حمایت از اسطوره ورزش ایران ، علی دایی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دایی خواست به امثال مکانی یاد بده که تحقیر کردن کار خوبی نیست
تعصب چشم منو کور نکرده بلکه این واقعیات پشت پرده فوتباله که چشم منو بازتر کرده

چه بخواید قبول کنید یا نه
فوتبال ایران رو آسیا و حتی جهان به اسم ایشون میشناسن
کارلوس کیروش هم که اومد ایران از دایی به عنوان اولین نفر نام برد

امروز علی دایی سرمربی پرسپولیسه
ولی مطمئن باشید سرمربی هر تیمی باشه هرگز در اسطوره بودنش شکی نمیکنم

توجه کنید دو چیز داریم اسطوره و پهلوان
که متاسفانه پهلوانی در فوتبال ایران یافت نمیشه

در ضمن خدمت استقلالیها ی محترم ( نه نامحترم ..... که فقط دم از شعور و ادب میزنن ) یادآوری کنم
مخصوصا جناب اکبرپور و حسین کاظمی
یادتون رفته تو بازی که با یکی از تیمهای شیرازی تو حافظیه داشتین
بازیکن فکر کنم فجر رو حسین کاظمی خطا کرد و خودشو انداخت زمین ......... بعد مربیتون بالا پایین پرید که سریع شروع کنید و بدون توجه به بازیکن فجر شروع کردین و گل زدین
چطور اون از دید شما ناجوانمردانه نبود ........ آهان چون دروازه بان مشکلی نداشت ....... یا چون دقیقه 94 نبود

یا بازی جنجالی استقلال و فجر که کاپیتان فرهادتون چه کرد و باعث شد کل ورزشگاه حافظیه پر از سنگ بشه !!!!!
تعصب چیز خوبی نیست ....... اون کارا بیشتر بایستی محکوم به ناجوانمردی میشد ........ یا این مسئله که طرف اول سوشا مکانی بود و قصه به قدیم برمیگشت ؟
خوش باشین

آخرین ویرایش:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من براي پست زدن تو تاپيك نه از كسي اجازه ميگيرم و نه به اسم استارتر توجه مي كنم اگه شما مي خواي تاپيكات رو اشخاص خاصي ببينن تو دفترچه يادداشت تاپيك بزن و مطالبت رو بنويس من تو تالار ورزش تو هر تاپيكي كه نظري داشته باشم حرف ميزنم.
جالبه شما تو همه جا راجع به من حرف ميزني جلو خودم ميرسي تصميم گرفتي ديگه حرف نزني!؟!
شرافت و شجاعت رو هم معنيشو فهميدم پست زدن تو تاپيك شد بي شرفي و ...
وجود تو براي من ذره اي اهميت نداره تو اين تاپيكم فقط پست زدم نه براي اينكه شما جوابي بدي براي اينكه ديگران پستمو بخونن شما هم مي توني بخوني خواستي جواب بدي نخواستي جواب ندي در هر دو صورت ارزش اينو نداري كه جوابتو بدم فقط خواهش مي كنم تو پروفايل اين و اون راجع به من حرف نزن امضاي من و اعتقادات من به خودم مربوطه من نمي دونم اين امضاي من كه اگه درستم باشه مديران رو خطاب قرار داده شما چرا داري بالا و پايين مي پري؟؟؟بارها هم تاكيد كردم اگه مديري شامل حال امضاي من ميشه واي به حالش و اگه هم نميشه نبايد نگران باشه از توهين هايي كه تو امضام به مدير شده چون فقط به نوع خاصي از مديران توهين شده تو امضاي من(اينم با اينكه معتقدم شما نه مديري نه وكيل وصي واسه اينكه روشن بشيد حالا اگه روشن نشدي اتصالاتت مشكل داره)
ضمنا من اينجا براي كل كل پست نزدم شما اگه پستهاي منو به عنوان كل كل مي بيني مي توني نخونده از كنارش رد بشي

کارن تهرانی

عضو جدید
من براي پست زدن تو تاپيك نه از كسي اجازه ميگيرم و نه به اسم استارتر توجه مي كنم اگه شما مي خواي تاپيكات رو اشخاص خاصي ببينن تو دفترچه يادداشت تاپيك بزن و مطالبت رو بنويس من تو تالار ورزش تو هر تاپيكي كه نظري داشته باشم حرف ميزنم.
جالبه شما تو همه جا راجع به من حرف ميزني جلو خودم ميرسي تصميم گرفتي ديگه حرف نزني!؟!
شرافت و شجاعت رو هم معنيشو فهميدم پست زدن تو تاپيك شد بي شرفي و ...
وجود تو براي من ذره اي اهميت نداره تو اين تاپيكم فقط پست زدم نه براي اينكه شما جوابي بدي براي اينكه ديگران پستمو بخونن شما هم مي توني بخوني خواستي جواب بدي نخواستي جواب ندي در هر دو صورت ارزش اينو نداري كه جوابتو بدم فقط خواهش مي كنم تو پروفايل اين و اون راجع به من حرف نزن امضاي من و اعتقادات من به خودم مربوطه من نمي دونم اين امضاي من كه اگه درستم باشه مديران رو خطاب قرار داده شما چرا داري بالا و پايين مي پري؟؟؟بارها هم تاكيد كردم اگه مديري شامل حال امضاي من ميشه واي به حالش و اگه هم نميشه نبايد نگران باشه از توهين هايي كه تو امضام به مدير شده چون فقط به نوع خاصي از مديران توهين شده تو امضاي من(اينم با اينكه معتقدم شما نه مديري نه وكيل وصي واسه اينكه روشن بشيد حالا اگه روشن نشدي اتصالاتت مشكل داره)
ضمنا من اينجا براي كل كل پست نزدم شما اگه پستهاي منو به عنوان كل كل مي بيني مي توني نخونده از كنارش رد بشي

اخ جون داره دعوا میشه:neutral: بازی که دعوا شد اینجا هم فک کنم داره دعوا میشه:w13: من سیگارم رو میکشم و میرم بای :w18:

matin sarmast

عضو جدید
لطفا دوستان استقلالی دم از بازی جوانمردانه نزنن!شما رو نمی دونم ولی من که یادم نرفته بازی دربی برگشت زمان قطبی که استقلالیا بازی جوانمردانه رو رعایت نکردن و یه دقیقه بعد خلیلی گل زد!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
گرچه ادمين دل خوشي از بنده ندارن ولي اميدوارم كه شما كه مدير بخش ورزش هستيد صحبت هاي ايشون تو پروفايلتون كه بنده رو خطاب دادن هم گزارش داده باشيد ده بار گفتي بحث نكن گفتم چشم ولي مي بيني كه من براي پست زدن بايد اجازه بگيرم از ايشون و بعدشم كه اون پست ها و بعدشم وكيل وصي بودن براي مديران در قبال امضاي من و ...
متاسفم متاسف

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديروز بي شرافتي رو تو بازي تيم مردمي پرسپوليس ديديم!!! فقط ميشه تاسف خورد به حال ما كه دلمون رو به علي دايي خوش كرديم آبرو و حيثيت فوتبال ايران رو بردن،در زمان بازيكني كه آبرو و حيثيت مارو برده بود همه دعا دعا مي كردن كه اين از تيم ملي خداحافظي كنه كلي مهاجم ايراني پشت علي دايي و اسمش سوختن و از بين رفتن حالا هم كه مربي شده كلا كه قبول نداره تيماش هيچ وقت بد بازي مي كنن وقتي ته ته ته ناجوانمردي رو هم اجرا مي كنه بازم قبول نداره.
اقاي دايي شما نمي فهمي مردم كه مي فهمن مردم چشم دارن عقل دارن همه چيزو مي فهمن خيلي بيشتر از شما هم مي فهمن جوانمردي چيه ناجوانمردي چيه.
با اينكه آبروي ما و شرافت فوتبال ما زير سوال رفت ولي يه چيز خيلي خوشحالم كرد مشخص شدن سپهر حيدري واقعي و علي دايي واقعي...
برد با ذلت به اين ميگن خود پرسپوليسي هايي كه شجاع بودن هم امروز توان سر بلند كردن نداشتن البته آمار خبرگزاري ها رو ندارم اما كسي واسه اين برد خوشحال نشد. اخه بردن به چه قيمتي اونم بازي اي كه خيلي اهميتي براشون نداشت چه مي بردن چه مي باختن چه مساوي مي كردن پرسپوليس مسلما امسال هم قهرمانيش بعيده و هم جزو سه تيم بودنش!!!

حیف که قرار شد با جناب نه در تاپیکام نه دفتر مدیر صحبتی نداشته باشم

برای اینکه این اتفاق بیفته .......امیدوارم که دیگه در تاپیکام در تالار ورزش حضور شما رو حس نکنم البته اگر شرف دارین

خیلی ممنون که به حرفم گوش کردین و اصلا و اصلا بحث نکردین....

این مورد رو به ادمین گزارش دادم.

گرچه ادمين دل خوشي از بنده ندارن ولي اميدوارم كه شما كه مدير بخش ورزش هستيد صحبت هاي ايشون تو پروفايلتون كه بنده رو خطاب دادن هم گزارش داده باشيد ده بار گفتي بحث نكن گفتم چشم ولي مي بيني كه من براي پست زدن بايد اجازه بگيرم از ايشون و بعدشم كه اون پست ها و بعدشم وكيل وصي بودن براي مديران در قبال امضاي من و ...
متاسفم متاسف
آندر استند

بنده اتفاقا خیلی هم دوست داشتم جواب شما رو بدم
ولی به احترام خانم مدیر .......... دست به این کار نزدم و نمیزنم
اون پستم که شما اون چنین برداشت کردی زدم که دیگه تو تاپیکهای من پست ندی که اون وقت امکان زدن زیر قولم به خانم مدیر زیاد میشه ......... نه اینکه من حقی داشته باشم که کسی رو از تاپیکم اخراج کنم بگم پست بده یا نه
و این پیام یادآوری به خود بنده هم بود
خیلی محترمانه بهت گفتم .......... دلم نمیخواد زیر حرفم بزنم

در ضمن انقدر پروفیل پروفیل نکن ......... انگار یادت رفته تو پروفیل من چه توهینهایی با اون نام کاربریت به من کردی و هیچی نگفتم :mad:
منم هیچ توهینی نکردم .......بسیارم خوشحال میشم که گزارش بشه .......... هر حرفی بوده دقیقا حرف خودت بوده فرقی نداره چه به من چه علی دایی و چه مدیر سایت

انشالله که این آخرین پست من در قبال جوابگویی خواهد بود :mad::cool:

آخرین ویرایش:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان ادمين محترم مياد و ميگه به جفتشون يه اخطار بديد و خلاص ولي كاش كسي كه قراره مشكل من و شما رو بررسي كنه از اول بشينه ببينه مشكل من و شما از كجا شروع شد
اصلا من موندم شما چه سمتي اينجا داريد كه تعيين مي كنيد من تو چه تاپيكي پست بدم و تو چه تاپيكي پست ندم؟؟؟دست پيش رو گرفتي پس نيوفتي همه حرفايي كه به من زدي تو تاپيك موجوده شما نه وكيل وصي مديران هستي نه وكيل وصي علي دايي!!!شما به عنوان حامي ايشون مي توني ازش حمايت كني منم به عنوان كسي كه بازي رو ديدم اظهار نظر مي كنم ديگه بقيه اش به شما ربطي پيدا نمي كنه
جالبه ها تعيين مي كني كجا پست بدم كجا ندم تعيين مي كني امضا چي بذارم عجب گرفتاري شدما
هر چي سعي مي كنم وجودت رو ناديده بگيرم انگار دست بردار نيستي هر جا هر حرفي مي زني يه تيكه به من مي پروني اين همه آدم اومدن اينجا از علي دايي بد گفتن شما فقط پست منو گرفتي

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
و يه نكته خيلي واسم عجيبه علي دايي رسما به همه توهين مي كنه تو برنامه نود و ميگه كسايي كه گفتن بايد توپو به اونا مي داديم فوتبال رو نمي فهمن!!!
خيلي زشته ها اين حرف اونم از كسي كه با توجه به افتخارات بايد پرافتخار ترين بازيكن ايران باشه حالا مي فهمم كه چرا عابدزاده و حجازي و پروين اين همه سر سپرده دارن و امثال دايي با توجه به موفقيت ها فراوانشون ... متاسفم براي ايشون و جالبه ايشون ميگه مشكل فوتبال ما اينه كه كسايي كه سواد فوتبالي ندارن راجع به فوتبال حرف ميزنن آقاي دايي شما سواد داوري داري هر روز و هر ثانيه راجع بهش حرف ميزني؟؟؟اين حرفارو دقيقا در مورد امير قلعه نوعي هم ميگم وقتي تو كنفرانس مطبوعاتي يه خبرنگار بهش ميگه كه اقاي قلعه نوعي براي حريف هم يه پنالتي نگرفتن ميگه شما كارشناس داوري نيستي پس حرف نزن اونجا اون خبرنگار زورش نميرسيد كه بگه آقاي قلعه نوعي شما كارشناسي كه حرف ميزني؟!!
و يه چيز جالب علي دايي ميگه كه بازي جوانمردانه يعني وقتي كه بازيكن حريف رو زمينه ما توپو ميزنيم بيرون و بعد اونا توپو ميدن به ما و اين ميشه بازي جوانمردانه غير اين جوانمردانه نيست!!!
ولي يه سوال بچه ها تا حالا نديدين كه مثلا يه بازيكني ببينه هم تيمي خودش رو زمينه بزنه بيرون و بعد تيم حريفش توپو بهش بده؟؟؟اين اسمش بازي جوانمردانه نيست؟؟؟يعني اگه بازيكن پرسپوليس ببينه بازيكن خودش افتاده زمين توپو نميزنه بيرون؟؟؟اگه بزنه انتظار نداره بازيكن حريف توپو بهشون برگردونه؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
در این تاپیک به هیچ عنوان بحث راه انداختن کل کل پذیرفته نیست

خوشبختانه باشگاه در قسمت تالار ورزش بخشی رو به این زمینه اختصاص داده

بنابراین خواهشا به قوانین احترام بذارید

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سيد رضا غياثي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد اتفاق‌هاي رخ داده در ديدار جنجالي استيل آذين و پرسپوليس گفت: شيطنت و ندانم‌كاري سوشا مكاني اين ديدار را به جنجال كشيد و باعث شكست تيم خودش هم شد. در صحنه‌اي كه مكاني اظهار مصدوميت كرد به شعاع 10 متري او هيچ بازيكني از تيم حريف يا تيم خودش حضور نداشت كه بگوييم به دروازه‌بان استيل آذين برخورد كرده و او مصدوم شد.

وي ادامه داد: داور در صحنه‌اي كه مكاني توپ را به بهانه مصدوميت به بيرون زد بايد يك كارت زرد به مكاني مي‌داد و يك خطاي غيرمستقيم نيز به سود پرسپوليس اعلام مي‌كرد زيرا مكاني شبيه‌سازي كرده بود.

رئيس سابق كميته انضباطي فدراسيون فوتبال تاكيد كرد: رعايت بازي جوانمردانه در قانون نيامده است بنابراين كار بازيكنان پرسپوليس و علي دايي درست بود و اگر آنها مي‌خواستند توپ را به بازيكن حريف بدهند در واقع به خلافكار جايزه داده بودند.

مكاني مي‌توانست با زدن توپ به زمين حريف به راحتي وقت را به پايان ببرد اما او خواست با ابراز مصدوميت وقت را به طور تضميني تلف كند ولي كار دست خودش تيمش و كل فوتبال داد و بازي به جنجال كشيده شد.

غياثي در مورد اعلام انحلال استيل آذين از سوي حسين هدايتي گفت: ايشان بايد به تعهداتش طبق قانون پايبند باشد و حتي اگر نمي‌تواند تيم را اداره كند فدارسيون يك مدير براي تيم معرفي مي‌كند. هزينه‌هاي تيم را تا آخر فصل هدايتي بايد بپردازد تا مسابقات به پايان برسد.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ایران اسطوره ها می میرند

حقیقتا چه مطلبی نوشته بود ، روزنامه گل

ابتدا انسان خیلی ناراحت میشه
ولی وقتی طرز برخوردها رو نگاه میکنه میگه بله
بعضیها کلا نمیدونن معنی اسطوره چیه ؟
میگیم اسطوره ورزشی نه اسطوره اخلاق
میگیم آقای گل جهان نه خراب کن بازیکنان دیگر

فقط در یک کلمه اگه میدونن چی میگن براشون متاسفم
اگر نه یه خورده بیشتر فکر کنن

.
.
.

مشت آن بوقچی نه زیر چشم شهریار قرمزپوش که کل فوتبال ایران نشست. عکس های منتشر شده از صورت متورم علی دایی یک شوک بزرگ برای کل جامعه ورزش ایران بود. مشتی که باید دید می تواند ما را از خواب سنگینی که در آن غوطه وریم بیدار کند. یا نه؟
مشتی که پیامی روشن و واضح دارد و آن قدرت یافتن پدیده ای به نام «لیدر» در دستگاه بی حساب و کتاب فوتبال ایران است. علی دایی درست در خانه اش مشت می خورد. در باشگاه پرسپولیس. جایی که او سال ها برای هواداران آن جان کنده و امروز مرد اول نیمکت آن است. شاهکار آقای لیدر درست جایی سبز می شود که پیش از اینها موجبات شادی میلیون ها علاقه مند به فوتبال در این مرز و بوم را فراهم آورده است. پای گونه کسی که؛ آمار زدن چند 10 گل ملی با چند سانتی متر بالاتر از محل ضرب خوردگی یعنی پیشانی اش دارد.
اسطوره ای که کسانی از همین قماش پیش از اینها با صدای کرکننده حنجره های خود روی سکوها بارها و بارها اسباب هتک حرمتش را فراهم کردند. و حالا گویی با آن شعارهای گوشخراش ماموریت شان به پایان نرسیده و برای ادای حق مطلب هوس قلمکاری پای چشمش را می کنند. هیولای چند سری به نام لیدر همان است که خودمان در آستین پروراندیم. همان است که امروز زیر اتاق مدیرعامل محبوب پایتخت دفتر و دستکی به هم زده است. آنها امروز خود را مالکان حقیقی باشگاه می دانند.علی دایی مزد بالا بردن همین آقایان روی سکوی قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی را می چشد.
همان ها که هفته گذشته به دلیل غیبت شان در بوشهر سایر هواداران پرسپولیس توسط سرپرست باشگاه امین شمرده نشدند تا به جای ایستادن پشت نیمکت تیم و تشویقش به پشت در ورزشگاه تبعید شوند. آنها از حمایت تیم شان محروم شدند چون آقای لیدر نبود که اگر خدای ناکرده حرف نامربوطی از دهان یک هوادار بیرون جهید مشت دیگری را هم حواله آن کند.
سناریو این گونه چیده شده که علی دایی ساحت آقای بوقچی را شکسته و درشتی به او گفته و جناب بوقچی هم تاب نیاورده و جواب را پای چشمش نوشته است. سناریو این است که علی دایی مغرور است و تندی می کند. سناریو این است که این جناب دایی را ما خودمان گنده کرده ایم و خودمان هم می توانیم او را بشکنیم. اما سناریوی این فیلم اکشن پایانی رنج آور و صد البته تاسف بار دارد. :mad::(

ناظران و منتقدانی که نشسته اند تا شخصیت اصلی قصه در پس جنگ با مشکلات و سختی ها و بعد از کشمکش های بسیار سر آخر رستگار شده و موجی از شادی و نشاط را تقدیم مخاطبان کند ناگهان با چشم ورم کرد ه اش روبه رو شوند. سکانس آخر جلسه آقای اسطوره و بوقچی ها را چه کسی چیده است؟ کدام کارگردان نابخردی است که نقش اول فیلم را که تماشاگر مبهوت جلال و جبروتش است ناگهان زیر دست و پای سیاه لشگرها می اندازد؟

قانون و قاعده کار می گوید اگر قرار به شکستگی باشد باید در میدان جنگ رخ دهد. آنجاست که می توان دایی را سزاوارانه در بوته نقد قرار داد و نوشت آقای بازیکن تو مربی نیستی! می شود از سیستم پرسید. از تدابیر تاکتیکی اش. از اینکه چرا تیمش دل به اوت دستی بسته است. از اینکه چرا خریدهایش تو زرد از آب درآمده اند. می شود به چارمیخش کشید.
سوال و جواب کرد وارد چالش شد و کلنجار رفت. حاصل این گفتمان مکتوب و شفاهی همان چیزی است که از علی دایی سوژه ای جذاب برای رسانه های ورزش ساخته است.

علی دایی بارها و بارها مشت خورده است اما در زمین مسابقه. جایی که توانسته بلند شود بجنگد و جواب منتقدانش را با مشتی محکم تر دهد. او از مبارزه نمی ترسد و این را منتقدانش هم معترفند.
افسوس و صد افسوس از حال و روز این فوتبال که اسطوره اش را به خفا می برند و آنجا سر به نیستش می کنند. آنجا که زمین بازی نیست. آنجا که رقیبانش مشتی قلچماق شیپور قورت داده اند که صدای رسوایی شان گوش فلک را کر کرده است..........................
علی دایی مشت می خورد تا مغرور نباشد اما پرسش اینجاست که اگر این فوتبال بی سر و یال و دم غرورش را در این کهنه سوار متجلی نکند آن را در چه کسی و در کجا جستجو کند؟

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
اسطوره فوتبال ایران توی برنامه نود گفت هر کس گزینه 2 رو زده فوتبال نمی فهمه !!!
واقعا چقدر این آقا اسطوره هست

بعد هم میگه این که من گفتم غیرت بازیکنای استیل گل کرد یه اصطلاحه ، پس توهین نیست
از این به بعد ما هم با اصطلاح بهش جواب میدیم

اون خطای هند استقلال
عمرا یه کارشناس آدم حسابی (خارجی) بگه هند بوده
توپ خورد به پای دروازه بان اول، و توی چند صدم ثانیه به دستش خورد، به این میگن هند غیر عمد آقای اسطوره

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
کی همچین چیزی گفته !!!!!!!
سرمربی تیمه که باید پاسخگو باشه و همه کار تیمه ......... پس کار ایشون دخالت نبود
علی دایی خواست به امثال مکانی یاد بده که تحقیر کردن کار خوبی نیست
تعصب چشم منو کور نکرده بلکه این واقعیات پشت پرده فوتباله که چشم منو بازتر کرده
در قبال کارت زرد ........ میدونم فکر کنم کارت کی رو میگین خداداد افشاریان یا قهرمانی ولی اونم ماجرا داره که ترجیح میدم چیزی نگم
چه بخواید قبول کنید یا نه
فوتبال ایران رو آسیا و حتی جهان به اسم ایشون میشناسن
کارلوس کیروش هم که اومد ایران از دایی به عنوان اولین نفر نام برد

امروز علی دایی سرمربی پرسپولیسه
ولی مطمئن باشید سرمربی هر تیمی باشه هرگز در اسطوره بودنش شکی نمیکنم
توجه کنید دو چیز داریم اسطوره و پهلوان
که متاسفانه پهلوانی در فوتبال ایران یافت نمیشه

در ضمن خدمت استقلالیها یمحترم یادآوری کنم
مخصوصا جناب اکبرپور و حسین کاظمی
یادتون رفته تو بازی که با یکی از تیمهای شیرازی تو حافظیه داشتین
بازیکن فکر کنم فجر رو حسین کاظمی خطا کرد و خودشو انداخت زمین ......... بعد مربیتون بالا پایین پرید که سریع شروع کنید و بدون توجه به بازیکن فجر شروع کردین و گل زدین
چطور اون از دید شما ناجوانمردانه نبود ........ آهان چون دروازه بان مشکلی نداشت ....... یا چون دقیقه 94 نبود

یا بازی جنجالی استقلال و فجر که کاپیتان فرهادتون چه کرد و باعث شد کل ورزشگاه حافظیه پر از سنگ بشه !!!!!
تعصب چیز خوبی نیست ....... اون کارا بیشتر بایستی محکوم به ناجوانمردی میشد ........ یا این مسئله که طرف اول سوشا مکانی بود و قصه به قدیم برمیگشت ؟
خوش باشین

در مورد سوشا که میگین نگم بهتره
در مورد کارت زرد هم که نگین بهتره
خب بگین هیچی نیست دیگه
بگو اسطوره فوتبال ایران تحمل گرفتن کارت زرد رو هم نداره، چه برسه به باختن جلوی تیم ته جدول

این اسطوره وقتی واسه من مرد که توی جام جهانی به زور خورشو تو تیم قالب کرد و راه می رفت
اونقدر که خارجیا گفتن ایران 10 نفره اومده

ایشون تیم ملی رو فدای خودش کرد
اسطوره ای که چیزی از اخلاق نمی دونه واسه من یکی اسطوره نیست، تازه واسه اون جام جهانی ازش بدم هم میاد

توپ بیرون نزدن رو شما با پس ندادن توپ یکی می دونی؟ اصلا مثل هم نیست
توپ بیرون زدن از اختیارات تیمه، که بهتره انجام بشه
ولی وقتی یکی توپ رو بیرون زد پس دادنش دیگه لازمه
مثل سلام و جوابسلام می مونه، اولی مستحله ، دومی واجب

علی دایی اینقدر غرور همین گلهایی که به مالدیو و گوام زده گرفتتش که دیگه هیچ کس رو نمی تونه ببینه، حتی اگه بخواد
مستقیما به فردوسی پور و 33 درصد از شرکت کننده ها میگه شما فوتبال نمی فهمید، واقعا متاسفم واسه این فوتبال و این بی منطقی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما فقط گل علی دایی رو به مالدیو و ......... میبینی
فعلا که از مهاجمان حاضر عرضه گل زدن به این قبیل تیمها رو ندارن

چرا موقعی که تو هرتا بود رو نمیبینین
گلی که به چلسی زد و البته آث میلان

و کلی تیمهای دیگه فقط همینا رو میبینید
در مورد جام جهانی
اولا ایشون رو در موقعیت قرار ندادن
مشکلی هم ایشون نداشت ...... چون اگه دقت کنید بعد جام جهانی عضو سایپا یا صبا که بودن بسیار آماده بودن و ...........
گفتم شما معنی پهلوان و اسطوره رو اشتباه گرفتی
خارجیها کلا خیل بلدن بگن ............ همشم جهت تضعیف روحیه تیم ما
یادتون رفته قضیه جادوگرهای مکزیکی و حقیقتا چقدر هم اثر کرد
کریمی اون طور شد ........ مهدوی کیا قبل جام مصدوم و ...........
تیم جام جهانی اون سال نصف بازیهای آسیاییشم انجام نداد
وگرنه شک نکنید که از گروهش میمد بیرون

همون حرفی که گفته شد

تو این مملکت همه به فکر کشتن اسطوره ها هستن
چرا ؟
چون فکر میکنن بودن اون اسطوره به ضررشون تموم میشه و البته بازیکنانی که خودشون میخوان فرصت عرض اندام ندارن

مرد مومن رونالدو چند سال بازی کرد ........ هر کی سر حال تره حق بازی داره

حالا فرهاد مجیدی شما خیلی ضعیف تر از علی دایی بوده که دلیل نمیشه علی دایی بره رو نمیکت که آقا فرهاد بتونه بازی کنه
یه چیزی بگین با منطق بیاد
نه حرف احساسی
در ضمن هر تیمی مربی داره .......اونه که ارنج نهایی تیم رو برعهده داره و تشخیص میده کی بازی کنه کی نه
منو شما این حق رو نداریم به مربی بازیکن بقبولونیم
اینا اصول فوتبال حرفه ای هست

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
شما فقط گل علی دایی رو به مالدیو و ......... میبینی
فعلا که از مهاجمان حاضر عرضه گل زدن به این قبیل تیمها رو ندارن

چرا موقعی که تو هرتا بود رو نمیبینین
گلی که به چلسی زد و البته آث میلان

و کلی تیمهای دیگه فقط همینا رو میبینید
در مورد جام جهانی
اولا ایشون رو در موقعیت قرار ندادن
مشکلی هم ایشون نداشت ...... چون اگه دقت کنید بعد جام جهانی عضو سایپا یا صبا که بودن بسیار آماده بودن و ...........
گفتم شما معنی پهلوان و اسطوره رو اشتباه گرفتی
خارجیها کلا خیل بلدن بگن ............ همشم جهت تضعیف روحیه تیم ما
یادتون رفته قضیه جادوگرهای مکزیکی و حقیقتا چقدر هم اثر کرد
کریمی اون طور شد ........ مهدوی کیا قبل جام مصدوم و ...........
تیم جام جهانی اون سال نصف بازیهای آسیاییشم انجام نداد
وگرنه شک نکنید که از گروهش میمد بیرون

همون حرفی که گفته شد

تو این مملکت همه به فکر کشتن اسطوره ها هستن
چرا ؟
چون فکر میکنن بودن اون اسطوره به ضررشون تموم میشه و البته بازیکنانی که خودشون میخوان فرصت عرض اندام ندارن

مرد مومن رونالدو چند سال بازی کرد ........ هر کی سر حال تره حق بازی داره

حالا فرهاد مجیدی شما خیلی ضعیف تر از علی دایی بوده که دلیل نمیشه علی دایی بره رو نمیکت که آقا فرهاد بتونه بازی کنه
یه چیزی بگین با منطق بیاد
نه حرف احساسی
در ضمن هر تیمی مربی داره .......اونه که ارنج نهایی تیم رو برعهده داره و تشخیص میده کی بازی کنه کی نه
منو شما این حق رو نداریم به مربی بازیکن بقبولونیم
اینا اصول فوتبال حرفه ای هست
خیلی از حرف های منو جواب ندادین محمد آقا
ولی خب باشه شما درست میگین
علی دایی وقتی از تیم ملی کنار گذاشته شد هم تازه کلی شاکی شد
ای کاش یه کم از همون خارجیا یاد می گرفت
اگه شما فکر می کنید که علی دایی تو جام جهانی خوب بازی کرد، من هیچ بحثی ندارم، قضاوت با هر کی تو عمرش 4 تا فوتبال دیده، و البته تعصب ترک بودن و پرسپولیسی بودن علی دایی رو نداره

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي از بازيكنان پشت سر دايي از بين رفتن فقط بخاطر اينكه علي دايي ركورد بزنه مسلما بازيكناني مثل كريم باقري و خداداد عزيز و مهدي مهدوي كيا و علي منصوريان و جواد زرينچه و عابدزاده و خيلياي ديگه كه اون زمان به مراتب بهتر از دايي بودن توانايي افزايش بازي هاي ملي خودشون و ركورد زدن رو داشتن اما خيليا رفتن كنار كه تيم ملي پيشرفت كنه و علي دايي اومد وسط تا خودش پيشرفت كنه.
فرهاد مجيدي،جواد كاظميان،آرش برهاني،رضا عنايتي و همين وحيد هاشميان و خيلي از مهاجمان بزرگ ايران پشت علي دايي موندن و درجا زدن وقتي بازيكني آقاي گل ليگ ميشد و بعد به تيم ملي دعوت نميشد و يا اگه ميشد بازي بهش نميرسيد ديگه انگيزه اي براش نمي موند. هيچ وقت يادم نميره اون سالي كه آقاي گل هاي ليگ هيچ كدوم به تيم ملي دعوت نشده بودن بعد علي دايي دعوت شده بود وقتي اعتراض ميشد برانكو مي گفت دايي كلي گل زده و وقتي به گل ها نگاه ميكرد بيش از 70 درصدشون پنالتي بود ولي بازم برانكو مي گفت دايي بايد باشه خب همه مي دونيم برانكو خيلي مقصر نبود وقتي گفته ميشه دايي بايد باشه دايي بايد باشه دست من و شما و برانكو هم نيست دايي بايد باشه تا ركورد بزنه دايي بايد باشه تا از پله و مارادونا و پوشكاش بزرگ تر بشه!!!:biggrin::biggrin::biggrin: آخه مگه بزرگي پله و مارادونا و پوشكاش به گل زدنشون بوده يعني واقعا دايي از پله و مارادونا و پوشكاش بزرگتره؟!!

اين چيزا خيلي مهم نيست يكي ميشه لوتهار ماتئوس و همه ركورد هاي بازي رو تو آلمان ميزنه و قيد محبوبيت رو ميزنه يكي ميشه فرانس بكن باوئر و ميشه محبوب قلب ها
ايرانم يكي ميشه دايي كه صداي همه رو در مياره تا بره كنار چه زمان بازيكني و چه زمان مربيگري.

داود کریمی

عضو جدید
بابا ولمون کن جان من
همینمون کمه که علی دایی بشه اسطوره فوتبال ما.
یادت رفته وقتی تو زمین بازی میکرد تماشاچیا داد میزدن بیاریدش بیرون و هیچ مربی جز مایلیکهن جرات نداشت بیاردش بیرون.
این همون آدم مغرور قبلیه.
حیف کلمه اسطوره که به دایی گفته بشه.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سخنان بزرگان فوتبال جهان در مورد علی دایی

سخنان بزرگان فوتبال جهان در مورد علی دایی

فرانتس بکن باوئر(قیصر فوتبال آلمان):

من با وجود اینکه خود به ضربات سر مهلک شهره هستم ولی در طول عمرم ضربات سری به قدرتمندی و دقت ضربات علی دایی ندیده ام.زمانی که او در آرمینیا بیلفلد بازی می کرد در یکی از بازیها که من از نزدیک شاهد آن بودم از فاصله ۲۳متری با چنان ضربه سری دروازه تیم مقابل را باز کرد که قدرتش از شوت خیلی از بازیکنان هم بیشتر بود.دایی نه تنها بهترین سرزن دنیا که یک مهاجم عالی و رویایی است.

اوتمار هیتسفیلد(سرمربی علی دایی در بایرن مونیخ):

علی دایی یک مهاجم استثنایی و تمام عیار بود که هر مربی آرزوی داشتن چنین بازیکنی را دارد ولی من بعلت مسائل موجود در فوتبال آلمان که اجازه بازگو کردن آنها را ندارم و به دلایل مدیریتی که خاص فوتبال آلمان است علی رغم میل باطنی خودم نتوانستم از این اعجوبه فوتبال استفاده کنم و سران باشگاه نیز نتیجه تحمیل عقایدشان را در فینال لیگ قهرمانان اروپا در بازی با منچستر یونایتد و پس از فروش او به هرتا و گلزنی های او مشاهده کردند...

لوتار ماتئوس(هم بازی سابق علی دایی در بایرن مونیخ)

ماتئوس پس از مراسم اهداء جوایز بهترینهای فوتبال جهان در سال ۲۰۰۴ که در محل اجلاس فیفا در زوریخ با حضور مربیان و کاپیتان های تیمهای ملی جهان تشکیل شد در خصوص علی دایی اظهار داشت:
علی جدا از اینکه یک مهاجم و بازیکن حرفه ای و تمام عیار است یک تاجر موفق و یک انسان تحصیلکرده و دارای بینش های مدیریتی فوق العاده است.او قبل از همه این ها یک انسان به تمام معناست و همواره خدا را در راس امور میبیند.ستایش های او در شادیهای بعد از زدن گل خود گویای این مدعاست.بنظر من علی دایی در تمامی این زمینه ها بسیار موفق بوده و میتواند الگوی مناسبی برای جوانان جهان باشد.

ماریو باسلر(کاپیتان بایرن مونیخ در زمان حضور علی دایی):
علی دایی یک ستاره گرانبها و یک بازیکن به تمام معنا حرفه ای بود که سرمربی تیم بنا به دلایل واهی و پوچ و شاید از روی اجبار نتوانست به نحو احسن از او استفاده کند و این گوهر گرانبها که هر تیمی با داشتن او میتوانست به بیشترین گلها و بهترین نتایج دست یابد را به راحتی از دست داد.

پائولو مالدینی(کاپیتان تیم ملی ایتالیا و باشگاه آ.ث.میلان):

او پس از بازی مقابل هرتابرلین در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا که در ورزشگاه سن سیرو انجام شد به خبرنگاران گفت:زمانیکه دروازه بان توپ را به سمت میانه میدان فرستاد توپ بالای سر من و الساندرو و علی دایی بود.ما (پائولو مالدینی و الساندرو کاستاکورتا)نفهمیدیم دایی چه زمانی توانست محل فرود توپ را تشخیص دهد که پس از اینکه ما متوجه شدیم دیدیم که او پا به توپ یک متر از ما جلوتر است و با وجود اینکه توپ در میانه میدان بود من و الساندرو هر چه تلاش کردیم نتوانستیم به گام های بلند علی دایی برسیم و دروازه بان ما هم چاره ای جز تسلیم در مقابل شلیک بی نقص پای چپ او نداشت.بنظر من او یک مهاجم استثنایی است که قله های بلندی را میتواند فتح کند.

تری ونبلز(سرمربی تیم ملی استرالیا در بازیهای مقدماتی جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه):
علی دایی در بین بازیکنان ایران شاید تنها بازیکنی بود که ما از همان اول از حضور او هراس داشتیم و من به بازیکنانم گوشزد کرده بودم که مراقب این بازیکن باهوش و متعصب باشند.
زمانیکه در ۷دقیقه مانده به پایان بازی توپ در میانه میدان به دایی رسید شاید هیچ کس تصور نمیکرد که ایران در آن لحظه به گل برسد.زیرا گلزن آنها در میان ۴ بازیکن ما و در میانه میدان بود اما او با زیرکی خاصی یک پاس در عمق خط دفاعی ما ارسال کرد تا مدافعین ما که همگی در پی گرفتن توپ از او بودند با رها کردن خط دفاعی و آزاد گذاشتن شماره ۱۱ ایران دچار بزرگترین اشتباه آن روز خود شوند.پاس گل او را من تا آخر عمر فراموش نخواهم کرد زیرا زیباترین و حساب شده ترین پاس گلی بود که من در عمر خود دیدم.

جان فرانکو زولا(بازیکن افسانه ای چلسی و تیم ملی ایتالیا):

علی دایی بدون اغراق یکی از بهترین مهاجمان جهان است.او تنها بازیکنی بود که توانست به خط دفاعی مستحکم ما که مارسل دسایی و فرانک لبوف(مدافعین تیم ملی فرانسه که در سال ۱۹۹۸ قهرمان دنیا و در سال ۲۰۰۰میلادی قهرمان اروپا شدند) را در اختیار داشت و همچنین یکی از بهترین دروازه بانان دنیا یعنی اد دی گوی(دروازه بان اول هلند در آسال)را در چارچوب دروازه میدید ۲ گل به ثمر برساند.گلهای دایی که هم با ضربه سر و هم با پا زده شد نشان از نبوغ ذاتی این بازیکن دارد.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما در قبال حرف بعضیها

برانکو: علی دایی‌ یک‌ اسطوره‌ است‌

برانکو گفت: «دايى‌ اسطورة‌ فوتبال‌ ايران‌ و يکى‌ از اسطوره‌هاى‌ بزرگ‌ ورزش‌ جهان‌ است.
توهين‌ به‌ او با هيچ‌ منطقى‌ سازگار نيست‌ و من‌ نمى‌توانم‌ بپذيرم‌ که‌ به‌ چنين‌ ورزشکار بزرگى‌ توهين‌ شود. البته‌ ايران‌ تماشاگران‌ خوبى‌ دارد و ما مى‌بينيم‌ که‌ آنها در بازيهاى‌ ملى‌ منش‌ والاى‌ خود را نشان‌ مى‌دهند
اما تعجب‌ مى‌کنم‌ که‌ چرا در يک‌ بازى‌ باشگاهى‌ بايد به‌ اسطورة‌ فوتبال‌ ايران‌ توهين‌ شود؟
»

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از این جهت چون در کشور ما اسطوره کشی باب شده
به جای اینکه اون
اسطوره رو به منش پهلوانی هم سمت و سو بدیم

تنها میتوان تاسف خورد:(

.MosTaFa.

کاربر ممتاز
خيلي از بازيكنان پشت سر دايي از بين رفتن فقط بخاطر اينكه علي دايي ركورد بزنه مسلما بازيكناني مثل كريم باقري و خداداد عزيز و مهدي مهدوي كيا و علي منصوريان و جواد زرينچه و عابدزاده و خيلياي ديگه كه اون زمان به مراتب بهتر از دايي بودن توانايي افزايش بازي هاي ملي خودشون و ركورد زدن رو داشتن اما خيليا رفتن كنار كه تيم ملي پيشرفت كنه و علي دايي اومد وسط تا خودش پيشرفت كنه.
فرهاد مجيدي،جواد كاظميان،آرش برهاني،رضا عنايتي و همين وحيد هاشميان و خيلي از مهاجمان بزرگ ايران پشت علي دايي موندن و درجا زدن وقتي بازيكني آقاي گل ليگ ميشد و بعد به تيم ملي دعوت نميشد و يا اگه ميشد بازي بهش نميرسيد ديگه انگيزه اي براش نمي موند. هيچ وقت يادم نميره اون سالي كه آقاي گل هاي ليگ هيچ كدوم به تيم ملي دعوت نشده بودن بعد علي دايي دعوت شده بود وقتي اعتراض ميشد برانكو مي گفت دايي كلي گل زده و وقتي به گل ها نگاه ميكرد بيش از 70 درصدشون پنالتي بود ولي بازم برانكو مي گفت دايي بايد باشه خب همه مي دونيم برانكو خيلي مقصر نبود وقتي گفته ميشه دايي بايد باشه دايي بايد باشه دست من و شما و برانكو هم نيست دايي بايد باشه تا ركورد بزنه دايي بايد باشه تا از پله و مارادونا و پوشكاش بزرگ تر بشه!!!:biggrin::biggrin::biggrin: آخه مگه بزرگي پله و مارادونا و پوشكاش به گل زدنشون بوده يعني واقعا دايي از پله و مارادونا و پوشكاش بزرگتره؟!!

اين چيزا خيلي مهم نيست يكي ميشه لوتهار ماتئوس و همه ركورد هاي بازي رو تو آلمان ميزنه و قيد محبوبيت رو ميزنه يكي ميشه فرانس بكن باوئر و ميشه محبوب قلب ها
ايرانم يكي ميشه دايي كه صداي همه رو در مياره تا بره كنار چه زمان بازيكني و چه زمان مربيگري.

خیلی خوب گفتی افشین جان
لایک کردم واست !!

محمد آقا توجیه نکردی نفهم خطاب کردن 33 درصد مخاطبان برنامه نود توسط علی دایی رو
حداقل قبول کن صحبت کردن بلد نیست دیگه، ای بابا

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوب گفتی افشین جان
لایک کردم واست !!

منکه مهندس همون اول گفتم
اسطوره یه چیز هست .....پهلوان و اخلاق منش بودن یه چیز دیگه
بله خب ایشون خیلی تند میره ......... ولی این دلیل خوبی نیست که اسطوره بودن فوتبال ایشون رو وقتی جهانیان هم انقدر تاکید میکنن ما به سخره بگیریم

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوب گفتی افشین جان
لایک کردم واست !!

ممنون آقا نظر شخصيمو گفتم خيليا هم عقيده هستن خيليا هم نيستن ولي بهرحال من نظرمو ميگم علي دايي هرچقدر كه به فوتبال ايران كمك كرد با بازي هاي عالي خودش،چند برابرش رو به فوتبال ايران ضرر زد با خداحافظي نكردن خودش!!!
اينكه دايي يه گل در جام جهاني بزنه و اين گل هم به ركوردش اضافه بشه شد ابزاري كه ايران بيچاره بشه.
اينكه علي دايي بهترين گلزن جهان بشه شد ابزاري كه ايران عقب بمونه و هنوزم كه هنوزه چوب كمبود مهاجم و پشت خط موندن مهاجماي جوون رو بخوره.
اينا همه ضرر هايي هست كه دايي بخاطر خودش به ايران زد. شايد دايي اگه با 50 گل از تيم ملي مي رفت خيلي محبوب ميشد اما وقتي موند و اينهمه گل زد و آخرشم با زور رفت با آه و ناله مردم رفت.اشك مردم رو در آورد و رفت اينا باعث شده كه مردم ايران علي دايي رو اسطوره ايران ندونن علي دايي اسطوره تلاش و تعصب و پشتكاره ولي براي يه ايراني اسطوره نيست چون بارها باعث اعصاب خردي و اشك مردم ايران شده.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک پست نوشتم به ارور خوردم حوصله ندارم دوباره بنویسم !!!!!!!!!
جام جهانی همه بد بودن
چرا قبل از جام جهانی رو نیمگین که علی دایی هم پاس گل داد و هم گل زد ........... بازیکن بهتر از هر کسی میدونه که تا کی توانایی داره
در ضمن بعد جام جهانی افرادی که میگفتن دایی تموم شده بعد از دیدن بازیهاش در لیگ از حرف خودشون برگشتن

آقای محترم کمتر از 33 درصد افراد مطمئن باش با شما هم عقیدن ................ که در این بین افرادی هستن که فوتبال رو حرفه ای انجام ندادن
وگرنه شما یه سری به کمپهایی که هست بزن
اکثرشون میشن الگوی ورزشی ما دایی است نه مجیدی و عنایتی شما ......... که خب طبق شایسته سالاری علی دایی همیشه از اون دو بهتر بوده
بعد از جام جهانی هم به عنایتی فرصت کافی داده شد ....... این توانایی رو نداشتن
دایی اعجوبه مملکت بود و انتظارها بالا رفته بود
وگرنه مهاجمان ایرانی خیلی حرفه ای نبودن

در ضمن اینکه از تیم استقلال لژیونر موفقی وجود نداشته یا بازیکن خیلی قابل توجهی در تیم ملی نبوده به امثال علی دایی برنمیگرده
به توانایی خود اون بازیکنا برمیگرده
وگرنه فضایی که به این بازیکنا داده شد قابل مقایسه با فضای داده شده به هاشمیان نبود

نه عزیز من بحث سر همون اسطوره کشی است
بقیه حرفهای حرفهای واهی است که خودشونم میدونن چقدر ساختگیست

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک پست نوشتم به ارور خوردم حوصله ندارم دوباره بنویسم !!!!!!!!!
جام جهانی همه بد بودن
چرا قبل از جام جهانی رو نیمگین که علی دایی هم پاس گل داد و هم گل زد ........... بازیکن بهتر از هر کسی میدونه که تا کی توانایی داره
در ضمن بعد جام جهانی افرادی که میگفتن دایی تموم شده بعد از دیدن بازیهاش در لیگ از حرف خودشون برگشتن

آقای محترم کمتر از 33 درصد افراد مطمئن باش با شما هم عقیدن ................ که در این بین افرادی هستن که فوتبال رو حرفه ای انجام ندادن
وگرنه شما یه سری به کمپهایی که هست بزن
اکثرشون میشن الگوی ورزشی ما دایی است نه مجیدی و عنایتی شما ......... که خب طبق شایسته سالاری علی دایی همیشه از اون دو بهتر بوده
بعد از جام جهانی هم به عنایتی فرصت کافی داده شد ....... این توانایی رو نداشتن
دایی اعجوبه مملکت بود و انتظارها بالا رفته بود
وگرنه مهاجمان ایرانی خیلی حرفه ای نبودن

در ضمن اینکه از تیم استقلال لژیونر موفقی وجود نداشته یا بازیکن خیلی قابل توجهی در تیم ملی نبوده به امثال علی دایی برنمیگرده
به توانایی خود اون بازیکنا برمیگرده
وگرنه فضایی که به این بازیکنا داده شد قابل مقایسه با فضای داده شده به هاشمیان نبود

نه عزیز من بحث سر همون اسطوره کشی است
بقیه حرفهای حرفهای واهی است که خودشونم میدونن چقدر ساختگیست

سلام محمد آقا .. افشین خان و بقیه دوستان ...
منو محمد در مورد علی دایی توو صفحه های ابتدایی همین تاپیک بجث کردیم .... اما من فقط به این پست محمد جواب میدم .. چون پستهای قبلی رو درست و حسابی نخوندم ....
خوب خیلی خوب به یاد داریم که در دوره محمد مایلی کهن .. ایشون استقلالیها رو تار و مار کردند ....
علی رغم تمام ضعفهای افشین پیروانی و به خصوص اکبر استاد اسدی .. بازیکن بزرگ و جوانی مثل مهدی پاشازاده ( که الحق از اسطوره های تاریخ فوتبال استقلال هست) همیشه نیمکت نشین بودند و جواد زرینچه هم خیلی راحت از تیم ملی کنار گذاشته شد ...( بحثهای بازوبند کاپیتانی رو که یادتون میاد .... که کی کاپیتان باشه .. زرینچه یا عابدزاده؟؟ که خیلی زود و به بهانه تاخیر در حضور در تمرین .. جواد زرینچه ... و البته نفراتی مثل غلامپور ... از تیم ملی کنار گذاشته میشن)
وقتی مایلی کهن کنار گذاشته شد .. همه دیدیم که پاشازاده جلوی استرالیا و در کنار عابدزاده, باقری و عزیزی و ... چه بازی درخشان و تاثیر گذاری داشت...
اما اگه کمی هم انصاف داشته باشیم .. میبینیم که بازیکنایی از استقلال بودند که به هر دلیلی ... به حق خودشون توو این فوتبال نرسیدند ... از جمله .. داریوش یزدانی .... مجاهد خضیراوی ... علی موسوی ... و حتی خود مهدی پاشازاده و فرهاد مجیدی..علیرضا اکبرپور
البته توو چند سال اخیر (2-3سال)... نه استقلال و نه پرسپولیس ... بازیکن تاثیر گذاری توو تیم ملی نداشتند ....
در دوره بلاژویچ .... نیکبخت تاثیر گذار بود ... در دوره برانکو هم انصافا اوج فوتبال عنایتی بود اما به حقش نرسید .... حالا هم که دیگه سنی ازش گذشته ....(همین الان هم عنایتی و برهانی بهترین گلزنان تاریخ لیگ ایران هستن .. لیگی که علی دایی هم در اون کم بازی نکرده ...)مجیدی هم با اینکه همیشه از بهترینهای لیگ امارات و تیم الوصل بود .. حتی به تیم ملی دعوت هم نمیشد .... عجیب اینکه افشین قطبی هم با وجود ضعف همه مهاجمین تیم ملی ( از رضایی گرفته تا غلامی ) باز هم خیلی راحت از کنار نام فرهاد مجیدی گذشت.. حتی برهانی نا آماده بهتر از اونا بود .. اما افشین هم .... شاید برهانی هم باید لباس قرمز تنش میبود....
علی دایی هم در بزرگیش شکی نیست ... اما .. اگه بازیهای دایی توو قطر سال 93(مقدماتی جام جهانی آمریکا) رو با بازیهای جام جهانی 2006 مقایسه کنیم .. میفهمیم که بهتر بود که 2-3 سالی زودتر کنار میکشید .... البته بعضی از انتقادات هم میتونه متوجه نیمکت تیم ملی باشه ... شاید اگه برانکو توو بازی با مکزیک , دایی رو تعویض میکرد .. این انتقادات تا این حد زیاد نمیشد
تو دوره های گذشته هم کسی نمیتونه منکر این بشه که استقلال صاحب بهترینهای فوتبال ایران نبوده ... نیازی به نام بردن نیست ... اما مطمئنا نامهایی مثل .. علی جباری ... حسن روشن .. نصرا.. عبدالهی .... ناصر حجازی ... ایرج دانایی فر .... پرویز و غلامحسین مظلومی .... شاهین بیانی .... و خیلیهای دیگه نشان دهنده تاریخ پر افتخار استقلال هست .....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو محمد در مورد علی دایی توو صفحه های ابتدایی همین تاپیک بجث کردیم .... اما من فقط به این پست محمد جواب میدم .. چون پستهای قبلی رو درست و حسابی نخوندم ....
خوب خیلی خوب به یاد داریم که در دوره محمد مایلی کهن .. ایشون استقلالیها رو تار و مار کردند ....
علی رغم تمام ضعفهای افشین پیروانی و به خصوص اکبر استاد اسدی .. بازیکن بزرگ و جوانی مثل مهدی پاشازاده ( که الحق از اسطوره های تاریخ فوتبال استقلال هست) همیشه نیمکت نشین بودند و جواد زرینچه هم خیلی راحت از تیم ملی کنار گذاشته شد ...( بحثهای بازوبند کاپیتانی رو که یادتون میاد .... که کی کاپیتان باشه .. زرینچه یا عابدزاده؟؟ که خیلی زود و به بهانه تاخیر در حضور در تمرین .. جواد زرینچه ... و البته نفراتی مثل غلامپور ... از تیم ملی کنار گذاشته میشن)
وقتی مایلی کهن کنار گذاشته شد .. همه دیدیم که پاشازاده جلوی استرالیا و در کنار عابدزاده, باقری و عزیزی و ... چه بازی درخشان و تاثیر گذاری داشت...
اما اگه کمی هم انصاف داشته باشیم .. میبینیم که بازیکنایی از استقلال بودند که به هر دلیلی ... به حق خودشون توو این فوتبال نرسیدند ... از جمله .. داریوش یزدانی .... مجاهد خضیراوی ... علی موسوی ... و حتی خود مهدی پاشازاده و فرهاد مجیدی..علیرضا اکبرپور
البته توو چند سال اخیر (2-3سال)... نه استقلال و نه پرسپولیس ... بازیکن تاثیر گذاری توو تیم ملی نداشتند ....
در دوره بلاژویچ .... نیکبخت تاثیر گذار بود ... در دوره برانکو هم انصافا اوج فوتبال عنایتی بود اما به حقش نرسید .... حالا هم که دیگه سنی ازش گذشته ....(همین الان هم عنایتی و برهانی بهترین گلزنان تاریخ لیگ ایران هستن .. لیگی که علی دایی هم در اون کم بازی نکرده ...)مجیدی هم با اینکه همیشه از بهترینهای لیگ امارات و تیم الوصل بود .. حتی به تیم ملی دعوت هم نمیشد .... عجیب اینکه افشین قطبی هم با وجود ضعف همه مهاجمین تیم ملی ( از رضایی گرفته تا غلامی ) باز هم خیلی راحت از کنار نام فرهاد مجیدی گذشت.. حتی برهانی نا آماده بهتر از اونا بود .. اما افشین هم .... شاید برهانی هم باید لباس قرمز تنش میبود....
علی دایی هم در بزرگیش شکی نیست ... اما .. اگه بازیهای دایی توو قطر سال 93(مقدماتی جام جهانی آمریکا) رو با بازیهای جام جهانی 2006 مقایسه کنیم .. میفهمیم که بهتر بود که 2-3 سالی زودتر کنار میکشید .... البته بعضی از انتقادات هم میتونه متوجه نیمکت تیم ملی باشه ... شاید اگه برانکو توو بازی با مکزیک , دایی رو تعویض میکرد .. این انتقادات تا این حد زیاد نمیشد
تو دوره های گذشته هم کسی نمیتونه منکر این بشه که استقلال صاحب بهترینهای فوتبال ایران نبوده ... نیازی به نام بردن نیست ... اما مطمئنا نامهایی مثل .. علی جباری ... حسن روشن .. نصرا.. عبدالهی .... ناصر حجازی ... ایرج دانایی فر .... پرویز و غلامحسین مظلومی .... شاهین بیانی .... و خیلیهای دیگه نشان دهنده تاریخ پر افتخار استقلال هست .....
سلام مجید جان ممنون
بعضیها بایستی بهشون این چنین جواب داد
بله بازیکنای استقلالی بزرگی در ادوار گذشته بودن که نمونشون ناصر خان و ایشونم اسطوره ورزش ایران هستن و کسی نمیتونه منکرش بشه

ولی وقتیها بزرگی یک نفر رو خراب میکنن به نظرم بایستی با زبان خودشون باهاشون حرف زد

مجید جان ........... جواد زرینچه هم حقیقتا یکی از با اخلاق ترین فوتبالیستای کشورمون بود
در سایر موارد هم حتی اگر نظرم مخالف شما باشه چیزی نمیگم
کاملا نظر شما برای من محترمه
موفق و سربلند باشین

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام مجيد جان ممنون از پاسخ كاملتون اما مسئله اصلا استقلال و پرسپوليس و لژيونر ها نيست جواد كاظميان يكي از بازيكنان جواني بود كه عليرغم توانايي خيلي بالايي كه داشت پشت سر همين علي دايي و بخاطر مشكل با دايي سوخت همين ايمان مبعلي بازيكني بود كه يه نخبه بود اما بخاطر مشكل با دايي سوخت علي كريمي بي شك اگه كمي قدر خودش رو مي دونست بزرگترين بازيكن تاريخ فوتبال ايران ميشد اما بخاطر علي دايي بارها از تيم ملي دور بود.
اصلا اينجا بحث استقلال و پرسپوليس نيست بحث علي دايي و ميزان نفع و ضررش به تيم ملي ايران هست علي دايي صد برابر نفعي كه رسوند به ما ضربه زده اين مسخره ترين حرف ممكن هست كه مثلا الان بخوايم جواد كاظميان رو ببريم تيم ملي بگيم اين فرصت بيا بازي كن بعد كه ضعيف بازي مي كنه بگيم ديدي علي دايي حق داشت!!! جواد كاظميان و مجيدي و عنايتي و امثال اينا در دوره خودشون كه بزرگ بودن و موفق كنار گذاشته شدن و ناديده گرفته شدن يه عده بخاطر مشكل داشتن با علي دايي و يه عده هم بخاطر اينكه علي دايي فيكس بازي كنه ...
علي دايي ضررهايي به فوتبال ايران زد كه امروز كارلوس كرش برگرده و بگه كه فوتبال ايران خيلي پيره و اين جاي تعجب داره كه هيچ پشتوانه اي براي فوتباليستها ساخته نشده مطمئنا كرش هر چي شنيده از بزرگي علي دايي و امثال اون شنيده هرگز نشنيده كه علي دايي تو سن بالا تو جام جهاني قدم ميزد در حاليكه مجيدي و عنايتي و برهاني و كاظميان و خيلي از مهاجمان گلزن و آقاي گل ايران جلو تلويزيون نشسته بودن و داشتن قدم زدن آقا رو تماشا مي كردن.
و بعد از جام جهاني وقتي به سختي تونستيم علي دايي رو كنار بذاريم براي اينكه از دل بازيكناي جوان اون روزها و پير امروز استفاده كنيم و مثلا حقشون رو بهشون بديم اونارو آورديم تو تيم و خيلي جووناي ديگه رو نابود كرديم
متاسفانه دايي ضربه هايي به تيم ملي زده كه خيلي ريشه اي هست.خوشبختانه الان نه خيرشون سر تيم ملي هست و نه شرشون. البته خيلي سختي كشيديم و خيلي خون دل خورديم تا اين اتفاق بيوفته ولي افتاد.به اميد اينكه امثال دايي در فوتبال ايران پديد نيان كه منت گلزني ها و بازي درخشان دهه 20 و 30 زندگيشون باعث بشه كه قدم زدنشون تو سنين بالا رو تحمل كنيم و بسوزيم. والا كره جنوبي يه بازيكن داره به اسم پارك كه اين همه افتخار واسه كشورش آفريده فيكس منچستر يونايتده تو اوج از تيم ملي رفت كنار در حاليكه هنوزم فيكس منچستر هست والا به خدا اينقد ادا نداره تو كشورش كه ما بخاطر يه تكون خوردن نكونام و دايي و امثال اينا تو تيماي ضعيف اروپايي بالا مي پريم!!!

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک در مورد اسطوره فوتبال ایران علی داییست

خواهشا منحرف نشه

این تاپیک زده شده در جهت حمایت از ایشون و شناساندن ایشون به افرادی که فقط اسطوره کشی بلدن و شاید خیلیهاشون از فوتبال کمتر اطلاعی داشته باشن

متاسفانه در همین تاپیک هم نمونه هاشو به خاطر اینکه ایشون الآن مربی تیم رقیبشون هستن دیدیم:mad::(

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرات بعضی آقایون فقط به درد خنده میخوره
کاظمیان به خاطر دایی فنا شد:biggrin:
برادر من مهدوی کیا شایسته تر بود حقش بود باشه به دایی ربط نداره
مبعلی :biggrin: نکنه قضیه صبا و ......... رو میگی .......... اصلنم که مبعلی هیچ کاری نکرده بود بمیرم براش :)
مبعلی تو تیم ایران نتونس خیلی خودشو نشون بده چون امثال نکونام ، آندو ، باقری ،حتی محرم از او بهتر بودن
تیم ملی جای فامیل بازی نیست
جای شایسته سالاریس ;)
مجیدی و ........ هم همینطور مخصوصا آقا رضاتون که دیروز خوب باعث شد استقلال برسه به سپاهان البته ناخواسته بود ا :D
کلا اگه اینطوری باشه بگیم آقا پایان بازیگری 24 سالگی ........ میخوایم پشتوانه داشته باشیم :biggrin:
کلا بدین تریتب نه رونالدو حق بازی داره نه گیگز نه وندرسار و .........
اینا هم جلوی بقیه رو گرفتن
تمام این مسائل به مربی ربط داره نه یه شخص آقای محترم
همونطور که رونالدینیو رو محو کردن و.........
در مورد پارک گفتی ......... پارک چندسالشه ؟
با حساب شما اونم باید جای خودشو به جوونا بده ....... اگه او تو منچستر بوده
دایی تو بایرن مونیخی بوده که نایب قهرمان اروپا شد اونم چه دوره ای و چه بازیکنایی داشت
متاوس ، افن برگ ، باسلر ، ژرمی ، شول ، مهاجمشونم متاسفانه اسمش یادم رفته البر بود اگه اشتباه نکرده باشم و .........
بایرن اون موقع پرستاره بود
پارکم برای خودش خیلی ابهت داره
ولی فرق ایران و کره اینه
اونجا به اسطوره ها احترام میذارن و سعی میکنن کارهای بد اونا رو اصلاح کنن
این جا اسطوره ها رو به بهونه های مختلف نیست و نابود میکنن :mad: