حل مشکلات علمی و درخواست اطلاعات دانشجویان رشته ی مواد و متالورژی

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام موادی ها!
منم دیشب یه سلام کردم و بعدش dc شدم.... دیگه هم وصل نشد...
خوبین همه؟

ممنون . من كه خوبم . اميدوارم شما هم خوب باشيد :gol:

امشب هم كه حدوداي 10 شب به بعد بياييد كه اگر كسي هم كاري داره تا اون موقع انجام بده و بتونه خودش رو برسونه
:heart:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس من برم درسمو بخونم تا اون موقع بیام!

باشه . پس منتظرتون هستيم .

فقط مهندسين عزيز كمي هم براي تالار فكر كنيد كه ببينيد چه كارايي در جهت بهبود اوضاع ميشه انجام داد كه بتونيم تصميمات جامعي بگيريم . ممنون :gol:

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها.خوب توضیح میدم:
شما دنیای مجازیرو دوست وفاداری برای خودت میدونی و من میگم نه.

روابط ما با ادما از قانون خاصی تبعبت نمیکنه البته از نوع نیمه وفادارانه و وفادارانه...
طرف مقبلمون اون چیزی که خودش میخواد و کاملا ازادی تو تین روابط دیده میشه . ادم وفادار پیدا کردن سخته ولی مطمئنم که با یپدا شدنش با توجه به خاصیتی که داره موندگاریش بیشتره.
اما دنیای مجازی اینطور نیست شما هر وقت بخوای سراغش میری و اینترنت از قانون خاصی تبعیت میکنه.در ضمن ادم رو به انزوا میکشونه...
نمیدونم تونستم توضیح بدم یا نه؟
بازم توضیح و جواب؟؟

سلامي دوباره خدمت فرهنگ خانم :gol:

دوباره نشستم و با توجه به صحبت شما كتاب شازده كوچولو رو كامل و با دقت مطالعه كردم :book:
ولي ببينيد توي روابطمون توي جامعه نميتونيم . قبول كنيد كه روابطي كه مد نظر ما هست به هيچ وجه نميشه كه عملي بشن . مگر اينكه خودمون رو گول بزنيم . يا اينكه الكي به خودمون اميدواري بديم . توي هيچ رابطه ي انساني نميشه وفاداري رو به صورت كامل ديد . هيچ نمونه اي هم براي اين مورد وجود نداره . پس هميشه روبط ما شكل كاملي ندارن و ما هميشه در قسمتي از رابطه به مشكل برخورد ميكنيم .
در مورد به انزوا كشوندن هم كاملا با شما مخالف هستم . من بيشتر وقتم رو توي اينترنت هستم . تا حالا هم هيچ كسي رو نديدم به اندازه من توي اينترنت بوده باشه . اين اينترنت بوده كه باعث شده با افراد زيادي در سراسر دنيا آشنا بشم و آشناياني نه تنها از كل ايران بلكه از ديگر كشور ها داشته باشم ........

خب حالا منتظر جواب شما هستم :redface:

reza_1364

مدیر بازنشسته
سلام.به همه.امروز اصلا حالم خوب نیست.امروز lcd گوشیم نیم سوز شده.یعنی رو اسکرین سور که میره دیگه نمیاد بالا.بعضی وقتام رنگ سفید را بالا نمیاره.

اعصابم حسابی خورد شده.فکرکنم یه 300 هزار تومن پیاده شدم.اینم از شانس ما

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.به همه.امروز اصلا حالم خوب نیست.امروز lcd گوشیم نیم سوز شده.یعنی رو اسکرین سور که میره دیگه نمیاد بالا.بعضی وقتام رنگ سفید را بالا نمیاره.

کل گوشی من قیمتش زیر 300 تومنه:cool:

دیگه از قدیم گفتن هرکه بامش بیش برفش بیشتر!:D
ایشالا درست می شه غصه مال دنیا رو نخور! هیچ وقت! چون اصلا ارزششو نداره

reza_1364

مدیر بازنشسته
کل گوشی من قیمتش زیر 300 تومنه:cool:

دیگه از قدیم گفتن هرکه بامش بیش برفش بیشتر!:D
ایشالا درست می شه غصه مال دنیا رو نخور! هیچ وقت! چون اصلا ارزششو نداره
غصه ی اینا میخورم که من تا شنبه بی گوشی چیکار کنم

مال دنیا که غصه نداره.فدای 5 تاره موی زن سومم:D

پولا برا اون دنیا که نمیخوام.برا همین دنیا میخوام.

Nimitzo

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام . موبايل كه اعصاب خورد كني نداره :w16::w16:

بهتره كه . الان ميري يه گوشي نو ميخري :w02:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
غصه ی اینا میخورم که من تا شنبه بی گوشی چیکار کنم

مال دنیا که غصه نداره.فدای 5 تاره موی زن سومم:D

پولا برا اون دنیا که نمیخوام.برا همین دنیا میخوام.

درستشم همینه!
چه زود رسیدی به سومی!!!
با همین روند بری جلو خیلی زود Game Over میشی ها!!!
از ما گفتن بود

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
دنیا بله.اما فکر و تخیل چرا.دوباره لود میشه

عید اومدیم شهرتون رو دیدیم ... البته با کلی ماجرا رسیدیم اونجا در نتیجه انقدر اعصابامون خرد بود پیاده نشدیم از ماشین!:)
تصادف ... گم شدیم حتی:Dتو جاده کارون 4 افتادیم !!! می خواستیم بریم اصفهان سر از شهرکرد در آوردیم ... تاریک بود و خاکی:cry:

reza_1364

مدیر بازنشسته
عید اومدیم شهرتون رو دیدیم ... البته با کلی ماجرا رسیدیم اونجا در نتیجه انقدر اعصابامون خرد بود پیاده نشدیم از ماشین!:)
تصادف ... گم شدیم حتی:Dتو جاده کارون 4 افتادیم !!! می خواستیم بریم اصفهان سر از شهرکرد در آوردیم ... تاریک بود و خاکی:cry:

پس اشتباه رفتی.جاده کارون 4 اصلا تو استان ما نیست.برای تاریکیش حتما شب رسیدی و برای خاکی بودنش اشتباه رفتی.اصلا مطمئنی شهرکرد بوده؟؟؟؟آخه اول شهرکرد پارکه.خاکی نیست.از اون طرف شهر هماولش دانشگاهه بازم خاکی نیست.

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس اشتباه رفتی.جاده کارون 4 اصلا تو استان ما نیست.برای تاریکیش حتما شب رسیدی و برای خاکی بودنش اشتباه رفتی.اصلا مطمئنی شهرکرد بوده؟؟؟؟آخه اول شهرکرد پارکه.خاکی نیست.از اون طرف شهر هماولش دانشگاهه بازم خاکی نیست.

ما داشتیم از اهواز می اومدیم می خواستیم بریم سمت اصفهان تو جاده ایذه تصادف وحشتناکی شد خیلی معطل شدیم، به شب خوردیم ، انقدر فکرمون مشغول بود انگار از جاده اصلی 2 راهی رو ندیدیم افتادیم تو کارون 4! نگهبانه گفت برای عید بازه، اما جلو افتادین 2 ساعت! جاده خاکی بود بین دو تا کوه! ترس و وحشت بود :cry: شب رو لردگان خوابیدیم صبح رفتیم شهرکرد که فقط با ماشین دور زدیم و بعد هم رفتیم اصفهان!

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم پام تو گچ بود و روز قبلش با اون وضع از کوه رفته بودم بالا انقدر درد داشتم که هیچی نفهمیدم . همش نق میزدم بریم دیگه! :دی

پدرمون اما قول داد تو اردی بهشت بیاره ببینیم اونجا رو ... مثه همه قولای باباها مشمول مرور زمان شد!!!

reza_1364

مدیر بازنشسته
ما داشتیم از اهواز می اومدیم می خواستیم بریم سمت اصفهان تو جاده ایذه تصادف وحشتناکی شد خیلی معطل شدیم، به شب خوردیم ، انقدر فکرمون مشغول بود انگار از جاده اصلی 2 راهی رو ندیدیم افتادیم تو کارون 4! نگهبانه گفت برای عید بازه، اما جلو افتادین 2 ساعت! جاده خاکی بود بین دو تا کوه! ترس و وحشت بود :cry: شب رو لردگان خوابیدیم صبح رفتیم شهرکرد که فقط با ماشین دور زدیم و بعد هم رفتیم اصفهان!

انشاءالله دفعه دیگه از اون طرفا تشریف اوردن.ما در خدمتیم.ما مهمون نوازیم.جاده ی کارون 4 هم بله.خیلی وحشتناکه.با اینکه مسیر را نزدیکتر کرده.

به هر حال هر وقت از اون طرفا اومدین قدمتون سرچشم

البته هر کدوم از بچه ها که اومدن.خودم دربست در خدمتشونم:gol:

hamideh vf

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشاءالله دفعه دیگه از اون طرفا تشریف اوردن.ما در خدمتیم.ما مهمون نوازیم.جاده ی کارون 4 هم بله.خیلی وحشتناکه.با اینکه مسیر را نزدیکتر کرده.

به هر حال هر وقت از اون طرفا اومدین قدمتون سرچشم

البته هر کدوم از بچه ها که اومدن.خودم دربست در خدمتشونم:gol:

شما لطف دارید ... ممنون

بالا