تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

arc eng

عضو جدید

arefe-rad

عضو جدید
سلام دوستان-من تازه با کلی مشغله موفق شدم تمرینات جلسه اول رو تموم کنم:redface:امیدوارم بتونم به شما برسم:thumbsup2:

میشه نمونه کار با خودمون ببریم سر جلسه امتحان اسکیس؟مثل امتحان های نظام مهندسی:D

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ایکاروس

عضو جدید
سلام بچه ها من خیلی وقته حدود دو سه ساله که نه روان نویس نه ماژیک خریدم:eek:

الانم دقیقا نمی دونم کدوم مارکا بهتره چی بگیریم چی نگیریم...تو بازارم که رفته بودم هرکی یه قیمتی میداد ....:cry:... اگه شما جدیدا خریدید قیمتا رو بگید

روان نویس چی چی بهتره ؟؟؟ یونی پن ؟؟؟ اسنو من؟؟؟ آرت لاین؟؟؟یکی می گفت آرت لاین بهتره چون اگه مایلم بگیریمش بازم می نویسه مث یونی پن نیست که خیلی مایل شه ننویسه :confused:

ماژیک چی؟؟ تاچ؟؟؟کیو کالر؟؟؟اسنو من ؟؟؟؟الخطاط

اگه مارک بهتر از اینا رو میشناسید معرفی کنید چون زمان ما از اینا مد بود ....:(

حالا قیمتاشونم هرکی میدونه بگه ؟؟؟

راسی قیمت F , M چقدره ؟؟؟:biggrin:

می ترسم برم بهم بندازن :mad:

کسی نظری نداشت ؟؟؟؟؟

arefe-rad

عضو جدید

الانم دقیقا نمی دونم کدوم مارکا بهتره چی بگیریم چی نگیریم...تو بازارم که رفته بودم هرکی یه قیمتی میداد ....:cry:... اگه شما جدیدا خریدید قیمتا رو بگید

روان نویس چی چی بهتره ؟؟؟ یونی پن ؟؟؟ اسنو من؟؟؟ آرت لاین؟؟؟یکی می گفت آرت لاین بهتره چون اگه مایلم بگیریمش بازم می نویسه مث یونی پن نیست که خیلی مایل شه ننویسه :confused:

به نظر من تاچ زود رنگش میره اما قابلیت شارژ داره که من تا حالا جایی رو ندیدم این کارو بکن اما خوبیش به اینه که دو تا سر داره هم پهن هم نازک- کیوکالر رنگاش دوامش بیشتره اما کلا به نظر من ببین کدوم رنگ بیشتر به کارت میاد جدای از مارک و ... چون یه رنگایی رو اون داره که این نداره
الخطاط روانویس خوبیه اما اونم زود رنگش میره( البته شایدم اشکال از من باشه همه چی زود رنگش میپره:redface:) اما به نظرم روانویس نوک نمدی از همشون بهتره( قدیما رنگش سبز بود نمیدونم الانم هست تو بازار یا نه!:D) بعدش یونی پن
اینا همه نظرات شخصیه منه ممکنه یکی دیگه با یه چیز دیگه کار براش راحت تر باشه:confused:
دوستان نظر دیگه ایی دارن خوشحال میشیم استفاده کنیم:thumbsup2:

mahfa90

عضو جدید

به نظر من مازیک snow manخوبه..من پارسال یکی گرفتم از اول تا آخر تمرین ازش استفاده کردم(بستگی به میزان استفاده داره.مارک micro هم دارم که خیلی خوبه از باقی مانده های پارساله که هنوز خشک نشده.رنگش خیلی با کیفیته یعنی مشکیش غلظت خاصی داره.ولی وایت برده که آزاده جون گفته وایت برد استفاده نکنید...واسه F مارک FABER-CASTELL خوبه به نظر من.به نظر من تاچ نخر چون خیلی گرون به نسبت کاراییش.

آخرین ویرایش:

mahfa90

عضو جدید
اون از ضد حال امید....:(
آزاده جون هم که نیست...:(
بچه های کلاس هم که تک و توک کار میزارن اینجا....یا اصلا نیستن:razz:
اصن یه وضیه.....

mahfa90

عضو جدید
میشه نمونه کار با خودمون ببریم سر جلسه امتحان اسکیس؟مثل امتحان های نظام مهندسی:D
من که تا حالا دوبار رفتم مسئولای حوزه چک نمیکنن که چی همراهت داری چون اکثر شرکت کننده ها کلی وسیله مثل زیرانداز و شاسی و مازیک و... دارن .ولی اگه ببری فکرنکنم انقدر زمان داشته باشی که بتونی ازشون استفاده کنی

r.a.m.in

عضو جدید
ماشالا معلومه.چرا کسی کاراشو نمیزاره؟:w46::w44::w45:
من 26تا از شیتای تمرینای دوم تموم کردم مونده24تااااااااااااااااااااااا:w22:

آخرین ویرایش:

r.a.m.in

عضو جدید
آزاده جان سلامو خسته نباشید.داشتیم نگران میشدیما؟
هنوز چنروز مونده برا تکمیل 2هفته.چ زود نگا میکنییییییییییییی؟:sweatdrop::w09:
راستی آزاده جان نمونه اسکیسای برتر سالای قبل دارین که بزارین ما یه نگا بندازیم ببینیم چطورن؟ممنون

arc eng

عضو جدید
سلاااااااااااامممممممممممممم

بچه ها من خیییییییییییییلیییییییی دستم کنده..... یعنی امیدی ب بالا رفتن سرعتم هس عایاااااااااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

تازه این ی قسمت مشکلمه....:wallbash::exclaim:

هدیه.

مدیر تالار مهندسی شهرسازی
مدیر تالار

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من رشته طراحی شهری رو دوست دارم اما معماری میخونم یعنی لیسانسم طراحی شهری نیست
شنیدم ازمونش جدا هست از روز ازمون ارشد خودمون
میشه بهم بگید چند روز بعد از ازمون ارشد معماری ازمون ارشد شهرسازی هست؟

mahfa90

عضو جدید
سلام دوستان
من رشته طراحی شهری رو دوست دارم اما معماری میخونم یعنی لیسانسم طراحی شهری نیست
شنیدم ازمونش جدا هست از روز ازمون ارشد خودمون
میشه بهم بگید چند روز بعد از ازمون ارشد معماری ازمون ارشد شهرسازی هست؟
سلام دوست عزیز.هم آزمون تئوری و هم آزمون عملی این دو رشته به فاصله 1 روز از هم برگزار میشه.یعنی مثلا پنجشنبه و جمعه.

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
Re: تمرین گروهی اسکیس طراحی شهری 93

من کلاس اسکیسم شروع شد.فعلا تو مرحله تمرین خط و فیگور و درخت و پرسپکتیو هستیم
سعی میکنم کارامو بذارم.اگرم رسیدم تمرینای آزاده جونو انجام میدم چون با تمرینای کلاسم فرق داره ;)

آخرین ویرایش:

mahfa90

عضو جدید
سلام به همگی
خداقوت
بچه ها گاهی یه سری هم به این تاپیک بزنین ... درسته کار بچه های معماریه اما نکاتی توش گفته میشه که ممکنه به درد شما هم بخوره .

تمرین گروهی اسکیس 93
هدیه جان اتفاقا اون چیزی که باعث میشه من یکی واسه کارکردن انگیزه بگیرم همین تاپیکه از بس اعضای فعالی داره...ولی اینجا بدتر آدم افسردگی میگیره...

بالا