تخصص، زمان، همکاری

|PlaNeT|

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نکته های هفتگی

نکته های هفتگی

هميشه اميدوار باش و بدان بهترين راه براي رفع مساله حل كردن ان است.

هرگز از اينكه مدتي بنشينيد وفكر كنيد نترسيد.

سعي كنيد هميشه بهترينها رابخواهيد وانتظار پيشرفت معجزه اسا را در كارهايتان داشته باشيد.وغيرممكن ها را در ذهن تان از بين برده وبااراده اي قوي بهممكن ها تبديل كنيد.

وقتي ذهنيت مثبت داشته باشيد زندگي به شما جواب اري ميدهد

ما می توانیم

;)

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
چون قرار شد که هرکسی از لیست بقیه بذاره اینا هم انتخابهای من:

1 - نگارش علمي راهنماي تدوين و نگارش مقاله، پايان نامه، رسال و گزارش پژوهش

2-مرغان آواره .... رابیندرانات تاگور

3-جاناتان مرغ دریایی... ریچارد باخ

4-احوال جناب الاغ پرسيدن نداره-امير عباس مهندس

5-قدیسه ای در بهار...........(آیدا جوان)

6-جامعه شناسي نخبه كشي - علي رضاقلي

7-فراتر از اعتماد به نفس............(گیل لیندنفیلد).........چگونه به بهترین شکل از شخصیت خود بهره ببرید.

8-كليد كاربردي قانون جذب جك كانفيلد

9-کیمیاگر.... پائولو کوئیلو

10-تاريخ تمدن و فرهنگ ايران دوره قاجار- دكتر احمد تاجبخش (هم تاريخي هم ادبيات وشعر)

راستی نبست به این کوئیلیو دید خوبی ندارم به خصوص که یک کتابش تو خوابگاه زیاد میدیم خیلی داغ بود و حرفهای خوبی در موردش نشنیدم
حالا میخونیم ببینیم چی میشه مثل اینکه مشتری زیاد داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
چون قرار شد که هرکسی از لیست بقیه بذاره اینا هم انتخابهای من:

1 - نگارش علمي راهنماي تدوين و نگارش مقاله، پايان نامه، رسال و گزارش پژوهش

2-مرغان آواره .... رابیندرانات تاگور

3-جاناتان مرغ دریایی... ریچارد باخ

4-احوال جناب الاغ پرسيدن نداره-امير عباس مهندس

5-قدیسه ای در بهار...........(آیدا جوان)

6-جامعه شناسي نخبه كشي - علي رضاقلي

7-فراتر از اعتماد به نفس............(گیل لیندنفیلد).........چگونه به بهترین شکل از شخصیت خود بهره ببرید.

8-كليد كاربردي قانون جذب جك كانفيلد

9-کیمیاگر.... پائولو کوئیلو

10-تاريخ تمدن و فرهنگ ايران دوره قاجار- دكتر احمد تاجبخش (هم تاريخي هم ادبيات وشعر)

راستی نبست به این کوئیلیو دید خوبی ندارم به خصوص که یک کتابش تو خوابگاه زیاد میدیم خیلی داغ بود و حرفهای خوبی در موردش نشنیدم
حالا میخونیم ببینیم چی میشه مثل اینکه مشتری زیاد داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من با انتخابت موافقم
از كي و كدوم كتاب شروع كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با انتخابت موافقم
از كي و كدوم كتاب شروع كنيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

نه دوست من
اولا که شما نمیتونید از کتابهای خودتون انتخاب کنید(چرا):surprised:
ثانیا بیاد در رای گیری شرکت کنید:D
ثالثا بعد از رای گیری هرچی بیشتر رای آورد از شنبه شروع میکنیم;)
مدت مطالع هر کتابم با خود دوستان

خوبه
نظر شما چی؟؟؟؟؟

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دوست من
اولا که شما نمیتونید از کتابهای خودتون انتخاب کنید(چرا):surprised:
ثانیا بیاد در رای گیری شرکت کنید:D
ثالثا بعد از رای گیری هرچی بیشتر رای آورد از شنبه شروع میکنیم;)
مدت مطالع هر کتابم با خود دوستان

خوبه
نظر شما چی؟؟؟؟؟

اولا من كتابهايي معرفي كردم كه خودم نخوندمشون
دوما چون گفتيد در راي گيري شركت كنم چشم (آخه مشكل من اينه كه دقيقا همون 10 كتابي را كه معرفي كردم دوست دارم بخونم)
سوما پس بقيه كجان كه زودتر راي بدن بريم كتاب بخونيم
چهارما‌(شما نداشتي من چهارما دارم!) من هميشه حرص خوندن كتاب دارم مثل يك بيماريه باور كن!

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا من كتابهايي معرفي كردم كه خودم نخوندمشون
دوما چون گفتيد در راي گيري شركت كنم چشم (آخه مشكل من اينه كه دقيقا همون 10 كتابي را كه معرفي كردم دوست دارم بخونم)
سوما پس بقيه كجان كه زودتر راي بدن بريم كتاب بخونيم
چهارما‌(شما نداشتي من چهارما دارم!) من هميشه حرص خوندن كتاب دارم مثل يك بيماريه باور كن!

آهان منم دقیقا همین جوره یعنی اونایی گفتم که درست نخونده بودم یا دوست داشتم بخونم
اما
اما چرا میگم هر کسی از کتب بقیه بگه و بعد رایی گیری؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون مجبورشیم کتابهایی بخونیم که شاید اصلا طرفشون هیچ وقت نریم و این فواید زیادی داره
و اینکه ده تا کتاب که بیشتر نیست
هر کسی هم میتونه در کنارش علایق خودشم داشته باشه

ولی اون اجبار خیلی مهمه بازم من تابع جمع ام

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
يك موضوع ديگه من فردا عصر كلاس تافل دارم
احتمالا نمي تونم به موقوع بيام باشگاه:(:(:(

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظاهرا همه هستن پس شروع كنيد به راي دادن
دوست حسابيمون سبزه ولي خبري ازش نيست !!!!!!!!!!!!!!!!!

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
روم سياه
اسم كتابها تو كدوم صفحه بود با اين سرعت اينترنت اگه بخوام دونه دونه برگردم فردا ان شاا.... پيدا مي كنم

آخرش بعضيها ليست كتاب دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

|PlaNeT|

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روم سياه
اسم كتابها تو كدوم صفحه بود با اين سرعت اينترنت اگه بخوام دونه دونه برگردم فردا ان شاا.... پيدا مي كنم

ظاهرا همه هستن پس شروع كنيد به راي دادن
دوست حسابيمون سبزه ولي خبري ازش نيست !!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام به همه

بابا من هستم تو همین تاپیکم...................
نگرد........گشتم.......هنوز نیافتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این لیست ها کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

|PlaNeT|

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روم سياه

کشفیدم.................
بدو بیا صفحه 23.........................

|PlaNeT|

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1.كليد كاربردي قانون جذب جك كانفيلد
2.نگارش علمي راهنماي تدوين و نگارش مقاله، پايان نامه، رسال و گزارش پژوهش
3.فاطمه فاطمه است دکتر شریعتی
4.دنیای سوفی
5.کوه پنجم و کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو
6.جاناتان مرغ دریایی اثر ریچارد باخ

|PlaNeT|

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پیرو درخواست دوستان لیست کتابها مجددا" گذاشته شد:

نوشته اصلي بوسيله mi.ab.kr.ir
اين هم سهم من
1- گذزگاه عبرت محمدعلي كريمي نيا (مجموعه اي از به قول نويسنده مكافات عمل در تازيخ است كه البته مي توانيم اينجا كلي راجع به نحوه نتيجه گيريها صحبت كنيم)

2-كليد كاربردي قانون جذب جك كانفيلد

3-جامعه شناسي نخبه كشي - علي رضاقلي- (خيلي كتاب جالبي است در مورد نحوه برخورد ايرانيان با نخبگان و بزرگاني مثل قائم مقام و امير كبير بحث مي كندحتما بخوانيد)

4- روانشناسي پرورشي نوين- دكتر علي اكبر سيف

5- تاريخ تمدن و فرهنگ ايران دوره قاجار- دكتر احمد تاجبخش (هم تاريخي هم ادبيات وشعر)

6- راهنماي سلامت خانواده-رحمت ا... محمد ميرزايي (توصيه ميكنم اين كتاب را حتما در خونه داشته باشيد در باره تمام بيماريها توصيه هاي ساده و كاربردي ارائه داده واقعا كتاب مفيدي است)

7- احوال جناب الاغ پرسيدن نداره-امير عباس مهندس

8- شناخت و بررسي شيطان پرستي- جواد امين خندقي

9- مديريت كوروش كبير- گزنفون

10 - نگارش علمي راهنماي تدوين و نگارش مقاله، پايان نامه، رسال و گزارش پژوهش

اين كتاب آخر از انتشارات دانشگاه باهنر كرمان است اگر خواستيد براتوت پست مي كنم
خصوصا اينكه براي ارائه پايان نامه و مقاله توصيه هاي خيلي خوبي دارد
(خواستيد بهتون هديه مي دهم فقط آدرس و اعلام نياز كنيد)

نوشته اصلي بوسيله mec1386
1.-آری این چنین بود برادر دکتر شریعتی(فوق العاده..نامه شریعیتی به یک برده مصری زمان فراعنه ....)

2-هبوط در کویر دکتر شریعتی(همین بس که چمران در وفات شریعیت میگه:ای علی! تو را وقتی شناختم که کویر تو را شکافتم و در اعماق قلبت و روحت شنا کردم ای علی! شاید تعجب کنی اگر بگویم که همین هفته گذشته که به محور جنگ «بنت جبیل» رفته بودم و چند روزی را در سنگرهای متقدّم «تل مسعود» در میان جنگندگان «امل» گذراندم، فقط یک کتاب با خودم بردم و آن «کویر» تو بود؛ کویر که یک عالم معنا و غنا داشت و مرا به آسمان‌ها می‌برد و ازلیّت و ابدیّت را متصل می‌کرد؛ )

3-حج شریعتی(من خودم خیلی از مسائل حج برام نا مفهمو بود و چند صفه ازاین کتاب بهم خیلی کمک کرد علامه جعفری به فرزندش میگه تا حج شریعتی را نخوانده ای به حج نرو)

4-دنیای سوفی(اثر یوستین گردر یک رمان نیمچه فلسفی که میتونید تاریخ فلسفه به زیابیی مرور کنید نویسنده خود یک فیلسوفه)

5-حماسه عشق و عرفان(دست نوشته های دکتر چمران اینهم عالیه)

6-فاطمه فاطمه است دکتر شریعتی(هیچ توضیخی نمیدم فقط باید خوند)

7-شما که غریبه نیستید(هوشنگ مرادی کرمانی یه رمان اما بهتر بگم زندگی نامه خود مرادی کرمانی تاثیر گذار)

8-مناجات های دکتر شریعیتی

9-خاطرات اجتماعی سیاسی دکتر صادق طباطبایی (یک دید عالی نسبت زندگی دانشجویی در اروپا حالات امام خمینی و جریانات قبل از انقلاب چمران شریعیتی انجمن های اسلامی احوالات زمان شاه و..... میده که به نظرم خیلی خاطرات ناب هست از زبان یک انسان روشنفکر )

10-عارفانه از شهید چمران

نوشته اصلي بوسيله Ice Dream

من مرغان آواره رو پیشنهاد می کنم...
اثر رابیند رانات تاگور
مجموعه شعره
.
کتابهایی که قبلا خوندم و واقعا خوشم اومده:
جاناتان مرغ دریایی اثر ریچارد باخ
کوه پنجم و کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو

نوشته اصلي بوسيله hesab66
1. شاه کلید.............(جک کنفیلد).............برای زندگی کردن هماهنگ با قانون جذب

2. مبانی موفقیت...............(جک کنفیلد)...............

3. موفقیت نامحدود در 20 روز...............(آنتونی رابینز)................

4. فراتر از اعتماد به نفس............(گیل لیندنفیلد).........چگونه به بهترین شکل از شخصیت خود بهره ببرید.

5.ترامپ 101 راه موفقیت در کسب و کار........(دانلند جی ترامپ-مردیت مک ایور)......راه کارها، استراتژی هایی که تجارت ، کارو زندگی شما را به بالاترین سطح ممکن می رساند.

6. مجموعه کتابهای . شاه کلید.............(جک کنفیلد).............برای زندگی کردن هماهنگ با قانون جذب

4. فراتر از اعتماد به نفس............(گیل لیندنفیلد).........چگونه به بهترین شکل از شخصیت خود بهره ببرید.

5.ترامپ 101 راه موفقیت در کسب و کار........(دانلند جی ترامپ-مردیت مک ایور)......راه کارها، استراتژی هایی که تجارت ، کارو زندگی شما را به بالاترین سطح ممکن می رساند.

6. مجموعه کتابهای پائولوکوئیلو..............

7. قدیسه ای در بهار...........(آیدا جوان)

8. تمامی پست هایی که توسط hesab66 گذاشته می شود.:D

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
و اما راي:
1-فراتر از اعتماد به نفس............(گیل لیندنفیلد).........چگونه به بهترین شکل از شخصیت خود بهره ببرید.

2-شاه کلید.............(جک کنفیلد).............برای زندگی کردن هماهنگ با قانون جذب

3- حماسه عشق و عرفان(دست نوشته های دکتر چمران اینهم عالیه)

4- شما که غریبه نیستید(هوشنگ مرادی کرمانی یه رمان اما بهتر بگم زندگی نامه خود مرادی کرمانی تاثیر گذار)

5-جاناتان مرغ دریایی اثر ریچارد باخ

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیرو درخواست دوستان لیست کتابها مجددا" گذاشته شد:

نوشته اصلي بوسيله mi.ab.kr.ir
اين هم سهم من
1- گذزگاه عبرت محمدعلي كريمي نيا (مجموعه اي از به قول نويسنده مكافات عمل در تازيخ است كه البته مي توانيم اينجا كلي راجع به نحوه نتيجه گيريها صحبت كنيم)

2-كليد كاربردي قانون جذب جك كانفيلد

3-جامعه شناسي نخبه كشي - علي رضاقلي- (خيلي كتاب جالبي است در مورد نحوه برخورد ايرانيان با نخبگان و بزرگاني مثل قائم مقام و امير كبير بحث مي كندحتما بخوانيد)

4- روانشناسي پرورشي نوين- دكتر علي اكبر سيف

5- تاريخ تمدن و فرهنگ ايران دوره قاجار- دكتر احمد تاجبخش (هم تاريخي هم ادبيات وشعر)

6- راهنماي سلامت خانواده-رحمت ا... محمد ميرزايي (توصيه ميكنم اين كتاب را حتما در خونه داشته باشيد در باره تمام بيماريها توصيه هاي ساده و كاربردي ارائه داده واقعا كتاب مفيدي است)

7- احوال جناب الاغ پرسيدن نداره-امير عباس مهندس

8- شناخت و بررسي شيطان پرستي- جواد امين خندقي

9- مديريت كوروش كبير- گزنفون

10 - نگارش علمي راهنماي تدوين و نگارش مقاله، پايان نامه، رسال و گزارش پژوهش

اين كتاب آخر از انتشارات دانشگاه باهنر كرمان است اگر خواستيد براتوت پست مي كنم
خصوصا اينكه براي ارائه پايان نامه و مقاله توصيه هاي خيلي خوبي دارد
(خواستيد بهتون هديه مي دهم فقط آدرس و اعلام نياز كنيد)

نوشته اصلي بوسيله mec1386
1.-آری این چنین بود برادر دکتر شریعتی(فوق العاده..نامه شریعیتی به یک برده مصری زمان فراعنه ....)

2-هبوط در کویر دکتر شریعتی(همین بس که چمران در وفات شریعیت میگه:ای علی! تو را وقتی شناختم که کویر تو را شکافتم و در اعماق قلبت و روحت شنا کردم ای علی! شاید تعجب کنی اگر بگویم که همین هفته گذشته که به محور جنگ «بنت جبیل» رفته بودم و چند روزی را در سنگرهای متقدّم «تل مسعود» در میان جنگندگان «امل» گذراندم، فقط یک کتاب با خودم بردم و آن «کویر» تو بود؛ کویر که یک عالم معنا و غنا داشت و مرا به آسمان‌ها می‌برد و ازلیّت و ابدیّت را متصل می‌کرد؛ )

3-حج شریعتی(من خودم خیلی از مسائل حج برام نا مفهمو بود و چند صفه ازاین کتاب بهم خیلی کمک کرد علامه جعفری به فرزندش میگه تا حج شریعتی را نخوانده ای به حج نرو)

4-دنیای سوفی(اثر یوستین گردر یک رمان نیمچه فلسفی که میتونید تاریخ فلسفه به زیابیی مرور کنید نویسنده خود یک فیلسوفه)

5-حماسه عشق و عرفان(دست نوشته های دکتر چمران اینهم عالیه)

6-فاطمه فاطمه است دکتر شریعتی(هیچ توضیخی نمیدم فقط باید خوند)

7-شما که غریبه نیستید(هوشنگ مرادی کرمانی یه رمان اما بهتر بگم زندگی نامه خود مرادی کرمانی تاثیر گذار)

8-مناجات های دکتر شریعیتی

9-خاطرات اجتماعی سیاسی دکتر صادق طباطبایی (یک دید عالی نسبت زندگی دانشجویی در اروپا حالات امام خمینی و جریانات قبل از انقلاب چمران شریعیتی انجمن های اسلامی احوالات زمان شاه و..... میده که به نظرم خیلی خاطرات ناب هست از زبان یک انسان روشنفکر )

10-عارفانه از شهید چمران

نوشته اصلي بوسيله Ice Dream

من مرغان آواره رو پیشنهاد می کنم...
اثر رابیند رانات تاگور
مجموعه شعره
.
کتابهایی که قبلا خوندم و واقعا خوشم اومده:
جاناتان مرغ دریایی اثر ریچارد باخ
کوه پنجم و کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو

نوشته اصلي بوسيله hesab66
1. شاه کلید.............(جک کنفیلد).............برای زندگی کردن هماهنگ با قانون جذب

6. مجموعه کتابهای . شاه کلید.............(جک کنفیلد).............برای زندگی کردن هماهنگ با قانون جذب

6. مجموعه کتابهای پائولوکوئیلو..............

7. قدیسه ای در بهار...........(آیدا جوان)

8. تمامی پست هایی که توسط hesab66 گذاشته می شود.:D

مراتب سپاس و تشكر خود را از اين عمل فداكارانه شما اعلام ميدارم