تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sombrero

عضو جدید
کارم واقعا خام میشه..میگم که اولش با کلی انگیزه شروع میکنم ولی بعدش بی حوصله میشم.یه راهنمایی برا درخت و منظره پشت کار کنید لطفا

بچه ها من یک چند تا مدل خوب و ساده از درخت و اشکل انسانی با ماژیک میخوام از این ها که با ماژیک میکشن و سریع کشیده میشه اگه کسی داره لطفا بزاره ممنون میشم ،اخه من خدایش ادم و درخت کشیدنم افتضاحه ،هرچند دارم تمرین میکنم ولی خب بافت درخت طول میکشه برا کشیدن بخوام یک درخت بکشم امتحان اسکیس که سهله ،بچه ها یک ترم از ارشد هم خوندن :biggrin:
اینم چند نمونه دارو درخت

پیوست ها

• 30042013368.jpg
    30042013368.jpg
    16.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 30042013370.jpg
    30042013370.jpg
    19.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 201909
اینم کار من. همین الان. کیفیت پایینه.
ایرادهاشو بگین خوشحال میشم.
میدونم خیلی شلوغ شده :redface: (No. 704) قهوه ای جیغ کثیف کرده.نقطه دیدشم انگاری یکم بالا شده. تاکیدم رو ترکیب حجم بود نه راندو.
ایراد هاشو بگین خوشحال میشم.
راستی بادگیر(مدرن شده)، گودال باغچه و صفه داره. اقلیم نداره.
بچه ها!!! این دوست ما پارسال 87 شد رتبش!! اسکیسم 59 زده!!! امسالم کنکور و عالی دادن!!! ایشالا راهنمایمون کنن!!! آقا ی انتفاد!!! گریزات زیاد نزدیک همه!!! راندوت بسیار دوس داشتنیه!!! حجمتم اگه مینیمال تر بود بهتر بود، یکم شلوغ شده!!!

Sombrero

عضو جدید
*QUOTE=mazyar_01010;7459637]بچه ها!!! این دوست ما پارسال 87 شد رتبش!! اسکیسم 59 زده!!! امسالم کنکور و عالی دادن!!! ایشالا راهنمایمون کنن!!! آقا ی انتفاد!!! گریزات زیاد نزدیک همه!!! راندوت بسیار دوس داشتنیه!!! حجمتم اگه مینیمال تر بود بهتر بود، یکم شلوغ شده!!![/QUOTE]

ای ول بابا الان تهران میخونن؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
*QUOTE=mazyar_01010;7459637]بچه ها!!! این دوست ما پارسال 87 شد رتبش!! اسکیسم 59 زده!!! امسالم کنکور و عالی دادن!!! ایشالا راهنمایمون کنن!!! آقا ی انتفاد!!! گریزات زیاد نزدیک همه!!! راندوت بسیار دوس داشتنیه!!! حجمتم اگه مینیمال تر بود بهتر بود، یکم شلوغ شده!!!

ای ول بابا الان تهران میخونن؟[/QUOTE]
نه!!! آزمایشی امتحان داد!!! کارش درسته مهندس!!!

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها!!! این دوست ما پارسال 87 شد رتبش!! اسکیسم 59 زده!!! امسالم کنکور و عالی دادن!!! ایشالا راهنمایمون کنن!!! آقا ی انتفاد!!! گریزات زیاد نزدیک همه!!! راندوت بسیار دوس داشتنیه!!! حجمتم اگه مینیمال تر بود بهتر بود، یکم شلوغ شده!!!

*QUOTE=mazyar_01010;7459637]بچه ها!!! این دوست ما پارسال 87 شد رتبش!! اسکیسم 59 زده!!! امسالم کنکور و عالی دادن!!! ایشالا راهنمایمون کنن!!! آقا ی انتفاد!!! گریزات زیاد نزدیک همه!!! راندوت بسیار دوس داشتنیه!!! حجمتم اگه مینیمال تر بود بهتر بود، یکم شلوغ شده!!!

نه!!! آزمایشی امتحان داد!!! کارش درسته مهندس!!![/QUOTE]

یعنی چی !!!جون من توضیح بدین.[/QUOTE]

یعنی چی !!!جون من توضیح بدین.
توضیح نداره ک!!! کنکور و آزمایشی داده بود!!! واحد داش!!! شبانه علم و صنعت قبول شد ولی نمی تونست بره!!![/QUOTE]

این که کارش معرکه است من دیدم افسرده شدم ،حالا کجا خونده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رمزو راز موفقیتش چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟
اقا اصلا نمیشه این بیاد اینجا تمرین بده و ما انجام بدیم ؟؟؟؟؟؟؟
راستی پیش کی کلاس رفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهندس لطفا خودت بیا و نظر بده ،و بگو برای پیشرفت چیکار کینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام همه دارین خوب کار میکنن واقعا خسته نباشین
منم اقلیم شمال رو کار کردم
مشاهده پیوست 201942

اگه کسی نطری داره بگه متشکر

این که داری کار میکنی و زحمت میکشی خیلی خوبه به نظر من مقطع را باید یکم بیشتر کار کنی من زیاد وارد نیستم برا پرس پکتیو ایراد فنی بگیرمولی یک جوریه حجمه ،از طرفی پرس داخلی هات هم خیلی خلوته ،از طرفی حس میکنم کار هندسه دارم می بینم یکم سعی کن دست ازاد تر باشه کارت ، به نظرم یکم کار ببین و این قدر کار خلوت نزار یکم روشون کار کن ،به نظرم یکم کار استادی بزرگ ببین من خودم هم توی کشیدن همین مشکل دارم که کار خالی میزارم ولی من یک سری کارای مهندس هادیان دارم خیلی خط می کشید توی کاراش یکبار پرسیدم استاد چرا این کار میکنی خیلی شلوغ میشه کار گفت این اسکیسه ،و میخوام بگم که این طرح قابل ادیت وویرایشه نه طرح نهایی که غیر قابل تغییرباشه من هم سختمه که توی کارم خط بیارم یا اگه جایی کاری دیدم یک خط بهش اضاف کنم ولی دارم سعی میکنم حس میکنم تو هم باید این کار کنی ،به نظرم چیزاهای مختلف روی کارت امتحان کن مثلا سقف ها را هاشور میزدی یکم شاید حس بهتری داشت ،بزار کار یکم از این خشکی بیرون بیاد ،به نظرم شما می تونید اونی که تیو ذهنتون را بکشید و بیشتر نیاز دارید که روی یک سبک و این که جزییات کار چطور کار کنید بیشتر تمرکز کنید البته این حس من با کارایی که ازتون دیدم ،نمیدونم درسته یا اشتباه
امیدوارم ناراحت نشده باشید،برات ارزوی موفقیت می کنم

jon_sina

عضو جدید
این که داری کار میکنی و زحمت میکشی خیلی خوبه به نظر من مقطع را باید یکم بیشتر کار کنی من زیاد وارد نیستم برا پرس پکتیو ایراد فنی بگیرمولی یک جوریه حجمه ،از طرفی پرس داخلی هات هم خیلی خلوته ،از طرفی حس میکنم کار هندسه دارم می بینم یکم سعی کن دست ازاد تر باشه کارت ، به نظرم یکم کار ببین و این قدر کار خلوت نزار یکم روشون کار کن ،به نظرم یکم کار استادی بزرگ ببین من خودم هم توی کشیدن همین مشکل دارم که کار خالی میزارم ولی من یک سری کارای مهندس هادیان دارم خیلی خط می کشید توی کاراش یکبار پرسیدم استاد چرا این کار میکنی خیلی شلوغ میشه کار گفت این اسکیسه ،و میخوام بگم که این طرح قابل ادیت وویرایشه نه طرح نهایی که غیر قابل تغییرباشه من هم سختمه که توی کارم خط بیارم یا اگه جایی کاری دیدم یک خط بهش اضاف کنم ولی دارم سعی میکنم حس میکنم تو هم باید این کار کنی ،به نظرم چیزاهای مختلف روی کارت امتحان کن مثلا سقف ها را هاشور میزدی یکم شاید حس بهتری داشت ،بزار کار یکم از این خشکی بیرون بیاد ،به نظرم شما می تونید اونی که تیو ذهنتون را بکشید و بیشتر نیاز دارید که روی یک سبک و این که جزییات کار چطور کار کنید بیشتر تمرکز کنید البته این حس من با کارایی که ازتون دیدم ،نمیدونم درسته یا اشتباه
امیدوارم ناراحت نشده باشید،برات ارزوی موفقیت می کنم

سلام مرسی متشکر
نه اتفاقعا نظراتتون خیلی خوب بود استفاده کردم

mehmari

عضو جدید

یعنی چی !!!جون من توضیح بدین.
توضیح نداره ک!!! کنکور و آزمایشی داده بود!!! واحد داش!!! شبانه علم و صنعت قبول شد ولی نمی تونست بره!!![/QUOTE]

مهندس لطفا خودت بیا و نظر بده ،و بگو برای پیشرفت چیکار کینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

نظر لطفتونه دوستان. سرورید. آره مازیار کلا هر کاری می کنم که شلوغ نشه اما میشه. و تو انتخاب رنگ مشکل دارم. ایشالا همگی با هم موفق بشیم. ممنون بخاطر انتقادا. چشم رفع می کنم :)

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندس لطفا خودت بیا و نظر بده ،و بگو برای پیشرفت چیکار کینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[/QUOTE]

نظر لطفتونه دوستان. سرورید. آره مازیار کلا هر کاری می کنم که شلوغ نشه اما میشه. و تو انتخاب رنگ مشکل دارم. ایشالا همگی با هم موفق بشیم. ممنون بخاطر انتقادا. چشم رفع می کنم :)[/QUOTE]

خب مهندس جواب سوالها را ندادی ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا تمرین میدید یا نه ؟؟؟؟؟؟؟
و اما درباره کارتون خیلی دوستش دارم و اینکه اگه برا رنگ انتخاب کردن سختتونه می تویند با طیف خاکستری و مشکی کار کنید یک رنگ جیق مشتی مث قرمز یا نارنجی بیارید توی کار ،یادمه یک بار یکی از ارشدامون میگفت با 3رنگ از رنگ خاکستر یها کار کنید فشنگ میشه ،البته من در حدی نیستم که درباره کار شما نظر بدم فقط باید وایسم و نگاه کنم

mehmari

عضو جدید
خب مهندس جواب سوالها را ندادی ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حالا تمرین میدید یا نه ؟؟؟؟؟؟؟
و اما درباره کارتون خیلی دوستش دارم و اینکه اگه برا رنگ انتخاب کردن سختتونه می تویند با طیف خاکستری و مشکی کار کنید یک رنگ جیق مشتی مث قرمز یا نارنجی بیارید توی کار ،یادمه یک بار یکی از ارشدامون میگفت با 3رنگ از رنگ خاکستر یها کار کنید فشنگ میشه ،البته من در حدی نیستم که درباره کار شما نظر بدم فقط باید وایسم و نگاه کنم[/QUOTE]

ایشالا با هم کار میکنیم کارامونو میذاریم و نظر میدیم. منم باهاتون تمرین می کنم. همه جوره در خدمتم. آره کلا تونالیته ی خاکستری + مداد رنگی با خط های روش بهتر در میاد. راستش نظر من اختصاص دادن دفتریه که هر چیزی از دتایل ها و کارها میبینیم شخصی سازی کنیم و توش بکشیم. این دتایل های شخصی و عناصری که حرف توشونه هستن که نمره آورن. کمپوزیسیون و راندو و ... رو تقریبا همه تمرین میکنیم و ایشالا به جایی میرسونیم.

آخرین ویرایش:

mehmari

عضو جدید
[QU
مهندس نادری و بقیه دوستان تا هستین انتقاداتونو ب کارم بگین (مبسوط و موردی)مشاهده پیوست 201949مشاهده پیوست 201950

مازیار جان تقریبا انتخاب رنگ رو واسه ارشد کردی. کار قبلیتم دیدم مشکی و خاکستری و یکم آبی (؟) . خوبه. به نظر من پلان یکم از خامی دراد بهتره. این نقطه بزرگارو که میذاری مال خودتن؟ اگه کس دیگه ای استفاده نکنه خوبه. پلان رو صفحه هاشور زده خوب در میاد. نظم میده. توضیحات چند کلمه ای با فلش معمارانه + دیتیل فنی (مال خودمون) + روند طراحی که حتما اضافه میشه. پرسوناژت عالیه سر یا گردنشون باید رو خط افق باشه. (اینطوری ناظر یکم بالاتره). ایشالا موفق باشی و همونطوری که میشناسمت مطمئنا موفق میشی.

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشالا با هم کار میکنیم کارامونو میذاریم و نظر میدیم. منم باهاتون تمرین می کنم. همه جوره در خدمتم. آره کلا تونالیته ی خاکستری + مداد رنگی با خط های روش بهتر در میاد. راستش نظر من اختصاص دادن دفتریه که هر چیزی از دتایل ها و کارها میبینیم شخصی سازی کنیم و توش بکشیم. این دتایل های شخصی و عناصری که حرف توشونه هستن که نمره آورن. کمپوزیسیون و راندو و ... رو تقریبا همه تمرین میکنیم و ایشالا به جایی میرسونیم.[/QUOTE]

اره مهندس من با حرفتون موافقم چون من هم در حد چک نویس یک چیزهای جمع کردم و انشاله قراره بره توی دفترچه اسکیس هام ،من یک دانشگاه که بودم با یکی از ارشدمون رفقی شده بودم ایشون 89درصد فم میکنم اسکیس زده بودن دستشو ن واقعا عالی بود گفتم چطوری این همه زدی و این حرفا گفت من وقتی دانشجو بودم هر جا میرفتم یک دفتر اسکیس داشتم که هر چی می دیدم توش می کشیدم مثلا یک سازه می دیدم یک جایی می کشیدم بعد ش میگفتم خب این به چه درد میخوره ،بعدش میگشم و یک چیزی پیدا میکردم براش ،من هیچ وقت جرات درست کردن اون دفترچه را نداشتم چون دستم ضعیف بود الان هم تیکه تیکه توی یک سری برگه چیزهایی دارم ولی گذاشتم اول یکم دست قوی شه بعدش پاکنویس کنم و یک دفترچه درست کنم که تا اخر عمر معماری باهام باشه ،حتی ساختمون هایی که تحلیل کردم هم هنوز پاکنویس نکردم:cry: امان از دست ضعیف

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[QU

مازیار جان تقریبا انتخاب رنگ رو واسه ارشد کردی. کار قبلیتم دیدم مشکی و خاکستری و یکم آبی (؟) . خوبه. به نظر من پلان یکم از خامی دراد بهتره. این نقطه بزرگارو که میذاری مال خودتن؟ اگه کس دیگه ای استفاده نکنه خوبه. پلان رو صفحه هاشور زده خوب در میاد. نظم میده. توضیحات چند کلمه ای با فلش معمارانه + دیتیل فنی (مال خودمون) + روند طراحی که حتما اضافه میشه. پرسوناژت عالیه سر یا گردنشون باید رو خط افق باشه. (اینطوری ناظر یکم بالاتره). ایشالا موفق باشی و همونطوری که میشناسمت مطمئنا موفق میشی.
آره مهندس ناظر و بالا تر گرفتم که که ب تناسبات کار لطمه نزنه ( اگه رو خط افق بود باید از اول می کشیدم) نقطه ها تو کار خیلی از اساتید (ایرانی و خارجی) هست، حذف کنم؟؟؟ پلان ها هم تو طراحی های خودم اصلاح می کنم!!!

mehmari

عضو جدید
اره مهندس من با حرفتون موافقم چون من هم در حد چک نویس یک چیزهای جمع کردم و انشاله قراره بره توی دفترچه اسکیس هام ،من یک دانشگاه که بودم با یکی از ارشدمون رفقی شده بودم ایشون 89درصد فم میکنم اسکیس زده بودن دستشو ن واقعا عالی بود گفتم چطوری این همه زدی و این حرفا گفت من وقتی دانشجو بودم هر جا میرفتم یک دفتر اسکیس داشتم که هر چی می دیدم توش می کشیدم مثلا یک سازه می دیدم یک جایی می کشیدم بعد ش میگفتم خب این به چه درد میخوره ،بعدش میگشم و یک چیزی پیدا میکردم براش ،من هیچ وقت جرات درست کردن اون دفترچه را نداشتم چون دستم ضعیف بود الان هم تیکه تیکه توی یک سری برگه چیزهایی دارم ولی گذاشتم اول یکم دست قوی شه بعدش پاکنویس کنم و یک دفترچه درست کنم که تا اخر عمر معماری باهام باشه ،حتی ساختمون هایی که تحلیل کردم هم هنوز پاکنویس نکردم:cry: امان از دست ضعیف[/QUOTE]

مزیت این دفتر اینه که هرچی تلاشته میذاری. تو چرک نویس اون دیدگاهی که میخوای بندازی دور باعث میشه تموم سعیتو نکنی. 89؟! کدوم سال؟! کدوم دانشگاه قبول شده؟!

آره مهندس ناظر و بالا تر گرفتم که که ب تناسبات کار لطمه نزنه ( اگه رو خط افق بود باید از اول می کشیدم) نقطه ها تو کار خیلی از اساتید (ایرانی و خارجی) هست، حذف کنم؟؟؟ پلان ها هم تو طراحی های خودم اصلاح می کنم!!!

نه حذف چرا. اتفاقا حرفه ای تر نشون میده. منظورم این بود که مصححین با دیدن بعضی چیزا مثل نقطه و درختای خاص و ... دیدگاهشون معطوف میشه به اساتید خاص اسکیس. تا میشه خصوصی سازی می کنیم که دیدگاه منفی اونا (تقلید) به حداقل برسه. راستی روان نویس سفید هم میتونه به دردت بخوره ها. چون مشکی استفاده می کنی.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اره مهندس من با حرفتون موافقم چون من هم در حد چک نویس یک چیزهای جمع کردم و انشاله قراره بره توی دفترچه اسکیس هام ،من یک دانشگاه که بودم با یکی از ارشدمون رفقی شده بودم ایشون 89درصد فم میکنم اسکیس زده بودن دستشو ن واقعا عالی بود گفتم چطوری این همه زدی و این حرفا گفت من وقتی دانشجو بودم هر جا میرفتم یک دفتر اسکیس داشتم که هر چی می دیدم توش می کشیدم مثلا یک سازه می دیدم یک جایی می کشیدم بعد ش میگفتم خب این به چه درد میخوره ،بعدش میگشم و یک چیزی پیدا میکردم براش ،من هیچ وقت جرات درست کردن اون دفترچه را نداشتم چون دستم ضعیف بود الان هم تیکه تیکه توی یک سری برگه چیزهایی دارم ولی گذاشتم اول یکم دست قوی شه بعدش پاکنویس کنم و یک دفترچه درست کنم که تا اخر عمر معماری باهام باشه ،حتی ساختمون هایی که تحلیل کردم هم هنوز پاکنویس نکردم:cry: امان از دست ضعیف

مزیت این دفتر اینه که هرچی تلاشته میذاری. تو چرک نویس اون دیدگاهی که میخوای بندازی دور باعث میشه تموم سعیتو نکنی. 89؟! کدوم سال؟! کدوم دانشگاه قبول شده؟!

نه حذف چرا. اتفاقا حرفه ای تر نشون میده. منظورم این بود که مصححین با دیدن بعضی چیزا مثل نقطه و درختای خاص و ... دیدگاهشون معطوف میشه به اساتید خاص اسکیس. تا میشه خصوصی سازی می کنیم که دیدگاه منفی اونا (تقلید) به حداقل برسه. راستی روان نویس سفید هم میتونه به دردت بخوره ها. چون مشکی استفاده می کنی.[/QUOTE] یونی پین؟؟؟ کن بیشتر از تاچ استفاده می کنم با اف!!! واس سایه می گی؟؟؟

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

شاید تلاش میکنم از یان به بعد خودم راضی کنم تیو دفترچه اسکیسم بکشم،من 3تا دفتر اسکیس دارم که هر کدوم را برای یک مرحله گذاشتم،اره ایشون الان انرژی میخونن میعمایر و معماری داخلی را همین جوری شرکت کرده بودن هدفشون انرژی بوده که قبول شدن

نه حذف چرا. اتفاقا حرفه ای تر نشون میده. منظورم این بود که مصححین با دیدن بعضی چیزا مثل نقطه و درختای خاص و ... دیدگاهشون معطوف میشه به اساتید خاص اسکیس. تا میشه خصوصی سازی می کنیم که دیدگاه منفی اونا (تقلید) به حداقل برسه. راستی روان نویس سفید هم میتونه به دردت بخوره ها. چون مشکی استفاده می کنی.[/QUOTE]

دکتر حسینی هم به من گفت توی کارت نقطه استفاده کن این هم جز نکاتی بود که ایشون گفتن من رعایت کنم ولی من با اینکه دقیق کجا بزارم زیاد وارد نیستم تا قبل از گفتن ایشون من اصلا دقت نکرده بودم به همچین چیزی بعدش رفتم دیدم نه بابا اونایی ام که از کارشون خوشم اومده بود توی کارشون بوده

qazal.

عضو جدید
بچه ها اگه کسی طریقه ی رسم نما مورب و کاربردش تو پرسپکتیو رو میدونه ممنون میشم توضیح بده

mehmari

عضو جدید

آره ایول دقیقا. این ارتفاع ناظر رو منم رعایت نمی کنم. رعایت که می کنی تناسبات بهم میخوره. پرسوناژهای من انگاری از هلیکوپتر میپرن. :smile:
بالاخره اینا فرعیاته دیگه .....
ایشالا چند تا مفهومی هم کار می کنیم اصلیات هم حلشه.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره ایول دقیقا. این ارتفاع ناظر رو منم رعایت نمی کنم. رعایت که می کنی تناسبات بهم میخوره. پرسوناژهای من انگاری از هلیکوپتر میپرن. :smile:
بالاخره اینا فرعیاته دیگه .....
ایشالا چند تا مفهومی هم کار می کنیم اصلیات هم حلشه.
مرسی گل!!! آقا اونورا برف نیس؟؟؟ اینجا برفیه ک نگو!!! :دی

mehmari

عضو جدید
mazyar_01010; [/QUOTE گفت:
یونی پین؟؟؟ کن بیشتر از تاچ استفاده می کنم با اف!!! واس سایه می گی؟؟؟

واسه جدا کردن گوشه هایی که هردو سایه خور هستن. یا مثلا قسمتی از درخت که کلا تو سایست و سیاه میشه. میشه چند تا خط انداخت.
یونی پین؟! نمیدونم چیه!! منظورم راپید یا روان نویس سفید بود.

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واسه جدا کردن گوشه هایی که هردو سایه خور هستن. یا مثلا قسمتی از درخت که کلا تو سایست و سیاه میشه. میشه چند تا خط انداخت.
یونی پین؟! نمیدونم چیه!! منظورم راپید یا روان نویس سفید بود.
حتما می خرمش!!! نیاز دارم شدید!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا