تجاوز متخصص بیهوشی در اصفهان

hamid_roz

عضو جدید
بهترين راه تنبيهش اينه كه بفرستنش كهريزك تا همون بلا رو سر خودش بيارن .

اريايي

عضو جدید
وااااااااااااااااااااااااااي دلم مي خواد داد بزنم ديگه كي جرات مي كنه بره اتاق عمل من كه ديگه بميرم هم نميزازم عملم كنن............ همينه عزيزان منتظر خبرهاي بهتر هم باشيد بي قانوني همينه............. [/COLOR:cry::cry::cry::exclaim::wallbash:]
راستي نمي دوسته كه تو اتاق عمل دوربين داره؟؟؟؟؟؟

yuza

اخراجی موقت
ای بابا از این تاپیکا نزارید دیگه

(.....) میدونند ما اعصابمون خرد میشه اینا رو میسازند
حالا یا واقعی یا الکی میسازند پخش میکنند

اینم تابلو هست که ساختگیه

جو مو نگ

عضو جدید
حالا شما خون خودتو کثیف نکن
بیخیال
خدا جوابشو میده;)

نه خب نمیدونم دیگه
اولا این دخترا خودشون مشکل دارن ( وقتی میبینن کسی نیست به غیر دکتر بیهوشی نزارن بیهوش کنه ، والا ما هم عمل دیدیم اما نه اتاق عملی به این خلوتی )
دوما اون مرده رو هم فقط من میتونم ادبش کنم

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خب نمیدونم دیگه
اولا این دخترا خودشون مشکل دارن ( وقتی میبینن کسی نیست به غیر دکتر بیهوشی نزارن بیهوش کنه ، والا ما هم عمل دیدیم اما نه اتاق عملی به این خلوتی )
دوما اون مرده رو هم فقط من میتونم ادبش کنم
خدا به دادش برسه:biggrin:
با اون تیرکمان و شمشیر ، بدبخت غزل خداحافظی رو یکجا میخونه;)

archi-tecture

عضو جدید
:eek:
او مای گاد...:w00:باید اینو یه کاریش کنن تا حالیش شه چه گندی زده...اگه دختر بود و یکی لب پرش می کرد چه حسی بش دست میداد هان؟:w39: آشغال نمیدونم چی بش بگم فقط هر کی هستو هرجا هست همچین بخوره به زمین گرم که نتونه بلند شه.. الهی جیز جیگر بزنه:w04:

seyyedi

عضو جدید
دوستان سلام
خیلی خیلی قدیمیه
عهد بوق از این جدیدتره
نمی دونم این قدر جو این سایت به هم ریخته که کافیه یه چیز بگی درجا بدون این که کسی فکر کنه خرابه قبول میکنه
این موضوع رو خیلی وقت پیش در انجمنی دیگر بحثش رو خوندم
اولا فهمیدند که این اصلا ایران نیست و بعد بعضا گفتن که این فیلم ساختگیه که شبکه های پ. ... رنو میسازن و پخش میکنن ولی نتبونستن آنچنان که باید و شاید دلیلی بیارن

جالبه که اینجا همه ادعا دارن با تفکری که الان دارن دیگه بازیچه نیستن ولی نشانه ها چیزی دیگر می گوید

علی علی

web1001

عضو جدید
دوستان سلام
خیلی خیلی قدیمیه
عهد بوق از این جدیدتره
نمی دونم این قدر جو این سایت به هم ریخته که کافیه یه چیز بگی درجا بدون این که کسی فکر کنه خرابه قبول میکنه
این موضوع رو خیلی وقت پیش در انجمنی دیگر بحثش رو خوندم
اولا فهمیدند که این اصلا ایران نیست و بعد بعضا گفتن که این فیلم ساختگیه که شبکه های پ. ... رنو میسازن و پخش میکنن ولی نتبونستن آنچنان که باید و شاید دلیلی بیارن

جالبه که اینجا همه ادعا دارن با تفکری که الان دارن دیگه بازیچه نیستن ولی نشانه ها چیزی دیگر می گوید

علی علی
ایول بچه ها این هم استانیم هستا