خوش به حال کچل ها!!

dozd_atish

عضو جدید
خبر: «موها زمان سکته را می‌دانند،‌ چون تحقیقات نشان می‌دهد موها می‌توانند تاریخچه‌ای از استرس‌های شخص را در خود ذخیره کنند.»:eek:
من همیشه به کچل‌ها حسادت می‌کردم. بعد از خواندن این خبر، یک دلیل دیگر به دلایلم برای حسادت اضافه شد.
1- کچل‌ها زودتر از همه متوجه شروع بارش باران می‌شوند.:D
2- کچل‌ها می‌توانند با خیال راحت شیشه اتومبیل را پایین بکشند و از جریان هوا لذت ببرند.:D
3- آنها به راحتی می‌توانند برای رفتن به مهمترین مهمانی‌ها هم از موتورسیکلت استفاده کنند.:cry::biggrin:
4- مودارها اگر عرق بکنند، باید بروند حمام و کلی موهایشان را با شامپو چنگ بزنند تا چربی و عرق از پوست سرشان پاک شود ولی کچل‌ها با یک دستمال کاغذی مشکل را حل می‌کنند.:cry:
5- کچل‌ها غصه‌هایشان کمتر است و مثل بقیه هر روز نگرانی ریزش موهایشان را ندارند.
6- و بالاخره اینکه کچل‌ها استرس‌هایشان ذخیره نمی‌شود:smile:

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر: «موها زمان سکته را می‌دانند،‌ چون تحقیقات نشان می‌دهد موها می‌توانند تاریخچه‌ای از استرس‌های شخص را در خود ذخیره کنند.»:eek:
من همیشه به کچل‌ها حسادت می‌کردم. بعد از خواندن این خبر، یک دلیل دیگر به دلایلم برای حسادت اضافه شد.
2- کچل‌ها می‌توانند با خیال راحت شیشه اتومبیل را پایین بکشند و از جریان هوا لذت ببرند.:D
3- آنها به راحتی می‌توانند برای رفتن به مهمترین مهمانی‌ها هم از موتورسیکلت استفاده کنند.:cry::biggrin:
4- مودارها اگر عرق بکنند، باید بروند حمام و کلی موهایشان را با شامپو چنگ بزنند تا چربی و عرق از پوست سرشان پاک شود ولی کچل‌ها با یک دستمال کاغذی مشکل را حل می‌کنند.:cry:

نکنه کچلی!!!:Dاینارو هم ارایشگرت گفته افسردگی نگیری؟!!!!:D

dozd_atish

عضو جدید
نه مو دارم خیلیم خوشگله اینارو واسه پسرایی که نا خواسته کچلن گفتم نه واسه دخترا :D

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مو دارم خیلیم خوشگله اینارو واسه پسرایی که نا خواسته کچلن گفتم نه واسه دخترا :D

تو دخترییییییییییییییییی:redface:ببخشید چه موهای نازی:redface:

افرین خوب کاری کردی یه کم اعتماد به نفس بهشون بده.....ادامه بده:D

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مارو که زندگی کچل کرد...
در انفوان جوانی سرمان خالیست

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی استفاده کردم و به دانشم افزوده شد. اگه این تاپیکها نباشند خیلی بد میشه . مطلب ناب که میگن همینه. راستی چه جوری به فکرت رسید که اینو بزنی؟

haleh_sharif

عضو جدید
تازه کچلا کلیم کلاس دارن
پولدارم هستن