جمع صمیمی از کارشناسی تا ارشد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااام من اومدم
دیروز و جمعه آمل بودم
ثبت نام تمومید شنبه کلاسام شروع میشه
ولی نامردا فقط 16 واحد دادن به همه
کلاسامو نفهمیدم چه روزاییه گفتن 8 مه برید تو سایت ببنید
بچه ها ازشما آزمایش خون نگرفتن؟؟

سلام الهام جون :gol::gol:
تبريک ميگم. انشالله به سلامتي :w40:
آزمايش خون واسه چي ؟ شايد ميخوان ببينن کيا ايدز دارن :lol:

مواظب خودت باش. هم درس بخون هم خوش بگذرون :lol:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
معرفی میکنم...از سمت راست : سپیده(تازه از تخم دراومده:w02:)....وسطی خودم:w07:...اون که کلاه داره سحر :w25::w25:

نه ديگه ببين بر عکس گفتي.
تو امروز تولدته تازه از تخم اومدي بيرون.سمت راستيه خودتي :child:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوووووووووووب امروز 4 مهره :redface:

تفلد Soofia (سیپده ):w36:
امروز این نی نی دنیا اومد :child:

:w32:تفلدت مباااااااااااااارک :w32:
:w14:
بههههههههه مبارکه سوفیا جان چند ساله شدی به سلامتی؟
ایشالا تولد 120 سالگیت:w30::w17::w33::w32::w42::w14:

رییس دانشگاتون خیلی مهربون بود:redface:
حراستم زیارت کردم سه بار سرتا پامو کامل ورانداز کرد:Ph34r:

دانشگاهایی که اطراف شهرن معمولن اینجوری برنامه ریزی میکنن چون همه از مرکز میان که شبم برگردن خونشون
چقدر شد شهریت؟

آره دیگه چون رفت و آمد سخته باید روزا کم باشه
شهریه من 463 تومن شد، 16 واحد
اگه بدن نرم افزارم برمیدارم بشه 19 واحد 16تا خیلی ستمه ترمای بعد سنگین میشه،
اگه این ترم بدن بهتره چون فقط طرح 2 عملی دارم و عناصر

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپيده جونم انشالله 1200 سال زنده باشي و زير سايه پدر و مادرت زندگي کني.
هميشه هم سلامت و خوش باشي :gol::gol:
حالا اينهمه تعارف تيکه پاره کردم واسه اين بود که بگي چند سالته :tooth:

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميدونستين شهريه ثابت شمال آمل با چند تا از غير انتفاعياي ديگه از بقيه جاها گرون تره.فکر کنم به خاطر همون فضاي سبزش و امکانات ديگه اي که داره پول بيشتر ميگيرن. چون بلاخره اينچيزا رسيدگي ميخواد..

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميدونستين شهريه ثابت شمال آمل با چند تا از غير انتفاعياي ديگه از بقيه جاها گرون تره.فکر کنم به خاطر همون فضاي سبزش و امکانات ديگه اي که داره پول بيشتر ميگيرن. چون بلاخره اينچيزا رسيدگي ميخواد..

آره گرونتره الان به منم همون 16 واحد رو دادن اما شهریه من شده 350 واسه الهام شده 400 و خورده ای

capricorn

عضو جدید
اگر عشق با هوس اشتباه بشه نتیجه اش گمراه کننده است. بیشتر مردم هم این دوتا رو با هم اشتباه میگیرند.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره گرونتره الان به منم همون 16 واحد رو دادن اما شهریه من شده 350 واسه الهام شده 400 و خورده ای

آره تو دفترچه نوشته، شهریه ثابت من 166 بقیه 159، واحداشم هرکدوم تقریبا 5500 بیشتره
فکر کنم بخاطر اسمش که دانشگاهه بیشتر شهریه میگیرن
ولی دوستم کمال الملک قبول شده 177 تومن شهریه ثابت داده، 18واحدش 483تومن شده، دیگه راست یا دروغشو نمیدونم ولی تو دفترچه دو گروه بود کمال الملک جزوش نبود

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره تو دفترچه نوشته، شهریه ثابت من 166 بقیه 159، واحداشم هرکدوم تقریبا 5500 بیشتره
فکر کنم بخاطر اسمش که دانشگاهه بیشتر شهریه میگیرن
ولی دوستم کمال الملک قبول شده 177 تومن شهریه ثابت داده، 18واحدش 483تومن شده، دیگه راست یا دروغشو نمیدونم ولی تو دفترچه دو گروه بود کمال الملک جزوش نبود

پوله دیگه یجوری باید بگیرن

فردا مصاحبه دارم :Ph34r:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا هم اون فضای سبزی که من دیدم 20 تا باغبون میخواد، چیه بابا دیروز 5بار رفتم بانک هر سری یه کیلومتر راه رفتم داشتم میمردم، از ساعت 7.5 تا 1.5 کارم طول کشید، دقیقا 6ساعت
لیست قبولی رو که آوردن نفر اول که اسمشو پیدا کرد من بودم ولی کارم از همه بیشتر طول کشید، رفتم فیش بانکو کپی بگیرم فیشو اشتباه دادن رفتم بانک کارت ملی گذاشتم اصل فیشو بردم کپی کردم دوباره فیشو اشتباه دادن کفرم در اومده بود میخواستم اون یارو که کپی میگرفتو خفه کنم یکی دو ساعت بخاطر اون کارم بیشتر طول کشید

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
پوله دیگه یجوری باید بگیرن

فردا مصاحبه دارم :Ph34r:
ایشالا سوره قبول میشی
ایوانکی هم پول ریختی؟
خیلی بده اینجوری آملم چن نفر سوره قبول شده بودن میگفتن اینجا هم پول ریختیم، باید ثبت نام موقت میکردن دیگه اونایی که از تهران میرفتن اگه سوره قبول میشدن باز مجبور نبودن برن اونجا ثبت نامشونو کنسل کننو بدون دنبال مدرک

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا هم اون فضای سبزی که من دیدم 20 تا باغبون میخواد، چیه بابا دیروز 5بار رفتم بانک هر سری یه کیلومتر راه رفتم داشتم میمردم، از ساعت 7.5 تا 1.5 کارم طول کشید، دقیقا 6ساعت
لیست قبولی رو که آوردن نفر اول که اسمشو پیدا کرد من بودم ولی کارم از همه بیشتر طول کشید، رفتم فیش بانکو کپی بگیرم فیشو اشتباه دادن رفتم بانک کارت ملی گذاشتم اصل فیشو بردم کپی کردم دوباره فیشو اشتباه دادن کفرم در اومده بود میخواستم اون یارو که کپی میگرفتو خفه کنم یکی دو ساعت بخاطر اون کارم بیشتر طول کشید

آره واقعا خسته کنندست
من که دیروز اومدم درحال مرگ بودم:w22:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا سوره قبول میشی
ایوانکی هم پول ریختی؟
خیلی بده اینجوری آملم چن نفر سوره قبول شده بودن میگفتن اینجا هم پول ریختیم، باید ثبت نام موقت میکردن دیگه اونایی که از تهران میرفتن اگه سوره قبول میشدن باز مجبور نبودن برن اونجا ثبت نامشونو کنسل کننو بدون دنبال مدرک

من رفتم واسه رییس دانشگاه فیلم بازی کردم گریهههههه که من یه قرون پول ندارم :w15:
اونم دلش سوخت نامه داد که ثبت نامش کنین اگه تا 30 مهر پول نیاورد اخراج:biggrin:
چون اگه پول میدادم و سوره قبول شم دیگه پولمو پس نمیدن
مدرکم ندادم:D
هی میگفتن مدرکت کو؟ میگفتم واااااااااای جا گذاشتم واسه اونم یه تعهد دیگه دادم که تا 30 مهر مدرکمو ببرم:biggrin:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من رفتم واسه رییس دانشگاه فیلم بازی کردم گریهههههه که من یه قرون پول ندارم :w15:
هی میگفتن مدرکت کو؟ میگفتم واااااااااای جا گذاشتم واسه اونم یه تعهد دیگه دادم که تا 30 مهر مدرکمو ببرم:biggrin:
دمت گرم کار خوبی کردی حداقل قبول نشی مجبور نیستی باز بری، البته ایوانکی نزدیکه شهرستان دیگه رفتن سخته

اااااااا صاحابش اومد:w25:
خب تو یه ساله رفتی نیستی نمیای

ثبت نام کردی مهندس؟
دیگه چیکار کنیم دیگه:w25:. تو تهران به نت دسترسی نداشتم. دیشب 12 بلیط داشتم 6 رسیدم خونه مدارکم رو برداشتم رفتم لاهیجان الان تازه برگشتم. گفتم بیام باشگاه دلم یه ذره شده بود.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز

يعني هيچي پول ندادي ؟ :w20:

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه چیکار کنیم دیگه:w25:. تو تهران به نت دسترسی نداشتم. دیشب 12 بلیط داشتم 6 رسیدم خونه مدارکم رو برداشتم رفتم لاهیجان الان تازه برگشتم. گفتم بیام باشگاه دلم یه ذره شده بود.

چند واحد دادن؟
چقدر شد شهریت؟
چند روز؟

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبرییییک ثبت نام کردی؟؟
جابر قبول شده بودی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا