حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
چی؟؟؟

عکس ما انقدر بد شده!!! :biggrin:
هی گفتم قبل از اینکه تاریک شه عکس بگیریماااااااااااااااا:redface:
نه حمیده خانم! البته عکسی که با گوشی joojooگرفتید رو نمیدونم ولی گوشی اقا رضا عکس گرفت در حد تیم ملی، نه تیم ملی که به فنا رفته، همون در حد محشر!!!:lol:
حالا کی عکس میخواد؟؟؟؟؟؟:biggrin:

m4material

مدیر تالار
اقایون بعد فراری دادن خانما;) بودن.وای به حالتون رو نکنید چی کار کردید؟؟؟ نکنه اخر شیرینی از thix گرفتین؟؟:razz:(اینو شوخی کردم)
حقته دیر رسیدی
قراره آقا رضا بیاد بگه! ولی من فقط یه سوال دارم؟؟؟:redface:
اگه از thixoشیرینی گرفته باشیم چکار میکنید؟:whistle: فقط غش نکنید!!!!:lol:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه حمیده خانم! البته عکسی که با گوشی joojooگرفتید رو نمیدونم ولی گوشی اقا رضا عکس گرفت در حد تیم ملی، نه تیم ملی که به فنا رفته، همون در حد محشر!!!:lol:
حالا کی عکس میخواد؟؟؟؟؟؟:biggrin:

مال ما در حد تیم ملی ایه که به فنا رفته!!!

m4material

مدیر تالار
الان سایت دانشگاهم! سرعت در حد افتضاحه!!! :razz:کلاسها هم دو تاشون برگزار شدن!
راستی یه چیزی بگم؛ دیروز که کلاس داشتم ، فقط یه دونه اش برگزار شد اون هم نیم ساعت!;)
خب دیگه برم، از اینجا تا خوابگاه رو هم باید پیاده برم، کلی هم باید وسیله بخرم! بالاخره زندگیه خوابگاهیه دیگه!:confused:
در مورد عکس هم این نوید رو میدم که میخواهیم عکس رو سایت بذاریم، البته نه اونجایی که رفته بودیم، اونجایی که بعدا رفتیم ولی فعلا سماق یادتون نره!!!:whistle:

m4material

مدیر تالار
من كه ديدن ندارم . پسر به اين لوسي رو ميخواستيد ببينيد كه چي بشه ؟؟؟ همين يه ذره انرژي هم كه داريد از دست مي رفت :w16::w16::w16:
آقا مهدی شما اختیار دارید! دیدن روی ماه شما آرزوی ماست! حالا که قزوینم هر وقت اومدم کرج باهاتون یه قرار میذارم! خوبه؟:redface: یه چیزی رو هم جدی میگم، تو دیدار حضوری جای یه نفر جدا کم بود، اونم شما بودید!:w16:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
قراره آقا رضا بیاد بگه! ولی من فقط یه سوال دارم؟؟؟:redface:
اگه از thixoشیرینی گرفته باشیم چکار میکنید؟:whistle: فقط غش نکنید!!!!:lol:

من که حدس میزنم بنده خدا رو تلکه کرده باشید:redface:بیچاره thix
که ما نیستیم شیرینی میخورید:mad::cry::razz::(:confused::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
من که ازش شیرینیمو میگیرم:redface:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
الان سایت دانشگاهم! سرعت در حد افتضاحه!!! :razz:کلاسها هم دو تاشون برگزار شدن!
راستی یه چیزی بگم؛ دیروز که کلاس داشتم ، فقط یه دونه اش برگزار شد اون هم نیم ساعت!;)
خب دیگه برم، از اینجا تا خوابگاه رو هم باید پیاده برم، کلی هم باید وسیله بخرم! بالاخره زندگیه خوابگاهیه دیگه!:confused:
در مورد عکس هم این نوید رو میدم که میخواهیم عکس رو سایت بذاریم، البته نه اونجایی که رفته بودیم، اونجایی که بعدا رفتیم ولی فعلا سماق یادتون نره!!!:whistle:

پسرای خوابگاهی خیلی کدبانو تشریف دارن.شما هم؟؟؟؟!!!;)
ببین اومدی چقدر منفعت داشت برات.از همه مهمتر مهندس کبیرو زیارت کردی:biggrin:
از تو بعیده ما رو سر کار بذاریا......
لو بده تا سر کارت نذاشتم:razz:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
من كه ديدن ندارم . پسر به اين لوسي رو ميخواستيد ببينيد كه چي بشه ؟؟؟ همين يه ذره انرژي هم كه داريد از دست مي رفت :w16::w16::w16:

اتفاقا چون لوسی علاقه دارم ببینمت.
اتفاقا اگه شما رو میدیدیم انرژی مون فول میشد اخه اگه بدونی ما کیا رو دیدیم امیدوار میشی؟!!!!;)(دوستان محض شوخی بود ناراحت نشید)

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من همین الان اومدم

دیشب تازه اتاق گرفتم.

امروز هم حالم حسابی بده سرما خوردم. دیشب جایی که خوابیده بودم کلی باد خوردم

الان اینجا سایت داره تعطیل می شه پس من نمی تونم چیز زیادی بنویسم ولی فردا شب می آم اینجا رو کامل آپ می کنم.

در ضمن آقا رضا حق نداره تا وقتی که من بیام عکس بگذاره:biggrin::biggrin:;)

البته ایشون فکر نکنم تا فردا پس فردا به اینترنت دسترسی داشته باشه.

فعلا دوستان

فرهنگ

مدیر بازنشسته

دیشب تازه اتاق گرفتم.

الان اینجا سایت داره تعطیل می شه پس من نمی تونم چیز زیادی بنویسم ولی فردا شب می آم اینجا رو کامل آپ می کنم.

فعلا دوستان

ببین نفرین ما دخترا گرفت;) سرما خوردید!!!:redface:
شریف چه داغونه سایت ما 24 بازه اصلا نگران نباشبد.(فکر کنم تا 24 بازه)حسودیتون بشه
رییس امروز حرکت کرده به سمت تهران.(چه قدر مزه میده فضولی:biggrin:)

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا مهدی شما اختیار دارید! دیدن روی ماه شما آرزوی ماست! حالا که قزوینم هر وقت اومدم کرج باهاتون یه قرار میذارم! خوبه؟:redface: یه چیزی رو هم جدی میگم، تو دیدار حضوری جای یه نفر جدا کم بود، اونم شما بودید!:w16:

من كه هفته اي سه چهار روز كرج هستم . در خدمتم :w16::w16::w16:

نظر لطف شماست . اگر زنده بوديم و باز هم قراري در پيش بود ، حتما ميام :w18::w18:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا چون لوسی علاقه دارم ببینمت.
اتفاقا اگه شما رو میدیدیم انرژی مون فول میشد اخه اگه بدونی ما کیا رو دیدیم امیدوار میشی؟!!!!;)(دوستان محض شوخی بود ناراحت نشید)

پسر لوس كه ديدن نداره . مي بينيد و پشيمون ميشيدا :w18::w18:

حالا شما دوباره قرار بزاريد ، من ميام :w16::w16:

asaly

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجانب رسول امینی شکیب فارغ التحصیل از دانشگاه صنعتی اصفهان جویای کار می باشم

سلام
من ترم 1 مواد هستم برحسب اتفاقات بد حتي با درس خوندن زياد تويي دانشگاه غير انتفاعي نقش جهان اصفهان قبول شدم دانشگاه كوچيكيه در مورد سطح علميش يكم نگرانم ولي مي خوام كمكم كنيد كه از اين ترم اول پايه هام را قوي كنم اگه كمكم كنيد ممنمون ميشم :smile:

pedestrian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همه.
امروز كه رفتم دانشگاه با m4material و ghardashali آشنا شدم. خيلي گلن. يك كم كه نشستيم و حرف زديم اين بچه هاي متالورژي 86 اومدن و ما رو بلند كردن و بردن سر كلاس استحاله دكتر رزاقيان. خلاصه حاجي material خيلي شرمندتم.
:crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:

m4material

مدیر تالار
سلام بر همه.
امروز كه رفتم دانشگاه با m4material و ghardashali آشنا شدم. خيلي گلن. يك كم كه نشستيم و حرف زديم اين بچه هاي متالورژي 86 اومدن و ما رو بلند كردن و بردن سر كلاس استحاله دكتر رزاقيان. خلاصه حاجي material خيلي شرمندتم.
:crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2::crying2:
سلام دوستان!
حاجي بيييييييييخيال! من كه به شخصه خيلي از آشنايي شما خوشحال شدم! از صميم قلب ارزوي خوشبختي و سلامتي وبالاخص قبولي در ارشد رو دارم!
موفق باشيد!
يا حق;)

m4material

مدیر تالار

دیشب تازه اتاق گرفتم.

فعلا دوستان
اي بابا، چي شده؟؟؟؟ هواي تهرون نساخته مثل اينكه!!!!:lol:
شايدم دلتنگ خونه شديد، يا شايدددددددددددددددم......... :whistle:نه اين حرفا چيه؟؟؟؟آخ... چيزي نبود زبونمو گاز گرفتم!!!!:confused:
آقا رضا بدون بچه هاي گلي مثل ما كه عكس نميذاره!:w16::w16::w16:
يا حق

m4material

مدیر تالار
ببین نفرین ما دخترا گرفت;) سرما خوردید!!!:redface:
شریف چه داغونه سایت ما 24 بازه اصلا نگران نباشبد.(فکر کنم تا 24 بازه)حسودیتون بشه
رییس امروز حرکت کرده به سمت تهران.(چه قدر مزه میده فضولی:biggrin:)
عجب كل كليه بين دانشگاهها!!!!! فقط دانشگاه خود ما!!! سرعت در حد حلزون!!!!:biggrin:
راستي مگه رييس نمي خواست سه شنبه بره!!!:w20:

بالا