تخریب شخصیت اجتماعی توسط صفحات اجتماعی

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان چند صباحی هست که صفحات اجتماعی در زندگی اجتماعی ما ها متخصصانه وارد شدند .
صفحات اجتماعی نشان از پیشرفت علم ارتباطات هست و من خودم شخصا راضی هستم ولی به نظرم ((حالا شاید برداشت من اشتباه است!)) در زندگی خیلی ها تاثیر منفی گذاشته مثلا وقتی سره کارم توو خیابونم یا بعضی محافل هستم فقط یک چیز زیاد به چشمم میاد : همه یه گوشی اندروید دستشون تو واتساپ تانگو وایبر و .... از زن و مرد و بچه .... گرفته تا خونه دار یا غیر خونه دار.... . اتفاقا سرگرمی خوبیه و من نمی خام مخالفت کنم وقتی بعضی جا یه چیزهایی می بینم و یه آمارهایی که مثلا بالای 1500 مورد طلاق در استان تهران در 1 سال اخیر بعلت از هم پاشیدن خانواده آنهم با سرچشمه آشنایی زنان و مردان متاهل در صفحات اجتماعی با زنان و مردان دیگر ویا آمار هایی مثل به نمایش گذاشتن عکس های نیمه لخت و یا .... در صفحات بعلت نداشتن آزادی بیشتر در اجتماع و ...... ناراحت میشم.
این صفحات اجتماعی برای ارتباط هستند حالا هر سخت افزاری که برای اولین بار وارده جامعه میشه هزینه هایی هم داره و من مخالف ورودش نیستم ولی به نظرم بهتره اول فرهنگ استفاده از اون سخت افزار در اجتماع مون ساخته و سازگار بشه سپس وارد جامعه ابراز نمایش بکنه.
یه چیزی رو جدی بگم: این گوشی اندروید و صفحات اجتماعی حسابی سره ملت رو مشغول کرده!!برای خیلی ها از نون شب هم واجب ترند...

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نظرات یه دختر خانوم کوچولو ایرانی برای مجرد موندن!!

جالبه خیلی هم کم هستش حتما مشاهده کنید طرز تفکر یه دختر 7 8 ساله رو ببینید

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرات یه دختر خانوم کوچولو ایرانی برای مجرد موندن!!

جالبه خیلی هم کم هستش حتما مشاهده کنید طرز تفکر یه دختر 7 8 ساله رو ببینید

خخخخ:D چه خوشکل بود عزیز دلم :heart:

نسل آینده،مُبرا از هرگونه قید و بند،این سرزمین رو به اوج میرسونن
فقط امیدوارم خانمان سوز عقده های ما نشن و ما براشون سنگ اندازی و بدبختبی به بار نیاریم،مثل نسل قبلیمون ;)
من اگه بچه دار بشم،جوری پدری میکنم که تا الآن تو ایران سابقه نداشته باشه :heart: :D

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

فقط امیدوارم خانمان سوز عقده های ما نشن و ما براشون سنگ اندازی و بدبختبی به بار نیاریم،مثل نسل قبلیمون ;)
من اگه بچه دار بشم،جوری پدری میکنم که تا الآن تو ایران سابقه نداشته باشه :heart: :D

این چیش خوشگل بود؟

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به تو چه حسووووود :D
چهره به این معصومی :D از دخترای پررو خوشم میاد،سر و زبون دار خخخخخ :D

شوما ها احساس ما مرد ـا رو درک نمیکنید

.....
چهره من که معصووم تره!خخخخخخخخ

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

امیدوارم.....

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل از تز دادن لطف کن یک کمی آمارها رو مطالعه کن.
اگر تکنولوژی باعث طلاق باشه که کره جنوبی، ژاپن، آمریکا الان باید نسلشون منقرض شده باشه.
شماها میخواین ابران رو به دوران پارینه سنگی بکشونید.
عامل اصلی اقتصاد هست نه تکنولوژی اخوی.

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قبل از تز دادن لطف کن یک کمی آمارها رو مطالعه کن.
اگر تکنولوژی باعث طلاق باشه که کره جنوبی، ژاپن، آمریکا الان باید نسلشون منقرض شده باشه.
شماها میخواین ابران رو به دوران پارینه سنگی بکشونید.
عامل اصلی اقتصاد هست نه تکنولوژی اخوی.
:biggrin: شما تز رو نشون بدین؟
شما جمله ای رو اینجا پیدا کنید: که نوشته شده باشه تکنولوژی باعث طلاق میشه!!!!!
من و امثال من میخان چیکار کنیم ؟ دوران پارینه سنگی...؟؟؟:redface:
عذر می خام این حرف ها رو میزارم : پای توهما تتون. شرمنده

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
man ba poste shoma movafegham va harfe badi nazadi az janbeii 2roste k avval niyaze b farhange va....
va az tarafi ba nazare dosti k likesh karadam ham movafegham chon az janbeii dg sohbat mikard va sohbae 2rosti dasht
chon injor amar ha baraye axare afrad b in mani hast k in pishraft haye elmi hazf beshe ta moshkelate pish omade az beyn bere!
yani pak kardane sorat masale amma mozo estefade na2rost hast va hamon farhange sahih nadarashtan
پیشرفت علم و تکنولوژی در دنیا برای همه هست و نباید هم جلوش گرفته بشه. ولی فرهنگو رسوم و جنبه هر ملتی متفاوت ه.
نمیگم باید جلوی پیشرفت رو گرفت ولی قضیه ما شبیه این هست که: از پیشرفت علم و تکنولوژی در دنیا فقط همین وایبر و تانگو رو فهمیدیم مثل قضیه آزادی اجتماعی که فکر می کنیم با آزاد بودن در مورد نوع حجاب تمام مشکلات ما حل میشود.

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
الان چند صباحی هست که صفحات اجتماعی در زندگی اجتماعی ما ها متخصصانه وارد شدند .
صفحات اجتماعی نشان از پیشرفت علم ارتباطات هست و من خودم شخصا راضی هستم ولی به نظرم ((حالا شاید برداشت من اشتباه است!)) در زندگی خیلی ها تاثیر منفی گذاشته مثلا وقتی سره کارم توو خیابونم یا بعضی محافل هستم فقط یک چیز زیاد به چشمم میاد : همه یه گوشی اندروید دستشون تو واتساپ تانگو وایبر و .... از زن و مرد و بچه .... گرفته تا خونه دار یا غیر خونه دار.... . اتفاقا سرگرمی خوبیه و من نمی خام مخالفت کنم وقتی بعضی جا یه چیزهایی می بینم و یه آمارهایی که مثلا بالای 1500 مورد طلاق در استان تهران در 1 سال اخیر بعلت از هم پاشیدن خانواده آنهم با سرچشمه آشنایی زنان و مردان متاهل در صفحات اجتماعی با زنان و مردان دیگر ویا آمار هایی مثل به نمایش گذاشتن عکس های نیمه لخت و یا .... در صفحات بعلت نداشتن آزادی بیشتر در اجتماع و ...... ناراحت میشم.
این صفحات اجتماعی برای ارتباط هستند حالا هر سخت افزاری که برای اولین بار وارده جامعه میشه هزینه هایی هم داره و من مخالف ورودش نیستم ولی به نظرم بهتره اول فرهنگ استفاده از اون سخت افزار در اجتماع مون ساخته و سازگار بشه سپس وارد جامعه ابراز نمایش بکنه.
یه چیزی رو جدی بگم: این گوشی اندروید و صفحات اجتماعی حسابی سره ملت رو مشغول کرده!!برای خیلی ها از نون شب هم واجب ترند...

در مورد جمله اخرتون موافقم

كسايي كه توليد كننده اين ها هستن از بازي هاي كامپوتري تا غيره كم مصرف كننده ترين هستن انها حتي ماهواره كانال هايي كه جوان هاي ما ميشينن عادي ميبينن محدود ميكنند نكنه فكر نخبه هاشون مشغول بشه..........حقيقت تلخ تر از اين حرفهاست
بلاخره سر مردم ديگه بايد يك طوري گرم بشه تا انها پيشرفت كنند

جوانهاي امثال كشور ما بايد نردبان پيشرفت انها بشن!
اعتياد
خوش گذراني
وسايل ارتباط جمعي
كم كم بهش اضافه هم ميشه

جوان هاي ما اولين دفعه كه سراغ نت ميان واقعا چي سرچ مي كنن......؟
چرا ما بايد جز بيشترين امار الفاظ ناپسند در گوگل داشته باشيم!
چرا اينها به راحتي دسترسي پيدا مي كنيم يعني گذاشتن كشورهاي ديگه كه دسترسي پيدا كنيم..........حالا فوقش يك ف.يلتر شكن!

اما حالا بخواي به يك مطلب علمي مهم حتي يك مقاله كوچك دست پيدا كني خداراشكر كلا تحريم هستيم............هر سايت علميشون ميريم بسته هست

سايت هاي علمي براي انها باز......مبتذلشون بسته ......ما برعكسيم..................نگيد اينجا هم بسته هست فوقش يك وي پي ان حل ميشه
اما سايت هاي علمي چه طور حل ميشه!

واقعا از اينكه مصرف كننده هستيم جوان ها عمرشون در اين راه دارن تمام مي كنن تاسف داره.........يكم به فرهنگ خودمون برگرديم.................بعد شايد كمي از مشكلاتمون حل بشه

ميگن
خود كرده را تدبير نيست
قبل از اينكه از زمان زمين كشورمون ايراد بگيريم انگشتمون ثبت ديگران ببريم ببينيم خودمون چه كرديم كجاي كاريم يادمون باشه وقتي انگشت طرف ديگري ميگيريم سه انگشت طرف خودمان هست!

اميدوارم از وقتامون بهتر از اين استفاده كنيم...........:gol:

بالا