تکامل نمادهای شیطانی و بزرگترین ساعت جهان در جوار کعبه+عکس

KOOROSH-A

عضو جدید
اول توضیح بدم بگم اینجا پاسخ به بحث هایه KOOROSH-A و
نقی1981 و البته فقط سوال 1 پاسخ

چون نقل ها زیاد بود نتونستم از همه نقله قول بگیریم و تصمیم گرفتم جوابتون رو اجمالی بدم و جا داره بگم که این حرف ها اصلا ربطی به موضوع تاپیک نداشت و اکثر نقل ها به حواشی پرداخته بود
و من دیدم این حواشی تموم نمیشه و خوانندگان سرشون درد گرفت با اجازتون فضولی کردم و درحد دانسته هایه خودم جوابتون رو دادم البته اجمالی و زیاد وارد ماجرا ها نشدم.

1- آیا دین ربطی به انسانیت داره؟
انسانیت ربطی به مذهب نداره اما به دین داره دین با مذهب فرق داره مسلمان ها در دین یکی اما مذهب متفاوته
تو دین یک بحث به اسم فطرت یا همون ذات آدما هست تو اون خدا میگه ما آدما ها فطرتا و ذاتا خدا شناس هستیم و تمایلی به خوبی ها داریم
حالا آقا کوروش شما که میگی در خارج مردم بیشتر قانون رو رعایت میکنن اونا هم دارن در واقع از دینشون پیروی میکنن اما بخاطر مسائلی و دیدگاه هایی که درباره دین و خدا در اونجا مطرحه کسی سراغه این موضوعات نمیره
پس رفتار ها و کارهایه خوب ربطی به مسلمان و غیر مسلمان نداره چون خدا گفته دین تمامه پیامبران یکی است اما در نوع بیان متفاوته که اونم بخاطر نوع فهم مردم در طول سال های متفاوت بوده و تحریف شدن شریعت پیامبران قبله اسلام بوده اگه نه تمامه پیامبرانی که شریعت یعنی کتاب داشتند حرف اصلیشون این بوده که خدا رو بپرستید که جز او خدایی نیس و به سوی خوبی ها و کارهای خیر بروید که مصلحته شما در آن است.(الان که میبینید دارم هی میگم دین اسلام و ازش به عنوان یه دین خاص حرف میزتناقضی با گفته بال نداره فقط چون اینجوری بیان میشه دارم میگم)
پس نمیشه گفت انسانیت سوایه مذهبه

2- وجدان
اما درباره وجدان خدا خودش تو قرآن درباره سه نفس حرف زده که یکیش لوامه است یعنی سرزنش کننده شما وقتی یه کار بدی میکنید میگید عذاب وجدان دارم یعنی یه چیزی داره سرزنشتون میکنه که چرا این کارو انجام دادید که همون نفس لوامه است پس بازم وجدان به دین برمیگرده
3- چرا بعضی مسلمانان کارهایی برخلافه اونچه که خدا گفته میکنن
خدا دینشو به وسیله پیامبرانش به مردم ابلاغ کرد. اما در انسان دو نیرو هم قرار داد که یکیشون اختیاره. که هرکس با اختیار خودش راهی رو انتخاب کنه که بعد از تحقیق می پسنده حال ممکنه اون راه خوب باشه که آخرش فلاح و رستگاری یا ممکنه بد باشه که آخرش عذابه. دیگه اون به خوده ما آدما ها برمیگرده که فطرت و ذاتمون رو در کدوم مسیر پرورش بدیم (اگه دید گفتم مسلمان و دین خصی رو گفتم بخاطر این بود که خودتون این دین رو گفتید اگه نه این مثال درباره تمامه آدما صدق میکنه)
جا داره بگم که مسلمان با مومن فرق داره ما با گفتنه یک لا اله الا الله مسلمان میشویم اما مومن اون کسیه که بعد از تحقیق درباره اصول دین و قبول آن ها سمعا و طاعتا خدا باشه که متاسفانه الان خیلی کمه.
4- درجات ایمان
چرا ایمان هم درجه و مرتبه داره برایه همینه که بهشت دارایه درجه هست که همه هم میدونیم بهترین درجش مقام رضا و خرسندیه خداونده (آیه 100 سوره توبه)
اگه ایمان درجه نداشته باشه و بهشت هم همینجور که عدل خدا زیر سوال میره یعنی جایگاه اون کسی که نماز شب میخونه با اون کسی که نمیخونه برابره درسته که خوندنش مستحبه اما یکی خواسته با این کار به خدا نزدیکتر بشه یکی نه.
5- دین ماله 14 قرنه پیشه و الان آیا برایه ما کاربرد داره یا نه؟
خب شما به نکته خوبی اشاره کردی تو قران خدا درباره چیزهایی که برامون خوب و بده گفته آیا این موارد در طول 14 قرن تغییر کرده؟
نه تغییر نکرده بدتر شده اما بهتر نشده الان فقط 2 قرنه که دانش بشر تونسته پیشرفت چشمگیر داشته باشه اما خدا برایه اون 12 قرن پیش هم اینا رو گفته. و جالبه که هنوز هم حرف برایه زدن داره نمیدونم شنیدید که گفتن در اتم ذره کوچتر از پروتن و نترون کشف شده یا نه؟
جالبه که خدا در قران گفته خلق کرده ام کوچتر از ذره(الان آیه اش رو حضور ذهن ندارم اما براتون میارمش)
خب حالا شما فکر کن میخوای بری کلاس زبان
کدوم استاد رو انتخاب میکنی اونیکه 14 سال تجربه داره یا اونی که 2 سال داره؟
جواب کاملا واضحه همه اونی که 14 سال تجربه داره رو انتخاب میکنن.
حالا اگه ما میگیم اسلام چون کاملتره و جنبه های علمی داره که تونسته در طول 14 قرن بشر رو متحیر کنه و برایه اون مفید باشه اسلام توسط قران شده یک دین روز هرچی بیشتر دانشمندان اکتشافاتشون جدید تر میشه قران بازم حرف برایه زدن داره.
6- اما بحث سره وجود دانشمندان و اینکه چرا کشور هایه مسلمان عقب افتادن:
خب در قبل از اسلام درایران دینه زرتشت وجود داشت و زمزمه هایه اسلام از زمان انوشیروان به ایران اومد و ایرانی ها هم که دیدن اسلام حرفی نزده که بر خلافه زرتشت باشه و حتی کامل تر از اون هم هست تک و توکی مردم مسلمان شدن اما از بعد از لشکر کشی عمر به ایران و سلطه عرب برایران دیگه دین رسمی شد و جالبه که بدونین که همین کار باعث شد که در ایران دانشمندان بزرگ به وجود بیان چون با اومدن اسلام تبعیض طبقاتی برای یاد گرفتن علم برداشته شد و علم برایه تمامه طبقات بود و اکثر و یا به جرات میتونم بگم تمامه دانشمدان نامدار ایرانی از طبقه عوام بودن و رعیت.
و خوب این شکوفایی و علم اندوزی تا قرن سوم و هفتم ادامه داشت و اما بعد رو به سراشیبی رفت و البته در دوره ی صفوی با فراز هایی همرا بود اما بعد در قرن هایه 13 و 12 به پایین ترین درجه خودش رسید.
و جالبه همین کشورهایی که ما الان داریم ازشون چیزی یاد میگیریم روزگاری از خودمون ایناهارو یاد گرفتن در قرون وسطی که حرفی از علم و دانش نبود و علم خرافه بود و دانشمندان رو گردن میزدن این کشور ها بخاطر جنگ هایه صلیبی بود که کتب مسلمانان رو گرفتند و تونستند پیشرفت کنند و اینکه چرا ما ایرانی ها عقب موندیم بخاطر همون دوره های فرودمون بود ما حمله مغول رو داشتیم در اون موقع تمامه کتب ما فنا شد و بعد در دروه صفوی وضع بهتر شد اما باز بعد از اون حکومت چند ساله نادر رو داشتیم که اکثرش جنگ بود و بعد هم کریم خان و بعد از اون که دیگه قاجار اومد و فاتحه ایران خونده شد در زمان قاجار ما در ظاهر حکومت مستقل بودیم اما درباطن مستعمری بودیم بعد در زمان پهلوی هم که شد ظاهری و در جنگ های جهانی اول و دوم با وجود بی طرفی همه خراب شدن سرما انگلیس تو جنوب برما حکومت میکرد روسیه تو شمال فقط ما به کویرهامون حکومت میکردیم. بعد اونم که زمزمه هایه انقلاب و بعد خوده انقلاب و بعد دفاعه مقدس
حالا واقعا فک کنین ببینین ما وقت برایه رشد و پیشرفت داشتیم؟
اگه هم وقت بوده که همش تو مرمت و بازسازی گذشته
اما با وجود این همه مشکل الان جامون بعد نیس اما نمیگم جامون خوبه نه
جایگه نوادگان کوروش بالاتر از این حرفهاست.
امیدوارم جوابه سوالتونو گرفته باشید نمیخواستم زیاد وارد مسائل بشم اما اگه بازم سوالی بود اگه می دونستم جوابتونو میدم.

به من یاد دادن جلوی خانمها کلاه از سر بردارم، چشم اصلا هرجی شما بگین خواهر عزیزم.
فقط حسرت میخورم که ای کاش انقدر که خانمها به این دین احترام میذارن متقابلا بهشون احترام گذاشته میشد!

دعا میکنم زیر این سقف بلند روی دامان زمین
هر کجا خسته شدی،یا که پر غصه شدی
دستی از غیب به دادت برسد و چه زیباست که آن دست خدا باشد و بس.

H S M 313

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به من یاد دادن جلوی خانمها کلاه از سر بردارم، چشم اصلا هرجی شما بگین خواهر عزیزم.
فقط حسرت میخورم که ای کاش انقدر که خانمها به این دین احترام میذارن متقابلا بهشون احترام گذاشته میشد!
سلام
میتونم بپرسم منظورتون از این جمله چی بود
یکم ابهام داره
منظورتون اینه که کی مقابلا بهشون احترام بزاره؟

KOOROSH-A

عضو جدید
تو خود قرآن هم اومده که قرآن برای همه ی قوم ها و همه ی نسل هاست

ما هیچ رسولی میان هیچ قومی نفرستادیم مگر احکام الهی را به زبان همان قوم برایشان بیان کند.(سوره ابراهیم،آیه4)

H S M 313

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچی بابا! حالا چرا میزنی؟!

آخه با همین برداشت های غلطه که آدم به اشتباه و گناه و .... کشیده میشه
کامل بخونید
توی قرآنم یه آیه ای هست که دقیق یادم نیست ولی مضمونش همینه
گفته که نماز نخونید
اگر .......

شما اون اگر رو نمیبینید
فقط یه قسمتشو برداشت میکنید

( الان از اون ایراد نگیریدا ، گفتم دقیق یادم نیست اگه دیدمش کاملش رو قرار میدم)

nikan_eh

عضو جدید
آخه با همین برداشت های غلطه که آدم به اشتباه و گناه و .... کشیده میشه
کامل بخونید
توی قرآنم یه آیه ای هست که دقیق یادم نیست ولی مضمونش همینه
گفته که نماز نخونید
اگر .......

شما اون اگر رو نمیبینید
فقط یه قسمتشو برداشت میکنید

( الان از اون ایراد نگیریدا ، گفتم دقیق یادم نیست اگه دیدمش کاملش رو قرار میدم)
سلام شب خوش
اصلا ميدونيد چيه؟قران قديمي نيست خيلي هم هواي خانما رو داره.دمش گرم....

H S M 313

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام شب خوش
اصلا ميدونيد چيه؟قران قديمي نيست خيلي هم هواي خانما رو داره.دمش گرم....

سلام
شب شما هم خوش
ببینید از قدیمی بودن دو تا برداشت میشه کرد
1 - عمرش طولانیه و بی ارزش شده و بدر امروز نمیخوره
2- عمرش طولانیه ولی خیلی کامل و جامع و رنگ کهنگی به خودش نگرفته و با پیشرفت علم به اعباد جدیدش پی برده میشه

اینجور که شما گفتی انگار میگی باشه هر چی تو میگی
اصلا قرآن جدیده

قدیمی بودنش از این جهت که 1400 سال پیش نازل شده درسته

nikan_eh

عضو جدید
سلام
شب شما هم خوش
ببینید از قدیمی بودن دو تا برداشت میشه کرد
1 - عمرش طولانیه و بی ارزش شده و بدر امروز نمیخوره
2- عمرش طولانیه ولی خیلی کامل و جامع و رنگ کهنگی به خودش نگرفته و با پیشرفت علم به اعباد جدیدش پی برده میشه

اینجور که شما گفتی انگار میگی باشه هر چی تو میگی
اصلا قرآن جدیده

قدیمی بودنش از این جهت که 1400 سال پیش نازل شده درسته
نه داداش سعيد بد برداشت كردي من به اعجاز قران كاملا اعتقاد دارم
ميدوني هر روز يه بعد جديدي از قران كشف ميشه....
دم شما گرم....

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا حالا این بلندترین بنای ساخته دست بشر رو بودن رو طبق چه امار و اطلاعاتی به دست اوردید

H S M 313

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه داداش سعيد بد برداشت كردي من به اعجاز قران كاملا اعتقاد دارم
ميدوني هر روز يه بعد جديدي از قران كشف ميشه....
دم شما گرم....
آهان:sweatdrop:
ولی برداشت نکردم
پرسیدم منظورت کدومه
ببخشید دیگه
آخه اینجا بعضیا با قرآن کلا مخالفن:razz:

sara-z-a

عضو جدید

دعا میکنم زیر این سقف بلند روی دامان زمین
هر کجا خسته شدی،یا که پر غصه شدی
دستی از غیب به دادت برسد و چه زیباست که آن دست خدا باشد و بس.

سلام
اما به من یاد دادن که چطوری با سند و دلیل حرف بزنم
قرار نیس چون من زنم کسی باهام بحث نکنه
و اما درباره احترام متقابل
همونقدر که من احترام برایه دین میذارم دینم برایه من ارزش قائل شده و به من احترام گذاشته
اگه خدا جایگاه زن در اسلام رو بیان نمیکرد معلوم نبود وضع ما الان چی میشد.

KOOROSH-A

عضو جدید
سلام
اما به من یاد دادن که چطوری با سند و دلیل حرف بزنم
قرار نیس چون من زنم کسی باهام بحث نکنه
و اما درباره احترام متقابل
همونقدر که من احترام برایه دین میذارم دینم برایه من ارزش قائل شده و به من احترام گذاشته
اگه خدا جایگاه زن در اسلام رو بیان نمیکرد معلوم نبود وضع ما الان چی میشد.

سلام

منظورم این نبود که چون شما خانم هستید من تمایلی به بحث با شما ندارم!
اتفاقا دوست داشتم با شما در این مورد صحبت بکنم
ولی شرمنده شما هستم!
بدلیل حذف بسیار هوشمندانه، هدفدار، و جانب دارانه بعضی از تاپیکها توسط مدیریت این تالار، از ادامه بحث در این تالار معذورم .
موفق باشید.

حق به جانب کسانی است که میگویند
بهشت و دوزخ
در خود اشخاص است.
( صادق هدایت)

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
برج شیطان روبروی کعبه ، کاری از فراماسونها....

برج شیطان روبروی کعبه ، کاری از فراماسونها....

ماجرای برج شیطان در مکه و سایه شیطان بر کعبه
ابراج البیت نام هتلی مجلل در مکه، عربستان سعودی است
سازندگان ساختمان شرکت مجموعة بن لادن السعودیة (متعلق به خانواده اسامه بن لادن) است
معمار آن شرکت دار الهنداسه است.
این هتل با 601 متر ارتفاع، بلندترین برج عربستان، و از نظر حجم (با ۱۵۰۰۰۰۰ مترمربع مساحت) بزرگترین ساختمان جهان خواهد بود.

رقم دقیق هزینه شده برای ساختمان بنا مشخص نیست، اما گمان می*رود بیش از ۳ میلیارد دلار آمریکا باشد

هتل در مجاور مسجد الحرام قرار دارد، و قابلیت جا دادن ۱۰۰۰۰۰ مهمان را دارد

به تصویر زیر نگاهی بیندازید !!!

این برج درست کنار کعبه در حال ساخت است آیا می دانید که این برج که ابراج البیت نام دارد قرار است چه کار کند ؟

در شب ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۲ در ساعت ۱۱ و ۱۱ دقیقه روز سایه این برج شیطانی بر کعبه احاطه داشته باشد می دانید یعنی چه ؟
یعنی شیطان بر خدا تسلط یابد

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

آیا این نیز دلیلی بر احاطه ماسون بر عرب نیست ؟
آیا شیطان بر عقاید آنها ریاست میکند ؟

در نوک این برج نمادی وجود دارد که شما فکر می کنید نماد اسلام یعنی ماه است اما خیر این نماد بز بافومت است . که شوالیه های معبدی و فراماسون ها انرا می پرستند .
وبا کمی توجهبه کلمه الله در برج می بینید که الف در وسط کلمه الله نوشته شده است و کسانی که می دانند می فهمند که معنی این کلمه تغییر کرده و معنی ان چیست . ل لا ه و

نماد بز بافومت که در بالای برج ساعت هم استفاده شده است . این نماد در فیلم جمونگ و امپراطور بادها هم به شدت استفاده شده است که فیلم جومونگ هم ساخته دست فراماسون ها است و معنی خود (جومونگ )یعنی: راهب یهودی (چوسان )یعنی :خورشید یهودی (جولبن) یعنی: لبنان یهودی.

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

علامت تک چشم در بالای {الله اکبر}

نماد تک چشم در فیلم ارباب حلقه ها

دلیل ساخته برجی به این بزرگی در کنار خانه خدا چیست؟؟؟؟

اندازه ی خانهی کعبه و برج ساعت را باهم مقایسه کنید (آنها به خیال خود نعوذبالله جبروت خداوند را پایین آورده اند در حالی که این خانه فقط ، نمادی از خداوند است بر روی زمین تا بندگانش به آن سمت عبادت کنند وخانه ی خدا دل بندگان مومن است که با برج ساختن هیچ لطمه ای که به آن نرسیده هیچ خشممان را شعله ورتر میسازد تا از عمر یکی، دو روزه اشان بکاهد.)

این هم عکسی از شهر مکه در زمانهی قدیم
مشاهده می شود هیج گونه بلندی به احترام کعبه در اطراف کعبه ساخته نشده است.

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
و از مهمترین نکاتی که نباید فراموش شود نوع طراحی بسیار عجیب این بناست

از دیگر علامات شیطان پرستی این برج میتوان به منعکس شدن نور از تک چشم نام ببریم که خود یک علامت فراماسونری است.

معمار این اثر کیست؟؟؟؟
این ، زندگی نامه مختصر نورمن فاستر ، معمار بریتانیایی است . اما او را به گونه دیگری نیز می توان شناخت : سر نورمن فاستر(لرد فاستر تمس بنک)، معمار بزرگ انگلیسی و ماسون بلندپایه ای است که با استفاده از موقعیت خود در عرصه معماری ، در سراسر جهان نمادهای ابلیسک یا به تعبیر دیگر «هرم*های ایلومیناتی» به پا می*کند .

این شخص یکی از بزرگترین معمارها و مهندسان دنیا می باشد که بیش از 200 آبلیسک را سراسر دنیا ساخته است این فرد همان کسی است که دستور تخریب آبلیسک موجود در مکه را داده و به جای آن دستور ساخت برج ساعت که این نیز همان آبلیسک است ولی این بار در بای مکه را صادر کرده است.

آنها با خراب کردن نماد شیطان میخواستند بگویند که هیچ کس در هیچ جای دنیا حق ندارد به شیطان(آبلیسک)سنگ بزند.

این همان نماد قدیم می باشد که آن را تخریب کردند

و این هم بنای جدید احداث شده

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
یکی از دوستام که امسال اونجا بود عکس از این بنا گرفته بود .. نشونم داد هنگ کردم .. میگفت یکی از اون عقربه ها 23 متر هست :eek:

ساختمانش واقعا معرکه هست .. حالا اینکه فراماسونی هست اطلاعات دقیقی ندارم .. ولی یه چیزی هم هست .. جدیدا هر چی میشه میگن فرامانسویی هست ..

مثلا بهارستان رو که درست کردن .. بعدش فهمیدن یکی از اشکال فراماسونی هست .. که بنظرم خیلی بی معنا هست هر چیزی رو به اونا ربط بدیم ..
پس یه دفعه بگیم بشینیم هیچی دست نزنیم که شبیه اونا میشه

dew_frsn

عضو جدید
اینو ببینی که هضمش سنگین تره...
anti-losifer13.blogfa.com/post/73
در ضمن (( سیب مکه )) رو یه سرچ بزن...
هرچند فکر کنم خیلی وقت پیش این2تا رو شنیده باشی! :gol:

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قبل از سفرم این مطالب بهم گفتن درباره ی درست یا غلط بودنش نمیتونم نظری بدم....اما واقعیتی که وجود داره زمانی که یه فرد داره طواف میکنه باید کل حواسش متمرکز به احکام طواف و لبیک و...باشه اما ناخداگاه زمانی که داری طواف میکنی یا دعا میخونی وقران میخونی ناخداگاه این ساعت به چشمت میاد....فکر میکنم بیشترین دلیلی که میگن این بنا بنای شیطانه اینه که اون لحظه ای که باید از بند دنیا رها شی این بنا توش خلل به وجود میاره.....من که سعی میکردم چشمامو ببندم.....
میسی از تاپیکت دوست گلم....

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
خیلی تکان دهنده بود.....
من بیش تر از نحوه ی نوشتنش خوشم اومد واقعا حالت خوبی داشت.....
کسی که اینو نوشته باید اینده درخشانی داشته باشه تو نویسندگی و باید بهش افرین گفت....
.
.
حالا گذشته از اینا اصلا ماله فراماسون ها باشه یا نباشه یا هر چی دیگه ولی واقعا کار درستی نیست ساختن این ساختمون به این ابهتی کنار خانه ی خدا
همون طور که دوستمون هم گفته بود ادم میره اون جا که عظمت جمعیتی که به خانه ی خدا پناه بردند و خود کعبه و عظمت خانه ی خدا رو ببینه که این برج خواسته یا ناخواسته ادمو اسیر ابهتش میکنه و ادمو از اون کار اصلی غافل میکنه......
در هر صورتش واقعا وقتی اون عکس هوایی رو دیدم اصلا برام منظره خوب و خوشی نداشت...

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونی این قضیه یک بام و دو هواست
اصفهان رو میگن باید از طبقات هتل نقش جهان کم کنید ولی
کعبه که یک بنای باستانی و از همه مهمتر مذهبی اصلا انگار برای این اقایون مهم نیست
این برج انقدر بلند که در خارج از مکه باشی هم می بینیش

Sorin Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه کارا شون....هرجوری فکرشو بکنی میبینی نمیتونه بی دلیل انجام شده باشه پروژه به این عظیمی.....اما خدا رو شکر کعبه واقعی دل انسان هاست که خیلیا علی رغم همه پلیدی های این دنیا ابهت این خانه خدا رو حفظ کردن و از طرفی متاسفانه این برج از خیلی وقته پیش سایه شو رو دل ی سریای دیگه انداخته بی انکه باشه.....و حالا نماد خارجی پلیدیشون رو هم رو کردن.....

Major Geologist

کاربر فعال تالار موبایل ,
کاربر ممتاز
253876_457813044252409_183898776_n.jpg
عکسی از طبقات بالای برج ساعت که توسط کارگران گرفته شده. به خانه ی خدا دقت کنید!