حرف دل مرداااااا

mr.fares

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- درست است كه ما بعضي مواقع به شما فكر نميكنيم، ولي دنيا كه به آخر نميرسه؟ چرا اينو درك نميكنين بابا؟

2- وقـتي جايي داريم ميريم، به پير، به پيغمبر، هرچي ميپوشين قشنگه و بهتون مياد! اينقــدر سئوال نكنيد!

3- چپ ميريم ، راست ميريم، آبغوره ميگيري، به جون خودم وخودت يه كارخونه آبغوره گيري بزن پول توشـه!

4- بابا هرچي ميخواين رو راست بگين! چرا طفـــره ميرين؟ به ما چه كه شوهرخواهرت براي خواهرت گردنبند مرواريد خريده؟ منظورتون چيه؟!

5- حواس ندارم خب! چرا قهر ميكني؟! خب آدميزاد يادش ميره تولدت و سالگرد ازدواجمون كي بوده! دو روز قبلش بهم يادآوري كني ميميري؟

6- بابا ! من نوكرتم! شما فقط هم با «آره» و «نــه» جوابمو بدي كافــيه! دليل و برهان و اين چيزا نميخواد ديگه!

7- وقـتي مشـكلي داري كه ميتونم حلش كنم، بيا نوكرتم هسـتم. ولي اگه فـقط ميخواي درد دل كني و خودتو لوس كني، من نوكرتم! دست از سر ما ور دار! برو به دوســتات تلفن كن!

8- اگه ميگي 17 ماهه كه سردردي داري و نميشـه بهت نزديك شد، پس قضــيه جديه! برو پيش دكـتر خب!

9- بابا! بنزين زدن كه كاري نداره!! جون مادرت خودت بزن!

10- اگه يه چيزي گفـتيم كه ازش دو جور برداشت كرد، به خدا منظـور ما اون برداشـت خوبه بوده! آتيش به پا نكن!

11- حسودي نكن نوكرتم! بهـت هم بر نخوره! خدا چشم داده براي ديدن و لذت بردن از زيبائي ها!

12- آخه من نوكرتم! تمام زندگيمون كه نميتونه مثل اون سه چهار هـفـته اول باشـه! چرا نميفهــمي؟

13- بابا! من كه علم غيب ندارم، از اونچه كه تو كله سركار خانوم هم ميگذره خبر ندارم! از روي چشمات هم نميفـهمم چــته! زبون كه داري ماشــالله! خودت بگو دردت چيه!

14- وقـتي ميپرسم «چه شـده؟» و تو ميگي «هيچي!»، ما كه ميدونيم داري دروغ ميگي و «يه چيزي شـده!» ولي به روي خودمون نمياريم كه درگير عواقب وخيم بعــديش نشــيم!

f.mohebbi

عضو جدید
راست میگه دیگه خانوم جون
مگه تو بعد از این همه مدت نفهمیدی که اقایون اصولا چیزی جز خوردن و خوابیدن و حال کردن رو نمی فهمن
چرا هی اصرار داری چیزای سخت تر از شعورشون رو درک کنن؟
فقط تحملشون کن
چاره ای نیست دیگه؟

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
راست میگه دیگه خانوم جون
مگه تو بعد از این همه مدت نفهمیدی که اقایون اصولا چیزی جز خوردن و خوابیدن و حال کردن رو نمی فهمن
فقط تحملشون کن
چاره ای نیست دیگه؟

:eek::surprised::eek::surprised:
حال شما خوبه؟!!

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- درست است كه ما بعضي مواقع به شما فكر نميكنيم،
14- وقـتي ميپرسم «چه شـده؟» و تو ميگي «هيچي!»، ما كه ميدونيم داري دروغ ميگي و «يه چيزي شـده!» ولي به روي خودمون نمياريم كه درگير عواقب وخيم بعــديش نشــيم!

:biggrin:
بقیه رو نمیدونم ولی اگه طرف بگه هیچی یعنی بدجور کلات پس معرکست!:surprised: :biggrin:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگه دیگه خانوم جون
فقط تحملشون کن
چاره ای نیست دیگه؟

تکبیر...