حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من همین الان اومدم

دیشب تازه اتاق گرفتم.

امروز هم حالم حسابی بده سرما خوردم. دیشب جایی که خوابیده بودم کلی باد خوردم

الان اینجا سایت داره تعطیل می شه پس من نمی تونم چیز زیادی بنویسم ولی فردا شب می آم اینجا رو کامل آپ می کنم.

در ضمن آقا رضا حق نداره تا وقتی که من بیام عکس بگذاره:biggrin::biggrin:;)

البته ایشون فکر نکنم تا فردا پس فردا به اینترنت دسترسی داشته باشه.

فعلا دوستان

ایشالا زودتر خوب بشی!

حقوق مدیرم شما تعیین می کنی؟ بابا عجب نفوذی!!!!!!:biggrin:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
دوباره سلام!!!!
خب دوستان، دانشگاه شروع شد و از طرفي هم بايد سر يه كاري برم كه بقيه روزهاي هفته رو برام پر ميكنه! بنابراين زياد نمي تونم بيام اينجا!:(:(:(
به همين خاطر ساعات اومدنم رو محدود كردم! باور كنيد الانم كه دارم فكر مي كنم بايد كمتر بيام كلي دلم گرفته ولي چه كنم كه چاره اي ندارم!!!!!!:cry::cry::cry:
به همين خاطر دوشنبه ها ساعت 5تا 6، پنجشنبه ساعت 11 تا 12 و جمعه ساعت 6 تا 8 هستم!:w04::w04::w04::w04:
اگر هم تونستم ساعات ديگر هم ميام ولي فكر نمي كنم!:crying2::crying2::crying2:
ولي يادتون باشه جاي منو خالي كنيدا؟؟؟؟ نكنه چراغ اينجا خاموش بشه هااااا!:w00:
بذاريد يه بار ديگه براي تغيير ذائقه خوشحالي خودمو بخاطر ديدارتون نشون بدم:
:w33::w33::w33::w32::w32:

در پناه ايزد منان!!!

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام!!!!
خب دوستان، دانشگاه شروع شد و از طرفي هم بايد سر يه كاري برم كه بقيه روزهاي هفته رو برام پر ميكنه! بنابراين زياد نمي تونم بيام اينجا!:(:(:(
به همين خاطر ساعات اومدنم رو محدود كردم! باور كنيد الانم كه دارم فكر مي كنم بايد كمتر بيام كلي دلم گرفته ولي چه كنم كه چاره اي ندارم!!!!!!:cry::cry::cry:
به همين خاطر دوشنبه ها ساعت 5تا 6، پنجشنبه ساعت 11 تا 12 و جمعه ساعت 6 تا 8 هستم!:w04::w04::w04::w04:
اگر هم تونستم ساعات ديگر هم ميام ولي فكر نمي كنم!:crying2::crying2::crying2:

در پناه ايزد منان!!!

موفق و موید باشید مهندس ....:gol:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام!!!!
به همين خاطر ساعات اومدنم رو محدود كردم! باور كنيد الانم كه دارم فكر مي كنم بايد كمتر بيام كلي دلم گرفته ولي چه كنم كه چاره اي ندارم!!!!!!:cry::cry:
به همين خاطر دوشنبه ها ساعت 5تا 6، پنجشنبه ساعت 11 تا 12 و جمعه ساعت 6 تا 8 هستم!:w04::w04::w04:
اگر هم تونستم ساعات ديگر هم ميام ولي فكر نمي كنم!:crying2::crying2:

در پناه ايزد منان!!!

همين ساعت هايي هم كه گفتي رو بياي از هيچي بهتره .
:w16::w16:

فعلا بايد به درس و مشقت برسي :w18::w18:

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام
من ترم 1 مواد هستم برحسب اتفاقات بد حتي با درس خوندن زياد تويي دانشگاه غير انتفاعي نقش جهان اصفهان قبول شدم دانشگاه كوچيكيه در مورد سطح علميش يكم نگرانم ولي مي خوام كمكم كنيد كه از اين ترم اول پايه هام را قوي كنم اگه كمكم كنيد ممنمون ميشم :smile:
سلام دوست عزيز! خوشحال ميشيم يه نفر به جمعمون اضافه بشه، اون هم از نوع اصفهونيش(با لهجه اصفهوني بخونيد):whistle::D
اينجا هر كس هر كمكي لازم داشته باشي دريغ نمي كنه، پس اصلا غصه نخور! ما اينجاييم!;)
بهتره تو تاپيك معرفي اعضا خودتو معرفي هم بكني، البته اگه دوست داشته باشي!:redface:
موفق باشي:D

sosmar

کاربر بیش فعال
سلام.
من فردا صبح ساعت 7 میرم اهواز .
خیلی خوش گذشت . دوستون دارم .
اگر دیر به دیر اومدم بدونید سرعت اینتر نت پایین بوده .
مرسی.

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام بر همه.
امروز كه رفتم دانشگاه با m4material و ghardashali آشنا شدم. خيلي گلن. يك كم كه نشستيم و حرف زديم اين بچه هاي متالورژي 86 اومدن و ما رو بلند كردن و بردن سر كلاس استحاله دكتر رزاقيان. خلاصه حاجي material خيلي شرمندتم.

:crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:

به مبارکه....
86؟؟؟شما؟؟
خب حکایت کنید ملاقاتتونو تو انچه گذشت جالب میشه.
یعنی جالبه اگه اولین ملاقتها روایت شن....
(با اجازه material بعد از چند ر.ز اسم تایپیک رو میذاریم حکایت ملاقاتها)
بچه ها بدویین بیاین بگین mehtat چه شکلیه؟:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
دوباره سلام!!!!
اگر هم تونستم ساعات ديگر هم ميام ولي فكر نمي كنم!

در پناه ايزد منان!!!

برنامه دادنت کشته منو;)
افرین بیا که اینجا ساکت نشه.....

من الان قدمت بودنمون تو این باشگاه فکر کنم 1 سال و 6 ماه شده:redface:. وابستگی که به اینجا پیدا می کنی قابل وصف نیست . دلتنگ شدن واسه جا و ادمایی که هیچ وقت ندیدی ارزشمند تره... برای هیمن سعی میکنم که همچنان حفط کنم بودنمو اینجا.....
این حس رو توی بعضی از بچه هاهم میبینم و واقعا خوشحال میشم از جمله خودت...

وای چقدر خوشحالی....

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام.
من فردا صبح ساعت 7 میرم اهواز .
خیلی خوش گذشت . دوستون دارم .
اگر دیر به دیر اومدم بدونید سرعت اینتر نت پایین بوده .
مرسی.

سفر سلامت
این دوستون دارم گفتنات بعد از دیدنت قابل درک تره برام. نمی دونم چرا؟/؟؟
امیدوارم ترم خوب و پرباری باشه
موفق باشی

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همه.
امروز كه رفتم دانشگاه با m4material و ghardashali آشنا شدم. خيلي گلن. يك كم كه نشستيم و حرف زديم اين بچه هاي متالورژي 86 اومدن و ما رو بلند كردن و بردن سر كلاس استحاله دكتر رزاقيان. خلاصه حاجي material خيلي شرمندتم.
:crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:

آخیییی

اي بابا، چي شده؟؟؟؟ هواي تهرون نساخته مثل اينكه!!!!:lol:
شايدم دلتنگ خونه شديد، يا شايدددددددددددددددم......... :whistle:نه اين حرفا چيه؟؟؟؟آخ... چيزي نبود زبونمو گاز گرفتم!!!!:confused:
آقا رضا بدون بچه هاي گلي مثل ما كه عكس نميذاره!:w16::w16::w16:
يا حق

آره دیشب اینقدر گریه کردم دیگه گلوم درد گرفته بود:biggrin:

البته باید بگم واسه گرفتن خوابگاه اذیت شدم، ولی الان دیگه همه چی تمومه، از هفته بعد همه چی به روند عادی بر می گرده;)

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین نفرین ما دخترا گرفت;) سرما خوردید!!!:redface:
شریف چه داغونه سایت ما 24 بازه اصلا نگران نباشبد.(فکر کنم تا 24 بازه)حسودیتون بشه
رییس امروز حرکت کرده به سمت تهران.(چه قدر مزه میده فضولی:biggrin:)

البته اینجا سایتش زیاد تعریفی نداره، خوابگاهمون هم wireless نداره هنوز ولی خوب امیدوارم وقتی راه افتاد گدا بازی در نیارن و یه خط خوب بگیرن.

در اینکه دخترا نفرین می کنن که شکی نیست اونم به خاطر اینه که ولی معمولا نفریناشون بر می گرده می خوره به خودشون، چون معمولا نفرین ها شون بی پایه و اساسه:biggrin:

masoud*65

عضو جدید
سلام
امروز بعد از دو روز سرپا بودن و از پا افتادن تونستم ، ثبت نام و انتخاب واحد کنم.
دیروز که زمان ثبت ناممون بود ، شماره گرفتیم تا نوبتمون بشه، بعد از 4 ساعت که 40 نفر کارشون راه افتاد ، گفتند تا شماره 60 وایسند ، بقیه برند فردا بیاند، حالا شماره من چنده؟....... 113 :surprised: :surprised: فکرکنید.:redface:
خلاصه امروز تونستم انتخاب واحد کنم، هرچند اکثر واحد ها هم پر شده بود و موند برای حذف و اضافه :confused:.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
امروز بعد از دو روز سرپا بودن و از پا افتادن تونستم ، ثبت نام و انتخاب واحد کنم.
دیروز که زمان ثبت ناممون بود ، شماره گرفتیم تا نوبتمون بشه، بعد از 4 ساعت که 40 نفر کارشون راه افتاد ، گفتند تا شماره 60 وایسند ، بقیه برند فردا بیاند، حالا شماره من چنده؟....... 113 :surprised: :surprised: فکرکنید.:redface:
خلاصه امروز تونستم انتخاب واحد کنم، هرچند اکثر واحد ها هم پر شده بود و موند برای حذف و اضافه :confused:.

من فکر کردم فقط دانشگاه ما شیر تو شیره. ولی دانشگاه شما هم مثل اینکه همینطوره. خوابگاهتون مشخص شده؟ اگه خوابگاهی بودین می دونین ولی اگه نبودی من الان بهت می گم، خوابگاه از کلاس و دانشگاه مهم تره همه اینها رو می تونی بعدا انجام بدی، ولی اگه یه روز واسه خوابگاه دیر بجنبی بد بخت می شی;)

البته اگه خودت تهرانی نباشی. به این رفیق ما هم سلام برسون. مشهدیه اسمش سینا ست، سبزه است، مو هاش بلنده و سیاه ( نه دختر نیست) یه ذره قیافه اش بانمکه:biggrin:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
البته اینجا سایتش زیاد تعریفی نداره، خوابگاهمون هم wireless نداره هنوز ولی خوب امیدوارم وقتی راه افتاد گدا بازی در نیارن و یه خط خوب بگیرن.

در اینکه دخترا نفرین می کنن که شکی نیست اونم به خاطر اینه که ولی معمولا نفریناشون بر می گرده می خوره به خودشون، چون معمولا نفرین ها شون بی پایه و اساسه:biggrin:

بهت نمیاد ازین حرفا بزنیااااااااااا:confused::confused:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام

انتخاب واحد همه اینجوریه .نگران نباشید.....
منم عموما توی انتخاب واحدامون بعد از40 بودم تا ترم 4 که رندوم بود.(ورودیامون 60 بود)
در مورد درسای تخصصی توی متال اموزش به شدت فعاله. میتونید بگیرید مگر بعضی استادای داغون که شرط تعداد میذارن:(
با کدوم استادا این ترم؟؟؟

masoud*65

عضو جدید
من فکر کردم فقط دانشگاه ما شیر تو شیره. ولی دانشگاه شما هم مثل اینکه همینطوره. خوابگاهتون مشخص شده؟ اگه خوابگاهی بودین می دونین ولی اگه نبودی من الان بهت می گم، خوابگاه از کلاس و دانشگاه مهم تره همه اینها رو می تونی بعدا انجام بدی، ولی اگه یه روز واسه خوابگاه دیر بجنبی بد بخت می شی;)

البته اگه خودت تهرانی نباشی. به این رفیق ما هم سلام برسون. مشهدیه اسمش سینا ست، سبزه است، مو هاش بلنده و سیاه ( نه دختر نیست) یه ذره قیافه اش بانمکه:biggrin:

خیلی هم داغون نبود ، بیشتر کار ثبت نام رو 20 روز پیش اینترنتی انجام داده بودیم ، فقط تحویل مدارک و انتخاب واحد مونده بود، همین تحویل مدارک هم تا دریافت کارت دانشجویی سریع پیش می رفت ، ولی انتخاب واحد خیلی طول می کشید ، 5تا5 می رفتند داخل و یک ساعتی کارشون طول می کشید.

خوابگاه رو هم تو همون ثبت اینترنتی انتخاب کرده بودیم فقط باید فیش ها رو می دادیم و کلید رو می گرفتیم ، البته خوابگاهش خیلی تعریف نداره :(، تو کوی دانشگاه که به دانشجویان ارشد ورودی جدید به خاطر اتفاقات اخیر خوابگاه نمی دند :(:mad:.
راستی مگه به شما هم خوابگاه دادند؟ شنیده بودم امسال شریف فقط به دانشجویان ارشدی که کارشناسی همون جا بودند ، خوابگاه می ده؟

masoud*65

عضو جدید
انتخاب واحد همه اینجوریه .نگران نباشید.....
منم عموما توی انتخاب واحدامون بعد از40 بودم تا ترم 4 که رندوم بود.(ورودیامون 60 بود)
در مورد درسای تخصصی توی متال اموزش به شدت فعاله. میتونید بگیرید مگر بعضی استادای داغون که شرط تعداد میذارن:(
با کدوم استادا این ترم؟؟؟

امیدمون به حذف و اضافه است . فعلا با 4 واحد اختیاری ( که زیاد لزومی به گرفتنشون تو این ترم نمی دیدم ) شده نه واحد.
ترمو هم استاد توحیدی و روش های مطالعه مواد و آز استاد قاسمی منفرد راد.

REZAB

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلاسای دانشگاه منم این هفته تشکیل شد....
من 13 واحد دارم.... 2 واحد جبرانی دارم چون زمان ما خواص مکانیکی 2 ارائه نمیشد...
این ترم 6 تا درس دارم.... ترموپیشرفته ، انجماد پیشرفته ، سطوح پیشرفته ، آنالیز نوین ، مطالب ویژه و خواص مکانیکی2 ...
روزهای یکشنبه بطور کامل و عصرای دوشنبه کلاس دارم ...
برنامه توپی شد چون اینجوری فقط 1 روز باید از کارم مرخصی بگیرم....

بالا