تمرین گروهی آزمون اسکیس 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....این لینک هایی که بالا گذاشتم ترسیمات دستی دوران اسکیسمه (سال 91)....شامل (اسکیس های موضوعی، هندسه های پلان، نما، تناسبات، دیتیل های سازه ای، نمونه های بافت، راندو، پرسوناژ، درخت و گیاه، ترسیم های از کارهای معماران بزرگ، توضیحات نوشتاری نکات مهم اسکیس و .....)امیدوارم به دردتون بخوره....
سلام دستتون درد نکنه:gol::gol:
.....................................اشک شوقه:cry:...چشام خشکید از بس تو این باشگاه اشک شوق ریختم.

ebadi69

عضو جدید
راستش اون فیگورایی که دوستمون گذاشتن یکم سخت بود اینارو براتون گذاشتم یکی از اساتیدم کشیده
یکمم دعا کنین برام هرشب دارم خواب رتبمو میبینم :cry:
درختشم میزارم براتون چیز دیگم خاستین بگین تابزارم براتوون
2015-03-01 14.42.35.jpg

پیوست ها

• 2015-03-01 14.42.27.jpg
    2015-03-01 14.42.27.jpg
    37.4 کیلوبایت · بازدیدها: 0

هانی25

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستم باخط کش کارمیکنی؟؟؟
چرا تنه ی درختات اون شکلی ان؟!
به کار که نگاه میکنم خوبه ولی خالیه!! انگار یه حجم صلب !!!! پنجره هم نداره!!!
خیلی هم منظمه کارت ... بد نیستا ولی اسکیس یعنی خطوط سریع و یکم نامنظم :)
کارای قبلیت روکشی بود درسته؟ اون کارات خیلی خوب بودن ... باید یکم خلاقیتتو به کار بندازی دوستم
معلومه دست قوی داری
موفق باشی زیاد

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستم باخط کش کارمیکنی؟؟؟
چرا تنه ی درختات اون شکلی ان؟!
به کار که نگاه میکنم خوبه ولی خالیه!! انگار یه حجم صلب !!!! پنجره هم نداره!!!
خیلی هم منظمه کارت ... بد نیستا ولی اسکیس یعنی خطوط سریع و یکم نامنظم :)
کارای قبلیت روکشی بود درسته؟ اون کارات خیلی خوب بودن ... باید یکم خلاقیتتو به کار بندازی دوستم
معلومه دست قوی داری
موفق باشی زیاد

ممنون از نظرت و وقتی که گذاشتی
با خط کش نیست کلن دست ازاده
تنه ی درختام ببخشید...تکرار نمیشه :) الان که دوباره نگاه کردم دیدم چ ضایع شده:redface:
هم این کار و هم قبلیا حجمشو از رو ی کار دیدم و کشیدم....با خطوط نامنظمم موافقم....بیشتر تلاش میکنم.....تو هم موفق باشی

آخرین ویرایش:

saghi23

عضو جدید
سلام و خسته نباشید
ممکنه اونایی که کلاس رفتن پلانایی که کار کردن رو بزارن
اگه نمونه پلان هم دارید لطفا قراربدین ممنونم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها طراحی سایت پلان رو میشه تک رنگ و فقط با هاشور کار کرد؟برا کنکور نمیگما...کلی منظورمه.تک رنگ مثه راپید مشگی یا خودکار آبی؟

mahsa noori a

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید همگی.. اینجا کسی هست ک بخواد ازمون دانشگاه آزاد بده؟
اونایی ک کلاس میرناستاداشون نگفتن ک ممکنه اسکیس ازاد امسال چی باشه؟
و دیگه اینکه تو3تاشیتی ک میدن تو هرکدومش چی بذاری؟

a1ich

عضو جدید
بچه ها طراحی سایت پلان رو میشه تک رنگ و فقط با هاشور کار کرد؟برا کنکور نمیگما...کلی منظورمه.تک رنگ مثه راپید مشگی یا خودکار آبی؟
شدنش که میشه ولی یه موقع ممکنه تو سایه ها به مشکل بخوری .. چون خیلی دیگه همه چی شلوغ میشه .. و سایه ها هم مهمه که یکدست و مشخص باشن..
حداقل یه ماژیک واسه سایه استفاده کنی بهتره فک کنم..
بعد لنداسکیپت هم باید یه طوری جدا کنی از بنا دیگه .. چیز بدی نمیشه ... اگه فک میکنی با یه راپید یا خودکار از پسش بر میای امتحان کن..

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
موقت: سلام دوستان فک کنم این خبر رو دیده باشید ولی گفتم بزارم شاید کسی باشه وقت نکرده باشه چک کنه:
سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده درآزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1394 مي‌رساند، نتايج اوليه آزمون مذكور در روز سه شنبه مورخ 1394/02/22 منتشر مي‌گردد. لذا داوطلبان مي‌توانند براي اطلاع از وضعيت علمي و رويت كارنامه نتيجه اوليه خود در تاريخ مذكور به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.orgمراجعه نمايند. ضمناً اطلاعيه تكميلي اين سازمان در خصوص اعلام نتيجه اوليه و نحوه انتخاب رشته داوطلبان متعاقباً اعلام خواهد شد

a1ich

عضو جدید
یه راهکار و راهنمایی میخواستم خدمت دوستان عرض کنم تا در این فرصت باقیمانده وقت رو تلف نکنیم
من چندین کلاس رفتم که آخرینشم خانوم س.ع بودن که در رشت تدریس میکنن بود - به جرات بهتون بگم هیچ حرفی برای گفتن نداشت و تنها کارشون کپی کردن های کارهای معماران بزرگ بود - بلافاصله من به همراه چند تا از بچه ها از کلاس انصراف دادیم و خیلی با کیفیت تر داریم در منزل با منابعی که داریم کار میکنیم.
خوب وقتی همه می خوان به هر نحوی از ما سوءاستفاده کنن چرا ما باید بهشون این اجازه رو بدیم ؟!
حالا از همه دوستان میخوام نمونه کارهای معماران بزرگ رو بررسی کنیم و با هم به اشتراک و بحث بذاریم و از این زمان باقیمانده استفاده مفید کنیم و انقدر خودمون رو درگیر رنگ و لعاب نکنیم و به اصل قضیه بپردازیم .
با تشکر.
مرسی از پیشنهادت کاره خوبیه .. ولی شما دفعه قبل هم اومدی مساله کلاس اون خانوم رو مطرح کردی و بعد خودت اومدی گفتی همه چیو پاک کنیم چون نیست که بیاد دفاع کنه .. الانم فک میکنم کسی اینجا نیس که نفهمه منظور شما از س.ع ! کیه..

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از پیشنهادت کاره خوبیه .. ولی شما دفعه قبل هم اومدی مساله کلاس اون خانوم رو مطرح کردی و بعد خودت اومدی گفتی همه چیو پاک کنیم چون نیست که بیاد دفاع کنه .. الانم فک میکنم کسی اینجا نیس که نفهمه منظور شما از س.ع ! کیه..
واقعا زشته این واکنش ها!!! ایشون رتبه ی 2 معماری منظر هستن و فک می کنم این 2 بودنشون خودش گویا همه چی هس!!! این دوستمون دفه قبل خودشون اومدن نام این خانم رو بردن و بعدم به صورت کاملا شتابزده پیام دادن که پاکش کن و ...!!! من نمی فهمم چرا مشکلتون رو با خود ایشون حل نمی کنید؟؟؟ به جا اینکه اینجا تخریبشون کنید!!! من وکیل ایشون نیستم، اما اگه انصاف و رعایت کنیم واقعا حرفای این دوستمون نا عادلانس!!! کدوم معمار و می شناسید که از کار بقیه تقلید نکنه؟؟؟ یه معمار خوب باس خوبم تقلید کنه!!! لویی کانش تحت تاثیر لوکوریوزیه بود حالا ماها که جای خود داریم!!! بعدش تو همین باشگاه دوستانی هستن که سبک ایشون و پیش گرفتن و نمره بالایی هم گرفتن!!! دوست عزیزم قبل از اینکه بیایی موجودیت کار یکی رو ببری زیر سوال، یکم شرایط خودت، ایشون و دوستانی که به واسطه ی همین خانم رتبه شدن رو بیشتر بسنج!!!

آخرین ویرایش:

Saretus

کاربر فعال
سلام به دوستان
برای همه تون آرزوی موفقیت میکنم
من دو سال پیش اسکیس داشتم و در این باشگاه از محبتهای همه ی دوستان استفاده کردم... ان شاء اله این اسکیس هم با همدلی و همراهی پیش برید...

=====
من نیاز به پروژه های تشریحی مطالعات دارم که تو دو سه سال اخیر تو جلسه اسکیس مطالعات ارشد مطرح شده... گشتم توی تاپیک ها نبود میشه اگر دارین در اختیارم بذارید لینکش رو؟ یا اگر میدونین بگین از کجا میتونم تهیه کنم
خیلی ممنون میشم

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه الان همه استاد اسکیسشونو انتخاب کردن تموم شده بچه های سال بعد هم فکر نمیکنم از الان خیلی مشتاق باشن در مورد اساتید پر سو جو کنن:)
نظر همه با هم فرق داره عملکرد یه استاد ممکنه برای من نوعی خوب باشه برا دوستم خوب نباشه بنا به کاری که داره انجام میده
هم این استاد همه بقیه ی اساتید یه عده خیلی ازشون راضی هستن یه عده نه... اوناییم که نتیجه گرفتن بهتر میتونن نظرشونو بگن اما کاملا از نتایجی که اساتید میگیرن معلومه کار دستشون چجوریه
و اینم تاکید کنم که استفاده از کارای معماران برتر یه حسنه تو اسکیس و اصلا عیب محسوب نمیشه البته من کلاس ایشون نرفتم و کلا ندیدمشون اما ظاهرا عمکرد خوبی داشتن طبیعتا ممکنه بعضیام ازشون راضی نباشن اساتید دیگه هم مثل ایشون مثلا خیلیا میگن استاد عسگری پور اصلا نباید اسکیس تدریس کنن اما واقعا خیلی از حرفا و کارای ایشون اصلا مال اسکیسه و خیلیم راه گشاست لااقل ماکه کلاسشون نرفتیم از کارای دستشون میتونیم متوجه بشیم کدوم استاد میتونه کمک حالمون باشه

در کل بیشتر رو اسکیس کار کنید و درگیر اساتید نباشید چون استاد تا یه حد میتونه کمک کنه بقیه به عهده خودمون هست

mrabie

عضو جدید
یه راهکار و راهنمایی میخواستم خدمت دوستان عرض کنم تا در این فرصت باقیمانده وقت رو تلف نکنیم
من چندین کلاس رفتم که آخرینشم خانوم س.ع بودن که در رشت تدریس میکنن بود - به جرات بهتون بگم هیچ حرفی برای گفتن نداشت و تنها کارشون کپی کردن های کارهای معماران بزرگ بود - بلافاصله من به همراه چند تا از بچه ها از کلاس انصراف دادیم و خیلی با کیفیت تر داریم در منزل با منابعی که داریم کار میکنیم.
خوب وقتی همه می خوان به هر نحوی از ما سوءاستفاده کنن چرا ما باید بهشون این اجازه رو بدیم ؟!
حالا از همه دوستان میخوام نمونه کارهای معماران بزرگ رو بررسی کنیم و با هم به اشتراک و بحث بذاریم و از این زمان باقیمانده استفاده مفید کنیم و انقدر خودمون رو درگیر رنگ و لعاب نکنیم و به اصل قضیه بپردازیم .
با تشکر.

من پارسال کلاس ایشونو رفتم . اینکه شما میگید کپی می کنن! من واقعا متوجه نمی شم یه استاد تو 12 جلسه چطور قراره کارایی ُ انجام بده که توی دانشگاه تو 4 سال انجام میدن ! اگه من توی 4 سال یاد نگرفتم درست طراحی کنم... تماما با فکر خودم و بدون دیدن کارای معمارای موفق! چطوری میشه انتظار داشت یه استاد تو 12 جلسه منو به این حد برسونه؟

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کسی هست پلان های استاد سپیده و استاد عسگری پور و داشته باشه ؟

farhadarch

عضو جدید
من دارم مهندس جان مال عسگری پور رو ولی فکر کنم به درد لای جرز دیوارم نمیخوره:D

nafis arch

عضو جدید
سلام دوستان واسه اسکیس ازاد دنبال ی کار کامل میگردم ک حفظ کنم و برم سر جلسه من ب دلایلی نتونستم اسکیس کار کنم میشه کمکم کنید لطفا

farhadarch

عضو جدید

واسه خاطر رویکرد صرفا فرمال و کیوبیک اکثر کاراشون و پلانا که کشیدنش با خط کششون ممکن باشه و کار به دست آزاد که به نظر بنده حال و هوای خاصی جدا از خود اثر بهش میده نکشه ! و دلایل خاص خودشون

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوبید؟
من کتاب دیاگرام های دکتر صدیق رو گرفتم کتاب خوبیه ولی به خاطر حق مولف نمیتونم عکس ازش بگیرم بزارم ولی تمام دیاگرامها و جزییات کتابشو که میکشم همراه با کارای خودمو میزارم امیدوارم کمکتون کنه.کتاب در مورد جزییات هست بیشتر.
فصل 1:ورودی فصل 2:دیوار
http://s6.picofile.com/file/8187335842/captur1_2.rar.html

وضعیت
موضوع بسته شده است.