تصاویری از یک مراسم رقص بانوان در یزد

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز

به گزارش بی باک، برخلاف تبلیغات مسموم رسانه های بیگانه، ایران از معدود کشورهایی است که اغلب ادیان و مذاهب آزادانه مراسمات مذهبی خود را برگزار می کنند و همچون سایر مردم و مسلمانان از امنیت و آسایش برخوردارند.
متاسفانه بعضا برخی اقلیتها از این آزادی که در چاچوب قانون اساسی به سایر ادیان و مذاهب غیر شیعی داده شده است، سوء استفاده می کنند و قوانین کشور را زیر پا می گذارند.

نخستین دوره مسابقه رقص زرتشتیان به بهانه استعداد یابی (!) در یزد برگزار شد. این مسابقات رقص با همکاری انجمن زرتشتیان کوچه بیوک و در سالن این محله برگزار شد.

گفتنی است، اصل ۱۲ قانون اساسی دین رسمی کشور را دین اسلام و مذهب اثنی عشری می داند و اصل ۱۳ نیز اقلیت های دینی رسمی کشور را معرفی نموده و بیان می دارد که آنها در حدود قانون در انجام مراسم دینی خود آزادند تا در احوال شخصیه و تعلیمات دینی بر طبق آیین خود عمل کنند.

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیشه یه مراسمی دارن که توش رقص هست و از کل کشور میرن اونجا!!!الان فقط اسمش شده مسابقه!؟؟؟چیز جدیدی نیست

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تو یزد زندگی میکنم! به جان خودم این مردم (زرتشتیان) اونقد پاک و نجیب و بی آزار و سخاوتمند اند که نگو!

نصف اماکن باستانی و تفریحی یزد هم از هزینه اونا ساخته شده....

حالا بخاطر همچین کاری که دین و آیینشون اجازشو بهشون داده بخوایم سرزنششون کنیم..به نظرم سزاوار نیست....

آخرین ویرایش:

Shahram.OTF

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتار نیک ....کردار نیک .... رفتارنیک (زرتشت)

رقص نیک....زیرپا گذاشتن قانون نیک...سوءاستفاده نیک (مردم ما)

من تا حالا هرچی زرتشتی دیدم خیلی پاک و درست بودن حالا چی شده که ایینشون داره مثل ما به انحراف میره ..خدا میدونه!!!
آخه کجای ایین حضرت زرتشت گفته برقصید؟؟؟
همین حجابی که الان شده ملعبه دست بعضی از افراد تو ایین زرتشت خیلی محکم و پایدار باید اجرا بشه درسته که چادر مقنعه ندارن اما باید حجابشون در حد تعلیمات دینی کامل باشه
هرکسی هم که میخواد بحث کنه بیاد تا با استدلالهای اوستا و گاتها باهاش بحث کنم

hani0

کاربر بیش فعال
چه باحال!!!!!!!!!!!!
کی میاد بریم؟؟؟؟
من دارم میرمااااااااااااا....
یزد 4نفر..........:d

haydiii

عضو جدید
از يزديا بعيده!!
البته اينو هم در نظر بگيرين اينا مسلمون نيستنا
دينشون فلق داله