تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sombrero

عضو جدید
بچه ها کسی یه نمونه آمفی تئاتر کوچیک بدون شیب نداره مثلا تو یه کتابی مجله ایی عکسی؟pleazzzzzzzzzzzzz:(

آخرین ویرایش:

memare iran

عضو جدید
به نظرم دلیل اینکه کارت خام به نظر میرسه اینه که نه متریال کار کردی نه هاشور.و تو عکس اول جای نقطه گریزا خب انتخاب نشده.
کارم واقعا خام میشه..میگم که اولش با کلی انگیزه شروع میکنم ولی بعدش بی حوصله میشم.یه راهنمایی برا درخت و منظره پشت کار کنید لطفا

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من یک چند تا مدل خوب و ساده از درخت و اشکل انسانی با ماژیک میخوام از این ها که با ماژیک میکشن و سریع کشیده میشه اگه کسی داره لطفا بزاره ممنون میشم ،اخه من خدایش ادم و درخت کشیدنم افتضاحه ،هرچند دارم تمرین میکنم ولی خب بافت درخت طول میکشه برا کشیدن بخوام یک درخت بکشم امتحان اسکیس که سهله ،بچه ها یک ترم از ارشد هم خوندن :biggrin:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
کارم واقعا خام میشه..میگم که اولش با کلی انگیزه شروع میکنم ولی بعدش بی حوصله میشم.یه راهنمایی برا درخت و منظره پشت کار کنید لطفا

ببین من کارت دیدم حتی خط هات هم صاف نیست ،من هم همین طوری ام با مداد که میشکم خیلی خوب و تر و تمیز کار میکنم بعد که میام با ماژیک اف و ... اینها روش کار کنم خط هم که صافه میام دو خط یا میلرزونم یا .... خلاصه همین مشکل دارم ولی خب بالاخره 10تا20تا که کشیدی بالاخره دستت میاد اصلا100که بکشی دستت میاد ،من خودم موقعی که میشکم سعی میکنم یک تغییری توی کار بدم اول هاش خیلی برام سخت بود که کوچکترین تغییربه کارم بدم ولی خب الان دارم سعی می کنم و به خودم میگم که باید بتونم تو هم همین جور کار ول نکن بزار خراب شه ،من الان چند تا کشیدم خراب شد ولی خب بالاخره 100امین کار ادم راه میفته
برا درخت و ادم هم من خودم دنبال نمونه ماژیکی ساده و شیکم که بتونم هم سریع بکشم هم خوب باشه که به کار حس بده

shima 70

عضو جدید

بیا مهندس این دوتا هم امروز کشیدم ببین و بخند روحیه بگیر برو کار کن تا صب

مشاهده پیوست 201875مشاهده پیوست 201876
این چه حرفیه :smile: من همیشه گفتم الانم میگم کارت خوبه بعدم خداییشا پیشرفتتو میشه دیدا ..آفرین :w17:نظرتو درباره کارم نگفتی!!؟؟ببین یه مشکلی دارم خیلی کم حوصلم فقط دوست دارم زودی تموم شه !!!!:(و اینکه با مداد میکشم خیلی خیلی بهتره تازمانی که میام راپید یا نمیدونم اف و...بکشم روش !!!!:(

mehmari

عضو جدید
ببیند من هم کاری به اقا سجاد ندارم که کارهاش بزار یا نزاره این به خودش مربوطه ولی به نظرتون اگه ما به همین سبک بیایم جلو بریم توی زندگی ام اخرش به کجا میرسیم ،همه به فکر گول زدن و گمراه کردن همه هستن ،مثلا اقا سجاد بگه نمیزارم کار ،چه مدیونم مازیار هم چیزی نزاره ،کلاه مکزیکی هم بترسه سبکش لو بره ،اون یکی هم نگران این باشه که ضخامت خطش بقیه ببینن و...... خب پ بهتره بریم و در تایپک هم ببیندم اگه قراره کسی کار نزاره کسی هم نظر نده ،خدا را شکر اکثریت هم کلاس میرید پ بریم دنبال زندگی مون ،اگه با باین نطز بخوایم این جا با هم باشیم که نمیشه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قصد توهین یا جسارت به شما نیست کلی دارم میگم نه تنها اینجا یا سر کلاس های شما به خدا توی دبستان هم باب شده بچه ها به هم جزوه نمیدن که مبادا یکی جزوه و کتابشون ببینه دبیرستان که دیگه نگو نپرس به خون هم تشنه اند ،اخه میخوایم کجا بریم ، میگم شما که کلاس میرید چند نفر کارتون اونجا می بینن ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه کسی بخواد کپی کنه کارتون مطمین باشید نیازیبه عکس هم نداره یک نگاه بنذازه تموم یک لحظه ولی به نظر خودتون یک نفر چند تا کار یمخواد حفظ کنه 100تا1000تا ......بعدش هم جدیداا موضوعات چیزی هستش که باید سر جلسه بشینی از تمام علم معماریت و زندگی ات و.... استفاده کنی نمی تونی یک طرح کپی بزنی در ضمن اونایی که میان کپی کن کار را معمولا از یک استادی چیزی تقلید میکنن مگه این نیست که میگن اگه ازاستادی تقلید کرده باشی اونی که کارا میبینه کار رد میکنه تقلیدی باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟
انسان مدام در پیشرفته. سوای بحث اخروی مطمئنا کسی که از کارهاش تقلید می کنند یک قدم جلوتره. مهم اینه که دیدگاهش تاثیر گذار بوده و یه قدم جلوتره و مطمئنا حرف جدیدی واسه گفتن داره.

mehmari

عضو جدید
لطفا نظر بدین
ممنون قبلش:redface:
مشاهده پیوست 201877
از کارهای طایفست نه؟! فکر کنم قرمز چرک بود. گیاهان رو خوب کشیدی. با دو قلم. اگه سه تا قلم میشد بهتر میشد. تو خطوط و راندو کمی مکث و ترس دیده میشه. گرچه راندو و خط و ... فرعیاته اصل موضوعه (مفهوم باتوجه به موضوع- ترکیب حجم- قابلیت اجرا- تطابق با اقلیم . ...) ترکیب حجمش خوبه. نظر دادن سخته. شرایط فرق داره. تو راندو خطوط یا عمودیه یا نسبت به گریز. لابلاش سفیدی کاغذ دیده بشه. اونجایی که کف طبقه و نما متصل شدن رو با روان نویس سفید جدا کن. باید سرعت دیده بشه. همیشه مکث ناشی بودنو نشون میده. انتقاد نبودن ها نظر بودن (البته مزیت هاشو فاکتور میگیریم ها جسارت نشه). ایشالا که موفق بشی دوستم. :)

آخرین ویرایش:

shima 70

عضو جدید
مشتاقانه منتظر نظرات شما هستیم ...یکی بود میگفت بیرحمانه نظر بدین من میگم نه با رحمانه نظر بدین همشو بگینا ولی یه جوری که تو ذوقمم نخوره :D

پیوست ها

• IMAG0670.jpg
    IMAG0670.jpg
    32 کیلوبایت · بازدیدها: 0

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چه حرفیه :smile: من همیشه گفتم الانم میگم کارت خوبه بعدم خداییشا پیشرفتتو میشه دیدا ..آفرین :w17:نظرتو درباره کارم نگفتی!!؟؟ببین یه مشکلی دارم خیلی کم حوصلم فقط دوست دارم زودی تموم شه !!!!:(و اینکه با مداد میکشم خیلی خیلی بهتره تازمانی که میام راپید یا نمیدونم اف و...بکشم روش !!!!:(

مرسی برا ستادروحیه دهی ات مهندس، ببین من هم با مداد خوب میکشم بعدش میام راپید و روان نویس و اینها کار کنم میزنم داغون میکنم امروز یک سری ترکیب احجام واسه داداشم کشیدم تمرینات عیدش بود یک ماژیک سی دی بود سبز رنگ نوکش مث راپید خوشم اومد با سبزش کار کنم ،یک داغون بازاری شد،البته داداشم تاکید کرده بود که برا من همچین تر و تمیز و خوب نکش من هم چون اون میخواست بده استادش نشستم روش تمرین کردم ،کلا قبلا با راپید خیلی راحت بودم ولی الان سعی میکنم هر چی اومد دستم امتحان کنم هر چی سبکه و ترکیب سبک های توی کار رفقام دیده بودم و از دانشگاه چیزی یادم بیاد و... اولش می ترسیدم که کار کنم دلم نمی اومد خراب شن ولی بعدش گفتم که بابا 10تا20تاش خراب شه ته اش یک چیزی یاد می گیریم دیگه ،تو هم امتحان کن با چیزهای مختلف ،عجله چرا ؟؟؟؟؟میخوای چیکار کنی مگه ؟؟؟ بابا بشین یکی را درست دربیار که وقتی تموم شد حس خوبی داشته باشی ازش ،ببین معماری حوصله زیادی میخواد پس تو که 4سال طاقت اوردی باید تحمل این ها را هم داشته باشی،تو میتونی شیماااااااااااااااااا

hossein_amery

عضو جدید
ممنون
آره از کتاب طایفه هست
نطرت واسه سبک کارش چیه؟صدیق بهتره یا طایفه؟آخه به نظر من کارای طایفه خلاقیت بیشتری تا صدیق داره ولی از لحاظ مسایل اصولی و ساختنی،صدیق کاراش عملی و واقعبینانه تره
خوشحالمیشم اگه واسه این هم نظر بدین
یه رستوران هست.

پیوست ها

• DSC_0010.jpg
    DSC_0010.jpg
    50.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

shima 70

عضو جدید
مرسی برا ستادروحیه دهی ات مهندس، ببین من هم با مداد خوب میکشم بعدش میام راپید و روان نویس و اینها کار کنم میزنم داغون میکنم امروز یک سری ترکیب احجام واسه داداشم کشیدم تمرینات عیدش بود یک ماژیک سی دی بود سبز رنگ نوکش مث راپید خوشم اومد با سبزش کار کنم ،یک داغون بازاری شد،البته داداشم تاکید کرده بود که برا من همچین تر و تمیز و خوب نکش من هم چون اون میخواست بده استادش نشستم روش تمرین کردم ،کلا قبلا با راپید خیلی راحت بودم ولی الان سعی میکنم هر چی اومد دستم امتحان کنم هر چی سبکه و ترکیب سبک های توی کار رفقام دیده بودم و از دانشگاه چیزی یادم بیاد و... اولش می ترسیدم که کار کنم دلم نمی اومد خراب شن ولی بعدش گفتم که بابا 10تا20تاش خراب شه ته اش یک چیزی یاد می گیریم دیگه ،تو هم امتحان کن با چیزهای مختلف ،عجله چرا ؟؟؟؟؟میخوای چیکار کنی مگه ؟؟؟ بابا بشین یکی را درست دربیار که وقتی تموم شد حس خوبی داشته باشی ازش ،ببین معماری حوصله زیادی میخواد پس تو که 4سال طاقت اوردی باید تحمل این ها را هم داشته باشی،تو میتونی شیماااااااااااااااااا
به قول بچه ها گفتنی فدا مدا :biggrin: راستش من الانم که اینارو میکشم مخصوصا اونایی که امشب کشیدمو حس خوبی دارم خوب که چه عرض کنم حس خیلی خوبی دارم :redface: ولی چششم مررررسی از همه چی ...خواهش میکنم ولی حرفامم جدی بودا واسه روحیه دادن نبود ;)

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشتاقانه منتظر نظرات شما هستیم ...یکی بود میگفت بیرحمانه نظر بدین من میگم نه با رحمانه نظر بدین همشو بگینا ولی یه جوری که تو ذوقمم نخوره :D

اولین ایرادی که به چشم میاد اینکه انگار ساختمون میخواد سقوط کنه ،حس میکنم که خط هات یکم کجه ؟؟؟؟ خط های بلندت خوب نیستن به نظر من یا بلرزون یا درست صاف بکش ،کف سازی هم یکم کار کن روش بهتر شه
ولی درمجموع همین که شروع کردی به تمرین خیلی خوبه موفق باشی

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون بابت نظرهاتون..سعی کردم رعایتشون کنم فقط سوالم اینه که با چی دسن کنیم بهتره؟...حالا نظربدینمشاهده پیوست 201884

ببین من کلا کار سیاه سفید را دوست دارم و حتی قبل دانشگاه ام هم معمولا با خودکار مشکی کار میکردم ونقاشی می کردم ،برا دسن کن از 3تا ضخامت استفاده کن من دوران دانشجویی از 3تا راپید با ضخامت مختلف استفاده میکردم اما الان چون میگن اف بهتره ،معمولا سعی میکنم با اف و اس و ام تمرین کنم ولی چون ام حالت ماژیک داره سعی میکنم از یک روان نویسی چیزی جاش استفاده کنم ،ولی سعی کن با 3تا ضخامت توی کارت استفاده کنی

bita-archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما تو تعطیلات تونستین کار کنین؟من الات اعصابم داغونه:razz:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما تو تعطیلات تونستین کار کنین؟من الات اعصابم داغونه:razz:

اره بیتا جون نمی دونی من روزی یک 100تایی می کشیدم کلا الان دیگه اماده امتحان اسکیسم بگید 13 ام امتحان برگزار کنن من اماده ام ،بابا بی خیال من که امروز شروع کردم اون هم به اصرار پسر دایی ام که بشین برام نقاشی بکش:biggrin:

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من امروز یه آمفی تئاتر تمرین کردم:smile:مشاهده پیوست 201851+یه تمرین ورودیمشاهده پیوست 201852
آورین

انسان مدام در پیشرفته. سوای بحث اخروی مطمئنا کسی که از کارهاش تقلید می کنند یک قدم جلوتره. مهم اینه که دیدگاهش تاثیر گذار بوده و یه قدم جلوتره و مطمئنا حرف جدیدی واسه گفتن داره.
تایید میشه
یه چن روز نبودیم چه بلوایی به پا شده........والا من هر چی کار انجام بدم میزارم اینجا چون به نظرم از کلاس برام بهتره .مام که خونه کاشونه نداریم پاتقمون اینجاس

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندس!!! بیشتر بیا اینجا!!!

mehmari

عضو جدید
20100ه6س1122033.jpg
اینم کار من. همین الان. کیفیت پایینه.
ایرادهاشو بگین خوشحال میشم.
میدونم خیلی شلوغ شده :redface: (No. 704) قهوه ای جیغ کثیف کرده.نقطه دیدشم انگاری یکم بالا شده. تاکیدم رو ترکیب حجم بود نه راندو.
ایراد هاشو بگین خوشحال میشم.
راستی بادگیر(مدرن شده)، گودال باغچه و صفه داره. اقلیم نداره.

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا