خانه فساد زنان آذربايجانی در آستارا + عکس

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
یك زن تبعه جمهوري آذربايجان كه داراي پاسپورت ايراني و آذربايجاني بود، به عنوان سركرده اين خانه فساد در امر ورود و خروج زنان آذري به ايران فعاليت داشت.
مرزبان و فرمانده هنگ مرزي آستارا از كشف و انهدام خانه فساد سه تبعه زن جمهوري آذربايجان در آستارا خبر داد.

مهدي شهيدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آستارا با اشاره به چگونگي كشف و انهدام اين خانه فساد اظهار داشت: يك زن تبعه جمهوري آذربايجان كه داراي پاسپورت ايراني و آذربايجاني بود، به عنوان سركرده اين خانه فساد در امر ورود و خروج زنان آذري به ايران فعاليت داشت.
وي افزود: ماموران اطلاعات هنگ مرزي آستارا با انجام كارهاي شناسايي و اطلاعاتي در يك عمليات غافلگيرانه خانه فساد اين زن را در منطقه عباس‌آباد آستارا كشف و پاكسازي كردند.
شهيدي ادامه داد: از سركرده اين خانه فساد به هنگام عبور از مرز زميني آستارا 70 گرم ترياك كه به طرز ماهرانه‌اي جاسازي شده بود، كشف و ضبط شد.
وي كشف و ضبط هفت بطري مشروبات الكلي خارجي، ابزارآلات مستهجن و ضدفرهنگي، سي‌دي‌هاي غيرمجاز و ماهواره را از ديگر اقدام‌هاي هنگ مرزي آستارا در ارتباط با خانه فساد مذكور عنوان كرد.
فرمانده هنگ مرزي آستارا با اشاره به سوءاستفاده اين زن تبعه جمهوري آذربايجان از پاسپورت ايراني براي ازدواج با يك مرد ايراني بيان داشت: اين زن كه در امر حمل و توزيع مواد مخدر و ورود دختران جوان به ايران فعاليت داشت، به عنوان متهم اصلي دستگير و با تشكيل پرونده تنظيمي تحويل مقامات قضايي شده و از آنجا نيز روانه زندان ويژه زنان شد.
وي با اشاره به وضعيت ديگر متهمان زن آذربايجاني خاطرنشان كرد: متهمان ديگر زن كه اغفال شده بودند از كشور اخراج شدند.
شهيدي هوشياري و تلاش مرزبانان نيروي انتظامي در پاسداري از مرزها و صيانت از امنيت و آرامش جامعه را ستودني خواند.
وي تصريح كرد: ماموران جان بر كف مرزباني منطقه مرزنشين آستارا تلاش مي‌كنند تا با يك ديده‌باني مناسب از ارزش‌ها، اصول ديني و اعتقادي ايران اسلامي دفاع كرده و اجازه فرصت‌طلبي به عوامل ضربه زننده به امور اجتماعي و رواني جامعه را ندهند.
شهيدي در ادامه به ورود زائران داغستاني به آستارا براي حضور در مناسك حج اشاره كرد و افزود: با هماهنگي مسئولان حوزه مرزباني و گمركي آستاراي ايران و آستاراي جمهوري آذربايجان خدمات شبانه‌روزي به اين زائران در حال انجام است.

گردآوری : پایگاه اینترنتی پرشین وی
www.persianv.com

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
عكس عكس همين؟؟؟

فك كردم هاحا چه عكسي گذاشته كه ملتو ريخته اينجال

خوب چي شده مگه؟
همه روزه تو خيابونها ميبينيم
اينها هدفمندش كردن ديگه

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز

وي كشف و ضبط هفت بطري مشروبات الكلي خارجي، ابزارآلات مستهجن و ضدفرهنگي، سي‌دي‌هاي غيرمجاز و ماهواره را از ديگر اقدام‌هاي هنگ مرزي آستارا در ارتباط با خانه فساد مذكور عنوان كرد.
فرمانده هنگ مرزي آستارا با اشاره به سوءاستفاده اين زن تبعه جمهوري آذربايجان از پاسپورت ايراني براي ازدواج با يك مرد ايراني بيان داشت: اين زن كه در امر حمل و توزيع مواد مخدر و ورود دختران جوان به ايران فعاليت داشت، به عنوان متهم اصلي دستگير و با تشكيل پرونده تنظيمي تحويل مقامات قضايي شده و از آنجا نيز روانه زندان ويژه زنان شد.
وي با اشاره به وضعيت ديگر متهمان زن آذربايجاني خاطرنشان كرد: متهمان ديگر زن كه اغفال شده بودند از كشور اخراج شدند.
شهيدي هوشياري و تلاش مرزبانان نيروي انتظامي در پاسداري از مرزها و صيانت از امنيت و آرامش جامعه را ستودني خواند.
وي تصريح كرد: ماموران جان بر كف مرزباني منطقه مرزنشين آستارا تلاش مي‌كنند تا با يك ديده‌باني مناسب از ارزش‌ها، اصول ديني و اعتقادي ايران اسلامي دفاع كرده و اجازه فرصت‌طلبي به عوامل ضربه زننده به امور اجتماعي و رواني جامعه را ندهند.
شهيدي در ادامه به ورود زائران داغستاني به آستارا براي حضور در مناسك حج اشاره كرد و افزود: با هماهنگي مسئولان حوزه مرزباني و گمركي آستاراي ايران و آستاراي جمهوري آذربايجان خدمات شبانه‌روزي به اين زائران در حال انجام است.

گردآوری : پایگاه اینترنتی پرشین وی
www.persianv.com
نه این آخه ارزش خبری داشت گذاشتی:que:؟
روزی هزارتا از این اتفاقا می افته اینم 1001
بگم فاشیست شاخ و دم نداره قبول نمی کنی

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نفهمیدم یعنی اینها از ایران مشروب و رسیور و .. cd میبردند آذربایجان؟؟؟؟؟
اگه اینقدر اسکول بودند همون بهتر که گرفتنشون

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
از زنان سرزمین پارس تو دبی چه خبر؟؟؟؟

ـازه فهمیدم جریان چیه.
به جان خودم شما دیوانه اید و توهم دارید.
من حتی به این موضوعات فکر هم نکرده بودم :biggrin:
در ضمن جنابعالی نمیخواد وکیل وسیع باشی.
به جان خودم تو دیوانه ای.مریض هستی.

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
ـازه فهمیدم جریان چیه.
به جان خودم شما دیوانه اید و توهم دارید.
من حتی به این موضوعات فکر هم نکرده بودم :biggrin:
در ضمن جنابعالی نمیخواد وکیل وسیع باشی.
به جان خودم تو دیوانه ای.مریض هستی.
احتمالا منظورت وکیل وصی بوده.

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نفهمیدم یعنی اینها از ایران مشروب و رسیور و .. cd میبردند آذربایجان؟؟؟؟؟
اگه اینقدر اسکول بودند همون بهتر که گرفتنشون
بابا دروغ که کنتور نمیندازه
دروغه دیگه

از ایران به اذربایجان مشروب؟ سی دی؟ رسیور؟:biggrin::biggrin::biggrin: دروغ در حد لالیگا

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا منظورت وکیل وصی بوده.

:biggrin::biggrin::biggrin:

از این اتفاقات اینقدر تو ایران میفته که اگر کنتور میگذاشتند کنتور میسوخت حالا ایشون امدند مطلبی که باعث رنجش خاطر ترک ها میشه رو گذاشتند

اگر جویای حقیقت هستی برو امار مسافرینی که به ارمنستان میروند رو با اذربایجاند مقایسه کن بعدا دلیلشو تو زهنت حلاجی کن ببین چی بدست میاری

Sarp

مدیر بازنشسته
:biggrin::biggrin::biggrin:

از این اتفاقات اینقدر تو ایران میفته که اگر کنتور میگذاشتند کنتور میسوخت حالا ایشون امدند مطلبی که باعث رنجش خاطر ترک ها میشه رو گذاشتند

اگر جویای حقیقت هستی برو امار مسافرینی که به ارمنستان میروند رو با اذربایجاند مقایسه کن بعدا دلیلشو تو زهنت حلاجی کن ببین چی بدست میاری
مدتی پیش حتی کاتالوگهای فاحشه های روسی و ارمنی تو ارمنستان رو هم تو همین شهر خودمون دیدم
خودش هم ترجمه به تؤرکی و فارسی