حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مهندسین محترم خوب هستین...

اوج سرمای طبیعت٬گرمای وجودت بهار را آفرید و تو ای زیبا ترین گل دنیا بپا آور این شکو فایی بودی !!!
ای همه ی زندگی من تولدت مبارک

:w14:تولد آنا-لیلا-سپیده...
والبته خودم که فرداس مبارک...:w14:

تولد تولد تولدت مبارك

:w32::w32:

:w36::w36:

:w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40:

:w14::w14::w14::w14::w14::w14:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه اوه، فکر کنم کار شما هم یواش یواش تو این سایت بیخ پیدا کرد. الانه که فرهنگ خانوم و حمیده خانوم پوستت رو غلفتی بکنن:biggrin:

خانوما این با ما نیستا، ما هیچ کاره ایم، همه اش کار خودشه و m4material. از خیر ما بگذرید، من و رضا خام شدیم که پامون به این بحث باز شد.:cry::cry:

چه زود ترسيديد شما ها ........ :w00::w00:

الحق كه زن زليلي :w16::w16::w16::w16:

منم كه كتك خورده فرهنگ خانم و حميده خانم هستم ....... :cry::cry::cry:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها میخواستم درباره XRD patern اطلاعاتی داشته باشم ، مثلا چگونگی تحلیل نقشه هارو ، کسی کتابی چیزی میشناسه در این مورد؟
پیشاپیش ممنون

به به! سلام
کجایی شما؟

کتاب pattern to x-ray diffraction خوبه. متنش هم سخت نیست.
یادم نمیاد اسم نویسندش چیه. می گردم حتما بهتون می گم.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته چون شما تجربه داری نمی شه رو حرفت حرف زد

به به . خوبه كه اين تجربيات رو قبول ميكنيد :w36::w36:

حالا تجربيات سودمند تري هم هست ، البته خطرات جاني ممكنه از سوي خانم ها ما رو تهديد كنه ...... :w05::w05::w05:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوه اوه اوه، فکر کنم کار شما هم یواش یواش تو این سایت بیخ پیدا کرد. الانه که فرهنگ خانوم و حمیده خانوم پوستت رو غلفتی بکنن:biggrin:

خانوما این با ما نیستا، ما هیچ کاره ایم، همه اش کار خودشه و m4material. از خیر ما بگذرید، من و رضا خام شدیم که پامون به این بحث باز شد.:cry::cry:

واقعا که .....:mad:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی هم دلشون بخواد دخترا....

مهندسین به این خوبی. پشتکار nimitzo رو ببینین، سر به زیری reza 1364 رو داشته باشین، رتبه من رو داشته باشید، دیگه چی می خواین از این بهتر.

ما پسرا همیشه مظلوم واقع شدیم.

هی می گن مرد مرد، آخرش هم تو سری خوریم.

اولش می گن ما از این دم چیدن ها بلد نیستیم،:biggrin::biggrin::biggrin:

آره، من تا حالا ندیدم زنی کچل بشه، ولی مرد ها 90 درصدشون کچل می شن.:surprised:

دوست دارم یکی واسم توضیح بده که چرا؟؟

من نمی خوام کچل بشم:cry::cry:

باریکلا به جامعه مهندسین فعال و سر به زیر و درس خون!!!!
مظلوم که نیستین دیگه!
هنوز یادم نرفته اون شیرینی پیچیده شده ها!!!
این مردا فقط بلدن بگن ما مظلومیم!!!

می دونی چرا کچل می شن؟
از بس می شینن فکر می کنن چی کار کنیم که همه بهمون بگن مظلوم ولی حرفمونم پیش بره؟؟؟

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
عزیزم من که بیام تهرون مهمون شمام زشته که بخواید از من شیرینی بگیرید. اینو از من داشته باش:biggrin:. نمی گی فردا مردم چی می گن پشت سر تهرانی ها فکر می کنن مال یه جای دیگه ای.;)

بعدش هم انتظار خیلی برای یک مسلمان مهمه، ما همه مون منتظریم. و به این زودی ها به نتیجه نمی رسیم. پس فعلا منتظر باش:redface:
به قول فرهنگ خانوم ما مهمان-ميزبان نداريم، پس اين به اون در! تهروونيها هم به معرفت و مرام معروفند؛ شما نمخواد نگران باشي!شما بهتره پولاتو از تو بالش در بياري، ناسلامتي ميخواي شيريني و حليم براي يه جماعت بخريا!در ضمن بايد بگم ما همواره منتظريم ولي اين انتظار دست و پاي ما رو نميبنده كه! منتظريم براي شخصش، وگرنه اينو هم بايد اضافه كينم كه در تامر خير حاجت هيچ استخاره نيست! درسته؟ چه امر خيري از شاد كردن دل يه مومن و از اون مهمتر مستحكم تر كردن پايه هاي دوستي با يه كار خير( مثل شيريني دادن!)

m4material

مدیر تالار
نکنه تجربه داری؟ نکنه شمام بلهههه.

بابا چرا ما رو دعوت نکردی. حالا که به نظر می رسه اینقدر تجربه دارید یه ذره از تجربه تون هم با ما در میون بگذارید:biggrin:

یه مشاوره ازدواج بزنید تو رو خدا. بچه ها هدایت شن;)
چيه ، همه تموم شدن نوبت رسيد به من؟ عيبي نداره، طلا كه پاكه چه حاجتش به خاكه!!!
حداقل از دختراي اين تالار خجالت بكشيد! ناسلامتي اينجا يه جاي پاكه ها!
آقا Thixo هم كه بدش نمياد از اين صحبتها براش بكنيم! باشه بيا تهرون، موندگارت مي كنيم!
ديگه دست از اين صحبتها برداريد:razz:!

m4material

مدیر تالار
بهتره حواست باشه زیاد شیطونهی نکنی وگرنه فرهنگ خانوم گوشت رو می پیچونه:biggrin:
شيطوني؟؟؟؟ من؟؟؟؟؟ واقعا كه!!!
شما پس داريد چه ميكنيد؟
بهتره يادت باشه داري مياي تهرونا!
فرهنگ خانوم شما احيانا قصد نداريد يه چيزي بگيد!!!

m4material

مدیر تالار

من دارم بحث ميكنم ديگه؟ شما هم مثل يه پسر خوب داري فقط گوش ميدي! خوبه پستها حذف نميشن تا بقيه اظهارنظر كنند كي داره موش ميدوونه! در ضمن اگه زماني برسه فرهنگ خانوم بخواد پوست منو بكنه من قبلش خودم از اينجا ميرم!

m4material

مدیر تالار
خیلی هم دلشون بخواد دخترا....

مهندسین به این خوبی. پشتکار nimitzo رو ببینین، سر به زیری reza 1364 رو داشته باشین، رتبه من رو داشته باشید، دیگه چی می خواین از این بهتر.

ما پسرا همیشه مظلوم واقع شدیم.

هی می گن مرد مرد، آخرش هم تو سری خوریم.

اولش می گن ما از این دم چیدن ها بلد نیستیم،:biggrin::biggrin::biggrin:

آره، من تا حالا ندیدم زنی کچل بشه، ولی مرد ها 90 درصدشون کچل می شن.:surprised:

دوست دارم یکی واسم توضیح بده که چرا؟؟

من نمی خوام کچل بشم:cry::cry:
چه از خودت هم تعريف مي كني!حالا بذار وقتي فرهنگ خانوم كنكور داد و يه رقمي شد اون موقع ببينم چي ميخواي بگي! يه ذره از حرفات درسته، ولي براي دختراي اين تالار صادق نيست! حداقل در مورد حميده خانم، فرهنگ خانم، ستايش خانم و غيره! غير از اينه؟؟؟؟؟:cool:

m4material

مدیر تالار
باریکلا به جامعه مهندسین فعال و سر به زیر و درس خون!!!!
مظلوم که نیستین دیگه!
هنوز یادم نرفته اون شیرینی پیچیده شده ها!!!
این مردا فقط بلدن بگن ما مظلومیم!!!

می دونی چرا کچل می شن؟
از بس می شینن فکر می کنن چی کار کنیم که همه بهمون بگن مظلوم ولی حرفمونم پیش بره؟؟؟
دست شما درد نكنه حميده خانم! منو باش دارم از كيا طرفداري ميكنم!:mad:

m4material

مدیر تالار
سلام به مهندسین محترم خوب هستین...:thumbsup2:

اوج سرمای طبیعت٬گرمای وجودت بهار را آفرید و تو ای زیبا ترین گل دنیا بپا آور این شکو فایی بودی !!!

تولدت مبارك
از صمصم قلب آرزو ميكنم به هرآنچه به مصلحتت هست برسي!!!
حالا هر چه زودتر بيا شمعها رو فوت كن!

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه از خودت هم تعريف مي كني!حالا بذار وقتي فرهنگ خانوم كنكور داد و يه رقمي شد اون موقع ببينم چي ميخواي بگي! يه ذره از حرفات درسته، ولي براي دختراي اين تالار صادق نيست! حداقل در مورد حميده خانم، فرهنگ خانم، ستايش خانم و غيره! غير از اينه؟؟؟؟؟:cool:

دست شما درد نكنه حميده خانم! منو باش دارم از كيا طرفداري ميكنم!:mad:

ما مخلص شما هم هستیم.
خواستم thixo بدونه چرا داره کچل میشه!!! با این همه مظلومیت:D

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلام به مهندسین محترم خوب هستین...:thumbsup2:

تبلدت منالکککککککککککککککککککککککککک
همیشه شاد و موفق باشی

فرهنگ

مدیر بازنشسته
عزیزم من که بیام تهرون مهمون شمام زشته که بخواید از من شیرینی بگیرید. اینو از من داشته باش:biggrin:. نمی گی فردا مردم چی می گن پشت سر تهرانی ها فکر می کنن مال یه جای دیگه ای.;)

بعدش هم انتظار خیلی برای یک مسلمان مهمه، ما همه مون منتظریم. و به این زودی ها به نتیجه نمی رسیم. پس فعلا منتظر باش:redface:

خیلی شیطونی:smile:
جدی میگم
کم نمیاری ........
همه چیزو بهم ربط دادی

بالا