ترتيب دانشگاه هاي ايران

ترتيب دانشگاه هاي ايران

• دانشگاه سراسری(روزانه-شبانه)،.دانشگاه آزاد، دانشگاه غير اتفاعي.دانشگاه پيام نور،دانشگاه علمي كاربردي

رای: 52 47.7%
  • دانشگاه آزاد.دانشگاه سراسری(روزانه-شبانه).دانشگاه غير اتفاعي.دانشگاه پيام نور.دانشگاه علمي كاربردي

رای: 8 7.3%
  • دانشگاه سراسری(روزانه-شبانه).دانشگاه آزاد.دانشگاه پيام نور.دانشگاه غير اتفاعي.دانشگاه علمي كاربردي

رای: 27 24.8%
  • دانشگاه سراسری(روزانه-شبانه).دانشگاه غير اتفاعي.دانشگاه آزاد.دانشگاه علمي كاربردي.دانشگاه پيام نور

رای: 22 20.2%

• مجموع رای دهندگان
    109

ali-javan

عضو جدید
بنظر شما تركيب دانشگاه هاي ايران كدام يك از موارد زير به ترتيب عالي به ضعيف است.

ali-javan

عضو جدید
ممنون از دوستان بخاطر شركت پر شور در اين نظر سنجي!
يعني هيچكي نظري نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111

قازانچایی

عضو جدید
البته نوع دانشگاه به نظر من زیاد مهم نیست ومهم میزان علاقه و مطالعه دانشجوه

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
این نظرسنجی خیلی از حالتها رو نداره!!
اصلا جامع نیست ...

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم از دانشگاهم خیلی راضیم(دانشگاه ارومیه)
همه چیش سر جاشه بچه ها همه باحالن البته به جز اون 6 نفر الفای کلاس که بقیه رو آدم حساب نمیکنن!
استادا هم خوبن اصلا دانشگاه که همش درس نیست باید فعالیت های جنبی هم باشه خوب!!

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون گزینه که من می خواستم توش نبود...:surprised:

دانشگاه سراسری (روزانه - شبانه) ؛ دانشگاه پیام نور ؛ دانشگاه آزاد ؛ دانشگاه غیرانتفاعی ؛ دانشگاه علمی و کاربردی

من خودم پیام نور تهران هستم معتقدم توی پیام نور درس خوندن یعنی دانشجوی واقعی بودن چون دانشجو به جزوه استاد نمی تونه اکتفاء کنه معلوم نیست اصلا جزوش درست باشه یا نه .... درضمن امتحانات خیلی سنگین برگزار می شه و به هیچ کس بی خودی نمره نمی دن ... اگر می خواهی مدرک بگیری باید درس بخوانی ...

:):):)

m.sepahizadeh

عضو جدید
اون گزینه که من می خواستم توش نبود...:surprised:

دانشگاه سراسری (روزانه - شبانه) ؛ دانشگاه پیام نور ؛ دانشگاه آزاد ؛ دانشگاه غیرانتفاعی ؛ دانشگاه علمی و کاربردی

من خودم پیام نور تهران هستم معتقدم توی پیام نور درس خوندن یعنی دانشجوی واقعی بودن چون دانشجو به جزوه استاد نمی تونه اکتفاء کنه معلوم نیست اصلا جزوش درست باشه یا نه .... درضمن امتحانات خیلی سنگین برگزار می شه و به هیچ کس بی خودی نمره نمی دن ... اگر می خواهی مدرک بگیری باید درس بخوانی ...

دقیقا با نظرت موافقم اصلا این نظرسنجی چرا این گزینه رو نداره ؟ رتبه های پیام نوریا رو اصلا میشه با ازادیا مقایسه کرد! قصد توهین به دوستان آزادی رو ندارم ولی ما تو کلاس و دانشگامون از 5000 داریم تا بالاتر من خودم 16000 شدم خیلی بد کنکور دادم ولی این انصافه که دانشگاه ازاد فقط چون از نظر امکانات به دانشگاه میرسه بگن بالاتره:warn:

parandme

کاربر بیش فعال
لطفا بدون تعصب اظهار نظر كنيد
پيام نور از علمي كاربردي هم بدتره اينكه تو يه مدرسه چندتا صندلي بزارن و اسمشو بزارن دانشگاه كه نه استاد داره نه امكانات داره و نه... و بگن ما تو كنكور 90 درصد پذيرش داريم كه نشد دانشگاه !!! شما مثلا تهران جنوب رو با پيام نور تهران مقايسه كن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟يا دانشگاه ازاد كرج رو با دانشگاه پيام نور كرج؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دانشگاه رو ب مرتبه علمي استاداش رتبه بندي مي كنن شما بشين تو خونت صبح تا شب درس بخون ببينم چيزي ياد مي گيري؟؟؟
دانشگاه هاي دولتي از نظر امكانات و استاد و دانشجو در سطح خوبي قرار دارن
دانشگاهاي ازاد از نظر امكانات خوب و از نظر استاد و دانشجو در سطح متوسط قرار دارن
دانشگاه غير انتفاعي از نظر امكانات و استاد و دانشجو متوسط مي باشن
دانشگاه علمي كاربردي از هر نظر متوسط به پايين
و پيام نور از هر نظر ضعيف (الكي خودمونو سر كار نزاريم كه دانشجوييم)

بالا