تصوير حسين رضازاده در حال تبليغ املاك رابينسون دبي

HoOMan.tbz

عضو جدید
فدات شم مهرداد جون .تو که بالا راجب من نوشته بودی منم واس اون نوشتم نوکرتم-فقط این قسمتش برات بود- بقیش برا سروش بود
در رابطه با سرچ تا این حد می تونم بگم که مشکلی که به دفتر رهبری هم کشیده شد و بی نتیجه موند.برا همینم اینم خاص نشون بده که دفه بعدی اگه ترکیه پیشنهاد بده شاید با نصف قیمتم قبول کنه.واس دولتی که قدرشو ندونستن و اونهمه تحقیرش کردن ارزش نداره. و در عین حال شاید به کل هم از ایران بره
در ضمن کودوم شرکت ایرانی پیشنهاد تبلیغات داده و این قبول نکرده؟ انتظار دارین این بره واس خودش بازار یابی کنه؟
ولی کلا بحث من راجب درست و غلط بودنش نبود .مشکل من این بود که بی انصافی نکنین .و با یه حرکت خوبی ها رو فراموش نکنید:wallbash:

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
فدات شم مهرداد جون .تو که بالا راجب من نوشته بودی منم واس اون نوشتم نوکرتم-فقط این قسمتش برات بود- بقیش برا سروش بود
در رابطه با سرچ تا این حد می تونم بگم که مشکلی که به دفتر رهبری هم کشیده شد و بی نتیجه موند.برا همینم اینم خاص نشون بده که دفه بعدی اگه ترکیه پیشنهاد بده شاید با نصف قیمتم قبول کنه.واس دولتی که قدرشو ندونستن و اونهمه تحقیرش کردن ارزش نداره. و در عین حال شاید به کل هم از ایران بره
در ضمن کودوم شرکت ایرانی پیشنهاد تبلیغات داده و این قبول نکرده؟ انتظار دارین این بره واس خودش بازار یابی کنه؟
ولی کلا بحث من راجب درست و غلط بودنش نبود .مشکل من این بود که بی انصافی نکنین .و با یه حرکت خوبی ها رو فراموش نکنید:wallbash:
بحث سر چیز دیگه است
اصولا" من که اعتقاد دارم حرکت غلط نبوده . . .

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم که داداش سروش
ما 3 نفریم با هم!!:w12:
خوب تو ناک آوت شدی داداش!!:w22::w16:
نفر بعدی بیاد تو رینگ!!!!:D

دودورو دودو رضا زاده!

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D
اشکان جان
مسائل کاری و انتخاباتی جدای دوستی ما در این تاپیکست داداش!!
یا عیوهل مسلمون عتحدو عتحدو داداش!:w16:

مژگان قاسمي

عضو جدید
به نظر من هم تبليغ كردن مشكلي نداره تو جامعه ما خيلي از كارها به تمسخر گرفته مي‌شود در حاليكه هر شخصي استعدادي دارد كه بايد دنبال آن برود . كار تبليغ اصلا بد نيست و مهم نيست كه در چه رتبه‌اي هستي . مثلا مدير يك كمپاني تو فرانسه با دوچرخه سركار ميره اگه تو ايران يكي از اين مديرا اين كار را بكنه هزار تا حرف پشتت مي‌زننن و باد تمسخره كه پشت سرشه. من به آقاي رضازاده احترام قائلم مسلماً كاري كه ايشان كرده با فكر و تدبير به همراه بوده و من نمي‌توانم درباره ايشان و كارهايشان قضاوت كنم چون من يكي را مي‌دانم و صد تا چيز ديگر را نمي‌دانم و همچنين من هيچوقت در شرايط ايشان نبوده‌ام.
آقاي رضازاده من به شما افتخار مي‌كنم. :gol:

مژگان قاسمي

عضو جدید
فكر كنم تبليغه رو نديدين كه اين حرف رو ميزنيد!
چرا اتفاقاً هر روز مي‌بينم مگه چشه؟
داره از شهرت خودش براي تبليغ استفاده مي‌كنه مانعي نداره شايد مي‌خواهد پيامي را به گوش ما برسونه!
بزنم به تخته استعداد هم كه داره :w11:

Matrix

عضو جدید
چرا اتفاقاً هر روز مي‌بينم مگه چشه؟
داره از شهرت خودش براي تبليغ استفاده مي‌كنه مانعي نداره شايد مي‌خواهد پيامي را به گوش ما برسونه!
بزنم به تخته استعداد هم كه داره :w11:

آره . دقيقا" داره از شهرتش استفاده ميكنه !

ولي استعداد رو بيخيال ديگه .. ! اه .

برين تبليغهاي ديگه ... فيلمهاي ديگه رو ببينيد .....

با اين اوصاف اگه به اين ميگين استعداد كه تمام بازيگراي دنيا يه عمر وقتشون رو تلف كردند !!!

مژگان قاسمي

عضو جدید

با اين اوصاف اگه به اين ميگين استعداد كه تمام بازيگراي دنيا يه عمر وقتشون رو تلف كردند !!!

بابا بي خيال
نه بازيگراي دنيا استعدادشون را دارند بذار يه مثال بزنم وقتي آقاي شادمهر عقيلي براي اولين بار فيلم بازي كرد خيلي راحت بود و واقعا فيلم خوبي در اومده بود چون شادمهر استعدادشو داشت آقاي رضازاده هم استعدادشو داره . شايد از نظر شما كه از اين كارش خوشتون نيومده اينطور به نظر مي‌رسه خوب چه ميشه كرد نظرها متفاوت و قابل احترامند.

مهندسی گاز

عضو جدید
عجب

عجب

سلام
این اقای رضازاده به نظر من ادم خودخواهی هست وادم سو استفتده چی چرا که.....
من یادم میاد یه روز توی برنامه ای که قهرمان قهرمان ها انتخاب میشد چون اقای ساعی که به حق ادم شایسته ای هست بعنوان قهرمان قهرمانها انتخاب شد داشت از شدت ناراحتی میترکید وحتی جلو این مرد بلند نشداین تصویر رو من از تلویزیون دیدم .واقعا که حیف اسم جهان پهلوانی که رو این اقا گذاشتن .....
متاسفانه.........:exclaim:

مژگان قاسمي

عضو جدید
هر كس يه نظري داره با توجه به عقايدش و ديدگاهاش
نه ميشه به زور يكي را متقاعد كرد و نه دور كرد

HoOMan.tbz

عضو جدید
سلام
این اقای رضازاده به نظر من ادم خودخواهی هست وادم سو استفتده چی چرا که.....
من یادم میاد یه روز توی برنامه ای که قهرمان قهرمان ها انتخاب میشد چون اقای ساعی که به حق ادم شایسته ای هست بعنوان قهرمان قهرمانها انتخاب شد داشت از شدت ناراحتی میترکید وحتی جلو این مرد بلند نشداین تصویر رو من از تلویزیون دیدم .واقعا که حیف اسم جهان پهلوانی که رو این اقا گذاشتن .....
متاسفانه.........:exclaim:
بابا زشت این حرفارو نزنید مثلا تحصیل کرده های مملکتین. آخ چه می دونی یارو اونجا چش بوده؟ اصلا شاید حواسش نبوده.
آخه از ساعی چه دخلی به رضا زاده داره؟ مگه رشته هاشون یکیه؟منبع درآمدشون یکیه؟ چه وجه اشتراکی دارن که اینا بهم حسودی کنن؟
حرفهای خاله زنک رو تموم کنین.چرا تو اروپا آمریکا هیچوقت یه همچین حرفایی در نمی آد؟کی گفته استوره ملی باید اون چیزی باشه که تو میگی؟چون قهرمان شده باید طبق خواسته تو رفتار کنه؟چرا ماها هیچوقت خودمون رو نمی بینیم اما دیگران رو زیر زره بین می زاریم؟:wallbash:چرا اینهمه نمک بهرومیم ما؟

HoOMan.tbz

عضو جدید

استعداد داره یا نداره چه فرقی به زندگیمون می کنه؟چه دخلی به ما داره؟
مسائل علمی کاری و.... رو گذاشتیم کنار یه تاپیک باز کردیم فقط غیبت که به هیشکی هیچ سودی نداره.حتی نمی شه تفریحیم حسابش کرد:hate:

Matrix

عضو جدید
بابا بي خيال
نه بازيگراي دنيا استعدادشون را دارند بذار يه مثال بزنم وقتي آقاي شادمهر عقيلي براي اولين بار فيلم بازي كرد خيلي راحت بود و واقعا فيلم خوبي در اومده بود چون شادمهر استعدادشو داشت آقاي رضازاده هم استعدادشو داره . شايد از نظر شما كه از اين كارش خوشتون نيومده اينطور به نظر مي‌رسه خوب چه ميشه كرد نظرها متفاوت و قابل احترامند.

همون . ميگيم :

هركس نظرات و سلايقي داره و اونها قابل احترام هستند !

amirgb

اخراجی موقت
از شما عزيزان تا به حال كسي به صورت حرفه اي بدن سازي كار كرده؟
چه كسي مي دانئ هزينه ي خوراك يك ورزشكار در حد رضازاده در ماه چه ميزان است؟
شغل رضازاده چيست؟
هزينه ي زندگي خود و خانواده اش را از كجا بايد تامين كند؟
اگر فشار زندگي تا به اين حد بر دوش او احساس نمي گرديد يقين بدانيد چنين نمي كرد
وقتي در ايران پنداش قهرماني در جهان هيچ است نمي بايست انتظار بيجا از اين عزيزان داشت
شما اگر خيلي بهتون فشار آمده در شرايط مشابه نام وطن بر آسايش فرزند پيشي بخشيد

hamidarchitec

عضو جدید
فکر میکنم دلیلی غیر از انچه ما میدانیم باید پشت این قضیه باشد. چیزی به ذهنتون میرسه؟

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم برای انسانهای حسودی که نه برای هموطن خودشون کاری میکنند و نه چشم دیدن پیشرفت کسی رو دارن!

مگه رابینسون مال کیه؟
مال یه ایرانی!
اصلآ مال یه عربه
ایرادش چیه بره تبلیغات کنه؟
تا حالا چقدر به رضا زاده کمک کردین که به قول خودتون نره از این کارها بکنه؟؟؟؟؟
یه 500 تومنی که بستنی هم نمیشه بهش دادین؟؟؟؟؟؟
فدراسیون تا حالا واسش چی کار کرده؟؟؟؟؟

متاسفانه ما ایرانی ها عادت داریم تا کسی یه زره بالا میره باید بزنیم تو سرش

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم برای انسانهای حسودی که نه برای هموطن خودشون کاری میکنند و نه چشم دیدن پیشرفت کسی رو دارن!

مگه رابینسون مال کیه؟
مال یه ایرانی!
اصلآ مال یه عربه

با سلام
سعید جان با حرفات کاملا موافقم
و ازت ممنونم که همیشه عالیترین جوابها رو میدی;)
بقول قدیمی ها:آنکه شیران را کند روبه مزاج/ احتیاج است احتیاج است احتیاج:(

mehrdad2000

عضو جدید

مگه رابینسون مال کیه؟
مال یه ایرانی!
اصلآ مال یه عربه

ممنون آقا سعید
باهات موافقم
پرمعنا و جالب پاسخ دادی:gol: