تصويري از آرزوي يك جوان صهيونيست

آقا سید

مدیر بازنشسته
در اين تصوير جوان اسراييلي نشان داده مي شود كه روي پيراهنش عكس يك زن باردار فلسطيني چاپ شده كه زير آن به دو زبان عبري و انگليسي نوشته شده كه يك شليك، دو كشته!

به گزارش فارس هر از چندگاهي در سرزمينهاي اشغالي بروز اتفاقاتي سبب روشن شدن بيشتر ماهيت رژيم صهيونيستي براي افكار عمومي مي شود.

كشتار زنان و كودكان به بهانه‌هاي مختلف، له كردن دختر آمريكايي معترض به خراب كردن خانه فلسطيني‌ها با بلدوزر، اظهارات خاخام‌هاي صهيونيست، اعترافات رسانه‌اي يا مورد اخير آن يعني حمله به كاروان آزادي غزه بيش از پيش افكار عمومي را عليه اين رژيم برانگيخته است.

اينك يك تصوير ديگر از اوج نژادپرستي اين رژيم منتشر شده كه دل هر انسان آزاده‌اي را به درد مي‌آورد.

در اين تصوير، بر پيراهن جوان اسراييلي عكس يك زن باردار فلسطيني چاپ شده است كه زير آن به دو زبان عبري و انگليسي نوشته شده كه يك شليك، دو كشته!
تابناک

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
نترسین کسی اینجا رو به فحش نمیکشه.

و اما در جواب تاپیک باید بگم هر انسانی با هر ملیتی اگه تا این حد بی شعور باشه نهایت خوی حیوانی خودش رو اثبات کرده. من نمیدونم آیا واقعا طرف اسرائیلیه یا نه ولی هر ملیتی داره واقعا حیوونه.

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
نترسین کسی اینجا رو به فحش نمیکشه.

و اما در جواب تاپیک باید بگم هر انسانی با هر ملیتی اگه تا این حد بی شعور باشه نهایت خوی حیوانی خودش رو اثبات کرده. من نمیدونم آیا واقعا طرف اسرائیلیه یا نه ولی هر ملیتی داره واقعا حیوونه.
بسیار بسیار ممنون

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسراييليا حتي دين يهود هم زير سوال بردن

البته اين جاي تعجب نداره

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چطور میشه که ادما تا این حد سنگدل و کثیف و خودخواه میشن ؟؟!!!ا
ای اسراییل کثیف!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
روزی میرسه که مردم فلسطین از شر فرعون اسرائیلی راحت میشن این روز زیاد دور نیست
مرگ بر اسرائیل و همراهانش در سراسر دنیا

الان شما چه فرقي داري با اون سرباز اسرائيلي كه آرزوي نابود شدن فلسطيني ها رو داشت؟!
مشكل جفتتون اينه كه طرف مقابل رو انسان نمي بينيد !

به اميد تشكيل كشور مشترك اسراييل - فلسطين و زندگي در صلح

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان شما چه فرقي داري با اون سرباز اسرائيلي كه آرزوي نابود شدن فلسطيني ها رو داشت؟!

حتی اگر به این توافق هم برسن این کاسه های داغتر از آش نمیزارن.

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

حتی اگر به این توافق هم برسن این کاسه های داغتر از آش نمیزارن.
واقعا شما اسراییل رو انسان میبینید ؟؟!!! :eek: این اسراییل خونخوار انسانه ؟؟؟ اسراییل و صلح ؟؟؟!!!:eek:
حرف شما با حرف اسرائیل جنایتکار آدم کش با حرف آمریکای غاصب که تو عراق و افغانستان و پاکستان آدم میکشن یکی شده
خودتون یه جوریتون نمیشه میبینید حرفهای شما با این جنایتکارها یکیه
اسراییل هرگز نمیتونه یه رژیم متمدن و متعادل باشه هرگز
‌اگه هم درگیر مذاكرات صلح می‌شه فقط از اون برای تلف كردن وقت استفاده می‌كنه تا فلسطینی‌ها رو خسته كنه
تا حالا با هر اقدام صلح‌طلبانه‌اي از طرف فلسطينيا مخالفت کرده و هر کسی تصور کنه که با اسرائيل مي‌شه به تفاهم رسيد تو رويا و توهمه
اسراییل جنگ طلب و تجاوزکاره و چیزایی مثل صلح و احترام به حقوق بشر و حتی حقوق جنگ نمیشناسه
اونا میخوان همه مناطق فلسطين از نيل تا فرات پرچم اسراييل رو افراشته كنن
اسرائیل خود بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین مخالف صلح است

خون به نا حق ریخته شده کودکان بی گناه دامان استکبار و رژیم صهیونیستی رو میگیره
مرگ بر اسرائیل غاصب و سردمداران آنها

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا شما اسراییل رو انسان میبینید ؟؟!!! :eek: این اسراییل خونخوار انسانه ؟؟؟ اسراییل و صلح ؟؟؟!!!:eek:
حرف شما با حرف اسرائیل جنایتکار آدم کش با حرف آمریکای غاصب که تو عراق و افغانستان و پاکستان آدم میکشن یکی شده
خودتون یه جوریتون نمیشه میبینید حرفهای شما با این جنایتکارها یکیه
اسراییل هرگز نمیتونه یه رژیم متمدن و متعادل باشه هرگز
‌اگه هم درگیر مذاكرات صلح می‌شه فقط از اون برای تلف كردن وقت استفاده می‌كنه تا فلسطینی‌ها رو خسته كنه
تا حالا با هر اقدام صلح‌طلبانه‌اي از طرف فلسطينيا مخالفت کرده و هر کسی تصور کنه که با اسرائيل مي‌شه به تفاهم رسيد تو رويا و توهمه
اسراییل جنگ طلب و تجاوزکاره و چیزایی مثل صلح و احترام به حقوق بشر و حتی حقوق جنگ نمیشناسه
اونا میخوان همه مناطق فلسطين از نيل تا فرات پرچم اسراييل رو افراشته كنن
اسرائیل خود بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین مخالف صلح است

خون به نا حق ریخته شده کودکان بی گناه دامان استکبار و رژیم صهیونیستی رو میگیره
مرگ بر اسرائیل غاصب و سردمداران آنها

اگه بتوني بازتر از چيزي كه دارن سعي ميكنن تو مغزت فرو كنن فكر كني خيلي چيزها برات روشن ميشه

به نظرت چرا اســـرائيل خونخوار يه بار براي هميشه تمام فلسطيني هارو نميكشه تا نسلشون منقرض بشه از روي زمين ؟! تا حالا به عقلش نرسيده اين كار يعني ؟ يا سلاحشو نداره ؟!!! در طول تاريخ هم كه زياد اتفاق افتاده نسل كشي،پس چرا اين كار رو نميكنه؟!!

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو هر كشوري آدم خوب هست آدم بد هم هست.آدم منطقي هست آدم بي منطق هم هست. با يك عكس كل مردم اسراييل رو محكوم نكنيم. با برخورد بد دولتمردان اسراييلي در مقابل فلسطينيان مردم عادي اسراييل را محكوم نكنيم.

سکولار

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما برید تو این تاپیک
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ختران-در-اسراییل-تصاویر?p=2752722#post2752722
4 تا ادم بیچاره این همه خرج کردند تو اسرائیل و یک حرکت نمادین بر علیه فحشا انجام دادند و اعتراض خودشون را نشون دادند اینجوری.
تا حالا هم 300 بار تو سایت گفته میشه که این حرکت نمادین بوده ونه واقعی.
ولی تو هر صفحه ان میبینی که باز یک نفر پست میده و اسرائیل را به خاطر اینکارش لعنت میکنه.

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بتوني بازتر از چيزي كه دارن سعي ميكنن تو مغزت فرو كنن فكر كني خيلي چيزها برات روشن ميشه

به نظرت چرا اســـرائيل خونخوار يه بار براي هميشه تمام فلسطيني هارو نميكشه تا نسلشون منقرض بشه از روي زمين ؟! تا حالا به عقلش نرسيده اين كار يعني ؟ يا سلاحشو نداره ؟!!! در طول تاريخ هم كه زياد اتفاق افتاده نسل كشي،پس چرا اين كار رو نميكنه؟!!
به نظرت الان داره چیکار میکنه پس؟

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایشالله یه روز یکی به زور میاد تو خونت میگه بیا با هم به خوبی و خوشی زندگی کنیم
ما هم دعا میکنیم که در صلحو صفا خونتو باهاش تقسیم کنی و با هم زندگی کنین

لولیوش

عضو جدید
من موندم بعضی هامون با طرز تفکر های عجیبمون به کجا می خواهیم برویم؟!!!

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوست عزیز کسی سعی نمیکنه چیزی تو مغز من فرو کنه همه چیز هم روشنه ،داریم میبینیم دیگه چیزی نیست بخواد روشن بشه ، اسرائیل ۳۳ روز جنگید اما هیچی جز خفت و خواری در دنیا نصیبش نشد یه وجب از خاک جنوب لبنان رو هم نتونست بگیره ،کاری کردند که نفرت جهانیان از اسرائیل همیشگی شده ،انتشار عکسای یادگاریشون با اسیرا و اجساد فلسطینیا و رسوایی تل آویو باعث نفرت مردم جهان شد و بعد هم برای اینکه رسواتر نشن اطلاعات ارتششون تصميم گرفته از دسترسي به فيس‌بوک، توييتر و جي‌ميل تو پايگاه‌هاي نظامي اسرائيل جلوگيري کنه
امام خمینی فرمودند انگشت اسرائیل، دریا را نجس میکند

عجیبه واسه من چرا بعضی ها با این همه رسوایی و منفور بودن اسراییل تو جهان میان ازش دفاع میکنن و دلشون واسه اسراییل میسوزه
،خیلی عجیبه !!!!!!!!

GiGaa

عضو جدید

سلام
من جسارت بکنم و پاسخی به خط دوم مبحث مطرح شده توسط شما بدهم.
راستش اسرائیل یا هر کشوری بیش از اونه فکر الان باشه فکر 20-30-40 یا حتی 100 سال اینده اش هست.
اگر الان اسرائیل بیاد تمامی فلسطینی هارو بکشه در واقع خودش رو توی دنیا و افکار عمومی تخریب میکنه.
درست همونطور که هیتلر خودشو تخریب کرد.
همه میدونن که در حال حاضر اسرائیل داره به یه انسانهایی توی اون منطقه ظلم میکنه.
توی این هم شکی نیست که باید مذاکرات صلح پیش بره و صلح در بین دو طرف اجرا بشه.
اما این مذاکرات صلح دو ایراد بزرگ و معمای بزرگ در سر راهش هست.
تندورهای اسرائیلی و تندروهای مسلمان
خیلی از اسرائیلیها صلح با فلسطینیها رو ننگ در تاریخ اسرائیل میدونن چراکه معتقدن در زمانی که اسرائیل از قدرت زیاد نظامی و اقتصادی در دنیا برخورداره باید کار رو یکسره کنه.
این تندروها اتفاقا در سیستم حکومتی اسرائیل ریشه ی عجیبی هم دووندن.
دقیقا مثل کشور خودمون که تندروها کار و قدرت رو دست گرفتن و از هیچ کاری ترس که ندارند که هیچ , در جهت اونکار یک موضوع اسلامی هم جور میکنند!

دوست عزیز کسی سعی نمیکنه چیزی تو مغز من فرو کنه همه چیز هم روشنه ،داریم میبینیم دیگه چیزی نیست بخواد روشن بشه ، اسرائیل ۳۳ روز جنگید اما هیچی جز خفت و خواری در دنیا نصیبش نشد یه وجب از خاک جنوب لبنان رو هم نتونست بگیره ،کاری کردند که نفرت جهانیان از اسرائیل همیشگی شده ،انتشار عکسای یادگاریشون با اسیرا و اجساد فلسطینیا و رسوایی تل آویو باعث نفرت مردم جهان شد و بعد هم برای اینکه رسواتر نشن اطلاعات ارتششون تصميم گرفته از دسترسي به فيس‌بوک، توييتر و جي‌ميل تو پايگاه‌هاي نظامي اسرائيل جلوگيري کنه
امام خمینی فرمودند انگشت اسرائیل، دریا را نجس میکند

عجیبه واسه من چرا بعضی ها با این همه رسوایی و منفور بودن اسراییل تو جهان میان ازش دفاع میکنن و دلشون واسه اسراییل میسوزه
،خیلی عجیبه !!!!!!!!
واقعا درک نمیکنم که چرا ما باید در قرن 21 و در زمانی که صحبت و دیپلماسی حرف اول رو میزند به دنبال نابودی و جنگ و تخریب و .. باشیم!
واقعا کسی نمیخواد ار اسرائیل دفاع کنه
من از اسرائیل متنفر هستم اما معتدقم جای جنگ صلح باید در دنیا جا باز بکند.

icao

عضو جدید

فرق ایشون با اون اسرائیلی اینه که ایشون میگن باید اون کسانی که سرزمین دیگران رو اشغال کردن ، کودکان و بچه ها را میکشند ، خانه آنها را ویران میکنند رو به سزای اعمالشون رسوند
ولی اون اسرائیلی با اون چیزی که پوشیده میگه یه زن فلسطینی رو حتی اگه باردار باشه ، یه فلسطینی رو حتی اگه هنوز در رهم مادرش باشه رو باید کشت
آیا به نظر شما اینا با هم فرقی ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sutern

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا درک نمیکنم که چرا ما باید در قرن 21 و در زمانی که صحبت و دیپلماسی حرف اول رو میزند به دنبال نابودی و جنگ و تخریب و .. باشیم!
واقعا کسی نمیخواد ار اسرائیل دفاع کنه
من از اسرائیل متنفر هستم اما معتدقم جای جنگ صلح باید در دنیا جا باز بکند.
ما به دنبال نابودی و جنگ و تخریب و .. هستیم؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
دوست عزیز ما دنبال نابودی و جنگ نبوده ایم مشخصه تا وقتی که امکان صلح هست نباید به دنبال جنگ بود
اما اسراییل تنها به دنبال نابودی و جنگ و تخریب و ... است
اعتقاد شما درسته اما اعتقاد من اینه که برای این رژیم صلح و حقوق بشر و ... معنایی نداره

►♀☼♀◄

عضو جدید
من هم به نوبه ی خودم این عمل شنیع این دو جوان در هر کجا که ازشان عکس گرفته شده و آن کسی که آن متن رو لباس نوشته محکوم میکنم..
انشالله تمامی مسلمانان با هم جمع شوند و این اسرائیلیان رو به دریا بیاندازند...
باشد که رستگار شوند...

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم به نوبه ی خودم این عمل شنیع این دو جوان در هر کجا که ازشان عکس گرفته شده و آن کسی که آن متن رو لباس نوشته محکوم میکنم..
انشالله تمامی مسلمانان با هم جمع شوند و این اسرائیلیان رو به دریا بیاندازند...
باشد که رستگار شوند...
چه قده لفظ قلم

شوخ یکردم ها به دل نگیر

صهنوزیم و اسرائیل همانند طالبان هست در اسلام

فقط یک فرق داره اونم اینه که اسرائیل پول و پشتیبان و قدرتش تاریخی تر از طالبانه

در هر حال انسان توهر محیطی زندکگی کنه فکر میکنه اون محیط بهترین جای دنیاست
این دوتنا هم این به ذهنون تزریق شده

اما در هر حال اسرائیل رژیمی بد ترکیب و مشمئز کننده هست

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرت الان داره چیکار میکنه پس؟

مدارا !

ایشالله یه روز یکی به زور میاد تو خونت میگه بیا با هم به خوبی و خوشی زندگی کنیم
ما هم دعا میکنیم که در صلحو صفا خونتو باهاش تقسیم کنی و با هم زندگی کنین

والا تو اين دوره زمونه ديگه بچه ي اول دبستانم نميشه با اين مضخرفات گول زد....!!!:biggrin:

مگه وقتي كره ي زمين بوجود اومد سند اون تيكه رو زدن به نام فلسطيني ها ؟!!!
همين ايران خودمون... يه زماني تا هند دست ما بوده ولي به مرور زمان با بي لياقتي حاكما ، اون مناطق رو از دست داديم ... حالا شما چرا نميري بگي اونجا يه زماني واسه ما بوده بايد بهمون برش گردونيد خودتون بريد گمشيد از اينجا ؟!!! همين آذربايجان زپرتي رو چرا نميتونيد پس بگيريد ؟!

در ضمن تاريخچه ي اون منطقه ميگه كه قبل از پيدايش ديني به نام اسلام مالكيت اون نواحي از نيل تا فرات در اختيار قوم بني اسرائيل بوده ! (در راستاي همون داستان صاب خونه و مهمون!)

پس بايد قبول كرد كه صلح اين دو ملت بهترين گزينه ست .

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدارا !

والا تو اين دوره زمونه ديگه بچه ي اول دبستانم نميشه با اين مضخرفات گول زد....!!!:biggrin:

مگه وقتي كره ي زمين بوجود اومد سند اون تيكه رو زدن به نام فلسطيني ها ؟!!!
همين ايران خودمون... يه زماني تا هند دست ما بوده ولي به مرور زمان با بي لياقتي حاكما ، اون مناطق رو از دست داديم ... حالا شما چرا نميري بگي اونجا يه زماني واسه ما بوده بايد بهمون برش گردونيد خودتون بريد گمشيد از اينجا ؟!!! همين آذربايجان زپرتي رو چرا نميتونيد پس بگيريد ؟!
در ضمن تاريخچه ي اون منطقه ميگه كه قبل از پيدايش ديني به نام اسلام مالكيت اون نواحي از نيل تا فرات در اختيار قوم بني اسرائيل بوده ! (در راستاي همون داستان صاب خونه و مهمون!)
پس بايد قبول كرد كه صلح اين دو ملت بهترين گزينه ست .

منطورت کدوم اذربایجان زپرتی؟؟ همون جایی که مردمانش برادران و خواهران من هستند؟

یادت باشه توهین کنی به خاک من به خاکت توهین میکنم

چرا تا اتفاقی میفته میگین اذربایجان چرا نمیگین رژیم صهیونیستی و غاصب ارمنستان؟؟؟

مگه نصف زمینهای همین ایرانتون که میگین دست ارمنستان غاصب نیست؟؟ پس چرا ازش
ظرفداری میکنید و اذربایجان اذربایجان میگین؟؟؟

بالا