تنهایی

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
ادمایی که احساس تنهایی میکنن ؟برای بقیه وقت دارن؟بیان توی این تایپیک تا ماهم از این تنهایی و بی کسی در بیایم؟:(
نمیدونم چرا اخیرا هم باکاره هاش هم بیکاره ها سرشون شلوغه؟:smile:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
:|
ادم تنها زیاده .....تا دلت بخواد!

فنا2011

اخراجی موقت
حالا چرا عصبانی؟!:smile:
باور کن شاکیم ......

ازدواج میخوای بکنی میگیم هنوز همه چیزمون تکمیل نیست دخترا هم که همه توقعش در حد تیم اسپانیا
میخوای کاری دیگه کنی که دلتاز تنهایی بیاد بیرون اسلام دست و پامون و بسته خدااااااااااااااااااااااااااااااااااا

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کن شاکیم ......

ازدواج میخوای بکنی میگیم هنوز همه چیزمون تکمیل نیست دخترا هم که همه توقعش در حد تیم اسپانیا
میخوای کاری دیگه کنی که دلتاز تنهایی بیاد بیرون اسلام دست و پامون و بسته خدااااااااااااااااااااااااااااااااااا

:| دختر کم توقع هم هست ...فقط کافیه پسرا هم توقعشونو بیارن پایین!
حالا مگه تنها نبودن فقط به ازدواج کردنه؟! بعضی وقتا یه دوست صمیمی (هم جنس :دیی) هم میتونه کاری کنه اصن احساس تهنایی نکنی!

در مورد جمله دوم ، همون بهتر که اسلام بسته دست و پا رو :دییی

ENG.L.S

دلتون چقد پره خیلی باحال بود.:biggrin: دارم انگار از تنهایی در میام .فک نمی کردم اینقد زود از تنهایی در بیام.:w27:

فنا2011

اخراجی موقت
حالا مگه تنها نبودن فقط به ازدواج کردنه؟! بعضی وقتا یه دوست صمیمی (هم جنس :دیی) هم میتونه کاری کنه اصن احساس تهنایی نکنی!

دختر کم توقع !!!!:surprised:
نه شوخی نکن بابا ..:surprised:

فعلن که خدایا شکر بسته همون اسلام

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کن شاکیم ......

دلتون چقد پره خیلی باحال بود.:biggrin: دارم انگار از تنهایی در میام .فک نمی کردم اینقد زود از تنهایی در بیام.:w27:

من میگم که عادم تنها زیاده!! حالا بچه ها احتمالا دارن شام میخورن وگرنه اینجا مثه مور و ملخ میریختن :دییی

ENG.L.S

دوست صمیمی کجا بود؟!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همین جواب سلام ادمو که نمیدن ادم تنها میشههههههههههههههههههه..تنهایی ک شاخ و دم نداره!|:

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین جواب سلام ادمو که نمیدن ادم تنها میشههههههههههههههههههه..تنهایی ک شاخ و دم نداره!|:

:D سلام به روی ماهت عزیزم :)

والا جای من باشی به تعداد موهای سرت دوست و آشنا دارم ، ولی تنهام :) صبح تا شبم بهم سلام میکنن :|

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما ...:(

چه عجبببببب یکی جواب سلام مارو داددددددددددد

داداش چرا اینقده ناراحتی...باور کن تنهایی خیلی بهتره..سخت هس..ولی تو این دوره زمونه همون تنها باشی بهتره چون حرمتت حفظ میشه!

ENG.L.S

:D سلام به روی ماهت عزیزم :)

والا جای من باشی به تعداد موهای سرت دوست و آشنا دارم ، ولی تنهام :) صبح تا شبم بهم سلام میکنن :|

احیانا شمامقادیر موهاتون کم نیست.:Dاین حرفتونو قبول دارم منم خیلی دوست واشناوفامیل و خواهر دارم ولی همش تنهام.

فنا2011

اخراجی موقت

داداش چرا اینقده ناراحتی...باور کن تنهایی خیلی بهتره..سخت هس..ولی تو این دوره زمونه همون تنها باشی بهتره چون حرمتت حفظ میشه!
بحث خودم نیستا این دله هی نق میزنه اعصابمو خورد کرده اه

ENG.L.S

این حرفو خیلی قبول دارم ولی بعضی موقعا جدا تنهایی خیلی سخته.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
احیانا شمامقادیر موهاتون کم نیست.:Dاین حرفتونو قبول دارم منم خیلی دوست واشناوفامیل و خواهر دارم ولی همش تنهام.

نه فقط یه خورده وسط و دو طرفش ریخته:D

خوبه که! تنهایی هم عالمی داره :دیی