تنهایی

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
از اینکه توی تنهاییم اومدیدو منو از تنهایی دراوردید از همتون ممنون .امیدوارم بازم بیاین الن خیلی بهترم.:victory:

ENG.L.S

از اینکه توی تنهاییم اومدیدو منو از تنهایی دراوردید از همتون ممنون .امیدوارم بازم بیاین الان خیلی بهترم.:victory:

ENG.L.S

از این که اومدید توی این تایپیکو منو از تنهایی دراوردید از همتون ممنون .الان خیلی بهترم.:redface:

ENG.L.S

ما حالمون خوب شد کامپیوتر هنگ کرده از این همه ادم دورو برشم پیام رو چند بار باید بزنی ارسال کنه بعد هر چندبارو میفرسته.

فنا2011

اخراجی موقت
الهی خدا بزرگه شما هم ایشاا... از تنهایی در میان.
دیدید ادم کم توقع با چندتا تایپیک حالم بهتر شد... :biggrin:

شما دیگه خیلیکم توقعید ماشاالله

خداوند شما را کنار همون کسی که شما رو از تنهایی در آورده یا درآینده میاره محشور کنه انشاالله

ENG.L.S

شما دیگه خیلیکم توقعید ماشاالله

خداوند شما را کنار همون کسی که شما رو از تنهایی در آورده یا درآینده میاره محشور کنه انشاالله

اگه کسی بود مارو از تنهایی در بیاره ما مسیرمون به این طرفا نمیخورد.:(

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی جدی اگه شما اینجوری پیش برید فنا میشید با خودت اینکارو نکن .:eek:خدا بزرگه درست میشه .من اگه دعاهام میگرفت برات حتما دعا میکردم.:(

:||| از کجا میدونی نمیگیره؟؟؟ بار من خیلی دعا کن :)

ENG.L.S

:||| از کجا میدونی نمیگیره؟؟؟ بار من خیلی دعا کن :)

موهامونو تواسیاب سفید نکردیم که :برای هر کی دعامون نگرفت شاید هم قسمت نبوده.اینو نگم چی بگم. حتما محتاجیم به دعا.:smile:

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جان خودم میزنم به سیم آخر و کاری که نباید بکنم و میکنم.... والا ..دنیا رو میچسپم و آخرت و بیخیال میشما
:mad:

دقیقا چجوری میخوای دنیا رو بچسبی ، آخرتو بی خیال شی؟! نگرفتم چی میگی!

ENG.L.S

به جان خودم میزنم به سیم آخر و کاری که نباید بکنم و میکنم.... والا ..دنیا رو میچسپم و آخرت و بیخیال میشما
:mad:

نکن اینکارو .همه به من میگن بالاخره همه چیز درست میشه ما با این امید زندگی میکنیم شما هم این راهو پیش بگیر جواب میده! منم دختر کم توقع پیدا کردم خبر میکنمت!