جمع صمیمی از کارشناسی تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر
ریاضی مدرسان خوبه؟زبان
به نظرتون من که 2ماه بیشتر فرصت اگه نخونم خیلی تاثیر داره؟
سایر درسها رو غیر از متره چون برای سراسری خوندم دارم دور می کنم
ممنون

بله
رياضي مدرسان عاليه مخصوصا" واسه کنکور آزاد. زبانشم بد نيست.
توي کنکور آزاد تست تکراري زياد مياد.حتما" حتما" تستاي کنکور 5 سال گذشترو چند بار مرور کنيد.
شما چون واسه سراسري خونده بودين و از قبل يه پيش زمينه هم تو ذهنيتون هست 2 ماه کافيه واسه مرور.
تاکيد ميکنم : روي رياضي حتما" وقت بزاريد چون خيلي اهميت داره.عموميا رو هم جدي بگيريد. انشالله موفق باشيد :gol:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها استاد ما براي درس تمرينهاي معماري گفته يه اتاق خوابگاه طراحي كنيم كه ويژگيهاش اينا باشه
ابعادش 3*2به ارتفاع 3 متر.اتاق 3 نفره باشه.براي هر نفر يه ميز مطالعه وميز كامپيوتر تو اتاق باشه .گفت ميخواييم با اين تمرين طراحي براي فضا هاي كوچيك با ابزار چند منظوره تمرين كنيم.من چيز خاصي به ذهنم نميرسه كسي در اين مورد كار كرده؟يا ايده اي داره.ممنون ميشم كمكم كنين.:gol::gol::gol::gol:

سلام بچه ها استاد ما براي درس تمرينهاي معماري گفته يه اتاق خوابگاه طراحي كنيم كه ويژگيهاش اينا باشه
ابعادش 3*2به ارتفاع 3 متر.اتاق 3 نفره باشه.براي هر نفر يه ميز مطالعه وميز كامپيوتر تو اتاق باشه .گفت ميخواييم با اين تمرين طراحي براي فضا هاي كوچيك با ابزار چند منظوره تمرين كنيم.من چيز خاصي به ذهنم نميرسه كسي در اين مورد كار كرده؟يا ايده اي داره.ممنون ميشم كمكم كنين.:gol::gol::gol::gol:
فرزانه جان این طراحی داخلیه. باید میزهاتو چندمنظوره طراحی کنی و تاشو باشه. که مثلا با یه حرکت میز کامپیوتر تبدیل به میز مطالعه بشه.آخر سرم کلا جمع بشه. کاملا باید ابتکار به خرج بدی.

من امروز انتخاب واحد کردم. اینا چیه دادن. همشو تو کاردانی پاس کردم:
کاربرد کامپیوتر
تمرین معماری
ریاضی عمومی
پرسپکتیو(هندسه 2)
طراحی معماری 2
طراحی با دست آزاد
زبان عمومی
تاریخ تحلیلی صدر اسلام
تربیت بدنی

کلا 19 واحد. البته هنوز چارت آموزشی رو ندیدم ولی فکر کنم بازم باید کلی واحد پاس کنم.

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امروز انتخاب واحد کردم. اینا چیه دادن. همشو تو کاردانی پاس کردم:
کاربرد کامپیوتر
تمرین معماری
ریاضی عمومی
پرسپکتیو(هندسه 2)
طراحی معماری 2
طراحی با دست آزاد
زبان عمومی
تاریخ تحلیلی صدر اسلام
تربیت بدنی

کلا 19 واحد. البته هنوز چارت آموزشی رو ندیدم ولی فکر کنم بازم باید کلی واحد پاس کنم.

اینام فهمیدن اوچمولویی با یه بار یاد نمیگیری اینارو:biggrin:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بدجور تو هنگه این واحدهاییم که بهم دادن. فکر کنم باید برم اعتراض کنم اگرچه میدونم فایده نداره.
الانم برم بخوابم. شب خوش.

شب بخیر
مسواکتو بزنیا یهو صبح پامیشی میبینی دندوناتو لولو برده:child:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا