تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

r.a.m.in

عضو جدید
سلام.خسته نباشی راضی رازی.راظی راذی:confused:؟کدومشون؟نمیدونم.کارت خوبه.بنظر من ایرادش اگه دقت کنی پایین سایتت تو معرفی انگار بی حوصله بودی که خطات کج شدن.بعد تفکیک سایت از کاراکترات.بعد کادر نداری برای بستن کارت و بعضی جاهات خالی موندن.درکل موفق باشی:gol:

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام به همگي
اول يك نكته بگم كه همه لطف كنيد نقد شيتهاي دوستانتون را بخونيد. ممكنه اشكال آنها اشكال شما هم باشه.

مشاهده پیوست 205148اینم کاغذ سفید آزاده جان.:D
سلام
رامين جان دستت درد نكنه كاغذ سفيد خداييش بهتر نيست :D
خط خطي و اينا دور شيت نداريما!!! شيت اسكيس بايد تر و تميز باشه... اين شيت به طراحي شهري خيلي خيلي نزديك شده
شيت خيلي خوب شده به جز قسمت سمت چپ. اين نقشه اونجا اضافيه و انگار براي اون قسمت اصلا فكر نكردي.. بهتر بود سمت چپ با يك سري كروكي و نوشته پر ميشد.
نقشه خيلي خيلي خوب شده... خسته نباشي

مشاهده پیوست 205168اين شيت سوممه... ازهمه دوستان دعوت به عمل مياورم كه نظرشونو اعلام كنند!!!!:w05::w17:

سلام
نكته:
ما لازم نيست از همه شيت استفاده كنيم كه!!! اول كار با مداد دور شيت به فاصله 2 سانتي متر آفست ميكنيم :D و اگه نخواستيم كادر بكشيم يا اينكه به كادر نيازي نبود تا همون لبه دو سانت مونده به انتهاي شيت كار را ادامه ميديم. از بالا كه به دليل نوشتن فونت بيشتر فاصله هست.با اين كار نظم شيت بهتر ميشه

شيت خيلي بهتر شده راضيه جان. مشكل هنوز تو قسمت نظم شيت وجود داره . ولي مباني خيلي خوب شده. خط كج در قسمت راهنماي نقشه ديده ميشه!.. و اينكه لطف كن جلوي فونت بالاي شيت چيزي ننويس! اينجوري شيتت به هم ريخته ميشه
بهتر بود كروكي هاي پايين شيت را همه به فاصله يكي دو سانت از انتهاي شيت تموم ميكردي. اينجوري كه بالا و پايين مي كشي كروكي ها رو تو اين شيت خوب نشده و باعث شده جاي خالي تو شيت به وجود بياد

نكته2: جاي خالي تو شيت نداريم!!!! شيت بايد پر باشه!

زمانت خيلي خيلي خوب شده :gol: يك كم منظم تر بشه.، شيتت عالي ميشه. فونت ريز را هم با دقت بيشتري بنويس كه تو هم نره.

نكته 3: در ابتداي شروع كار شيت را با مداد تقسيم بندي كنيد كه وسط كار جاي خالي تو شيت نداشته باشيد

شادي جان تمرينات خوبه... برات قسمت دوم را فرستادم

razi azad

عضو جدید
ممنونم ازاده جون خودم...به خدا خيلي سعي ميكنم منظم در بياد ولي....راستي ازاده جان من در مورد زمان يكم نكرانم!!!اخه احساس ميكنم دستم خيلي كنده!!!!:(جيكاركنم؟؟؟

ي سوال ديكه ام داشتم!!!راستش من رشتم معماري بود.تازه وارد اين رشته شدم برا همين اطلاعات زيادي راجع به كروكي ندارم!!!تو تمرينا هم از كتابا كمك ميكيرم!!!!نكران اينم كه سر جلسه يادم ميمونه خوب بكشم!!!يا نه!!!:surprised:

razi azad

عضو جدید
سلام.خسته نباشی راضی رازی.راظی راذی:confused:؟کدومشون؟نمیدونم.کارت خوبه.بنظر من ایرادش اگه دقت کنی پایین سایتت تو معرفی انگار بی حوصله بودی که خطات کج شدن.بعد تفکیک سایت از کاراکترات.بعد کادر نداری برای بستن کارت و بعضی جاهات خالی موندن.درکل موفق باشی:gol:
شما هر جور راحتي صدام كن!!اصلش همون راضيه !!ممنون از راهنمائيت اقا رامين

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینم از شیت 18 و 19
ببخشید خیلی کثیف شده :) الان داشتم کارای قبلی بچه ها رومی دیدم کلی خورد توذوقم اخه اونا خیلی تمیز کار می کنن :D
یه چیز دیگم اینکه من تعجب کرده بودم بچه ها از کجا این همه کروکی آوردن رسووندن به 30 تا :surprised: بعد دیدم ای دل غافل مث اینکه من خیلی تو یه صفه زیاد می کشم انگاری :biggrin:
19.jpg20.jpg

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینم یه شیت از کتاب استخوان بندی تهران
من کفگیرم دیگه داره میخوره ته دیگ چون کتاب پاکزاد که کسل کننده شده هی کروکیاش تکراریه بقیشم ضوابطه همش

کتاب پاسخده یه مقداری داره و کتاب طرح ها و برنامه های بهزاد فر کتابای توسلیم چیز چندانی نداره :) امیدوارم برسه به 25 شیت:))

18.jpg

شادی همافر

عضو جدید
اینم از شیت 18 و 19
ببخشید خیلی کثیف شده :) الان داشتم کارای قبلی بچه ها رومی دیدم کلی خورد توذوقم اخه اونا خیلی تمیز کار می کنن :D
یه چیز دیگم اینکه من تعجب کرده بودم بچه ها از کجا این همه کروکی آوردن رسووندن به 30 تا :surprised: بعد دیدم ای دل غافل مث اینکه من خیلی تو یه صفه زیاد می کشم انگاری :biggrin:
مشاهده پیوست 205263مشاهده پیوست 205264

شادی جون کارات که خیلی تمیزه. آفرین.
سایز برگه هات بزرگه. مگه رو a4 نمی کشی؟؟؟؟؟
من تو هر برگه 6 تا می کشم :D

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بزنم به تخته آخر هفته که میشه تاپیک حسابی خاک می خوره :)

بچه ها من داشتم پستای قدیمی رو میدیدم و کارای بچه ها دیدم یه عالم بودیم اون اولو الان از خلیا خبری نیست مث سوفیا و خیلیای دیگه !!!

بالا