تمرین گروهی آزمون اسکیس 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست جونا تمرينم ميزارم ايرادات كارمو بگيد
http://cld.persiangig.com/download/UzH4NB/dl
مهندس جان مشکل اصلی تمرینت اینکه هیچکدم از خطات به نقطه گریز نرفتن و این باعث شده کل کارت رو بد کنه.واسه ترسیم درخت اینا من یه مجموعه عکس گذاشته بودم از داوود صلواتی اونارو نگاه کن از رو اون تمرین کن

معمار فرناز

عضو جدید
تمرین گروهی آزمون اسکیس 94

ممنون اول كار اينجوري نبود نميدونم چرا خطوطم انحراف پيدا كرد ممنون ك راهنمايي كرديد

ebadi69

عضو جدید
کی بود گف برا تمرین خط باید خطو حس کنی؟؟؟!!!!!!!!!! واقعا دهنش گلاب عاشقشم من 2 ماه بود تمرین خط میکردم و خطام خوب نمیشد
ولی با حرف همین دوستمون تو یک ساعت خطم از این رو به اون رو شد
هرکسی بودی خدا حفظت کنه یک دنیا ممنون

ebadi69

عضو جدید
بچه هایی که پارسال گلاس مهندس شقاقی رفتن امسال کلا روششون فرق کرده برا کسایم که پارسال اومدن میخان یک گلاس اسکیس فشرده یک هفته ای بزارن تا برا ورکشاپ امادشون کنن

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
دوستان بنظرتون من با مداد کار کنم واسه ازمون اشکال نداره
چون وقتی میکشم تمام خطوط گریزم توی کار جا میمونه!!! و فکر میکنم با مداد بهتر میتونم کار کنم ........ ولی برای راندو کردن بنظرتون به مشکل بر نمیخورم؟؟؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
دوستان بنظرتون من با مداد کار کنم واسه ازمون اشکال نداره
چون وقتی میکشم تمام خطوط گریزم توی کار جا میمونه!!! و فکر میکنم با مداد بهتر میتونم کار کنم ........ ولی برای راندو کردن بنظرتون به مشکل بر نمیخورم؟؟؟

سلام
3000 شرکت کننده و هرشرکت کننده3تا شیت
ینی 9000تا شیت رو میذارن رو هم و میبرن واسه تصحیح! اونوقت شما ک بامداد بکشی وقتی شیتها روهم باشه مدادیها پخش میشه! هم کارت کثیف میشه هم کلا همه چی نابود میشه
:|

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
سلام
3000 شرکت کننده و هرشرکت کننده3تا شیت
ینی 9000تا شیت رو میذارن رو هم و میبرن واسه تصحیح! اونوقت شما ک بامداد بکشی وقتی شیتها روهم باشه مدادیها پخش میشه! هم کارت کثیف میشه هم کلا همه چی نابود میشه
:|
پس اگرم بخوام اول با مداد بکشم بعد راندو کنم کلا امتحان ندم بهتر نه:razz:

a1ich

عضو جدید
شما یه کلیت با مداد ترسیم کن که فقط تکلیفت معلوم شه .. بعد دیگه برو مثلا بافت و در و پنجره اینارو با روان نویس بکش ..

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
از الان کاراتو فقط با راپید بکش تا ترست بریزه! منم تا چندروز پیش کلیت رو با مداد میکشیدم و میترسیدم با راپید کارم خط خطی شه! کثیف شه اما توجیح شدم ک با راپید باشه ب چنددلیل بهتره
مهمترینش اینه ک روند فکری طراحیم از بین نمیره!!
از راپید .1 واسه ترسیم کلیت حجمت استفاده کن!

شما یه کلیت با مداد ترسیم کن که فقط تکلیفت معلوم شه .. بعد دیگه برو مثلا بافت و در و پنجره اینارو با روان نویس بکش ..
مخالفم!
چون دراین صورت کلیت کار و روند رسیدن ب طرح/پروسه طراحی ممکنه از بین بره+اگر مدادی ها زیاد باشه شیت کثیف میشه!

ebadi69

عضو جدید
از الان کاراتو فقط با راپید بکش تا ترست بریزه! منم تا چندروز پیش کلیت رو با مداد میکشیدم و میترسیدم با راپید کارم خط خطی شه! کثیف شه اما توجیح شدم ک با راپید باشه ب چنددلیل بهتره
مهمترینش اینه ک روند فکری طراحیم از بین نمیره!!
از راپید .1 واسه ترسیم کلیت حجمت استفاده کن!

مخالفم!
چون دراین صورت کلیت کار و روند رسیدن ب طرح/پروسه طراحی ممکنه از بین بره+اگر مدادی ها زیاد باشه شیت کثیف میشه!
تنها با مداد کشیدن اصلا خوب نیس چون کار جلو نداره و به چشم نمیاد و دوست عزیز اکه همون اول با روان نویس و راپید بیفتی به جون شیت که فاتحه کار خونده میشه
اتفاقا با مداد کشیدن بعد دسن کردن اصلا موضوعه نه با یک مداد مثه 5 میل کته کلفت باشه با یک مداد 1 میل معمولی که بعد دسن کنی کارت خوب باشه

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
تنها با مداد کشیدن اصلا خوب نیس چون کار جلو نداره و به چشم نمیاد و دوست عزیز اکه همون اول با روان نویس و راپید بیفتی به جون شیت که فاتحه کار خونده میشه
اتفاقا با مداد کشیدن بعد دسن کردن اصلا موضوعه نه با یک مداد مثه 5 میل کته کلفت باشه با یک مداد 1 میل معمولی که بعد دسن کنی کارت خوب باشه

نظر شمام محترمه
من نتیجه ای ک خودم ربهش رسیدم و راهنمایی هایی ک از اساتید شنیدم گفتم: )

شهید یوسف الهی

کاربر ممتاز
از همگی ممنون باید هر دو روش بررسی کنم و ببینم کدوم برام بهتر نتیجشو بهتون میگم

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
استاد ما میگه با مداد اول بکشین بعد دسن با اف و ...
هرچی کار کثیف تر جذابتره به نظر من. گفتن مداد نشون میده فکر کردیم طرح حفظی نمیکشیم

archisal

کاربر بیش فعال
استاد ما میگه با مداد اول بکشین بعد دسن با اف و ...
هرچی کار کثیف تر جذابتره به نظر من. گفتن مداد نشون میده فکر کردیم طرح حفظی نمیکشیم
وافعا؟استاد شما کیست؟البته راسته،چون ماها که حرفه ای نیستیم باید احتیاط کنیم تا گند نزنیم به کار،ولی اونایی که فکر می کنن کارشون خوبه همون راپید رو تمرین کنن،ما هم یه استاد داشتیم کارش با اف و راپید بود و با مداد بیگانه

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز
وافعا؟استاد شما کیست؟البته راسته،چون ماها که حرفه ای نیستیم باید احتیاط کنیم تا گند نزنیم به کار،ولی اونایی که فکر می کنن کارشون خوبه همون راپید رو تمرین کنن،ما هم یه استاد داشتیم کارش با اف و راپید بود و با مداد بیگانه

مهندس موقر ............خیلی از اساتید به غیر ایشون میگن کلیت را اول با مداد بکشید با روان نویس اف یا هر چی دوست دارید کار را دسن کنید ...........باید دید هرکسی چطوریه شاید یکی این قدر فوی باشه که بتونه یک ساعته با روان نویس یک ضرب همه را بکشه و تموم کنه ولی یکی مث من می ترسه تا اخر عمرش همچین کاری را کنه ............افراد با هم متفاوت هستن روش خودتون را پیدا کنید و تمرینش کنید

night_k

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سلام...دوستان ایراد بگیرید من آمادم :Dمشاهده پیوست 238051مشاهده پیوست 238052
دی سی پوینتینگ!:w24:شوخی کردم کارت خوبه!:w23: کلیت کارت خوبه فقط توپوگرافی رو خوب نکشیدی اون خطا هم کل شبیه درخته اصلا مفهوم درخت رو نمیرسونه خطاتو محکم بکش یعنی قوی باشن تا جذابیت کارت بیشتر بشه تو تصویر اولیت که یه قسمت هایی رو هاشور و سایه زدی اینقد سایه شدید نمیفته چون روبه روی ناظر هست(رو به روی ناظر هم رو به نور در نظر میگیریم)

coleopatra

عضو جدید
سلام.منم پارسال کلاس علی نیا و شقاقی میرفتم.کارشون خوب بود.
اما امسال کلی برنامه و روند کلاسیشونو تغییر دادن و بهتر شده.حیف که دیگه نتونستم برم.آره همونطور که دوستمون گفت از روی ارک دیلی میشه خوب تمرین کرد.البته یه سی دی تصاویر هم داده بودن بهمون توش پر بود از حجم های ساختمونای مختلف،که تمرین می کردیم و نشون استادا میدادیم.که خیلی ذهن مونو باز تر کرد. واینکه چطور ترکیب حجم هارو انجام بدیم.فکر کنم خودشون هم از ارک دیلی ورداشته بودن.چون اردسشو هم میدادن.به نطر من اونایی هم که تازه شروع کردن به تمرین هم خوب باشه.سعی کن نه تنها حجم بلکه منظره اطراف و جزییات رو هم وقت بذاری و بکشی تا دستت عادت کنه.موفق باشی

سلام بچه ها مرسی از توجهاتتون
هم ممنون از مارال :) هم آرکی سال،
حالا شما می گین رونشدون عوض شده ما چه کنیم؟ من احتمالا بخوام کارگاها را شکرت کنم، فقط امیدوارم تا اون موقع یه خورده خودمو بالا کشیده باشم شوت نباشم توشون،
فقط میشه بگید از کجا نمونه توپوگرافی و منظره های اطراف ساختمان را گذاشتین؟ ممنون می شم

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
سلام بچه ها مرسی از توجهاتتون
هم ممنون از مارال :) هم آرکی سال،
حالا شما می گین رونشدون عوض شده ما چه کنیم؟ من احتمالا بخوام کارگاها را شکرت کنم، فقط امیدوارم تا اون موقع یه خورده خودمو بالا کشیده باشم شوت نباشم توشون،
فقط میشه بگید از کجا نمونه توپوگرافی و منظره های اطراف ساختمان را گذاشتین؟ ممنون می شم
سلام عزیزم
خواهش میکنم
منظورت کدوم نمونه هاست؟؟
اگه اسکیسها منظورته هم تو باشگاه ی تاپیک داریم واه نمونه اسکیسهای خوب
هم تو کتابای آموزش اسکیس/صدیق. طایفه. امیدآذری و .../ هست
هم سایتهای دیگه مث نواندیشان یا نقطه و ...

اما اگه عکس منظورته فک کنم آرک دیلی توپوگرافی هم داره.باید بازم ببینم..

a1ich

عضو جدید
سلام سلام...دوستان ایراد بگیرید من آمادم :Dمشاهده پیوست 238051مشاهده پیوست 238052
خوبه آفرین .. گریز و پرسپکتیو بالای خط افق عالیه ولی زیرش نه! .. خطایی که بنا رو به زمین متصل میکنن خوب نشدن خیلی و معلوم نیس بنا چجوری و کجا به زمین میرسه ..تو یکی از کارات هم حس میکنم به همین خاطر کارو رو بردی روی صفه که اتصالش به زمین معلوم نشه خیلی ..تو اون یکی کار ببین.. اتصال تبدیل شده به یه خط افقی .. که قاعدتا نباید اینجوری باشه ..
در کل جنس خطا و چیزای دیگه خیلی خوبه . فقط همین یه موردو اگه بیشتر تمرین کنی خیلی بهتر میشه..!

وضعیت
موضوع بسته شده است.