست پسرخالم چند شب پیش رفتم بیمارستان و به محض وارد شدن به اونجا دختر واقعن ضعیفی رو دیدم که روی تخت افتاده و جای سالم روی صورت و بدنش نبود.. و همه بی تفاوت از کنارش میگذشتن.. پرسیدم چرا اینطوری شده این دختر و یک خانم بهم جواب دادن شوهرش کتکش زده و من و حتی پسرخالم واقعن یادمون رفت که برای چی اومدیم بیمارستان.. اینکه ما بخواهیم به خاطر مخاطب جمع کردن از اسم کسی برای پرداختن به موضوع به این دردناکی و مهمی استفاده کنیم نه مشکلی رو حل میکنه و نه به نتیجه ای خواهد رسید و میشه مثل هزاران موضوع دیگه ای که هر از چند گاهی میشه نقل مجالس بحث و نقد کارشناسان و بعد فراموش کردم فراموش کردیم فراموش کردند و هیچی به هیچی.. همین

همه چیز عیانه. فکرنمیکنم طرفداری از مظلوم و آبروش (اینجاخانم نامداری) نظرات کارشناسی و قضاوت های بیجا باشه.

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی وارد حریم خصوصی اینا نشده خودشون خاستن مردم بدونن....
در مورد مساعلی صحبت میشه که خودشون از زندگیشون گفتن....
طبیعیه ما میخایم بدونیم فلان هنرپیشه یا خاننده محبوبمون چجور ادمیه چجوری زندگی میکنه و ....
این اشخاصم شاید شما قبولشون ندارید اما طرفدارا خودشونو دارن برا همون طرفدارا هم پست میزارن اگه کسی علاقه ای نداره نخونه....
اگه بحث تاپیک ب نظرت بی ربطه پست نزار این تاپیک که جا شما رو تنگ نکرده......همین

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرچه غیبت از گناهان بزرگ اخلاقی و اجتماعی بوده و مفاسد و بی سامانی های خطرناکی بر آن مترتب است، اما بر اساس احادیث ائمه (علیهم السلام)، در موارد ویژه ای که پای مصلحت و خیر انسان ها در میان است و هدفی مشروع و عقلایی دارد که مفاسد آن را جبران می کند، یا این که مفسده ای ندارد، به لحاظ شرعی جایز شمره شده است.

از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) آمده است: "من القی جلباب الحیاء عن وجهه فلاغیبة له"؛ کسی که پرده حیا و شرم را از روی خود کنار زند غیبتش حرام نیست. (جامع السعادات، ج 2، ص 322) از مفهوم این روایت می توان بهره برد که اگر فردی به زشتی ها افتخار می کند و هیچ حیایی قائل نمی شود، و با این عمل خویش نوعی فساد و بی بندوباری را در جامعه ترویج می کند، حرمت و شخصیت خود را از بین برده و این رفتار اوست که موجب تجویز بدگویی (غیبت) شده است.

در روایتی نیز از امام باقر علیه السلام آمده است: "سه گروه دارای حرمت و احترام نیستند (غیبت شان مباح) است: 1. هوسباز بدعتگذار 2. پیشوا و حاکم ستمگر 3. فاسقی که گناهش را علنی کند. (وسائل الشیعه، ج 8، ص 605، ح 5)

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفته های آزاده نامداری:
"متاسفم که مجبورم این عکس خصوصی رو منتشر کنم..اما دیگه باید،،،بایدد...این عکس مستنده. و بسیاری از مدیران محترم تلویزیون خودمو و حالمو رویت کردن... امروز به لطف دروغگویی ایشون مستند من پخش نشد،،و هزار اتفاق تلخ دیگه...من الان سرپام، خوبم. زندگی میکنم، درس میدم،، کار میکنم و دوباره زنده شدم.. متاسفم برای رادیویی که آنتن زنده شو مسپره دست کسی که به نزدیکترین کسش رحم نکرد،، به تایید دوستانش ازدواج با من فقط یه شو یا نمایش بیشتر نبود ، به لطف پدرم من حق طلاق داشتم وگرنه شاید الان زنده نبودم.. این عکس تلخه ولی واقعیه، برای هوادارایی میگم که از ایشون بت ساختن، بتی که به هییییچ مسلکی پابند نیس، دیگه کسی تو کامنتای من حق نداره اسمی از ایشون بیاره. آقای حسنی،، میدونم دهنت باز میشه به هر تهمتی. اما من واگذارت میکنم بخدا..و خوشحالم که دیگه نمیبینمت. فقط بدون چهل تا فایل صوتی دست من داری که مدتهاست حتی خودم گوشش ندادم...والسلام"
یکساعت قبل از این پست آزاده نامداری با انتشار عکس چند گل نوشته بود:

سلام،،علیرغم این گلهای قشنگ میخوام حرفهای تلخی بزنم.حرفهایی که میدونم خودم وخانوادمو بیش ازهرکسی رنج میده.اما افسوس که من ابدا اهل لاپوشونی نیستم..حیلی اینروزا تحت فشارم، واذيت شدم.دلگیر نشید حتی ازکامنتای گاه به گاه شما،من ادعای شجاعت نمیکنم اما دیگه صبرم سراومده،بعد انتشار بی موقع عکسهای بیهوده که مربوط به دوسال پیش بود،یا شنیدن حرفهای نامربوط درباره خودم اززبان کسی که خودش بهتر از هرکسی میدونه چقدددر دروغ میگه وبرای رسیدن به هدفش حاضره هرحرفی بزنه حتی تهمت،بی آبرویی،،وسناریوهایی بنویسه که فقط خداو من وخودش میدونیم و چقددر کثیف ودروغه... پست بعدی من حال خودمو بهم میزنه،یکی دوبار بیشتر نگاش نکردم.اما من این عکسو منتشر میکنم تا هرکی دلش میخواد قضاوت کنه که آیا من که عاشق زندگی،بچه،آینده،بودم وپراز شوق زندگی،،میتونستم ادامه بدم؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من معمولا اخبار زندگی افرادی که شهرتششون رو مدیون رسانه ها هستند دنبال نمیکنم و به چشم ستاره بهشون نگاه نمیکنم. مجری ها، هنرپیشه ها، خواننده (بعضا) و غیره. البته در بین اینها افراد فرهیخته پیدا میشه که بدلیل همون فرهیختگی برام انسانهای باارزشی هستند . از این آقای فرزاد حسنی و همین خانوم نامداری و همین آقای رشید پور و غیره هم بهشون علاقه ای ندارم. البته پشت سرشون هم حرف نمیزنم و احترامشون رو حفظ میکنم.
امااا این خیلی جالبه که این افراد دچار توهم شدند که چقدر زندگیششون تو این دروه زمونه برای مردم مهمه. خیلی مهمه این آقای رشید پور با اون همه کلاسی که در تلوزیون و خارج از تلوزیون برای خودش و معلوماتش میزاشت میاد میگه فاجعه در راهه. اونم برای زندگی شخصی دو نفر. جناب آقای رشید پور من وقتی دیدم خانوم نامداری اینطوری از آقای حسنی کتک خورده از اون آقا بدم اومد و خیلییییی متاثر شدم. اما این فقط بخاطر نوع دوستی بود. این دیگه برای زندگی من فاجعه محسوب نمیشه. برای این کشور هم فاجعه محسوب نمیشه. فاجعه اونه که سطح طبقاتی مملکت ما زیاد باشه. اینه که فقر فرهنگی مردم ما انقده زیاد باشه که شما بگی اینا رو اگه جلوشون رو نگیریم فاجعه پیش میاد. هه

:gol::gol::gol:...........

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

این پیام کلی است و نقل قول بنده از شما صرفا به خاطر پرسش هایی بود که شما علنا از بنده مطرح کردین
.................................
به نام خدا .........سلام........پیش از هر چیز لازم میدونم شهادت دخت عفیف و پاک دامن و مکرم پیامبر اسلام....... حضرت فاطمه زهرا(س)....... را به دوستداران اهل بیت تسلیت عرض کنم و ضمن گرامی داشت نوروز امیدوارم بهاری فاطمی در زندگانیمان آغاز شده باشد ........ تا به بركت حضور خاندان پيامبر اعظم (ص) ،تمامي شئون زندگي ما در سال جديد همراه با معنويت و اخلاص باشدو بدین ترتیب برکات و رحمت خداوند بیش از گذشته شامل حال آزادگان و عدالت خواهان جهان بویژه مسلمین جهان و علی الخصوص شیعیان گردد........ان شاالله

خب جا دارد ......در قبال موضوع های گفته شده بنده عذرخواهی کنم.......ابتدای امر از دوستان مومن و با ایمانم که ظاهرا این تاپیک باعث نگرانی آنها در قبال بنده شد ........و از پیام های پر مهر و انتقادی به جای آنها در خصوصی و همینطور در این تاپیک تشکر کنم ........جا دارد تشکر کنم از کسانیکه گرچه شناختی از اونها ندارم......ولی حرف دل ما رو اینجا با مخاطب در میان گذاشتند .......
و اما روی سخن دیگرم .......
خب .........من آدم صریحی هستم و یاد گرفتم رک حرف بزنم......حالا صرفنظر از اینکه خوشبختانه این چنین باشم یا شوربختانه
در کنار مواردی که گفتم برخی آمدن و حرف هایی زدن که زیبا بود.......ولی اقداماتشان کاملا خلاف عرایض و بعضا تشکر از پستهایی که میگردند بود!
اون خانمی که خیلی بهش برخورده بود که چرا قضاوت شده......این جا آمد خیلی راحت زیر پستی که بنده رو قضاوت کرده بود تشکر زد !.........البته بنده در همون تاپیک هم گفته بودم......قضاوت کردن به خودی خود ایرادی ندارد.......ولی خدا کند قضاوت ما صحیح باشد و البته فردی که قضاوت میشود بالطبع کاری کرده حرکتی انجام داده که قضاوت میشود حالا درست یا نادرست که در گفتگو این مسئله حل میشه ........و این خیلی بد است که قضاوت برای خود و هم اندیشان خود را بد بدانیم!.........ولی برای دیگران آزاد!

فرد دیگری هم که اکثر مخالفان نه منتقدان تفکر بنده آمدن ازش تشکر کردن و ظاهرا اگر کسی ازش بپرسه مسلمان هستی یا نه .....اونو به منزله سوال نمیبینه و طوری بهت جواب میده که شما داری به او اهانت میکنی!(گیا بنده بایستی علم غیب داشته باشم و بدانم که ایشون دین دارند یا نه تا متناسب با اون با ایشون صحبت کنم)......ایشون هم با اظهارات جالب و یگانه ای! در این تاپیک پست زدند......که باید به ایشون گفت.....عزیز من .....بنده از سایتی مطلب زدم که منبع و همفکر خودتان است!.......و اگر این سه نفر ماجرا کسانی نبودند که قرابت معنادار فکری با شما داشتند .........به قول خودتان هم بنده شما رو میشناسم و هم شما بنده را!.......آیا این پست زده میشد؟.......تجربه ثابت کرده است خیر.......چرا در گذشته گفته نمیشد این مطالب در شان باشگاه مهندسان نیست و جایش مجله سبز است!و دیدیم اقدامات شما رو ........مثل ماجرای گروهبان شهید دانایی فر که تاپیک زدین و مدام از این موضع خود دفاع کردید که ایشون پناهنده شده آن هم به آمریکا!......فردی که همسرش در ایران بود و شهید عزیزی که به خدمت ارتش در آمده بود و دیگر سرباز نبود .......فرد عزیزی که تنها یک مدت کوچک طعم پدر بودن را توانست بچشد .........خداوند ایشون رو رحمت کند

اما جواب بنده به شما ایمان عزیز////////

واقعیت همانی است که گفتید......این تیترها و این جور مطالب زدن جز کار رسانه های زرد برای جذب کلیک بیشتر انجام نمیدن ......و این هایی که در قبال اقدامات عمومی یک خانم غربزده سایر رسانه ها رو به بی اخلاقی متهم میکنند و طرف عکس برهنشو میزاره روی جلد یک مجله و میگن وارد حریم خصوصی او نشو!.....در قبال مجریان داخل کشور و مسائل کاملا خصوصی اونها کاملا ورود را عین اخلاق میدونن........و به گفته یکی از بزرگوارانی که در این تاپیک نظر دادن....انگار زندگی این مجری ها خیلی برای مردم حائز اهمیت است!

اما چرا بنده این تاپیک رو زدم.........
اول از همه میخواستم ببینم واکنش بچه ها و البته بعضی ها با توجه به سابقه درخشانشان! چیست.....با توجه به اینکه منبع خبر یکی از منابع همفکر آنها بود ......سایت اصلاح طلب انتخاب........و در ثانی دعوای زرگری که راه افتاده و هر روز ظاهرا قرار است یکی از مسائل خصوصی خدشون رو این سه مجری رو کنند!.......و سایتی با قرابت نزدیک فکری به آنها نیز پایش وسط بیان دیدگاه های آنها باز شده چقدر برای کاربران باشگاه مهندسان ایران قابل توجه است!.........جالب است که این سایت که همیشه مدافع آقای رشیدپور بود حتی وقتی این فرد در خارج کشور بود از ایشون به عنوان مجری سابق و با این تیتر یاد کرده!........که البته آقای رشیدپور بعد بازگشت به ایران در شبکه نسیم حضور یافتند و جوانان انقلابی و حزب اللهی به شدت به رئیس صدا و سیما اعتراض کردند هم به خاطر مدال دادن به این آقا و هم به خاطر برنامه بی محتوایی که ساخته بود ......حالا اینکه این فرد برای سایت انتخاب در این بازه زمانی شده مجری سابق جای شگفت است!....ظاهرا خودشان هم امیدی به بازگشت این مجری به صدا و سیما گرچه با وجود تعویض رئیس صدا و سیما ندارند!

طبیعتا ساتهایی که تا این حد وارد زندگی خصوصی مردم میشوند و بی اخلاقی رو ترویج میکنن در سایر مسائل بویژه مسائل سیاسی اخلاق را رعایت خواهند کرد؟

و اما نظر کلی بنده در قبال این ماجرا......خب یک ازدواجی رخ داد که اگر از حواشی سیاسی اون بگذریم به طلاق منجر شد و رسانه های زرد خیلی سعی کردن هر دو رو خیلی بزرگ جلوه بدن......تا این جا واقعا نمیشه خیلی ایرادی هم گرفت!........ولی بعد علنی شدن طلاق خانم نامداری از صدا و سما کنار گذاشته شد و معتقد بود دوستان فرزاد و خودش در این ماجرا دخیل اند و شروع کرده به بیان مسائل خصوصی با ژست مظلومانه و از اونجا که برخی سایت ها هم خیلی دوست دارن خودشون رو مدافع حقوق زنان نشون بدن بویژه امثال این سایت های زنجیره ای شروع کرده اند به تیتر کردن این مسائل و گذاشتن آن تصویر .......که البته بنده تصویری رو نذاشتم چون درست نمیدانستم!

به نظر بنده اینکه بین این دو زوج چه اتفاقی افتاد مسئله کاملا شخصی است
.............خدا رو شکر تو این مملکت دادگاه و قاضی هم وجود دارد......هر دو این ها هرچه سند دارند چرا به مراجع قضایی نبردن؟.......حالا چون دو شخصیت با کاراکتر اجتماعی هستند بایستی از این رصت سواستفاده کنند و از موضوعات این چنین به کمک رسانه های مطبوعشان قباحت زدایی از مسائل این چنین کنند؟!.........آیا به واقع، صحیح است موارد اختلافی بین دو زوج که به پایان یک رابطه رسیده اند، موضوع مورد بحث دید و بازدید نوروزی مردمی باشد که مخاطبان این افراد هستند؟ ........آیا کسی یه عواقب و تبعات چنین هنجارشکنی هایی فکر می کند؟

این وسط هم حالا جناب رشیدپور دوست مشترک! وارد شده اند ........و سوال ما از ایشون این است افرادی که بواسطه حضور در تریبون جادویی پیش چشم مخاطب،برای خود نام و شهرتی دست و پا کرده اند مسئولیتی ندارند؟......نبایستی به عواقب عملکرد خود و تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم درگیری ها و خود درگیری های شخصی خود که راه به دریچه ذهن مخاطب برده اندکی هم شده فکر کنند؟......البته که اظهار نظر شما وسط این دعوا خودش بیشتر فاجعه بود!........عمومی کردی که مثلا چه؟!

موضوع شخصی این دو نفر به مردم چه ربطی دارد؟.....اگر هم موضوع فراتر از این هاست دادگاه و قوه قضائیه برای چه ایجاد شدن ؟

و خانم نامداری حالا تریبون با برنامه خامی که شما باشی بهت ظاهرا رسیده.......واقعا انقدر ارزش داشت که همچین قبح زدایی رو انجام بدی؟

و در پایان وای به حال طرفداران شما و بدتر از آن کسانیکه شما به اصطلاح هنرمندان را الگوی خود قرار میدهند

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی وارد حریم خصوصی اینا نشده خودشون خاستن مردم بدونن....
در مورد مساعلی صحبت میشه که خودشون از زندگیشون گفتن....
طبیعیه ما میخایم بدونیم فلان هنرپیشه یا خاننده محبوبمون چجور ادمیه چجوری زندگی میکنه و ....
این اشخاصم شاید شما قبولشون ندارید اما طرفدارا خودشونو دارن برا همون طرفدارا هم پست میزارن اگه کسی علاقه ای نداره نخونه....
اگه بحث تاپیک ب نظرت بی ربطه پست نزار این تاپیک که جا شما رو تنگ نکرده......همین
معذرت میخوام که استارتر......... شما هستین؟:redface:
گرچه غیبت از گناهان بزرگ اخلاقی و اجتماعی بوده و مفاسد و بی سامانی های خطرناکی بر آن مترتب است، اما بر اساس احادیث ائمه (علیهم السلام)، در موارد ویژه ای که پای مصلحت و خیر انسان ها در میان است و هدفی مشروع و عقلایی دارد که مفاسد آن را جبران می کند، یا این که مفسده ای ندارد، به لحاظ شرعی جایز شمره شده است.

از پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) آمده است: "من القی جلباب الحیاء عن وجهه فلاغیبة له"؛ کسی که پرده حیا و شرم را از روی خود کنار زند غیبتش حرام نیست. (جامع السعادات، ج 2، ص 322) از مفهوم این روایت می توان بهره برد که اگر فردی به زشتی ها افتخار می کند و هیچ حیایی قائل نمی شود، و با این عمل خویش نوعی فساد و بی بندوباری را در جامعه ترویج می کند، حرمت و شخصیت خود را از بین برده و این رفتار اوست که موجب تجویز بدگویی (غیبت) شده است.

در روایتی نیز از امام باقر علیه السلام آمده است: "سه گروه دارای حرمت و احترام نیستند (غیبت شان مباح) است: 1. هوسباز بدعتگذار 2. پیشوا و حاکم ستمگر 3. فاسقی که گناهش را علنی کند. (وسائل الشیعه، ج 8، ص 605، ح 5)
سلام علیکم........البته موردی که گفتین در قبال افراد کسان بیشتری است

دادخواهي و شكايت از ظلم.......اصلاح جامعه...... راهنمايي كردن مشورت كننده........جلوگيري كردن از خطرات.............. كسي در جامعه، فعل حرامي مرتكب شده است و ميخواهند او را محاكمه كنند. اگر شخصي شاهد جرم آن بوده است و از او براي شهادت دادن كمك خواستني، مي تواند به آن جرم و گناه طرف شهادت دهند.

..............كسي عيبي دارد و با همان عيب مشهور شده است و اگر با آن لقب و صفت خاص، فقط شناخته مي شود ما نيز اگر براي معرفي او، آن لقب را بگوييم اشكال ندارد. مثل اين كه لنگ باشد و تا لنگ بودن او را متذكر نشويم شناخته نمي شود.......... اگر كسي ادعاي نسبتي را مي كند كه مي دانيم واقعيت ندارد، مثلا به دروغ ادعاي سيد بودن مي كند، در اين صورت جايز است شخص ادعاي او را رد كند......... رد بدعت گذار.......... بيان دلايل فسق شاهد....... دفع ضرر از شخص........ اگر استفتا و پرسش مسائل ديني متوقف بر غيبت از شخص خاصي و يا مجموعه اي خاصي باشد، اشكالي ندارد..............غيبت متجاهر به فسق
غيبت از فردي غير معين يا طايفه غير معين

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قضاوت در زندگی خصوصی زوجین بسیار سخت است.
نگاه افراد به قضایا متفاوت است.
هر کس از زاویه نگاه خود به مسایل نگاه می کند.
واقعیتهای زندگی مشترک ناگفته هایی است که تنها باید هم زمان از زبان هر دوی آنها شنیده شود.
چهره واقعی افراد درزندگی شخصی آنها نمایان می شود.
اینکه جلوی دیگران به خصوص دوربین های رسانه و جراید چهره ای محبوب از خود به نمایش بگذاریم و کسب شهرت کنیم،امری بدیهی و کار اسانی است.
همه انسان ها خوب لباس می پوشند؛خوب صحبت می کنندواز کلمات و الفاظ به اصطلاح لفظ قلم استفاده می کنند؛اما در پشت این گریم ها و رنگ و اب ها؛چهره ای نهفته است که شاید خیلی متفاوت باشد.
البته نباید فراموش کرد که
خشونت به هر شکلی چه زبانی و لسانی و چه فیزیکی در هیچ قاموس ,فرهنگ، دین ، آیین و مکتبی قابل قبول نیست و به شدت محکوم است.

Iman MM

عضو جدید
کاربر ممتاز
این پیام کلی است و نقل قول بنده از شما صرفا به خاطر پرسش هایی بود که شما علنا از بنده مطرح کردین
.................................
به نام خدا .........سلام........پیش از هر چیز لازم میدونم شهادت دخت عفیف و پاک دامن و مکرم پیامبر اسلام....... حضرت فاطمه زهرا(س)....... را به دوستداران اهل بیت تسلیت عرض کنم و ضمن گرامی داشت نوروز امیدوارم بهاری فاطمی در زندگانیمان آغاز شده باشد ........ تا به بركت حضور خاندان پيامبر اعظم (ص) ،تمامي شئون زندگي ما در سال جديد همراه با معنويت و اخلاص باشدو بدین ترتیب برکات و رحمت خداوند بیش از گذشته شامل حال آزادگان و عدالت خواهان جهان بویژه مسلمین جهان و علی الخصوص شیعیان گردد........ان شاالله

خب جا دارد ......در قبال موضوع های گفته شده بنده عذرخواهی کنم.......ابتدای امر از دوستان مومن و با ایمانم که ظاهرا این تاپیک باعث نگرانی آنها در قبال بنده شد ........و از پیام های پر مهر و انتقادی به جای آنها در خصوصی و همینطور در این تاپیک تشکر کنم ........جا دارد تشکر کنم از کسانیکه گرچه شناختی از اونها ندارم......ولی حرف دل ما رو اینجا با مخاطب در میان گذاشتند .......
و اما روی سخن دیگرم .......
خب .........من آدم صریحی هستم و یاد گرفتم رک حرف بزنم......حالا صرفنظر از اینکه خوشبختانه این چنین باشم یا شوربختانه
در کنار مواردی که گفتم برخی آمدن و حرف هایی زدن که زیبا بود.......ولی اقداماتشان کاملا خلاف عرایض و بعضا تشکر از پستهایی که میگردند بود!
اون خانمی که خیلی بهش برخورده بود که چرا قضاوت شده......این جا آمد خیلی راحت زیر پستی که بنده رو قضاوت کرده بود تشکر زد !.........البته بنده در همون تاپیک هم گفته بودم......قضاوت کردن به خودی خود ایرادی ندارد.......ولی خدا کند قضاوت ما صحیح باشد و البته فردی که قضاوت میشود بالطبع کاری کرده حرکتی انجام داده که قضاوت میشود حالا درست یا نادرست که در گفتگو این مسئله حل میشه ........و این خیلی بد است که قضاوت برای خود و هم اندیشان خود را بد بدانیم!.........ولی برای دیگران آزاد!

فرد دیگری هم که اکثر مخالفان نه منتقدان تفکر بنده آمدن ازش تشکر کردن و ظاهرا اگر کسی ازش بپرسه مسلمان هستی یا نه .....اونو به منزله سوال نمیبینه و طوری بهت جواب میده که شما داری به او اهانت میکنی!(گیا بنده بایستی علم غیب داشته باشم و بدانم که ایشون دین دارند یا نه تا متناسب با اون با ایشون صحبت کنم)......ایشون هم با اظهارات جالب و یگانه ای! در این تاپیک پست زدند......که باید به ایشون گفت.....عزیز من .....بنده از سایتی مطلب زدم که منبع و همفکر خودتان است!.......و اگر این سه نفر ماجرا کسانی نبودند که قرابت معنادار فکری با شما داشتند .........به قول خودتان هم بنده شما رو میشناسم و هم شما بنده را!.......آیا این پست زده میشد؟.......تجربه ثابت کرده است خیر.......چرا در گذشته گفته نمیشد این مطالب در شان باشگاه مهندسان نیست و جایش مجله سبز است!و دیدیم اقدامات شما رو ........مثل ماجرای گروهبان شهید دانایی فر که تاپیک زدین و مدام از این موضع خود دفاع کردید که ایشون پناهنده شده آن هم به آمریکا!......فردی که همسرش در ایران بود و شهید عزیزی که به خدمت ارتش در آمده بود و دیگر سرباز نبود .......فرد عزیزی که تنها یک مدت کوچک طعم پدر بودن را توانست بچشد .........خداوند ایشون رو رحمت کند

اما جواب بنده به شما ایمان عزیز////////

واقعیت همانی است که گفتید......این تیترها و این جور مطالب زدن جز کار رسانه های زرد برای جذب کلیک بیشتر انجام نمیدن ......و این هایی که در قبال اقدامات عمومی یک خانم غربزده سایر رسانه ها رو به بی اخلاقی متهم میکنند و طرف عکس برهنشو میزاره روی جلد یک مجله و میگن وارد حریم خصوصی او نشو!.....در قبال مجریان داخل کشور و مسائل کاملا خصوصی اونها کاملا ورود را عین اخلاق میدونن........و به گفته یکی از بزرگوارانی که در این تاپیک نظر دادن....انگار زندگی این مجری ها خیلی برای مردم حائز اهمیت است!

اما چرا بنده این تاپیک رو زدم.........
اول از همه میخواستم ببینم واکنش بچه ها و البته بعضی ها با توجه به سابقه درخشانشان! چیست.....با توجه به اینکه منبع خبر یکی از منابع همفکر آنها بود ......سایت اصلاح طلب انتخاب........و در ثانی دعوای زرگری که راه افتاده و هر روز ظاهرا قرار است یکی از مسائل خصوصی خدشون رو این سه مجری رو کنند!.......و سایتی با قرابت نزدیک فکری به آنها نیز پایش وسط بیان دیدگاه های آنها باز شده چقدر برای کاربران باشگاه مهندسان ایران قابل توجه است!.........جالب است که این سایت که همیشه مدافع آقای رشیدپور بود حتی وقتی این فرد در خارج کشور بود از ایشون به عنوان مجری سابق و با این تیتر یاد کرده!........که البته آقای رشیدپور بعد بازگشت به ایران در شبکه نسیم حضور یافتند و جوانان انقلابی و حزب اللهی به شدت به رئیس صدا و سیما اعتراض کردند هم به خاطر مدال دادن به این آقا و هم به خاطر برنامه بی محتوایی که ساخته بود ......حالا اینکه این فرد برای سایت انتخاب در این بازه زمانی شده مجری سابق جای شگفت است!....ظاهرا خودشان هم امیدی به بازگشت این مجری به صدا و سیما گرچه با وجود تعویض رئیس صدا و سیما ندارند!

طبیعتا ساتهایی که تا این حد وارد زندگی خصوصی مردم میشوند و بی اخلاقی رو ترویج میکنن در سایر مسائل بویژه مسائل سیاسی اخلاق را رعایت خواهند کرد؟

و اما نظر کلی بنده در قبال این ماجرا......خب یک ازدواجی رخ داد که اگر از حواشی سیاسی اون بگذریم به طلاق منجر شد و رسانه های زرد خیلی سعی کردن هر دو رو خیلی بزرگ جلوه بدن......تا این جا واقعا نمیشه خیلی ایرادی هم گرفت!........ولی بعد علنی شدن طلاق خانم نامداری از صدا و سما کنار گذاشته شد و معتقد بود دوستان فرزاد و خودش در این ماجرا دخیل اند و شروع کرده به بیان مسائل خصوصی با ژست مظلومانه و از اونجا که برخی سایت ها هم خیلی دوست دارن خودشون رو مدافع حقوق زنان نشون بدن بویژه امثال این سایت های زنجیره ای شروع کرده اند به تیتر کردن این مسائل و گذاشتن آن تصویر .......که البته بنده تصویری رو نذاشتم چون درست نمیدانستم!

به نظر بنده اینکه بین این دو زوج چه اتفاقی افتاد مسئله کاملا شخصی است
.............خدا رو شکر تو این مملکت دادگاه و قاضی هم وجود دارد......هر دو این ها هرچه سند دارند چرا به مراجع قضایی نبردن؟.......حالا چون دو شخصیت با کاراکتر اجتماعی هستند بایستی از این رصت سواستفاده کنند و از موضوعات این چنین به کمک رسانه های مطبوعشان قباحت زدایی از مسائل این چنین کنند؟!.........آیا به واقع، صحیح است موارد اختلافی بین دو زوج که به پایان یک رابطه رسیده اند، موضوع مورد بحث دید و بازدید نوروزی مردمی باشد که مخاطبان این افراد هستند؟ ........آیا کسی یه عواقب و تبعات چنین هنجارشکنی هایی فکر می کند؟

این وسط هم حالا جناب رشیدپور دوست مشترک! وارد شده اند ........و سوال ما از ایشون این است افرادی که بواسطه حضور در تریبون جادویی پیش چشم مخاطب،برای خود نام و شهرتی دست و پا کرده اند مسئولیتی ندارند؟......نبایستی به عواقب عملکرد خود و تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم درگیری ها و خود درگیری های شخصی خود که راه به دریچه ذهن مخاطب برده اندکی هم شده فکر کنند؟......البته که اظهار نظر شما وسط این دعوا خودش بیشتر فاجعه بود!........عمومی کردی که مثلا چه؟!

موضوع شخصی این دو نفر به مردم چه ربطی دارد؟.....اگر هم موضوع فراتر از این هاست دادگاه و قوه قضائیه برای چه ایجاد شدن ؟

و خانم نامداری حالا تریبون با برنامه خامی که شما باشی بهت ظاهرا رسیده.......واقعا انقدر ارزش داشت که همچین قبح زدایی رو انجام بدی؟

و در پایان وای به حال طرفداران شما و بدتر از آن کسانیکه شما به اصطلاح هنرمندان را الگوی خود قرار میدهند
بله محمد آقا .. عید شما هم مبارک .. البته من بعد از اینکه مطلبم رو عرض کردم رفتم ببینم کی این تاپیکو با همچین عنوان پر و پیمونی استارت زده که دیدم شمایی و من یک انتقاد هم به شخص خود شما دارم اینکه مگه ارسال مطالب سیاسی در باشگاه ممنوع نیست؟ برای ما که اون بالا درشت مینویسه سیاسی ممنوع ولی من تا الان هر جا اسم شما رو توی هر گوشه و کنار این سایت دیدم مطالبتون واقعن سیاسی بودن و ازتون خواهش میکنم واقعن مطالب سیاسیتون رو جای دیگه دنبال کنین.. به عنوان یک عضو این حق رو دارم چون خودم واقعن به این خاطر عضو این سایت شدم که توش سیاسی ممنوعه.. به خاطر وقتی که گذاشتید و جوابتون هم ممنون..

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یادمه ازدواج این دو نفر هم پر از حاشیه بود عکس ها و فیلم هاشون...!! ملت دوست دارن همه چیز رو از زندگی هم بدونند..
حسنی یا امسال حسنی کجاش ادمهای بزرگی هستند ؟ مگه چی هستند ؟ .الله ما خودمون داریم بزرگشون می کنیم . نمی دونم همه چشم بسته هستیم.
نیکول کیدمن وقتی اولین بچه اش به دنیا اومد 1 میلیون دلار پول گرفت از روزنامه بین المللی ((hello)) تا برای اولین بار عکس بچه اش اونجا چاپ بشه!! حالا هموطنای ما هم اینا رو با اونا مقایسه می کنند و فلسفه بافی می کنند !!
بابام اونجا برای این کار پول به جیب می زنند یه جور تبلیغاته .. اینجا توو تبریز 10 سال پیش چند تا دختر آخر دبیرستانی خونه یکیشون جش فارغ التحصیلی گرفته بودند داشتن می رقصیدند فیلمبرداری کرده بودند بعدش یکیشون حماقت کرده به دوست پسرش نشون داده بود اونم کلا کشور!!!!! پخش کرده بود یعنی من یادمه همه دنبال سی دی این پارتی کاملا دخترونه بودند !! آخر سر یکیشون به علت داشتن خانواده مذهبی اقدام به خودکشی کرد .. که روزنامه اونموقع نشاط به این موضوع کاملا اشاره کرد ...
همونایی که میگن داریم در مورد زندگی دو نفر دوسشون داریم اعلام نظر می کنیم رو می گن باید بگم اینجا ایران هستش و اینجا رو با هالیوود یا بالیوود یا هر جای غیر اینجا مقایسه نکنید.
اگر دوست دارین زندگی و عکس های خصوصی خودتون و خانواده هاتون رو اینجا بزارین تا ما ها به طور مفصل در موردش بحث کنیم!!

باور کنید این حسنی که مجری گری شغلشه شاید تا دیروز یه جایی برای مجری گری می رفت 1 تومن می گرفت الان زیر سایه شما ها که بزرگش می کنید میگیره 7 8 تومن!!! اینها از خداشونه زندگی شون به حاشیه بره وگرنه مگه ادم سالم مریضه الکی الکی جاهای کتک خوردن خودشو از دست شوهرش رو به 80 میلیون نفر نشون بده!!!

محض اطلاع: براد پیت و آنجلیا جولی با 5 6 بار ازدواج اینهمه حاشیه و برنامه نداشتند که ماها برای گلشیفته چرخنده حسنی آزاده عمو پورنگ و خاله شادونه درست کردیم.

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
من هم چند بار اخطار دادم ولی ایشون دست بردار نیست
حتی تاپیک هایی که خوشش نمیاد رو سیاسی میکنه تا تاپیک رو مدیران حذف کنند

بهترین راه اینه کسی نقل قول نگیره ازشون :D

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته که ازاولش کاملاً مشخص بود با هدف خاص این تایپیک زده شده !!!.
ولی من همچنان اعتقاد دارم همه چیز بارزه. و ما تو زندگی خصوصی! کسی نظر نمیدیم! . الان همه چی عمومیه!... ضمن اینکه وقتی حسنی و امثالهم مخصوصاً همه چی رو بزرگش میکنن و داستان میسازن، باید مقابله به مثل هم بشه باهاشون. ضمناً من اصلا نه ربطی به نامداری دارم نه حسنی معلوم الحال...و علاقه ای هم ندارم وقت خودمو تلف کنم برای اینجور مسائل...
ولی وقتی تایپیک میزنید و به نظر خودتون اصلا هم قضاوتی از جانب شما درکار نیست (!!!!!!!!!!!!)، اما از نظر شما ما نباید نظرات خودمونوبیان کنیم. اصلا به من چه وقت همگی خوش!. کلاً این سایت سرکارمون گذاشته! ما هم عبرت نداریم هی میایم تو این سایت.

it2015

عضو جدید
با سلام
لطفا" تاپیک به دلایل مختلف بخصوص دخالت در امور شخصی قفل گردد.
با تشکر

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلاً حذفش کنید خیال دلواپسان زندگی خصوصی هم راحت بشه.

it2015

عضو جدید
کل باشگاه رو حذف کنید دالواپسان زندگی عمومی هم راحت بشه !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا