حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دیروز بعد از ظهر adsl ام قطع شد واسه همین مجبور شدم امروز صبح جبران کنم.:biggrin::biggrin:

اگه پست زیاد دادم و باعث شدم چشمای گلتون خسته شه منو ببخشید، :gol:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بگذار تو عمل همه چی مشخص شده...

ببینم تو از کجا می دونستی پول هام رو تو بالشم می گذارم؟؟:surprised::surprised:

اه پس شما می خوای دل یک سری مومن رو شاد کنی؟؟:biggrin:

اگه شما شیرینی بخری مطمئن باش بچه ها دستت رو رد نمی کنن;)

چرا شما انقدر دست و دل بازی؟؟؟
ورشکست می شی ها. از ما گفتن بود;)

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی وقت ها که پست های خودم رو می خونم خنده ام می گیره:biggrin::biggrin:

یه موقع هایی موتورم خاموشه یه موقع هایی هم روشن میشه؟ ولی در کل پسر خجالتیی هستم. حالا اون روز می بینید که کی از همه کمتر حرف می زنه:redface:

شوخی نکردم ها;)

آخی. حیف من نیستم:biggrin:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی من از خودم تعریف نکنم شما تعریف می کنیی؟؟؟؟ می گن برای خودت احترام قائل باش تا دیگران هم برات احترام قائل شن یا یه همچین چیز هایی.:surprised: ببین این بحث هایی که اینجا صورت می گیره رو خیلی هم جدی نگیر. من فقط دارم این کار ها رو می کنم که 2 تا پست بدن بچه ها، شما هم باید به خاطر این شاکر باشی، خداییش یه نیگاه بکن ببین...

این تاپیک داشت می خوابید روز هایی بود که یکی دو تا پست بیشتر تو این تاپیک نمی اومد.:cool:

منظورم 1 ماه پیش نیستا همین چند روز گذشته است. قبل از 5 شنبه.:cool:

امیدوارم بچه ها دلشون از من پر نباشه. با این وجود زیر فیتیله شرارت رو می دم پایین خوبه:gol:

:biggrin::biggrin::biggrin:
مرسی که اینهمه به فکر این تاپیک و باشگاه هستی!

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
چند روز پيش در مورد NDTاينجا سوالي پرسيده بودم كه دوستان خوب حميده خانم و آقا رضا جواب دادند. الان فقط ميخوام بدونم كه كدام روش آنها در ايران بهتره و بازار بهتري داره! چون ميخوام در دوره هاش شركت كنم ولي قيمتشان خيلي بالاست و امتحان كردن آنها، كه ببينم مثلا اين بهتره يا اون زياد به صرف است! پس لطف كنيد و بگيد به نظر شما كدام روش در ايران بهتره و از بازار خوبي برخورداره؟( من شنيده بودم UT بهتره ولي نظر شما چيه؟)
ممنون
سلام!
4روز پيش اين پست رو گذاشتم ولي مثل اينكه كسي نيست جواب بده!كسي نيست؟:w00::w00:

m4material

مدیر تالار
چی من از خودم تعریف نکنم شما تعریف می کنیی؟؟؟؟ می گن برای خودت احترام قائل باش تا دیگران هم برات احترام قائل شن یا یه همچین چیز هایی.:surprised: ببین این بحث هایی که اینجا صورت می گیره رو خیلی هم جدی نگیر. من فقط دارم این کار ها رو می کنم که 2 تا پست بدن بچه ها، شما هم باید به خاطر این شاکر باشی، خداییش یه نیگاه بکن ببین...

این تاپیک داشت می خوابید روز هایی بود که یکی دو تا پست بیشتر تو این تاپیک نمی اومد.:cool:

منظورم 1 ماه پیش نیستا همین چند روز گذشته است. قبل از 5 شنبه.:cool:

امیدوارم بچه ها دلشون از من پر نباشه. با این وجود زیر فیتیله شرارت رو می دم پایین خوبه:gol:
آقا Thixo خوشم مياد به فكر بچه ها هستي و كم نمياري! شما به فكر شيريني باش!:w16: اصلا ببينم كي دلش از تو پره؟ بگو تا حسابشو برسم!:w08::w43:

m4material

مدیر تالار

یه موقع هایی موتورم خاموشه یه موقع هایی هم روشن میشه؟ ولی در کل پسر خجالتیی هستم. حالا اون روز می بینید که کی از همه کمتر حرف می زنه:redface:

شوخی نکردم ها;)
اگه شما خجالتي هستيد، من بايد چي بگم! :razz:

حالا همديگر رو ميبينيم، متوجه ميشيم ديگه!!!:w16::w16::w16:

m4material

مدیر تالار
حالا بگذار تو عمل همه چی مشخص شده...

ببینم تو از کجا می دونستی پول هام رو تو بالشم می گذارم؟؟:surprised::surprised:

اه پس شما می خوای دل یک سری مومن رو شاد کنی؟؟:biggrin:

اگه شما شیرینی بخری مطمئن باش بچه ها دستت رو رد نمی کنن;)
اگه اتفاقي تو زندگيم بيافته كه در حد شيريني دادن باشه مطمئن باش خودم پيشنهاد شيريني دادن ميدم! فعلا الان شما رو بورسيد!:D

فرهنگ

مدیر بازنشسته

شوخی نکردم ها;)

اره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟باور نمیکنم:smile:
خیلی جالبه

فرهنگ

مدیر بازنشسته
من دیروز بعد از ظهر adsl ام قطع شد واسه همین مجبور شدم امروز صبح جبران کنم.:biggrin::biggrin:

اگه پست زیاد دادم و باعث شدم چشمای گلتون خسته شه منو ببخشید، :gol:

معذرت خواهی نکن:redface:
اینجوری منم باید هر دفعه میام کلی معذرت خواهی کنما
ایجاد وظیفه نکن:biggrin:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
فرهنگ خانوم ما از شما انتظار ديگه اي داريما! :redface:ناسلامتي الان شديد الگوي بعضي از بچه ها! :smile:

هر کسی در زمینه خاصی الگو داره
من الگوی بر و بچم در زمینه شیطنت ...نه؟؟؟؟
درس فعلا بی خیال.قصد کنکور دادن امسال ندارم:confused:

فرهنگ

مدیر بازنشسته

حالا بذارید هفته دیگه یا شاید شب نشینی همین هفته یه برنامه دارم توووووووووووووووووپ

پس منو ببینید باورتون نمیشه همین ادمم:redface:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا شما انقدر دست و دل بازی؟؟؟
ورشکست می شی ها. از ما گفتن بود;)

اگه تو هم شرایط منو داشتی همین طور دست و دلباز می شدی.

اگه بگم چقدر خرج شام دادن و شیرینی خریدن کردم، همین جا باشگاه بهم وام بلا عوض می ده:biggrin::biggrin:

تازه این منهای اون کساییه که پیچوندم.:rambo:

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا Thixo خوشم مياد به فكر بچه ها هستي و كم نمياري! شما به فكر شيريني باش!:w16: اصلا ببينم كي دلش از تو پره؟ بگو تا حسابشو برسم!:w08::w43:
اگه شما با یه شیرینی دادن دست از سر من بر می دارید که چشممممممم. شیرینی هم واستون می خرم، خوبه؟؟

یه ضرب المثلی هست که می گه: از اون نترس که های و هویش زیاده، از اون بترس که....:cool:

اگه اتفاقي تو زندگيم بيافته كه در حد شيريني دادن باشه مطمئن باش خودم پيشنهاد شيريني دادن ميدم! فعلا الان شما رو بورسيد!:D

یا اینکه صداش رو در نمی آری؟؟

thixotrop

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بذارید هفته دیگه یا شاید شب نشینی همین هفته یه برنامه دارم توووووووووووووووووپ

پس منو ببینید باورتون نمیشه همین ادمم:redface:

منظورتون اینه که که در اصل خیلی شر هستید نه؟;)

در ضمن اونی رو که در مورد تشکر گفتم پس می گیرم چون همین الان تشکر های منم تموم شد:biggrin:

بالا