تمرین گروهی آزمون اسکیس 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها چرا فقط حجم کار میکنید ! پس روکشی کار معمارای بزرگ چی میشه ! چهل درصد نمره اختصاص به پلان داره !

کارامو نذاشتم دیگه ک اینو نشنوم :دی
بزودی وارد این مرحله میشم.حتما کارامو میذارم

jeny02

عضو جدید
خوبه آفرین .. گریز و پرسپکتیو بالای خط افق عالیه ولی زیرش نه! .. خطایی که بنا رو به زمین متصل میکنن خوب نشدن خیلی و معلوم نیس بنا چجوری و کجا به زمین میرسه ..تو یکی از کارات هم حس میکنم به همین خاطر کارو رو بردی روی صفه که اتصالش به زمین معلوم نشه خیلی ..تو اون یکی کار ببین.. اتصال تبدیل شده به یه خط افقی .. که قاعدتا نباید اینجوری باشه ..
در کل جنس خطا و چیزای دیگه خیلی خوبه . فقط همین یه موردو اگه بیشتر تمرین کنی خیلی بهتر میشه..!

خیلی خیلی تنکسسسسسسسسسس...اتفاقا من همیشه با این زمین مشکل داشتم...بیشتر تمرین میکنم ..مرسیییییییییییییییییییییییییی روحیههههههههههههههههههههههه

jeny02

عضو جدید
دی سی پوینتینگ!:w24:شوخی کردم کارت خوبه!:w23: کلیت کارت خوبه فقط توپوگرافی رو خوب نکشیدی اون خطا هم کل شبیه درخته اصلا مفهوم درخت رو نمیرسونه خطاتو محکم بکش یعنی قوی باشن تا جذابیت کارت بیشتر بشه تو تصویر اولیت که یه قسمت هایی رو هاشور و سایه زدی اینقد سایه شدید نمیفته چون روبه روی ناظر هست(رو به روی ناظر هم رو به نور در نظر میگیریم)

تنکس ا لات دوستی....از این که وقت گذاشتی و ایرادای کارمو گفتی ممنون...

coleopatra

عضو جدید
بچه ها من چند تا سوال دارم. مارال جان لینک اونی که می گی کارای خوب اسکیس توی باشگاه هست را لطف می کنی اینجا برام بذاری
یه چیز دیگه، اسکیس های خوب که جواب کنکورهای سالهای قبل باشن را هم میشه پیدا کرد؟
و دیگه این که توی کنکوور اسکیس، ابعاد مدارکی که باید تحویل بدیم چقدره، مثلا من نمی دونم پلان و مقطع و پرسپکتیو و نما هر کدوم سایزشون چه اندازه ای باید باشه، کدوم بزرگتر از اون یکی باشه و...
ممنون

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
بچه ها من چند تا سوال دارم. مارال جان لینک اونی که می گی کارای خوب اسکیس توی باشگاه هست را لطف می کنی اینجا برام بذاری
یه چیز دیگه، اسکیس های خوب که جواب کنکورهای سالهای قبل باشن را هم میشه پیدا کرد؟
و دیگه این که توی کنکوور اسکیس، ابعاد مدارکی که باید تحویل بدیم چقدره، مثلا من نمی دونم پلان و مقطع و پرسپکتیو و نما هر کدوم سایزشون چه اندازه ای باید باشه، کدوم بزرگتر از اون یکی باشه و...
ممنون
سلام عزیزم

archisal

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها مرسی از توجهاتتون
هم ممنون از مارال :) هم آرکی سال،
حالا شما می گین رونشدون عوض شده ما چه کنیم؟ من احتمالا بخوام کارگاها را شکرت کنم، فقط امیدوارم تا اون موقع یه خورده خودمو بالا کشیده باشم شوت نباشم توشون،
فقط میشه بگید از کجا نمونه توپوگرافی و منظره های اطراف ساختمان را گذاشتین؟ ممنون می شم
من خودم فعلا طایفه تو دستم هست و از رو اون نمونه ها رو نگا می کنم،باز ببین چی تو دستت داری ،اگر هم نداری بجنب دیگه یه ماه بیشتر نمونده هاااااااااااا

archisal

کاربر بیش فعال
بچه ها من امروز درخت کار کردم از روی کتاب صدیق، اولین بارم بود. رو کشی و کپی چقدر سخته، آدم احساس می کنه خلاقیتش گرفته میشه
باز خوبه روکشی هات بازم کار کن، من با درخت و پرسوناژ مشکل دارم

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
من خودم فعلا طایفه تو دستم هست و از رو اون نمونه ها رو نگا می کنم،باز ببین چی تو دستت داری ،اگر هم نداری بجنب دیگه یه ماه بیشتر نمونده هاااااااااااا

شایدم مردادماه باشه :)

archisal

کاربر بیش فعال
روکشی از کار طایفه
اول کلیت رو با مداد کشیدم با رعایت تناسبات بعدش با راپید یا اف از روش سریع رفتم.البته اینا رو برای اینکه تمرین خط کرده باشم و دستم مثلا نلرزه کشیدم.ایراد؟؟؟
DSC_1766.jpg43222.jpg

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
احتمال میدید تاریخ ازمون کی باشه؟سال پیش چه موقعی بود؟

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
این نتایج کسی نمیدونه کی میاد؟؟؟؟؟؟؟

اواخر اردیبهشت میاد و یه چیز دیگه اونم اینکه باور کن حتی سنجشم خودش نمیدونه تاریخ دقیقش چه موقس! یه موقع دیدی مثلا گفت 21 ام یکشنبه 12 شب، بعد همگی از 8 میشینن پشت کامپیوتر تا روز بعدش هیچ خبری نمیشه.4 بعد اظهر خشک شدت رو بیدار می کنن میگن پاشو جوابا اومده!!!

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
سلام دوستان
احتمال میدید تاریخ ازمون کی باشه؟سال پیش چه موقعی بود؟

کارآگاه لوکی:امید به بهترین وضعیت داشته باش، ولی خودت رو برای بدترین حالت آماده کن!

زندانیان-دنیس ویلنیو

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
مارال جون تو اینترنت یه گشتی می زدم یه راندوی داخلی پیدا کردم، میدونم کلی از اینا داری و میدونم دنبال کارای نو و مدرنی ولی چون این خیلی لوکس بود و کلی تکنیک راندو داره گفتم برات بذارمش.Hotel-Lobby-Design-Plans.jpg

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
ولی ممکنه:)
مارال جون تو اینترنت یه گشتی می زدم یه راندوی داخلی پیدا کردم، میدونم کلی از اینا داری و میدونم دنبال کارای نو و مدرنی ولی چون این خیلی لوکس بود و کلی تکنیک راندو داره گفتم برات بذارمش.مشاهده پیوست 238179
مرسی عزیزم! خیلی قشنگه! عالی!!

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال می پرسم نگین به اینجا ربط نداره وا؟!
بچه ها فک کنین می خواین طرح یه موزه بزنین، ازتون می خوان پارکینگشم طراحی کنین.اگه حجمتون منحنی باشه، پارکینگ هم همون شکلی باید باشه؟ یا ربطی نداره؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال می پرسم نگین به اینجا ربط نداره وا؟!
بچه ها فک کنین می خواین طرح یه موزه بزنین، ازتون می خوان پارکینگشم طراحی کنین.اگه حجمتون منحنی باشه، پارکینگ هم همون شکلی باید باشه؟ یا ربطی نداره؟
باشه نمیگم ب اینجا ربط نداره:دی
ببین عزیزم بستگی ب زمینت و فرم موزت داره! مسلما اگه پارکینگ هم در هارمونی با فرم اصلی باشه خب خیلی بهتره!! حتی اگه زیرزمین باشه و بظاهر دیده نشه!

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه نمیگم ب اینجا ربط نداره:دی
ببین عزیزم بستگی ب زمینت و فرم موزت داره! مسلما اگه پارکینگ هم در هارمونی با فرم اصلی باشه خب خیلی بهتره!! حتی اگه زیرزمین باشه و بظاهر دیده نشه!
:redface:عزیزمی...مارال جون اگه پلان پارکینگ شبیه پلان همکف، تیپ و ...باشه ولی بزرگتر باشه اشکالی نداره؟

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
:redface:عزیزمی...مارال جون اگه پلان پارکینگ شبیه پلان همکف، تیپ و ...باشه ولی بزرگتر باشه اشکالی نداره؟

گلمی!
سوالت خیلی کلیه! و اینکه خب زیربنا داری واسش! نداری؟؟
اگه تیپ طبقات میشه اما با مساحت بیشتر! اگه لازمه و زیربناشو هم داری ن!! اشکالی نداره مسلما!

بنظرم پلانهاتو بذار تو تاپیکهای کرکسیون اونجا بهتر و بیشتر میتونیم واسش وقت بذاریم

Arezoya

عضو جدید
کاربر ممتاز
گلمی!
سوالت خیلی کلیه! و اینکه خب زیربنا داری واسش! نداری؟؟
اگه تیپ طبقات میشه اما با مساحت بیشتر! اگه لازمه و زیربناشو هم داری ن!! اشکالی نداره مسلما!

بنظرم پلانهاتو بذار تو تاپیکهای کرکسیون اونجا بهتر و بیشتر میتونیم واسش وقت بذاریم

فدات بشم:w40:

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام دوستان من حدود ده روزی هست که بطور جدی شروع کردم واسه اسکیس البته دیروز و امروز کار نکردم اینم کارای من تو این چند روز که از کارای بچه های همین جا استفاده کردم نظر لطفا

DSC00035.jpgDSC00036.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.