تمرین گروهی اسکیس 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sombrero

عضو جدید
اینم یه حجم که استادمون تو اقلیم شمال خواسته بود.........و یه تمرین خط دیگه....
مشاهده پیوست 200154http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=200155&d=1394560346

سلام مهندس من از این پرسپکتیو خیلی خوشم اومد به نظرم هم سایه ها و انعکاس ها رو خوب نشون دادی و هم از زاویه ی قشنگی به کار نگاه کردی البته اگه ذهنی زده باشی هر چند اگر از رو عکس هم نگاه کردی خوب از پس ترسیمش براومدی

moh110h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم یه حجم که استادمون تو اقلیم شمال خواسته بود.........و یه تمرین خط دیگه....
مشاهده پیوست 200154http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=200155&d=1394560346

سلام
اسکیس رو بهتر از خط انجام دادید مهندس به نظر من..

فقط یه سوال؟

ازکجا بفهمم این شماله؟ یزد نیست!؟ (( ما خونه های صفه ای که روی صفه بنا میشن و نماشون دو قسمت داره و میان اونها یک دالان هست رو تو یزد هم داریم.))((اون نخلا چی میگه؟ نارنجش کو؟! ))
این ایراد نیستا..سواله..ممکنه جوابتون به من نکته ای بیاموزه

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی لنا جان!!! اما من می خوام یه درک درست و مدون و کامل از نحوه بارم بندی اسکیس داشته باشم!!! می خوام ببینم تو هر قسمت چقد باید کار کنم!!! هر کدووم چقد نمره دارن!!!؟؟؟ میشه یه بارم بندی کامل به تاپیک بدی؟؟؟

ببینید نمیشه گف دقیقا پلان 30 درصد مقطع 20 درصد و ... هر سال به تناسب موضوع خیلی متفاوته مثلا دوسال پیش فوکوس روی مقطع بود مسلما نمره بیشتری هم داشت پارسال بازم مقطع مهم بود باید سر جلسه شما تشخیص بدید
کلا راندو مهم نیست نحوه ارائه خیلی مهمه چون داورا از اول تک تک کارارو نگاه نمیکنن یه سری کارو که لحظه اول چشمشونو بگیرن از بقیه جدا میکنن و چیزی کهه لحظه اول کار سازه نحوه ارائه و خط کشیدن شماس
بعد از اون کار های خوب از بد جدا میشه و بین اساتید تقسیم میشه از اونا کارا هی مرجله به مرجله کم میشه تو 5 یا 6 مرحله کارهای خوب از بقیه جدا میشه تا در نهایت به 10 کار آخر میرسه تو یه روز کامل راجب اون ده کار بحث میشه
تو هر مرجله اون دقت تو ارائه مطلبه که یه شیتو میتونه یه مرحله بالا ببره اینکه پلانتون مقطعتون یا باقی مدارک چقد به نیاز های سوال پاسخ داده

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینید نمیشه گف دقیقا پلان 30 درصد مقطع 20 درصد و ... هر سال به تناسب موضوع خیلی متفاوته مثلا دوسال پیش فوکوس روی مقطع بود مسلما نمره بیشتری هم داشت پارسال بازم مقطع مهم بود باید سر جلسه شما تشخیص بدید
کلا راندو مهم نیست نحوه ارائه خیلی مهمه چون داورا از اول تک تک کارارو نگاه نمیکنن یه سری کارو که لحظه اول چشمشونو بگیرن از بقیه جدا میکنن و چیزی کهه لحظه اول کار سازه نحوه ارائه و خط کشیدن شماس
بعد از اون کار های خوب از بد جدا میشه و بین اساتید تقسیم میشه از اونا کارا هی مرجله به مرجله کم میشه تو 5 یا 6 مرحله کارهای خوب از بقیه جدا میشه تا در نهایت به 10 کار آخر میرسه تو یه روز کامل راجب اون ده کار بحث میشه
تو هر مرجله اون دقت تو ارائه مطلبه که یه شیتو میتونه یه مرحله بالا ببره اینکه پلانتون مقطعتون یا باقی مدارک چقد به نیاز های سوال پاسخ داده
تقریبا گرفتم مطلبو!!! سوال آخر!!! میشه به اختصار راجع یه شیت خوب توضیح بدید؟؟؟ مرسی!!! :)

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
نحوه تصحیح اوراق:
برگه ها تماما روی زمین چیده میشه و داورها بین کارا قدم میزننو کارایی که چشمشونو بگیررو برمیدارن بقیه کارا هم جم میکنن و بهشون حداقل نمره داده میشه در نتیجه کسی 0 درصد نمیگیره مثلا به قول استاد شقاقی یه سال میبینید همه میگن ما 30 درصد گرفتیم یا 20 اینا همونایین که همون اول کاراشونو انداختن دور
تو مرجله بعد کارا بین اساتید تقسیم میشه هر استاد شیتارو بررسی میکنه و نمره خودشو میده و اینکه کار شما صب بررسی بشه یا بعد ازظهز روی نمره تاثیر داره کارای اول چون با حوصله بیشتری بررسی میشه نمره کمتری از کارای بعداز ظهر میگیرن
در ادامه تو هر مرجله یه سری کار جدا میشه و کارای بهتر میرن مرحله بالاتر تا آخر که دیگه ده شیت میمونه و اینکه کدوم رتبه 1 رو بگیره تا رتبه 10 یه روز روش بحث میشه این مرحلس که تک تک خطا با دقت بالا بررسی میشه و هر خطایی میتونه تاثیر بزرگی بذاره

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقریبا گرفتم مطلبو!!! سوال آخر!!! میشه به اختصار راجع یه شیت خوب توضیح بدید؟؟؟ مرسی!!! :)

مدارکش کامل باشه به نیاز طراح پاسخ داده بشه و در نهایت چیز پرتی نکشه ارائه خوبی داشته باشه من خودم پارسال شیت خوبی تحویل دادم اما چون بی نهایت شلوغو بی نظم بود نمره خوبی نگرفت

اینکه مدارک کامل باشه خیلی مهمه

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مدارکش کامل باشه به نیاز طراح پاسخ داده بشه و در نهایت چیز پرتی نکشه ارائه خوبی داشته باشه من خودم پارسال شیت خوبی تحویل دادم اما چون بی نهایت شلوغو بی نظم بود نمره خوبی نگرفت

اینکه مدارک کامل باشه خیلی مهمه
واقعا مرسی مهندس!!! توضیحاتت بی نظیر بود!!!

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اسکیس رو بهتر از خط انجام دادید مهندس به نظر من..

فقط یه سوال؟

ازکجا بفهمم این شماله؟ یزد نیست!؟ (( ما خونه های صفه ای که روی صفه بنا میشن و نماشون دو قسمت داره و میان اونها یک دالان هست رو تو یزد هم داریم.))((اون نخلا چی میگه؟ نارنجش کو؟! ))
این ایراد نیستا..سواله..ممکنه جوابتون به من نکته ای بیاموزه
سلام استاد درسته حق با شماست این نکاتو رو هم سعی میکنم تو کارای بعدی رعایت کنم..........ممنونم خیلی سازنده بود.البته اون درختهایی که آخر کشیدم نخل نیستن چند تا توربین بادی گزاشتم که فک کنم خوب ترسیمشون نکردم.البته با فلش هم نشون دادم..................ولی درختها یه تلنگر بود که بدونم چی رو کجا استفاده میکنم........امیدوارم همیشه به این تاپیک سر بزنین من که همیشه نکاتی رو که میگین مینویسم و سعی میکنم تو کارای بعدی ازش استفاده کنم

سجی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی کلیت کار خوبه..........وابنکه رنگ مشکی رو استفاده کردین دوس دارم.(رنگ مشکس بی نظیره و اگه بتونیم چه جور ازش استفاده کنیم فوق العادس تو کتاب از زمان و معماری هم میبینیم که تو دوره های مختلف بوزوار دانشجوها از این تکنیک زیاد استفاده کردند برای ارائه کارشون....ولی ایرادی که تو کارای خودمم هس و فک کنم اگه برطرف بشه کار خیلی گیرا تر میشه یکی پرداختن به جزییات و دیگری که خیلیا ازش غافل میشن از جمله خود من لند اسکیپ هستش.........امیدوارم استاد حسینی و بقیه دوستان در این زمینه بیاین نظراتشونو بگن که بتونیم کارای بهتری ارائه بدیم

shima 70

عضو جدید
...

...

فک میکنم با رعایت نکات استاد خطا بهنر شده!!!شما چی فک میکنین؟؟؟

پیوست ها

• IMAG0617.jpg
    IMAG0617.jpg
    30.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • IMAG0618.jpg
    IMAG0618.jpg
    17.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

nrchitect

عضو جدید
سلام اين كار اول صبح لطفا ايراداشو مى گين دوستان گلم

پیوست ها

• image.jpg
    image.jpg
    49.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

presentness

عضو جدید
یه میز کوچیک باید بخری ...
پیشنهادم اینه که این میز رو همین الان بخری و روی همین میز هم تمرین کنی ...
میز های کوچیک تاشو ...
یادمه عارفه پارسال عکس میزشو تو سایت گذاشته بود ...
اهان پیداش کردم : اینجا : #768

انواع میزها :

این سایت هم یه سری داره :
http://www.sahlanmoshabak.ir/post/36
دوستان کسی میدونه قیمت میز و صندلیش باهم چنده؟ و اینکه میشه میز و صندلیو برد سر جلسه اسکیس؟؟؟؟

presentness

عضو جدید
اینم یه چند تا تمرین دیگه خوشحال میشم نظرتونو بدونم...
مشاهده پیوست 200182
شاگرد خانم عباسیان و آقای شقاقی هستین ن؟کدوم شهر؟
اینو بگم درک پرسپکتیو و هاشور خوبه هاشور شیشه رو بد زدی روی کف و کفپوش ها هم خوب کار نکردی...در کل خیلی خوبه! موفق باشی دوست گل:gol: :redface:

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاگرد خانم عباسیان و آقای شقاقی هستین ن؟کدوم شهر؟
اینو بگم درک پرسپکتیو و هاشور خوبه هاشور شیشه رو بد زدی روی کف و کفپوش ها هم خوب کار نکردی...در کل خیلی خوبه! موفق باشی دوست گل:gol: :redface:

نه دوستم کلاس نمیرم فعلا... از رو اسکیس های بچه ها که تو تاپیک گذاشته بودن اینارو کشیدم... مرسی از نظرتون

معمارباشی

عضو جدید
اتفاقا زیاد هم فکر بدی نیست !!! ... بهتر از اینه که رو زمینای یخ کرده بشینی بعد عضله ی پات بگیره و برای امتحان های بعدی اذیت بشی !!!!
البته بنظرم یه زیر انداز کفایت می کنه !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا