خلوتی با خدا

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایااااااااااااااااااااااااااا
قربونت برم
تو که مهربونیاشو دیدی، قدرتشون دیدی، میبینی که چقد تو رو میشناسه، چقد دوست داره، حتی یه لحظه هم حاظر نیست یه جوری حتی تند حرف بزنه، حتی الان که گفتم خدا کجاست، گفت، جاوید، و گفت دیگه نگو، خدا اینجاست، میبینی چقدر دوست داره
به بزرگی خودت، به همه ی مهربونیات، قسمت میدم، خدایا، به پرنده ام کمک کن، قسمت دادم، با همین دل سادم، با همین دل کوچیکم، قسمت میدم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عزیزترینم
خدا
همیشه صدایت میکنم و خواهم کرد
زبان تندم رو بر تو همچنان که بر بندگانت بسته ام میبندم، مهربانانه صحبت میکنم و دوستت دارم همانند پرنده ام
خدا خدا خدا خدا خدا خدا ............
نمینویسم
بلکه دارم صدایت میکنم، مرا هر انچه دوست داری بفرما
اما پرنده ام را پرواز ده
دوستت دارم

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وینتر جان
خیلی قشنگ بود
چرا اینا رو تو خلوتی با خدا نمینویسی ؟
خدا رو دوست دارم
صدامو داره میشنوه و اشک های دلمو میبینه

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي قشنگ بود ولي فقط وقتي نماز ميخونيم با خدا صحبت ميكنيم؟

golbaghaly

عضو جدید
فوق العاده بود وینتر عزیز!

خیلی چیزا تا روی کاغذ نیاد حس قشنگش به آدما منتقل نمی شه!

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایااااا
با همه ی مهربونیات
پرنده ام رو آزاد کن
اسمتو فریاد میزنم خدااااااااااااااااا
تورو به خدا، قسم میدم، تو که بزرگیشو دیدی، مهربونیاشو دیدی، کی بیشتر از پرنده ام تورو دوست داره ؟ کمکش کن، اون منم که باید تو قفس بمونم، خدایاااا

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا
حرف های زیادی برای گفتن دارم
تو خود از چشمانم بخوان

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدایا
پس چی شد ؟
چیکار کردی ؟
این همه وهم چیه ؟!

winter

عضو جدید
وینتر جان
خیلی قشنگ بود
چرا اینا رو تو خلوتی با خدا نمینویسی ؟
خدا رو دوست دارم
صدامو داره میشنوه و اشک های دلمو میبینه
جو جو جان
اونا حرفای من نبود
اما حرفایی بود که به نظرم خیلی قشنگ بود
من حرفامو مینویسم
اگه نمینوشتم که تا حالا دق کرده بودم
حرفای من فقط برای خدامه
فقط اون قسمت که عقیده هامه رو تو سایت مینویسم.

phalagh

مدیر بازنشسته
می گویند اگر صدایش بزنی ، می آید . آن قدر سریع که باورت نمی شود و آن قدر آرام که متوجه اش نمی شوی !
اما اگر راست هم نگویند تو هم باید بیایی ! هم سریع و هم آرام !چه من متوجه بشوم و چه باورم نشود!
می گویند اگر نیکی کنی جوابت را چند صد برابر بیشتر می دهد و از راه هایی پاسخت را می دهد که حتی به ذهنت هم نمی رسد. اما اگر این را هم نمی گفتند تو باید جواب هر عملم را به نیکوترین شکل ممکن بدهی.چه به ذهن من برسد و چه نه !
می گویند اگر به راه او گام نهی ، او همراه تو می آید و همگام تو می شود و بی آنکه صدای پایش را بشنوی حضور او را در کنارت احساس می کنی! اما اگر این را هم نگفته بودند باز هم تو باید همیشه کنار من و همراه من باشی ، چه من صدای حضورت را بشنوم و چه نه !
به تو می گویم ، قوی و مصمم که از این پس هر کجا که بروم باید که تو هم باشی ، چرا که من عزم خود را جزم کرده ام که سر سپرده تو شوم و ازاین پس تا ابد زندگی ام ، با تو باشم و با فکر تو زندگی کنم و با به یاد تو بودن عادت کنم و این همه ممکن نیست مگر که تو هم کنارم باشی!
لازم نیست برای اینکه خدا صدایتان را بشنود،فریاد بزنید،آهسته هم صدای شما رامی شنود!

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
hey u ALLAH
when u can help me ?
when
I'm falling now
yeah, I break down

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداوندا! ... تو هم کفر میگویی ؟!!! .....

خداوندا! ... تو هم کفر میگویی ؟!!! .....

خداوندا!
اگر روزی تو از عرشت به زیر ایی و لباس فقر را پوشی وغرورت را بر ایمان به زیر پای نامردان فرو ریزی
...زمین واسمان را کفر گویی...
اگر روزی در ظهر تابستان کنار سایه ی دیوار تن خود را به خواب بسپاری وقدری ان طرف تر خانه های
مرمرین را روبه رو بینی ...
و شب ازرده ... خسته ...تهی دست ودهان بسته...به خانه باز ایی...
به امیدی که شاید رهگذری از درونت با خبر باشد ...
و دستانت برای سکه ای این سو وان سو در گذر باشد...
خداوندا!
اگر روزی بشر کردی ...
ز حال ما با خبر کردی ...
و با چشمان خود نا مردمی ها را بینی باز پشیمان میشوی
از این بودن ...از این خلقت... از این بدعت ...
نمی گویی!؟!؟!؟!؟!؟
خداوندا!
تو دوست داری که من تو را دوست بدارم با ان که بی نیازی از من ...
پس من چگونه دوست ندارم که تو مرا دوست داشته باشی با این همه حتیاجی که به تو دارم .

نویسنده

فرهنگ

مدیر بازنشسته
صبوری کنید و خواهشا بخونید -بخونیییییییییییییید

صبوری کنید و خواهشا بخونید -بخونیییییییییییییید

اینو جایی خوندم -صبوری کنید تا اخرش بخونید از خودمون به خاطر پر توقعیمون خجالت میکشیم.
ببخشید فارسیش رو نداشتم.فینگلیشه.شرمنده زیاد.نمی خواستم شماها از دست بدید.
bekhan ,
be yad avar ,
faramush nakon !

har gah bandei mara seda mizanad tori be u gush midaham ke guyi bandei be gheyr az u nadaram, amma bandeye man hame ra tori seda mizanad ke guyi hame khodavande uyand.

in yek hadise ghodsi ast.khodavand dar bareye bandeganash harf mizanad. khodavand be omure man mashghul ast va az in harfash bar miayad ke be gheyr az in ke mashghule man ast baraye man vaght ham migozarad, namash ra ke seda mikonam be samte seda barmigardad, na mesle baziha ke sareshan ra miandazand payin va hamin tor bi etena be esme khodeshun ke dare az tahe dele to birun miad , raheshun ro mikeshand o mirand.....
u gush mide amma che bghush dadani!
tori be u gush midaham ke guyi bandei be gheyr az u nadaram.
pas u faghat gush nemide del mide be man.vaghti man harf mizanam dar eyne hal mashghule fereshtehash nist, omore asemun ro baz bini nemikone. man baraye u yeganeam, kasi ke mesle hich kas nist.
in hes ba man kari mikone ke betunam harfamo edame bedam, jomlehamo nime kare nazaram, harfamo nakhoram va har che dar del daram ba u dar mian bogzaram.
amma bandeye man hame ra tori seda mizanad ke guyi hame khodavande uyand.
mibini ?! khodavand ahle gele kardane, ma az kasi gele mikonim ke chon dusesh darim dar ma entezari ro afaride,entezar darim adataye kuchikemun ro bedune, entezar darim khabemuno bebine.
un vaght age raftaresh kheyli behemun sakht biad o kheyli duseshn dashte bashim azash gele mikonim, ye jayi be rush miarim, dad o bidad nemikonim, jigh nemizanim, asabesho be ham nemirizim,shayad hatta dar bbehtarin lahzei ke ba u dashteim tuye chand jomle azash bahune begirim o baad montazer bemunim ke delesh tekun bokhore.
delam tekun mikhore ke khoda az ma gele karde an ham gelei ajib o asheghune:
guyi hame khodavande uyand.
gele u az in nist ke chera namazemun ro nakhundim! ke darim mesle pinokiyo durugh migim....na u dare gele mikone ke chera be gheyre u del mashghuli darim! ke chera kase dige tuye zendegimun hast!ke chera lahne salame mehrabananamum makhsuse u nist!
ma rasme asheghi ro baladim?!!!!!!!

مرسی بجه ها

فرهنگ

مدیر بازنشسته
خدایا
خیلی شرمنده ایم
به خاطر توقعات زیادمون
به خاطر کم بودنمون
ما رو ببخش و
تنها نذار.

winter

عضو جدید
اینو جایی خوندم -صبوری کنید تا اخرش بخونید از خودمون به خاطر پر توقعیمون خجالت میکشیم.
ببخشید فارسیش رو نداشتم.فینگلیشه.شرمنده زیاد.نمی خواستم شماها از دست بدید.

bekhan ,
be yad avar ,
faramush nakon !

har gah bandei mara seda mizanad tori be u gush midaham ke guyi bandei be gheyr az u nadaram, amma bandeye man hame ra tori seda mizanad ke guyi hame khodavande uyand.

in yek hadise ghodsi ast.khodavand dar bareye bandeganash harf mizanad. khodavand be omure man mashghul ast va az in harfash bar miayad ke be gheyr az in ke mashghule man ast baraye man vaght ham migozarad, namash ra ke seda mikonam be samte seda barmigardad, na mesle baziha ke sareshan ra miandazand payin va hamin tor bi etena be esme khodeshun ke dare az tahe dele to birun miad , raheshun ro mikeshand o mirand.....
u gush mide amma che bghush dadani!
tori be u gush midaham ke guyi bandei be gheyr az u nadaram.
pas u faghat gush nemide del mide be man.vaghti man harf mizanam dar eyne hal mashghule fereshtehash nist, omore asemun ro baz bini nemikone. man baraye u yeganeam, kasi ke mesle hich kas nist.
in hes ba man kari mikone ke betunam harfamo edame bedam, jomlehamo nime kare nazaram, harfamo nakhoram va har che dar del daram ba u dar mian bogzaram.
amma bandeye man hame ra tori seda mizanad ke guyi hame khodavande uyand.
mibini ?! khodavand ahle gele kardane, ma az kasi gele mikonim ke chon dusesh darim dar ma entezari ro afaride,entezar darim adataye kuchikemun ro bedune, entezar darim khabemuno bebine.
un vaght age raftaresh kheyli behemun sakht biad o kheyli duseshn dashte bashim azash gele mikonim, ye jayi be rush miarim, dad o bidad nemikonim, jigh nemizanim, asabesho be ham nemirizim,shayad hatta dar bbehtarin lahzei ke ba u dashteim tuye chand jomle azash bahune begirim o baad montazer bemunim ke delesh tekun bokhore.
delam tekun mikhore ke khoda az ma gele karde an ham gelei ajib o asheghune:
guyi hame khodavande uyand.
gele u az in nist ke chera namazemun ro nakhundim! ke darim mesle pinokiyo durugh migim....na u dare gele mikone ke chera be gheyre u del mashghuli darim! ke chera kase dige tuye zendegimun hast!ke chera lahne salame mehrabananamum makhsuse u nist!

ma rasme asheghi ro baladim?!!!!!!!

مرسی بجه ها
قبول دارم
اما اگه یکی فقط تو رو بخواد بهش میدی؟

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدايا! هدايتم كن! زيرا مي‏دانم كه گمراهي چه بلاي خطرناكي است.

خدايا! هدايتم كن! كه ظلم نكنم، زيرا مي‏دانم كه ظلم چه گناه نابخشودني است.

خدايا! نگذار دروغ بگويم، زيرا دروغ ظلم كثيفي است.

خدايا! محتاجم مكن كه تهمت به كسي بزنم، زيرا تهمت، خيانت ظالمانه‏اي است.

خدايا! ارشادم كن كه بي‏انصافي نكنم، زيرا كسي كه انصاف ندارد شرف ندارد.

خدايا! راهنمايم باش تا حق كسي را ضايع نكنم، كه بي‏احترامي به يك انسان، همانا كفر خداي بزرگ است.

خدايا! مرا از بلاي غرور و خودخواهي نجات ده، تا حقايق وجود را ببينم و جمال زيباي تو را مشاهده كنم.

خدايا! من كوچكم، ضعيفم، ناچيزم، پركاهي در مقابل توفان‏ها هستم، به من ديده‏اي عبرت‏بين ده، تا ناچيزي خود را ببينم و عظمت و جلال تو را براستي بفهمم و به درستي تسبيح كنم.

خدايا! خوش دارم گمنام و تنها باشم، تا در غوغاي كشمكش‏هاي پوچ مدفون نشوم.

خدايا! به سوي تو مي‏آيم، از عالم و عالميان مي‏گريزم، تو مرا در جوار رحمت خود سكني ده.

winter

عضو جدید
خدایا خودت شاهدی بنده هات چه جوری دارن قلبمو با زبونشون میشکنن
خودت مرهمش باش که فقط تو خریدار قلبای زخم خورده ای

فروردین

عضو جدید
خدایا....خدایا..... به هممون کمک کن تا به چیزایی که به صلاحمونه برسیم! :w34:

• Like
واکنش ها: D-P