جوكهاي ماهواره اميد و بي انصافي هموطنان

*Essi*

اخراجی موقت
پس چیکار میکردیم ماهواره رفته بود فضا؟؟؟

تو خیابان نقل و نبات و شیرینی پخش میکردیم!!!

عین این میمونه که برگردیم به گذشته و زمان مغولها،پس از آنکه مغولها سرزمین ما را اشغال

کردند،اگه واسه ما جاده کشیدند یا چیزی ساختند،واسه مغول ها ، هورا بکشیم!!!!!!!

چون به هر حال مغول اجازه نمیداد ، بیگانه به ایران آن زمان حمله کنه،چون خودش داشت داخل

کشور
را به تاراج میبرد.

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
ملتی که گرسنه ان ماهواره میخوان چی کار؟
الان واقعا گرسنته؟برو کار کن نگو چیست کار که سرمایه مردانگیست :surprised: کار

می بینید دوستان
اینا ادامه ی همون تفکرات جوک ساز هستن

نه اینکه در دولت های قبلی فقیری وجود نداشت و نه اینکه در هیچ یک از کشورهای پیشرفته فقیر وجود نداره
نه اینکه دولت قبلی سالها در به در دنبال به دست آوردن همچین ماهواره ای اونهم از طریق کشورهای استعمارگر خارجی نبود
:w27:

تا جائی که تو تاریخ خوندم (چه منابع داخلی و چه خارجی ) ایران همیشه در لجنزار گشنگی و فقر دست و پا زده .

پس با این حساب یه تاریخ مشخص کنید که در اعتراض به این رویه گشنگی همه موبایل و لپ تاپ و پی سی و تی وی و یخچال و . . . رو بریزیم تو خیابونها و آتش بزنیم تا مسئولین هم حساب کار دستشون بیاد:biggrin:

که متوجه بشن با این گشنگی و فقر ما موبایل و این همه تکنولوژی نیاز نداریم:gol:
راس میگه من از این به بعد دانشگاهم نمیرم دیگه چه معنی داره وقتی ملت گشنه هستن ما بریم دانشگاه.:w25:

ایول پسر خاله زرنگ :w17:
میسی دختر خاله :w27:

Sarp

مدیر بازنشسته
راس میگه من از این به بعد دانشگاهم نمیرم دیگه چه معنی داره وقتی ملت گشنه هستن ما بریم دانشگاه.:w25:
:razz:
بزرگ هم که شدین
قبلاها با چوب کبریت بازی میکردین
الان میرین موشک و این چیزا میسازین :razz:

من هم میخوام واسه رفع مشکل گشنگی برم نونوایی کنم :smile::gol:
یه نون به مشتری
یکی واسه خودم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عین این میمونه که برگردیم به گذشته و زمان مغولها،پس از آنکه مغولها سرزمین ما را اشغال

چون به هر حال مغول اجازه نمیداد ، بیگانه به ایران آن زمان حمله کنه،چون خودش داشت داخل

کشور را به تاراج میبرد.
شما رای اکثریت واست مهم نیست دیگه چیزی نمیشه گفت، ولی این حکومت با رای اکثریت قاطع مردم اول انقلاب سر کار اومد، البته یه عده می خواستن پارسال با لشگر کشی خیابانی مثل مغولها کشور رو تسخیر کنن...

*Essi*

اخراجی موقت
شما رای اکثریت واست مهم نیست دیگه چیزی نمیشه گفت، ولی این حکومت با رای اکثریت قاطع مردم اول انقلاب سر کار اومد، البته یه عده می خواستن پارسال با لشگر کشی خیابانی مثل مغولها کشور رو تسخیر کنن...

اگه منظورتان 98 درصده،که 97 درصد،نمیدونستند چی میخواهند و چه در انتظارشان خواهد بود.

چون تا حالا روی زمین نمونه ای از اقتدار ولایت مطلقه به عنوان حاکم را ندیده بودند.

در ضمن مغول،راهپیمایی سکوت نمیکنه،بلکه مغول مثل وحشی با باطوم و مشت و لگد حمله

میکنه.البته بعضی ها هم از معترضان اغتشاش کردند، اما سربازان مغول همه مسلح و جانی

بودند.

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگ هم که شدین

یه نون به مشتری
یکی واسه خودم
نه پس قرار بود تو همون چوب کبرین گیر کنیم. ;)
راس میگی منم میرم نونوا میشم موشک چیه دیگه. :w16:
دشمنم اومد اومد دیگه قدمش روی چشم. :w25:

این مغولارو خوب اومدی ایول.

دوستان شرمنده تشکر ندارم.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه منظورتان 98 درصده،که 97 درصد،نمیدونستند چی میخواهند و چه در انتظارشان خواهد بود.

چون تا حالا روی زمین نمونه ای از اقتدار ولایت مطلقه به عنوان حاکم را ندیده بودند.

میکنه.البته بعضی ها هم از معترضان اغتشاش کردند، اما سربازان مغول همه مسلح و جانی

بودند.
آهان پس شما هم معترفید با رای 97 درصدی مردم سر کار اومدند نه مثل مغول ها؟
ممنون که راجب پدرانتون این گونه قضاوت میکنید این نشان میده چقدر به پیشینیانتون معتقدید، اونها هم در حد خودشون می فهمیدند و اتفاقاً بشتر از من و شمای الآن می فهمیدند...

ولی مغول اتوبوس و بانک آتیش میزنه;) و تازه به قانون هم هیچ احترامی نمیذاره و همینجوری میریزن وسط خیابون...
کسی که از امنیت کشور و اکثریت مردم دفاع میکنه مغول نیست، اون اقلیتی که خودشون رو برتر از اکثریت میدونن و میریزن توی خیابان، بیشتر به تمثیل مغولی که زدید میخورند...
(البته اصلاً دوست ندارم چنین تعابیری رو به کار ببرم ولی خواستم یک کم مزش رو خودتون بچشید ببینید وقتی بهتون میگن مغول چقدر میچسبه!)

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز

بودند.
اسی گل پسری ، اسی تاج سری ، اسیییییییییییی
اسی چرا چراغ خاموش میای؟
بعدش که دیدیم و باز هم انتخاب کردیم.
اول مغولا حمله کردنا بعد دلیر مردان ایرانی دفاع کردن،تفاوتش اینه که ایندفعه ایران پیروز شد.

_narjes

عضو جدید
بزرگ هم که شدین

یه نون به مشتری
یکی واسه خودم
مشتری واسه نونواییتون نمی خواین ؟
من گشنمه.................:cry::D:biggrin:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااااااا راس میگی چرا به فکر خودم نرسید:redface:
:(:( خوب بعدش چیکار کنم اونجوری بیکار میشم دیگه:redface::D
یه فکر دیگهاینجا یه جنگلی هست که خیلی به فکر گشنگی مردمه ببین کامپیوترشو میده بهت مبادله کالا به کالا کنی به جاش نون بگیری؟
خیلی پسر خوبیه #23
حتما قبول می کنه. ;)

_narjes

عضو جدید
یه فکر دیگهاینجا یه جنگلی هست که خیلی به فکر گشنگی مردمه ببین کامپیوترشو میده بهت مبادله کالا به کالا کنی به جاش نون بگیری؟
خیلی پسر خوبیه #23
حتما قبول می کنه. ;)
ااااااااااااا راس میگی ؟ جنگلی کجاست حالا؟؟؟؟:redface::smile:
البته الان مبادله کالا به کالا پیشرفت کرده مثلا کارت شارژ میدن کارت اینترنت میگیرن :D:D
به نظر من کلا ما ایرانیا همین جوری هستیم که همه رو مسخره کنیم حالا یکی کم یکی زیاد
البته بعضی جاها واسه سرگرمی خوبه هااااااااااااااااااااااااا اما نه دیگه اینقد زیاد ;):D

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
ااااااااااااا راس میگی ؟ جنگلی کجاست حالا؟؟؟؟:redface::smile:
البته الان مبادله کالا به کالا پیشرفت کرده مثلا کارت شارژ میدن کارت اینترنت میگیرن :D:D
به نظر من کلا ما ایرانیا همین جوری هستیم که همه رو مسخره کنیم حالا یکی کم یکی زیاد
البته بعضی جاها واسه سرگرمی خوبه هااااااااااااااااااااااااا اما نه دیگه اینقد زیاد ;):D
ما نون نداریم بخوریم شما میگی کارت اینترنت؟! عجیبه واقعا :w16:
درسته زیادیشم خوب نیست.http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

*Essi*

اخراجی موقت
آهان پس شما هم معترفید با رای 97 درصدی مردم سر کار اومدند نه مثل مغول ها؟
کسی منکر حضور 98 درصدی نیست.
بحث سر یک فریب بزرگ است.تنها نقطه تفاوت با مغولها هم همین بود.
یعنی ابتدا با زبان مهربانی،اما ناگهان..........:cry:

ممنون که راجب پدرانتون این گونه قضاوت میکنید این نشان میده چقدر به پیشینیانتون معتقدید، اونها هم در حد خودشون می فهمیدند و اتفاقاً بیشتر از من و شمای الآن می فهمیدند...
من مگه گفتم اونها نمیفهمیدند!!!!
گفتم نمیدونستند دقیقا چه میخواهند،چون آموزشی ندیده بودند.

چون اطلاع رسانی دقیقی از مطالبات نشده بود.

فقط میگفتند شاه باید برود.

البته من هم اگه بودم،همینجور مثل اونها بودم.
چون اونها چه چیزی میدانستند از تئوری ولایت مطلقه؟؟؟؟

فکر میکردند،یک نفر همه کاره را بر میدارند،اما................

در ضمن ، هیتلر هم همینجوری به قدرت رسید با اکثریت خواست ملت آلمان.
کم کم تو دل مردم جا باز کرد،قدرت گرفت و رسید به نقطه اوج اقتدار.
اما منش دیکتاتوری کم کم در او ظهور کرد،تا به سقوطی در انزوای کامل رسید.

اینجا هم همینجوره،ابتدا شروع به اوج گرفتن کردیم در دوران جنگ سرافراز شدیم،اما کم کم در سراشیبی سقوط افتادیم،دیکتاتورها همه مثل هم به پایان خط میرسند....:cry:

کسی که از امنیت کشور و اکثریت مردم دفاع میکنه مغول نیست، اون اقلیتی که خودشون رو برتر از اکثریت میدونن و میریزن توی خیابان، بیشتر به تمثیل مغولی که زدید میخورند...
کسی به حافظان امنیت کشور نگفت مغول.
به حافظان یک نفر خاص میگم مغول.

اون لباس شخصی که با باطوم تو سر دختر نوجوان ، با دست خالی میزنه یک مغوله وحشیه،هرچند آن دختر نوجوان خطاکار باشه............

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز

کشور را به تاراج میبرد.
نقل قول از آقا essi4300 در تاپیک 2012 و وهابیت کعبه را به چه می خوانند....
مرغ من مثل مرغ شماها یک پا نداره.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی منکر حضور 98 درصدی نیست.
بحث سر یک فریب بزرگ است.تنها نقطه تفاوت با مغولها هم همین بود.
یعنی ابتدا با زبان مهربانی،اما ناگهان..........:cry:
فریبی در کار نبوده، همین الآن هم اکثریت مردم ایران حامی نظامند، مواظب باشید شما رو فریب نداده باشن...

من مگه گفتم اونها نمیفهمیدند!!!!
گفتم نمیدونستند دقیقا چه میخواهند،چون آموزشی ندیده بودند.

چون اطلاع رسانی دقیقی از مطالبات نشده بود.

فقط میگفتند شاه باید برود.

البته من هم اگه بودم،همینجور مثل اونها بودم.
چون اونها چه چیزی میدانستند از تئوری ولایت مطلقه؟؟؟؟

فکر میکردند،یک نفر همه کاره را بر میدارند،اما................

در ضمن ، هیتلر هم همینجوری به قدرت رسید با اکثریت خواست ملت آلمان.
کم کم تو دل مردم جا باز کرد،قدرت گرفت و رسید به نقطه اوج اقتدار.
اما منش دیکتاتوری کم کم در او ظهور کرد،تا به سقوطی در انزوای کامل رسید.

اینجا هم همینجوره،ابتدا شروع به اوج گرفتن کردیم در دوران جنگ سرافراز شدیم،اما کم کم در سراشیبی سقوط افتادیم،دیکتاتورها همه مثل هم به پایان خط میرسند....:cry:
کمی در بابا واژه مطلقه مطالعات داشتید اینقدر ساده صحبت نمی کردید، پیشنهاد میکنم کتاب جامعه مدنی جکومت دینی نوشته خسرو پناه رو بخونید...

این شمایید که فکر میکنید حکومت دیکتاتوری است با القائاتی که شده، در حالی که خودتون به رضایی ای رای دادید که شیفته و ملتزم به ولایت فقیهه اونم از نوع بد فرمش، پس یا رایتون رو بر اساس نشناخت ندادید، یا شما هم جزو همان کسانی هستید که از 11 شب انتخابات توشون تحول ایجاد شد و یک شبه منکر همه چیز شدند...

این جامعه روشنفکری ایرانه که نمی خواد گفتمان دینی رو که احمدی نژاد آورد بپذیره و دوست داره گفتمان خاتمی و امثالهم حاکم باشه بر کشور، و مرتب القا میکنه که دیکتاتوری است و فلان و بهمان...
کمی از حال و هوای انتخابات در بیایید دوست عزیز، تموم شد دوران احساساتی حرف زدن...

کسی به حافظان امنیت کشور نگفت مغول.
به حافظان یک نفر خاص میگم مغول.

اون لباس شخصی که با باطوم تو سر دختر نوجوان ، با دست خالی میزنه یک مغوله وحشیه،هرچند آن دختر نوجوان خطاکار باشه............
البته مغول های جدید نمیان خودشون و جهه شون شون رو خراب کنند، مسلماً هوادارانشون رو میفرستن به خیابانها و خود مشغول بیانیه نویسی می شوند...
در بین بانک و اتوبوس آتیش زنان مردم هم بودند، ولی درایت رییس جمهور موسوی اونقدر کم بود که نخواست مردم از مغولها جدا بشن، چون میترسید هوادارانش ریزش کنن ...
اون دختر نوجوان بی گناهه، اون جوان لباس شخصی گناهکار، ولی گناه هیچ کدومشون به پای اونکه زمینه گناه رو فراهم میکنه نمیرسه...

*Essi*

اخراجی موقت
نقل قول از آقا essi4300 در تاپیک 2012 و وهابیت کعبه را به چه می خوانند....
مرغ من مثل مرغ شماها یک پا نداره.

چه ربطی به موضوع بحث ما داشت نمیدونم. :surprised:

میخواستید بگید بچه ها منم بازی میدید.

نه بازی نیستی،باید بروید توپ جمع کن شوید.:gol::heart::gol::heart:

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کنید همه اینایی که الان دارن خاتمی ، خاتمی می کنن !!!! زمان خاتمی بهش می گفتن ممد خالی بند :biggrin::biggrin::biggrin:

ssara2025

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه ربطی به موضوع بحث ما داشت نمیدونم. :surprised:

میخواستید بگید بچه ها منم بازی میدید.

نه بازی نیستی،باید بروید توپ جمع کن شوید.:gol::heart::gol::heart:
از کی تا حالا داور مسابقه شدی ؟:surprised::surprised::surprised:اصلاً صلاحیتشو نداری !!!!:D:D
بعدشم می خواستم بگم : شما که ادعاتون میشه خیلی بامنطقی !!!! و مرغتون دو پا داره !!!!
با این افاضاتتون ثابت کردین که مرغ شما کلاً چُلاقه :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

*Essi*

اخراجی موقت
فریبی در کار نبوده، همین الآن هم اکثریت مردم ایران حامی نظامند، مواظب باشید شما رو فریب نداده باشن...
این اکثریت را کی تعیین میکنه من نمیدونم.
من اون کسیکه این اکثریت را میشماره ، قبول ندارم.
یک هفته قبل از حمله آمریکا به عراق یادتونه؟
صدام حسین در یک رفراندم ، 99 درصد موافق خودش را اثبات کرد.

در حالی که خودتون به رضایی ای رای دادید که شیفته و ملتزم به ولایت فقیهه اونم از نوع بد فرمش، پس یا رایتون رو بر اساس نشناخت ندادید، یا شما هم جزو همان کسانی هستید که از 11 شب انتخابات توشون تحول ایجاد شد و یک شبه منکر همه چیز شدند...
یک بار اینرو گفتم.
از نظر من هیچکدام از آن سه فرد دیگه برنامه درستی تو هیچ زمینه ای نداشتند.
تنها محسن رضایی یک برنامه مدون در زمینه اقتصاد داشت.
تنها دلیلم فقط اقتصادی بود و بس،اصلا کاری به ولایتمداری ایشان نداشتم و ندارم.

از بین افتضاح و بدتر و بد، من به زعم خودم آن کسیکه بد است را انتخاب کردم.

از یک کلاس 50 نفری ما تو دانشگاه،نزدیک 40 نفر که باهاشون صحبت میکردم همینجوری رای دادند اکثر کسانیکه تو بازار دیدم هم همینطور و .....هیچکدام به ولایت و .... اصلا کاری ندارند.

حالا شما یک کلاس و سایر کلاسها و سایر دانشگاه ها وخانوداهاشان و ..... را در نظر بگیر، ببین چند نفر اینجوری رای دادند.

متاسفانه این برداشت شماست که هرکس رای میده،به ولایت مطلقه هم رای میده.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
می بینید دوستان
اینا ادامه ی همون تفکرات جوک ساز هستن

نه اینکه در دولت های قبلی فقیری وجود نداشت و نه اینکه در هیچ یک از کشورهای پیشرفته فقیر وجود نداره
نه اینکه دولت قبلی سالها در به در دنبال به دست آوردن همچین ماهواره ای اونهم از طریق کشورهای استعمارگر خارجی نبود
فرمودن ماهواره ربطی به دولتها نداره و چارتا جوون دانشجو ساختن پس انتقاد ما یا جوک سازی مردم هم ریشه ای تر از بحث این دولت و اون دولته :)

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این اکثریت را کی تعیین میکنه من نمیدونم.
من اون کسیکه این اکثریت را میشماره ، قبول ندارم.
یک هفته قبل از حمله آمریکا به عراق یادتونه؟
صدام حسین در یک رفراندم ، 99 درصد موافق خودش را اثبات کرد.
یادمه یه بار قبلاً دیکاتوری صدام و ایران باهم فرق داشت، باز دوباره مثل هم شد؟
این مهم نیست که شما یا من چی رو قبول داریم، مهم اینه که قانون اساسی رسمی کشور چی رو قبول داشته باشه، و این قانونه که تعیین میکنه چه کسی اکثریت رو بشماره، نظر من یا شما اینجا هیچ اعتباری نداره...

آدم قانون رو قبول نداره، میره از راه قانونی وارد میشه، اینکه بگی قانون رو قبول ندارم دیکتاتوری است

از بیانات گوهر بار رییس جمهور موسوی!!!!

یک بار اینرو گفتم.
از نظر من هیچکدام از آن سه فرد دیگه برنامه درستی تو هیچ زمینه ای نداشتند.
تنها محسن رضایی یک برنامه مدون در زمینه اقتصاد داشت.

از بین افتضاح و بدتر و بد، من به زعم خودم آن کسیکه بد است را انتخاب کردم.

از یک کلاس 50 نفری ما تو دانشگاه،نزدیک 40 نفر که باهاشون صحبت میکردم همینجوری رای دادند اکثر کسانیکه تو بازار دیدم هم همینطور و .....هیچکدام به ولایت و .... اصلا کاری ندارند.

حالا شما یک کلاس و سایر کلاسها و سایر دانشگاه ها وخانوداهاشان و ..... را در نظر بگیر، ببین چند نفر اینجوری رای دادند.

متاسفانه این برداشت شماست که هرکس رای میده،به ولایت مطلقه هم رای میده
کاری به ولایتمداری ایشان داشتید یا نداشتید، اگر روی کار میومد یه ولایت مدار دو آتیشه است رضایی، اونوقت شاید همین خود شما و امثال شما مجدد حضور میلیونیتون رو در کف خیابان به منصه ظهور میگذاشتید که ما ولایت فقیه نمی خوایم!!!! بعد رضایی هم مسوولش بود که امنیت کشور رو تامین کنه و بعد رضایی هم میشد دیکتاتور!!!!!

میشه ولایت مطلقه رو تعریف کنید؟

ضمن اینکه این دیگه بدیهیه، هیچ کس توی انتخابات ریاست جمهوری رای نمیده که اساس نظامش رو تغییر بده، هیچ کس توی انتخابات یه نظام شرکت نمی کنه به این هدف که نظام سرنگون بشه و اصولش حاکمیتیش به هم بخوره، همه در ضمیر ناخودآگاهشون می پذیرند که هرکس ریس جمهور میشه تحت نظام ولایی فعالیت میکنه، حالا بماند که اساساً هدف موسوی از این فیلمی که در آورد چی بود و دروغ هایی که گفت رو چرا گفت...

حالا یه کم بریم سر بحث اصلی تاپیک:
شما ناراحتی چندتا جوون مثل خودت تونستند اینها رو بسازند؟ ناراحتی ایران میتونه با تکنولوژی بومیش و به دست جوانان و متخصصین خودش اینها رو بسازه؟
یا ناراحتی حکومتی که مورد رضایت شما نیست قدرت و تکنولوژی داشته باشه؟

*Essi*

اخراجی موقت
این مهم نیست که شما یا من چی رو قبول داریم، مهم اینه که قانون اساسی رسمی کشور چی رو قبول داشته باشه، و این قانونه که تعیین میکنه چه کسی اکثریت رو بشماره، نظر من یا شما اینجا هیچ اعتباری نداره...
اگه این قانون با عوام فریبی به تصویب رسیده باشه و همون قانون نا به حق،هیچ راه قانونی واسه تعویض آن قانون نگذاشته باشه و مجری قانون هم تن به تعویض قانون نده،چکار باید کرد؟؟؟

حالا فرض کنیم ، اکثریت بخواهند یک قانونی را با توجه به شرایط بالا تغییر بدهند.
آن اکثریت چکار باید بکنند،راه مدنی هم وجود ندارد و قدرت سرکوب دست قانون گذار است.

:warn: توجه کنید گفتم به فرض،باز مثال نزنید که این و آن.:gol:
من یک راه حل واسه چنین وضعیتی از شما میخواهم،بحث مقایسه هم در کار نیست.

میشه ولایت مطلقه رو تعریف کنید؟
ولی امر مردم،فصل الخطاب همه،نظر نهایی او یک طرف ، نظر ملت یک طرف،او باید میلیونها رای مردم را تایید بکند یا نکند،او باید صداوسیما را در اختیار داشته باشد،کل قوا زیر نظر او هستند،همه باید از او اطاعت کنند و به او التزام عملی داشته باشند.
از سوی خدا تعیین شده(طبق گفته مصباح یزدی) و..............

شما ناراحتی چندتا جوون مثل خودت تونستند اینها رو بسازند؟
ناراحتی ایران میتونه با تکنولوژی بومیش و به دست جوانان و متخصصین خودش اینها رو بسازه؟
یا ناراحتی حکومتی که مورد رضایت شما نیست قدرت و تکنولوژی داشته باشه؟
من از پیشرفت جوانان ناراحت که نمیشم،خوشحال هم میشم.
اما پیشرفتی که نتیجه اش بشه سرکوب و خفقان بیشتر،مفت نمی ارزه.
متخصصین بومی ورزشگاه مدرن نمیتونن بسازن،هواپیمای مسافری نمیتونن بسازن،صنعت درست نمیتونن بسازن که همه جنس ها نشه چینی؟؟؟

فقط تو زمینه نظامی داریم خرج میکنیم،اون هم با خرید از چین و روسیه و مونتاژ در اینجا.

چون تو دانشگاه های ایران اصلا تدریس و امکانات لازم واسه نو آوری نیست!!!
برای همینه که دانشجویان ایرانی در خارج از کشور، تازه شکوفا میشوند.

• Like
واکنش ها: Sarp

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه این قانون با عوام فریبی به تصویب رسیده باشه و همون قانون نا به حق،هیچ راه قانونی واسه تعویض آن قانون نگذاشته باشه و مجری قانون هم تن به تعویض قانون نده،چکار باید کرد؟؟؟

حالا فرض کنیم ، اکثریت بخواهند یک قانونی را با توجه به شرایط بالا تغییر بدهند.
آن اکثریت چکار باید بکنند،راه مدنی هم وجود ندارد و قدرت سرکوب دست قانون گذار است.

:warn: توجه کنید گفتم به فرض،باز مثال نزنید که این و آن.:gol:
من یک راه حل واسه چنین وضعیتی از شما میخواهم،بحث مقایسه هم در کار نیست.
اول باید ثابت کنید با عوامفریبی قانون به تصویب رسیده...
بعد باید ثابت کنید چرا مجری قانون باید تن به تعویض قانون بده و لزوماً چرا باید قانون تغییر کنه...
بعد باید ثابت کنید اکثریت میخوان این قانون عوض بشه...

من تئوریسین سیاسی و قانوندان نیستم، از افرادی که میگن اگر آدم قانون رو قبول نداره از راه قانونی اصلاحش میکنه باید پرسید...:gol:

ولی امر مردم،فصل الخطاب همه،نظر نهایی او یک طرف ، نظر ملت یک طرف،او باید میلیونها رای مردم را تایید بکند یا نکند،او باید صداوسیما را در اختیار داشته باشد،کل قوا زیر نظر او هستند،همه باید از او اطاعت کنند و به او التزام عملی داشته باشند.
از سوی خدا تعیین شده(طبق گفته مصباح یزدی) و..............
خوب برای اینها مثال عینی هم داریدبرای موارد زیر:
1)نظر نهایی او یک طرف نظر ملت یک طرف
2)او باید میلیونها رای مردم را تایید کند (توضیح بدید کجا همچین اتفاقی افتاده در حالی که تمامی قوا در نظارت بر انتخابات به نوعی دخیل اند به جز قوه مجریه)
3)صدا و سیما هم طبق قانون در اختیار اوست تا رییس آن را تعیین کند، این نشان دهنده این نیست که ولی امر خود ناظر و مدیر صدا و سیماست کما اینکه خود ایشان انتقادات جدی ای به صدا و سیما در زمینه های مختلف دارن و یک بار هم براتون گذاشتم چند نمونه از صحبتهاشون رو...
4)البته زیر نظر او هستند همه قوا ولی توسط مردم انتخاب میشوند...
5)بحث تعیین از سوی خدا بودن یا نبودنش بحثی است فقهی و به اینجا ربطی نداره، ولی منظور از اینکه از سوی خدا است، نه اینکه ایشان مستقیماً از سوی خدا انتخاب شده باشند، ولایت مختص خداست، خدا این ولایت را به پیامبران، امامان و فقهای جامعه اعطا کرده است...

من از پیشرفت جوانان ناراحت که نمیشم،خوشحال هم میشم.
اما پیشرفتی که نتیجه اش بشه سرکوب و خفقان بیشتر،مفت نمی ارزه.
متخصصین بومی ورزشگاه مدرن نمیتونن بسازن،هواپیمای مسافری نمیتونن بسازن،صنعت درست نمیتونن بسازن که همه جنس ها نشه چینی؟؟؟

فقط تو زمینه نظامی داریم خرج میکنیم،اون هم با خرید از چین و روسیه و مونتاژ در اینجا.

چون تو دانشگاه های ایران اصلا تدریس و امکانات لازم واسه نو آوری نیست!!!
برای همینه که دانشجویان ایرانی در خارج از کشور، تازه شکوفا میشوند
شما همینها هم که میسازن رو قبول نداری و سیاه نمایی میکنید راجبش، مطمئناً اونها رو هم بسازن میرید سراغ یه جای دیگه، چون ریشه چیز دیگری است، و مشکل جای دیگر، مشکل از همان ناراحتی از پیشرفت و صاحب فن آوری شدن حکومتی است که شما چندان دل خوشی ازش ندارید...

فقط تو زمینه نظامی؟
انرژی هسته ای نظامیه؟
نانو فن آوری ها نظامیه؟
شبیه سازی حیوانات و موجودات نظامیه؟
افتخارات و نوآوری های پزشکی نظامیه؟

عجـــــــب!

arman23

عضو جدید

از نظر من
هیچکدام از آن سه فرد دیگه برنامه درستی تو هیچ زمینه ای نداشتند.
تنها محسن رضایی یک
برنامه مدون در زمینه اقتصاد داشت.

از بین
افتضاح و بدتر و بد، من به زعم خودم آن کسیکه بد است را انتخاب کردم.

از یک
کلاس 50 نفری ما تو دانشگاه،نزدیک 40 نفر که باهاشون صحبت میکردم همینجوری رای دادند اکثر کسانیکه تو بازار دیدم هم همینطور و .....هیچکدام به ولایت و .... اصلا کاری ندارند.

حالا شما
یک کلاس و سایر کلاسها و سایر دانشگاه ها وخانوداهاشان و ..... را در نظر بگیر، ببین چند نفر اینجوری رای دادند.

متاسفانه این برداشت شماست که هرکس رای میده،به ولایت مطلقه هم رای میده.

ببخشید ولی خنده دار ترین برنامه اقتصادی مال محسن رضایی بود

و با اون سابقه مالی خودش اگر میشد رییس جمهور:eek:

کسی که سفارشی کاندید میشه برنامه اش چیه؟

خالی بندی هم که الی ماشاالله

بالا