حمایت از اسطوره ورزش ایران ، علی دایی

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترخنور سوراخــــــــــــــــــــــته

فقط پرسپوليس

رو که نیست سنگ پای قزوینه

khooshe

مدیر بازنشسته
دايي: پرسپوليس را قهرمان مي‌کنم و مي‌روم

پس از شکست مقابل تراکتورسازي

سرمربي پرسپوليس گفت: قول مي‌دهم زماني از اين تيم مي‌روم که پرسپوليس قهرمان شده است.
علي دايي پس از شکست يک بر صفر برابر تراکتورسازي عنوان کرد: از تک تک بازيکنانم ممنونم و دست آنها را مي بوسم. برخلاف جريان بازي باختيم. در هر دو نيمه بهتر از تراکتورسازي بوديم و فکر مي کنم به غير از يک شوت که نصيب آنها شد موقعيت مناسبي به دست نياوردند.
دايي در پاسخ به خبرنگاري که از تاثير داوري بر نتيجه اين بازي سوال کرد، گفت: من درباره داوري حرفي نمي زنم و قضاوت درباره آن را بر عهده مردم مي گذارم. از برنامه هاي ورزشي مي خواهم صحنه هاي پنالتي اين بازي و وقت هاي تلف شده را به دقت بررسي کنند تا کارشناسان درباره آن نظر دهند اما داوري که در بازي برابر ملوان در تهران در مقابل تماشاگران دو پنالتي مسلم را براي ما نگرفت چطور ممکن است در زمين تراکتورسازي براي ما پنالتي بگيرد؟ محمد نصرتي در اين بازي بايد اخراج مي شد اما حتي کارت هم نگرفت. اعلام وقت هاي تلف شده هم عجيب ترين بخش ماجرا بود. من متوجه نشدم چرا با اين همه وقت تلف شده تنها 5 دقيقه اعلام شد.

دايي با اشاره به 10 نفره شدن تراکتورسازي تصريح کرد: 10 نفره شده اين تيم به ضرر ما تمام شد چرا که آنها رو به بازي تاخيري آوردند و سرمربي آنها سه بار اقدام به تعويض کرد و در هر سه بار چند ثانيه پيش از تعويض جلوي آنها را گرفت. اگر بدون تعصب به اين بازي نگاه کنيم پرسپوليس بهتر از حريف بازي کرد اما نتيجه نگرفت.
يکي از خبرنگاران حاضر در جلسه پرسيد که آيا تبريز ايستگاه پاياني شما در سرمربيگري پرسپوليس است که دايي در پاسخ گفت: پرسپوليس يک باشگاه حرفه اي است، مدير دارد و چارچوب و قواعد کار در اين باشگاه مشخص است. من هم يک مربي حرفه اي هستم و باشگاه هر تصميمي بگيرد، تمکين مي کنم اما چنين مسئله اي مطرح نيست. من اين تيم را درست مي کنم چون اعتقاد دارم با اين بازي روند تيم اميدوار کننده است و قول مي دهم زماني از اين تيم مي روم که پرسپوليس قهرمان شده است.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به سوالاتي درباره کريم باقري و شيث رضايي اظهار داشت: درباره آقا کريم هر چه بوده عنوان کرده ام و مي خواهم از خانواده مادري کريم باقري که در اين دو روز با تماس هايشان سنگ تمام گذاشتند و مرا شرمنده خودشان کردند، تشکر کنم. گويا او اين تصميم را در اعتراض به نيمکت نشيني گرفته ولي باز هم تاکيد مي کنم اين تفکر را غير حرفه اي مي دانم و از اين تصميم شوکه ام. شيث رضايي هم از آن روندي که انتظار داشتيم دور شده بود ولي پس از صحبت هايم با او قرار شد که به ترکيب بازگردد.

sinatra6

عضو جدید
پس از شکست مقابل تراکتورسازي

سرمربي پرسپوليس گفت: قول مي‌دهم زماني از اين تيم مي‌روم که پرسپوليس قهرمان شده است.
علي دايي پس از شکست يک بر صفر برابر تراکتورسازي عنوان کرد: از تک تک بازيکنانم ممنونم و دست آنها را مي بوسم. برخلاف جريان بازي باختيم. در هر دو نيمه بهتر از تراکتورسازي بوديم و فکر مي کنم به غير از يک شوت که نصيب آنها شد موقعيت مناسبي به دست نياوردند.
دايي در پاسخ به خبرنگاري که از تاثير داوري بر نتيجه اين بازي سوال کرد، گفت: من درباره داوري حرفي نمي زنم و قضاوت درباره آن را بر عهده مردم مي گذارم. از برنامه هاي ورزشي مي خواهم صحنه هاي پنالتي اين بازي و وقت هاي تلف شده را به دقت بررسي کنند تا کارشناسان درباره آن نظر دهند اما داوري که در بازي برابر ملوان در تهران در مقابل تماشاگران دو پنالتي مسلم را براي ما نگرفت چطور ممکن است در زمين تراکتورسازي براي ما پنالتي بگيرد؟ محمد نصرتي در اين بازي بايد اخراج مي شد اما حتي کارت هم نگرفت. اعلام وقت هاي تلف شده هم عجيب ترين بخش ماجرا بود. من متوجه نشدم چرا با اين همه وقت تلف شده تنها 5 دقيقه اعلام شد.

دايي با اشاره به 10 نفره شدن تراکتورسازي تصريح کرد: 10 نفره شده اين تيم به ضرر ما تمام شد چرا که آنها رو به بازي تاخيري آوردند و سرمربي آنها سه بار اقدام به تعويض کرد و در هر سه بار چند ثانيه پيش از تعويض جلوي آنها را گرفت. اگر بدون تعصب به اين بازي نگاه کنيم پرسپوليس بهتر از حريف بازي کرد اما نتيجه نگرفت.
يکي از خبرنگاران حاضر در جلسه پرسيد که آيا تبريز ايستگاه پاياني شما در سرمربيگري پرسپوليس است که دايي در پاسخ گفت: پرسپوليس يک باشگاه حرفه اي است، مدير دارد و چارچوب و قواعد کار در اين باشگاه مشخص است. من هم يک مربي حرفه اي هستم و باشگاه هر تصميمي بگيرد، تمکين مي کنم اما چنين مسئله اي مطرح نيست. من اين تيم را درست مي کنم چون اعتقاد دارم با اين بازي روند تيم اميدوار کننده است و قول مي دهم زماني از اين تيم مي روم که پرسپوليس قهرمان شده است.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به سوالاتي درباره کريم باقري و شيث رضايي اظهار داشت: درباره آقا کريم هر چه بوده عنوان کرده ام و مي خواهم از خانواده مادري کريم باقري که در اين دو روز با تماس هايشان سنگ تمام گذاشتند و مرا شرمنده خودشان کردند، تشکر کنم. گويا او اين تصميم را در اعتراض به نيمکت نشيني گرفته ولي باز هم تاکيد مي کنم اين تفکر را غير حرفه اي مي دانم و از اين تصميم شوکه ام. شيث رضايي هم از آن روندي که انتظار داشتيم دور شده بود ولي پس از صحبت هايم با او قرار شد که به ترکيب بازگردد.
تراختورو عشق است..........

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو جیب ما رو نزن قهرمانی پیش کشت!!!!!!!!!!
اخه جيب شما چي داره كه علي دايي بخواد بزنه؟

ما که فوتبالی نیستیم ولی برای اینکه بیشتر در پرسپولیس بماند این را گفته
من طرفدار علي دايي نيستم ( به عنوان مربي ) ولي هيچ كس نميتونه دايي رو از پرسپوليس بيرون كنه مگه اينكه خودش بخواد بره

زائیییییییییییییییییدی:biggrin:

دادن اين جواب براي خودت بده مهندس يه كم مودب باش

MSS13

عضو جدید
دقت نکردی چی شد،چون امر زایش برای 1 مرد 1 جور امر محال هستش ،قهرمان کردن پرسپولیس هم مثل همون هستش:biggrin:;)

اخبار

ربات
علی دایی از فردا در تمرین پرسپولیس

علی دایی از فردا در تمرین پرسپولیس

سرپرست باشگاه پرسپولیس با استعفای علی دایی مخالفت کرد.

بيشتر...

اخبار

ربات
دایی: حالا كه برگشتم باید در یك جام قهرمان شویم

دایی: حالا كه برگشتم باید در یك جام قهرمان شویم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از برتری برابر سایپای البرز گفت: حالا كه به تیم پرسپولیس بازگشته ام باید در یك جام عنوان قهرمانی را از آن خود كنیم.

بيشتر...

khooshe

مدیر بازنشسته
تأكيد دايي به پاس‌ عمقي و گلزني‌هاي آرفي

سرمربي پرسپوليس در تمرينات عصر امروز به بازيکنان تأکيد مي کرد پاس‌هاي عمقي بدهند.

بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 16:05 دقيقه به وقت محلي (17:35 دقيقه به وقت تهران) عصر امروز با حضور در يکي از زمين‌هاي چمن هتل تايتانيک تمرينات خود را زير بارش باران آغاز کردند.
بازيکنان در ابتدا با دويدن و انجام نرمش‌هاي کششي به گرم کردن بدن‌هاي خود مشغول شدند.

بازيکنان پس از گرم کردن به 2 تيم با کاورهاي قرمز و زرد تقسيم شده و فوتبال دستگرمي بازي کردند.
علي دايي، سرمربي پرسپوليس در اين بازي تأکيد مي‌کرد تا بازيکنان بيشتر از پاس‌هاي عمقي استفاده کنند.
بخش اول اين ديدار با نتيجه 2 بر صفر به سود قرمزها با گل‌هاي نوروزي و آرفي به پايان رسيد و در ادامه جابه جايي‌هايي در ترکيب 2 تيم به وجود آمد و در بخش دوم به نظر مي‌رسيد بازيکناني که از شانس بيشتري براي حضور در ترکيب اصلي پرسپوليس برخوردار هستند در کنار يکديگر در تيم زرد قرار گرفته‌اند. در اين بخش نيز تيم زرد با تک گل آرفي پيروز شد.

*در ابتداي تمرين دروازه‌بان‌ها به صورت اختصاصي با يحيوي، مربي دروازه‌بان‌ها کار کردند و در ادامه با آغاز فوتبال دستگرمي به ترکيب تيم‌ها اضافه شدند.
*بازيکنان پرسپوليس طبق معمول چند جلسه اخير با 2 دستگاه اتوبوس خود را به محوطه تمرين رساندند.
* سکوبرت و مياچ، بازيکن و مربي تيم فوتبال پرسپوليس که براي پيگيري کارهاي ويزاي خود به استانبول سفر کرده بودند و در تمرين عصر امروز هم مانند تمرين صبح غايب بودند.
*پرسپوليسي‌ها صبح فردا آخرين تمرين خود را قبل از برگزاري بازي مقابل اينتراخت فرانکفورت در زمين چمن اصلي هتل تايتانيک انجام مي‌دهند.
اردوي پرسپوليس تا 19 دي به طول مي انجامد و اين تيم در اين مدت دو ديدار تدارکاتي برگزار خواهد کرد. شاگردان دايي فردا به مصاف اينتراخت فرانکفورت آلمان مي روند. آنتاليا اسپور ترکيه و کلن آلمان دو تيم ديگر شرکت کننده در اين تورنمنت هستند و پرسپوليس شنبه آينده با يکي از اين دو تيم در فينال يا رده بندي اين تورنمنت، مصاف خواهد داد.

khooshe

مدیر بازنشسته
کوتاه از پرسپوليس:دايي دوشنبه در اجلاس جوانان فيفا در زوريخ

علي دايي سرمربي پرسپوليس که چهار ساعت زودتر از بازيکنان پرسپوليس به ايران خواهد آمد تا بعد از انجام کارهاي شخصي به زوريخ پرواز کند.

دایی که عضو کمیته جوانان فیفاست، در این اجلاس مثل همیشه حضور خواهد داشت. ظاهرا سفر او به سوئیس یک روز بیشتر طول نخواهد کشید و او از بعدازظهر سه‌شنبه در تمرینات پرسپولیس حاضر خواهد بود. و بازیکنان پرسپولیس نیز فردا به تهران بازمی‌گردند.
آنها امروز در دیدار رده‌بندی تورنمنت آنتالیا مقابل میزبان قرار می‌گیرند و در صورت پیروزی 30 هزار دلار جایزه خواهند گرفت. شکست پرسپولیس هم به این معناست که آنها از این تورنمنت تنها 10 هزار دلار جایزه می گیرند.
سفر کاشانی به قطر
حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس بیست‌وسوم ماه جاری برای تماشای بازی‌های تیم ملی ایران به قطر خواهد رفت. گفته می‌شود این سفر علاوه بر بازدید از تیم ملی به مساله رفع مشکل مالیاتی افشین قطبی اختصاص خواهد یافت و طرفین به احتمال زیاد برسر موضوع مالیات به توافق خواهند رسید.

khooshe

مدیر بازنشسته
دايي: رقابت هاي 6 جانبه دبي فرصت خوبي براي آماده سازي تيم پرسپوليس است

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مسابقات شش جانبه دبي فرصت خوبي براي آماده سازي تيم پرسپوليس است تا کادر فني بازيکنان خود را در مقابل تيم هاي اروپايي محک بزند.

علي دايي عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: تيم پرسپوليس در اين رقابت ها با تيم هاي صاحب سبک بازي خواهد کرد و به همين خاطر با آمادگي کامل دور برگشت مسابقات ليگ برتر را آغاز خواهيم کرد.
وي با اشاره به اين که در اين رقابت ها مي توانيم فاصله خود را با تيم هاي اروپايي مقايسه کنيم ؛ گفت: اين رقابت هاي فرصت مناسبي را براي دو تيم آسيايي فراهم کرده است تا با چند تيم اروپايي بازي کنند.
وي افزود: تيم پرسپوليس بدون حضور ملي پوشان خود به اين رقابت ها آمده و اگر اين بازيکنان را در اختيار داشتيم با قدرت بيشتري در اين مسابقات حاضر مي شديم.
مسابقات شش جانبه دبي با حضور تيم پرسپوليس و پنج تيم ديگر از عربستان سعودي، اوکراين، اسلواکي، جمهوري چک و سن پترزبورگ عصر پنجشنبه در ورزشگاه الشباب برگزار مي شود.
سرمربي تيم پرسپوليس گفت: تيم پرسپوليس نسبت به فصل گذشته جوانتر شده است و اين بازيکنان جوان تلاش مي کنند که در رقابت هاي دبي خوب بازي کنند تا تيم نتيجه بگيرد.
وي افزود: براي آماده سازي تيم پرسپوليس پيش از شرکت در اين رقابت در اردوي ترکيه حضور داشتيم که نتايج خوبي از اين اردو کسب کرديم.
دايي تاکيد کرد: تيم پرسپوليس با برگزاري دو اردو با آمادگي کامل رقابت هاي دور برگشت ليگ برتر را آغاز خواهد کرد و قطعا نتايج خوبي در اين دور به دست خواهيم آورد.
خبرنگاري از دايي در خصوص تيم ملي کشورمان سوال کرد که وي در جواب گفت: در مورد تيم ملي هيچ صحبتي نمي کنم، اما براي اين تيم آرزوي موفقيت دارم تا بتواند به اهداف خود در مسابقات جام ملت هاي آسيا دست يابد.
دايي در خصوص مشکل گلزني در تيم پرسپوليس افزود: ما مشکل خاصي در اين خصوص نداريم و با به خدمت گرفتن وحيد هاشميان کمبودها در اين زمينه حل خواهد شد.
وي افزود: به مسابقات شش جانبه دبي آمده ايم تا ضعف هاي باقي مانده خود را برطرف کرده و به وحدت تاکتيکي برسيم.
وي با اشاره به اين که تيم پرسپوليس در قاره آسيا طرفداران زيادي دارد افزود: در اين رقابت ها هم تماشاگران زيادي براي تماشاي بازي هاي تيم پرسپوليس به ورزشگاه خواهند آمد.
تيم هاي حاضر در اين رقابت هاي شش جانبه دبي در دو گروه سه تيمي به مصاف هم خواهند رفت.
در گروه اول تيم هاي شاختار دونسک اوکراين، زلينا اسلواکي و الهلال عربستان و در گروه دوم نيز تيم هاي پرسپوليس، زنيت سن پترزبورگ و اسپارتاپراگ جمهوري چک قرار دارند.
تيم پرسپوليس در اولين بازي خود عصر پنجشنبه 30 دي ماه از ساعت 19 به وقت تهران به مصاف اسپارتاپراگ جمهوري چک مي رود و دومين ديدار خود را عصر دوشنبه چهارم بهمن ماه از ساعت 19 برابر تيم فوتبال زنيت سن پترزبورگ برگزار مي کند.
تيم فوتبال پرسپوليس تهران پيش از ظهر امروز وارد دبي شد و در باشگاه ايرانيان استقرار يافت.

khooshe

مدیر بازنشسته
دايي: اين كار را كرديم تا درس عبرتي براي ديگران باشد

سرمربي پرسپوليس گفت:‌ کار ما درس عبرتي خواهد شد تا کسي ديگر الکي وقت تلف نکند.
علي دايي پس از برتري 2 بر يک برابر استيل‌آذين در نشست خبري اظهار داشت: اول از همه بازيکنانم تقدير مي‌کنم. آنها بازي خوبي انجام دادند. در نيمه اول ما بازي خوبي انجام نداديم. البته سرتر از حريف بوديم اما در نيمه دوم موقعيت‌هاي زيادي براي گلزني داشتيم. در مورد آن صحنه گل هم بايد بگويم برويد فيلم مسابقه را ببينيد. سوشا مکاني چند بار توپ را از ميان پاهايش عبور مي‌دهد و بازيکنان ما را مسخره مي‌کند. بازي جوانمردانه واژه بزرگي است.

وي ادامه داد: يکي به من بگويد در آن صحنه چه اتفاقي افتاده که سوشا مکاني مصدوم شد. او بعد از آنکه توپ را به بيرون و خود را به مصدوميت زد دايو به آن بزرگي را زد. اين درس عبرتي مي‌شود براي آنها که مي‌خواهند ناجوانمردانه وقت‌کشي کنند و خود را بي‌مورد به مصدوميت مي‌زنند. در آن صحنه هيچ‌کس کاري با مکاني نداشت و خود را بي‌مورد به زمين زد.

دايي تأکيد کرد: ما بازي جوانمردانه را بد معنا مي‌کنيم. هرکس خودش را به زمين زد نبايد توپ را به او تقديم کنيم. ديوانه نيستيم که الکي توپ را به حريف تقديم کنيم. فيلم بازي را ببينيد مکاني چقدر حرکات آکروباتيک انجام داد و دايو زد. آيا اين بازيکن مصدوم است. اگر مکاني مصدوم شده بود حق با شماست اما متأسفانه ايشان به شکل ناجوانمردانه خودش را به مصدوميت زد.

سرمربي پرسپوليس خاطرنشان کرد: دروازه‌بان حريف اگر مصدوم است روي زمين دراز بکشد و منتظر آمدن پزشک تيم باشد. او بعد از آن صحنه لگدهاي زيادي به بازيکنان ما زد. نوري دستش پر خون بود، سپهر حيدري لبش پاره شده بود. حسين بادامکي پايش آسيب ديده بود آيا اين معنايش بازي جوانمردانه است؟ مگر قرار است هر کس توپ را بيخود به بيرون زد آن را به حريف تقديم کنيم. اگر او واقعاً مصدوم شده بود من از شما عذرخواهي مي‌کردم اما گلر حريف خودش را بي‌مورد به زمين انداخت.

دايي افزود: به نظرم اين اتفاقي است که باعث مي‌شود ديگر تيم‌ها بي‌مورد وقت تلف نکنند و بازي به بيراهه کشيده نشود.

دايي با اشاره به بازي بازيکنان استيل‌آذين در ديدارهاي قبلي گفت: من فيلم بازي‌هاي اين تيم را در مسابقات گذشته ديده‌ام. برخي از بازيکنان آنها در زمين راه مي‌روند اما امروز با غيرت و تعصب بازي مي‌کردند و مقابل پرسپوليس غيرت و تعصب‌شان متبلور شده بود اين هم از شانس ما بوده است. اين درس عبرتي خواهد شد که کسي ديگر الکي وقت تلف نکند.

وي در مورد اينکه سياوش اکبرپور و حسين کاظمي نيز به سمت او حمله‌ور شدند، گفت: اين درست نيست. خداوکيلي به غير از سوشا مکاني هيچ‌کس به سمت من حمله نکرد. مکاني حتي به ذخيره‌هاي ما هم بي‌احترامي کرد. کاظمي و اکبرپور رفقاي من هستند و به من بي‌احترامي نکردند. فقط سوشا بود که چنين کارهايي انجام مي‌داد. اگر فيلم‌هايش موجود باشد خواهيد ديد که مکاني چه الفاظ رکيکي به کار مي‌برد.

دايي در مورد درگيري فيزيکي رحمان احمدي و سوشا مکاني در پايان مسابقه گفت: به احمدي فحش ناموسي داده شد. ديگر نمي‌دانم چه چيزي در اين مورد بگويم. بايد به مسائل بيرون از فوتبال که اين چيزها است رسيدگي شود.
دروازه‌بان حريف الفاظ نامناسبي به کار مي‌برد. اين مسائل را بررسي کنيد. اگر مکاني مصدوم است چرا بعد از آن صحنه شيرجه به آن بلندي را مي‌رود. اگر هم واقعاً مصدوم بود مي‌توانست توپ را به زمين ما پرتاب کند. ما که نمي‌توانستيم از زمين خود توپ را بر روي دروازه‌ آنها پرتاب کنيم. اشتباهات خود را توجيه نکنند. تقصير خودشان بود.

سرمربي پرسپوليس تاکيد کرد: مطمئن هستم پس از اين ماجرا حرف‌هاي زيادي در مورد من مي‌زنند اما حريف از نظر فوتبالي چه کاري کرد. به غير از شوت زندي در نيمه دوم و يک کاشته در نيمه اول که به ديوار دفاعي ما خورد از نظر فوتبالي حريف چه کاري انجام داد. بازي جوانمردانه معنايش چيز ديگري است. خودت را به زمين مي‌اندازي تا وقت بکشي. ما اين چيزها را در بازي با عرب‌ها زياد ديده‌ايم که هر وقت مي‌خواستند وقت را تلف کنند خودشان را زمين مي‌انداختند. مگر ما ديوانه بوديم که بعد از آن همه فشاري که آورديم توپ را بي‌مورد به حريف تقديم کنيم آن هم براي دروازه‌باني که فيلم بازي مي‌کند.

دايي افزود: متأسفانه در فوتبال خشک و تر با هم مي‌سوزند. آنها خودشان را به مصدوميت مي‌زنند و بعد به ما لگد مي‌زنند.
وي در مورد حضورش در درگيري‌ها گفت: من مطمئن بودم بايد جلو بروم تا بازيکنان کمتر درگير شوند. بازيکنان ما بعد از گلزني شادي کردند. يکي به من بگويد بازيکنان حريف در وسط بازيکنان ما هنگام شادي چه مي‌کردند.
دايي ادامه داد: از کميته انضباطي مي‌خواهيم به اين مسائل رسيدگي کند. کاري که آنها کردند اسمش را چه مي‌گذاريد؟ يک نفر به من بگويد.

سرمربي پرسپوليس در مورد داوري مسابقه گفت: سوشا مکاني به عالم و آدم فحش داد. اگر کارت قرمز مي‌گرفت اين اتفاقات شايد رخ نمي‌داد. من نمي‌خواهم درباره داوري حرف بزنم. شايد حرف شما درست است و بازي از دست داور خارج شده بود اما اگر من حرف بزنم مي‌گويند دايي فلان و بي‌سار گفت.

وي تأکيد کرد: ما بهترين داوران دنيا را داريم و من مخلص همه آنها نيز هستم. من بعد از بازي با استقلال در مورد داوري حرف زدم گفتند دايي دارد باختش را توجيه مي‌کند آن هم در حالي که پنالتي به آن واضحي براي ما گرفته نشد. من در مورد رفيعي يکبار حرف زدم شما ديديد چه جنجالي به راه افتاد. من مخلص داوران هستم و در موردشان صحبت نمي‌کنم زيرا دوست دارم در کنار بازيکنانم تا زماني که هستم حضور داشته باشم نمي‌خواهم از روي سکو بازي را تماشا کنم حوصله اين چيزها را ندارم همه داوران ما خوب هستند.

سرمربي پرسپوليس در مورد اينکه از امير قلعه‌نويي و پرويز مظلومي براي فصل آينده برنامه گرفته شده اما از او باشگاه پرسپوليس برنامه‌اي نخواسته گفت: من به اين مسائل کاري ندارم حدود يکي دو ماه ديگر با تيم قرارداد دارم. اگر باشگاه مرا نخواهد که حرفي نيست اما اگر من را بخواهند من هم بايد فکرهايم را بکنم که بمانم يا بروم. من اصلاً نگران نيستم مگر خودم به اين تيم آمدم به دنبال من آمدم و مرا آوردند. در پرسپوليس نصف پولي که ساير باشگاه‌هاي که خواهانم بودند به من دادند. من همواره گفته‌ام به اين تيم مديونم و براي مردم کار مي‌کنم و به آن افتخار مي‌کنم.

دايي يادآور شد: چشم‌داشتي نداشته‌ام ضمن اينکه قرار نيست فقط در پرسپوليس باشم مي‌توانم در تيم‌هاي ديگر هم مربيگري کنيم. حتي اگر تيم‌هاي ديگر نيز ما را نخواهند به کارهاي ديگرم مي‌پردازم.

وي در مورد ملاقاتش با کي‌روش گفت: من بارها گفته‌ام که هرجا بخواهم کار کنم به عنوان نفر اول مربيگري هستم. من عاشق تيم ملي هستم و هر کمکي که از دستم بربيايد براي تيم ملي مي‌کنم. با کي‌روش حرف زدم اما فقط به عنوان مربي اول در مربيگري کار مي‌کنم اما به طور غير مستقيم در خدمت تيم ملي هستم.

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
چه اسطوره با فرهنگی واقعا !!
آقایی که از دانشگاه شریف لقب مهندس یدک می کشه و کلی واسه خودش ادعا داره :
کارت زرد بهش می دادن تو زمین، می گفت خجالت نمی کشی به کاپیتان تیم ملی کارت زرد میدی؟؟؟؟؟؟!!!!!!
تو تیم ملی راه می رفت تا خدا بخواد یه گل ملی بزنه تو جام جهانی، به هزینه به گند کشیده شدن تیم ملی تو جام جهانی
تیمش نمی تونه تیم آخر جدول رو ببره، به بچه هاش میگه بازی جوانمردانه رو رعایت نکنین، تازه میگه ما جوانمردیم، انگار تا حالا تو عمرش خودش و یا بازیکنای تیمش هیچ وقت همچین کاری نکردن

اگه اسطوره ورزش یا فوتبال این کشور این آقاست، وای به حال فوتبال و ورزش ایران

alireza-1991

عضو جدید
من نمیدونم این اقا تاکی باید ابروی ایران رو ببره و چرا کسی جلوش رو نمیگیره ؟؟؟

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عنوان یک ایرانی بارها به علی دایی افتخار میکنم

چه اسطوره با فرهنگی واقعا !!
آقایی که از دانشگاه شریف لقب مهندس یدک می کشه و کلی واسه خودش ادعا داره :
کارت زرد بهش می دادن تو زمین، می گفت خجالت نمی کشی به کاپیتان تیم ملی کارت زرد میدی؟؟؟؟؟؟!!!!!!
تو تیم ملی راه می رفت تا خدا بخواد یه گل ملی بزنه تو جام جهانی، به هزینه به گند کشیده شدن تیم ملی تو جام جهانی
تیمش نمی تونه تیم آخر جدول رو ببره، به بچه هاش میگه بازی جوانمردانه رو رعایت نکنین، تازه میگه ما جوانمردیم، انگار تا حالا تو عمرش خودش و یا بازیکنای تیمش هیچ وقت همچین کاری نکردن

اگه اسطوره ورزش یا فوتبال این کشور این آقاست، وای به حال فوتبال و ورزش ایران

من نمیدونم این اقا تاکی باید ابروی ایران رو ببره و چرا کسی جلوش رو نمیگیره ؟؟؟

آقایون محترمی که حرف در میارین ناجوانردانه شما از قضایای سوشا و هدایتی در قبال پرسپولیس چی میدونین ؟!!!!!

سوشا مکانی قرار بود به پرسپولیس بیاد ......... انتخاب علی دایی بود ........ ولی علی دایی گفت که ایشون زود از دروازه میاد بیرون و مورد پسند علی آقا قرار نگرفت

هدایتی هم که قطعا میدونید ......... ماجرای اشجاری که قرار بود به پرسپولیس بیاد

خدا اون بالاست :gol::gol::gol:

کسایی که در جریانن و دیروز تو ورزشگاه بودن بیشتر متوجه منظورات من میشن
علی دایی گفتم گفته بود سوشا مکانی خروجهای خوبی نداره مخصوصا در پرتاب اوتها

دیروز از قضیه از این قرار بود ............ چندین پرتاب اوت صورت گرفت و کاری پیش برده نشد
تا اینکه دقایق رو به پایان آقای سوشا مکانی شروع کرد به انجام دادن کارهای غیر اخلاقی
در قبال تماشاگران پرسپولیس و البته بازیکنانش
اونایی که ورزشگاه بودن بهتر متوجه منظورات من میشن
بدون هیچ برخوردی سوشا مکانی به صورت کاملا ظاهری خودشو زد زمین
جالبی این کارش این بود که توپ رو مثل همه دروازه بانها چند قدم دور از دروازه پرتاب نکرد ......بلکه جایی پرتاب کرد که از پرتابهای اوت سپهر حیدری خبر داشت
او میخواست علی دایی رو به خاطر حرفهایی که در قبالش زده بود رو مسخره کنه
اینو فکر میکنم تمامی پرسپولیسیهایی که در جریان هستن میدونن
خیلی خنده دار برای اینکه داور شک نکنه کار او رو خودشو به زمین زد جالبیش اینجاست مثل فنر پا شد
پزشکم نخواست ....... بعد که گل خورد هم که دیدین

بازی جوانمردانه در قبال تیمی باید صورت بگیره که جوانمردانه بازی کنه
نه تیمی که همچین دروازه بان ......... داره ......... واقعا برای سوشا مکانی حسرت میخورم که هنوز بزرگ مشده
بله حقیقتا خدا بالاست

بازی کردن با احساسات طرفداران پرسپولیس و به سخره گرفتن اونها کاریست که خداوند نپسندید و سزاش دیده شد

کوه به کوه نمیرسه ولی آدم به آدم میرسه

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز

آقایون محترمی که حرف در میارین ناجوانردانه شما از قضایای سوشا و هدایتی در قبال پرسپولیس چی میدونین ؟!!!!!

سوشا مکانی قرار بود به پرسپولیس بیاد ......... انتخاب علی دایی بود ........ ولی علی دایی گفت که ایشون زود از دروازه میاد بیرون و مورد پسند علی آقا قرار نگرفت

دیروز از قضیه از این قرار بود ............ چندین پرتاب اوت صورت گرفت و کاری پیش برده نشد
تا اینکه دقایق رو به پایان آقای سوشا مکانی شروع کرد به انجام دادن کارهای غیر اخلاقی
جالبی این کارش این بود که توپ رو مثل همه دروازه بانها چند قدم دور از دروازه پرتاب نکرد ......بلکه جایی پرتاب کرد که از پرتابهای اوت سپهر حیدری خبر داشت
خیلی خنده دار برای اینکه داور شک نکنه کار او رو خودشو به زمین زد جالبیش اینجاست مثل فنر پا شد

نه تیمی که همچین دروازه بان ......... داره ......... واقعا برای سوشا مکانی حسرت میخورم که هنوز بزرگ مشده
بله حقیقتا خدا بالاست

بازی کردن با احساسات طرفداران پرسپولیس و به سخره گرفتن اونها کاریست که خداوند نپسندید و سزاش دیده شد

آقا محمد با تمام احترام بهتون میگم:
تعصب چشم شما رو از واقعیت بسته
همه جای دنیا این اتفاقات میفته، کار ناجوانمردانه زیاده
ولی هیچ وقت سرمربی یه تیم شخصا همچین دستوری به بچه هاش نمیده
و بعد هم اینجوری حمایت نمی کنه

در مورد شخصیت دایی هم همون جمله ای که گفت چرا به کاپیتان تیم ملی کارت زرد میدی کفایت می کنه
نگفتن بهتره واقعا

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا محمد با تمام احترام بهتون میگم:
تعصب چشم شما رو از واقعیت بسته
همه جای دنیا این اتفاقات میفته، کار ناجوانمردانه زیاده
ولی هیچ وقت سرمربی یه تیم شخصا همچین دستوری به بچه هاش نمیده
و بعد هم اینجوری حمایت نمی کنه

در مورد شخصیت دایی هم همون جمله ای که گفت چرا به کاپیتان تیم ملی کارت زرد میدی کفایت می کنه
نگفتن بهتره واقعا
کی همچین چیزی گفته !!!!!!!
سرمربی تیمه که باید پاسخگو باشه و همه کار تیمه ......... پس کار ایشون دخالت نبود
علی دایی خواست به امثال مکانی یاد بده که تحقیر کردن کار خوبی نیست
تعصب چشم منو کور نکرده بلکه این واقعیات پشت پرده فوتباله که چشم منو بازتر کرده
در قبال کارت زرد ........ میدونم فکر کنم کارت کی رو میگین خداداد افشاریان یا قهرمانی ولی اونم ماجرا داره که ترجیح میدم چیزی نگم
چه بخواید قبول کنید یا نه
فوتبال ایران رو آسیا و حتی جهان به اسم ایشون میشناسن
کارلوس کیروش هم که اومد ایران از دایی به عنوان اولین نفر نام برد

امروز علی دایی سرمربی پرسپولیسه
ولی مطمئن باشید سرمربی هر تیمی باشه هرگز در اسطوره بودنش شکی نمیکنم

توجه کنید دو چیز داریم اسطوره و پهلوان
که متاسفانه پهلوانی در فوتبال ایران یافت نمیشه

در ضمن خدمت استقلالیها یمحترم یادآوری کنم
مخصوصا جناب اکبرپور و حسین کاظمی
یادتون رفته تو بازی که با یکی از تیمهای شیرازی تو حافظیه داشتین
بازیکن فکر کنم فجر رو حسین کاظمی خطا کرد و خودشو انداخت زمین ......... بعد مربیتون بالا پایین پرید که سریع شروع کنید و بدون توجه به بازیکن فجر شروع کردین و گل زدین
چطور اون از دید شما ناجوانمردانه نبود ........ آهان چون دروازه بان مشکلی نداشت ....... یا چون دقیقه 94 نبود

یا بازی جنجالی استقلال و فجر که کاپیتان فرهادتون چه کرد و باعث شد کل ورزشگاه حافظیه پر از سنگ بشه !!!!!
تعصب چیز خوبی نیست ....... اون کارا بیشتر بایستی محکوم به ناجوانمردی میشد ........ یا این مسئله که طرف اول سوشا مکانی بود و قصه به قدیم برمیگشت ؟
خوش باشین

آخرین ویرایش:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديروز بي شرافتي رو تو بازي تيم مردمي پرسپوليس ديديم!!! فقط ميشه تاسف خورد به حال ما كه دلمون رو به علي دايي خوش كرديم آبرو و حيثيت فوتبال ايران رو بردن،در زمان بازيكني كه آبرو و حيثيت مارو برده بود همه دعا دعا مي كردن كه اين از تيم ملي خداحافظي كنه كلي مهاجم ايراني پشت علي دايي و اسمش سوختن و از بين رفتن حالا هم كه مربي شده كلا كه قبول نداره تيماش هيچ وقت بد بازي مي كنن وقتي ته ته ته ناجوانمردي رو هم اجرا مي كنه بازم قبول نداره.
اقاي دايي شما نمي فهمي مردم كه مي فهمن مردم چشم دارن عقل دارن همه چيزو مي فهمن خيلي بيشتر از شما هم مي فهمن جوانمردي چيه ناجوانمردي چيه.
با اينكه آبروي ما و شرافت فوتبال ما زير سوال رفت ولي يه چيز خيلي خوشحالم كرد مشخص شدن سپهر حيدري واقعي و علي دايي واقعي...
برد با ذلت به اين ميگن خود پرسپوليسي هايي كه شجاع بودن هم امروز توان سر بلند كردن نداشتن البته آمار خبرگزاري ها رو ندارم اما كسي واسه اين برد خوشحال نشد. اخه بردن به چه قيمتي اونم بازي اي كه خيلي اهميتي براشون نداشت چه مي بردن چه مي باختن چه مساوي مي كردن پرسپوليس مسلما امسال هم قهرمانيش بعيده و هم جزو سه تيم بودنش!!!

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله حقیقتا خدا بالاست

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديروز بي شرافتي رو تو بازي تيم مردمي پرسپوليس ديديم!!! فقط ميشه تاسف خورد به حال ما كه دلمون رو به علي دايي خوش كرديم آبرو و حيثيت فوتبال ايران رو بردن،در زمان بازيكني كه آبرو و حيثيت مارو برده بود همه دعا دعا مي كردن كه اين از تيم ملي خداحافظي كنه كلي مهاجم ايراني پشت علي دايي و اسمش سوختن و از بين رفتن حالا هم كه مربي شده كلا كه قبول نداره تيماش هيچ وقت بد بازي مي كنن وقتي ته ته ته ناجوانمردي رو هم اجرا مي كنه بازم قبول نداره.
اقاي دايي شما نمي فهمي مردم كه مي فهمن مردم چشم دارن عقل دارن همه چيزو مي فهمن خيلي بيشتر از شما هم مي فهمن جوانمردي چيه ناجوانمردي چيه.
با اينكه آبروي ما و شرافت فوتبال ما زير سوال رفت ولي يه چيز خيلي خوشحالم كرد مشخص شدن سپهر حيدري واقعي و علي دايي واقعي...
برد با ذلت به اين ميگن خود پرسپوليسي هايي كه شجاع بودن هم امروز توان سر بلند كردن نداشتن البته آمار خبرگزاري ها رو ندارم اما كسي واسه اين برد خوشحال نشد. اخه بردن به چه قيمتي اونم بازي اي كه خيلي اهميتي براشون نداشت چه مي بردن چه مي باختن چه مساوي مي كردن پرسپوليس مسلما امسال هم قهرمانيش بعيده و هم جزو سه تيم بودنش!!!
حیف که قرار شد با جناب نه در تاپیکام نه دفتر مدیر صحبتی نداشته باشم

برای اینکه این اتفاق بیفته .......امیدوارم که دیگه در تاپیکام در تالار ورزش حضور شما رو حس نکنم البته اگر شرف دارین