حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

فرهنگ

مدیر بازنشسته
منظورتون درس خوندن واسه ارشده؟ اگه این طوره بهت پیشنهاد می کنم اگه واحد زیاد نداری واسه ترم بعد زیاد الان به خودت فشار نیار چون ممکنه نتیجه معکوس بده.

درس خوندن خیلی کار خسته کننده ای هست، بخصوص اگه بخوای یک چیزی رو که می دونی از دوباره بخونی:biggrin:

درس واسه ارشد؟؟نه.من خیلی جدی پیگیری نمیکنم.:)(فکر نکنید از اون بچه هام ها:redface:)
کار دیگه ای هست که تقریبا انرژی میگیره و پروژه ام هم حسابی داره می چلونه منو:cry:
بیچاره من:redface:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب بقيه هم كه ميان و مي بينن . پس تصويب شد :

هر پنج شنبه ساعت 23:00

فقط اگر احيانا نتونستيد بياييد قبلش بگيد كه نگران نشيم و منتظر نمونيم .

با تشكر از مهدسين گرامي :gol:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلامي دوباره خدمت فرهنگ خانم :gol:

دوباره نشستم و با توجه به صحبت شما كتاب شازده كوچولو رو كامل و با دقت مطالعه كردم :book:
ولي ببينيد توي روابطمون توي جامعه نميتونيم . قبول كنيد كه روابطي كه مد نظر ما هست به هيچ وجه نميشه كه عملي بشن . مگر اينكه خودمون رو گول بزنيم . يا اينكه الكي به خودمون اميدواري بديم . توي هيچ رابطه ي انساني نميشه وفاداري رو به صورت كامل ديد . هيچ نمونه اي هم براي اين مورد وجود نداره . پس هميشه روبط ما شكل كاملي ندارن و ما هميشه در قسمتي از رابطه به مشكل برخورد ميكنيم .
در مورد به انزوا كشوندن هم كاملا با شما مخالف هستم . من بيشتر وقتم رو توي اينترنت هستم . تا حالا هم هيچ كسي رو نديدم به اندازه من توي اينترنت بوده باشه . اين اينترنت بوده كه باعث شده با افراد زيادي در سراسر دنيا آشنا بشم و آشناياني نه تنها از كل ايران بلكه از ديگر كشور ها داشته باشم ........

خب حالا منتظر جواب شما هستم :redface:

سلام
ممنون از توجهتون
طبیعیه که این مساله قابل مشاهده نیست بطور صد در صد.مگر خود من یا شما ادمای کامل و وفاداری هستیم؟؟؟(پیش خودت جواب این سوالو بده)
انزوا رو به معنای ام در نطر نگیر!!این ادمایی که پیدا کرردی وفا دارن؟؟چقدر میشناسنت؟؟میتونن جواب همه توقعاتت رو در این فاصله مجازی بدن؟؟
منم نمیگم کامل.من تجربه کردم و میکنم انقدر که خودم برای چنین بحثی و برای طرف مقابلم خرج میکنم دارم مییبینم که برام خرج میشه....:gol:

توقع مدینه فاضله داشتن وقتی خودمون دوریم منطقی نیست....
نمیدونم قانع شدین یا نه؟
دوستان از این موضوع استقبال نکردن .دوست ندارم این بحث دو طرفه توی ایین تایپیک دنبال بشه.حاضر به ادامش هستم اگر مایل بودید اما توی پروفایل یا پیام شخصی.
ممنونم:gol:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از توجهتون
طبیعیه که این مساله قابل مشاهده نیست بطور صد در صد.مگر خود من یا شما ادمای کامل و وفاداری هستیم؟؟؟(پیش خودت جواب این سوالو بده)
انزوا رو به معنای ام در نطر نگیر!!این ادمایی که پیدا کرردی وفا دارن؟؟چقدر میشناسنت؟؟میتونن جواب همه توقعاتت رو در این فاصله مجازی بدن؟؟
منم نمیگم کامل.من تجربه کردم و میکنم انقدر که خودم برای چنین بحثی و برای طرف مقابلم خرج میکنم دارم مییبینم که برام خرج میشه....:gol:

توقع مدینه فاضله داشتن وقتی خودمون دوریم منطقی نیست....
نمیدونم قانع شدین یا نه؟
دوستان از این موضوع استقبال نکردن .دوست ندارم این بحث دو طرفه توی ایین تایپیک دنبال بشه.حاضر به ادامش هستم اگر مایل بودید اما توی پروفایل یا پیام شخصی.
ممنونم:gol:

من هم علاقه مند به ادامه بحث هستم . موافقم . توي پروفايل ادامه ميديم . ممنون ازتون :gol:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
شب همگی خوش
ساعت 05/2 و فقط من و nimitzo اینجاییم
ایششون هم که معرف حضور هستن شب زنده دار

شب همگی بخیر و خوشی

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شب همگی خوش
ساعت 05/2 و فقط من و nimitzo اینجاییم
ایششون هم که معرف حضور هستن شب زنده دار

شب همگی بخیر و خوشی

شب خوش و خوب بخوابيد فرهنگ خانم :gol:

خواب هاي خوب و زيبا ببينيد :gol:

منم تا يكي دو ساعت ديگه ميرم :w05:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
04:23

شب بر همگان خوش . سر صدا نميكنم كه به خوابتون ادامه بديد :w16::w05:

فردا صبح دوباره ميام :redface: :w05:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوباره پيدام شد :redface:

جمعه خوبي داشته باشيد و خوب استراحت كنيد كه فردا براي كار و درس بهونه نداشته باشيد :w16::w16::w16:

فرهنگ

مدیر بازنشسته
سلا
ظهر ادینه
امروز همه حسابی دارن بی خوابی های طول هفته رو جبران میکنن.
روز خوبی داشته باشید

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعطیلات خوش می گذره؟
): من دیگه از این همه درس و امتحان خسته شدم ...

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلی پست گذاشتم!
به همش امتیاز بدین. خب؟ سرخورده نشم بازم بذارم براتون
من برم سر درسم.

بالا