تا حالا مزاحم SMSI یا تلفنی داشتی؟

usef.key

عضو جدید
پارسال یه بنده خدایی زنگ میزد ساعت 2 شب ! هر شبم زنگ میزد! میگفت آقا غلام؟؟
ما شب اول گفتیم اشتباه گرفتید، شب دومم همینطور! شب سوم که زنگ زد گفتم والا نمیخوام ناراحتت کنم اما آقا غلام 1 ساعت پیش فوت کرده، منم نمیخواستم ناراحتت کنم! طرف داشت غش می کرد بعد گفت مراسمش کجاست منم گفتم مسجد محل!!
بعد همون لحظه دیدم به یکی دیگه ام گفت طرف جیغ کشید! گفتم کی بود گفت خواهر غلام! من فهمیدم طرف دومادشون بوده!!! قطع کردم تا دو روز میخندیدم!

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال یه بنده خدایی زنگ میزد ساعت 2 شب ! هر شبم زنگ میزد! میگفت آقا غلام؟؟
ما شب اول گفتیم اشتباه گرفتید، شب دومم همینطور! شب سوم که زنگ زد گفتم والا نمیخوام ناراحتت کنم اما آقا غلام 1 ساعت پیش فوت کرده، منم نمیخواستم ناراحتت کنم! طرف داشت غش می کرد بعد گفت مراسمش کجاست منم گفتم مسجد محل!!
بعد همون لحظه دیدم به یکی دیگه ام گفت طرف جیغ کشید! گفتم کی بود گفت خواهر غلام! من فهمیدم طرف دومادشون بوده!!! قطع کردم تا دو روز میخندیدم!

:biggrin::biggrin::biggrin:

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تا حالا مزاحم Sms یا تلفن داشتی؟؟
اگه خواستی میتونی یه سری ماجراهای که پیش اومده رو بنویسی.شماره ی اون شخص مزاحم هم میتونی بذاری.

M

!
اه تا.
منم دو روزه مزاحم دار شدم
تا حالا ۴،۵تا میس کال زده و ۳تا هم اس ام اس داده
۰۹۱۱.........

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
همین الن 0938004.................نمیگه کیه؟چی میخواد.میگه من اول زنگ زدم.دست جلو میگیره...

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند سال پیش یه مزاحم تلفنی داشتم که به هیچ صراطی مستقیم نبود.چند ماه مزاحمم می شد............آخر باهاش قرار گذاشتم دستگیرش کردم......زنگ زدم به 110 اومدن بردنش

زنگ که زدم 110 گفتم آقا من یه مزاحم داشتم گرفتمش بیایین ببرینش........ پلیس اونور خط تعجب کرده بود ! میگفت خودت گرفتیش ؟؟؟؟؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
بابا چیکارشون دارید. شماره ی من انگاری مثل شماره ی یه یارو میمونه که زنگ خورش خیلی بالاس. همیشه اشتباهی مال منو میگیرن.

هروقتم زنگ میزنن میگم بنده خدا ورشکست شده من برادرشم. یا بیمارستانه. :دی

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا چیکارشون دارید. شماره ی من انگاری مثل شماره ی یه یارو میمونه که زنگ خورش خیلی بالاس. همیشه اشتباهی مال منو میگیرن.

اشتباه گرفتن با مزاحم شدن فرق میکنه حمید آقا............

TELLI

عضو جدید

:smile:

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
اشتباه گرفتن با مزاحم شدن فرق میکنه حمید آقا............
حرفتونو قبول دارم

اما جدا" چه آدمای بیکاری پیدا میشنا . ماکه اینجا هرکی مزاحم میشه سریع زنگ بش میزنیم اسمو فامیلو آدرسشو که بهش میگیم دیگه بیخیال میشه :D

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفتونو قبول دارم

اما جدا" چه آدمای بیکاری پیدا میشنا . ماکه اینجا هرکی مزاحم میشه سریع زنگ بش میزنیم اسمو فامیلو آدرسشو که بهش میگیم دیگه بیخیال میشه :D

نه بابا من مزاحممو تا تحویل پلیس ندادم بیخیال نشد...............بعدش یه التماسی می کرد که از شکایتم صرف نظر کنم که نگو .......................ولی واقعا داشت تو زندگیم مشکل به وجود می آورد................دائما زنگ میزد............

maryam28

عضو جدید
تا دلت بخواد:biggrin::biggrin:
جواب مزاحم رو ندی خودش بیخیال میشه دیگه مزاحم نمیشه

aaj6551

عضو جدید
تا حالا مزاحم Sms یا تلفن داشتی؟؟
اگه خواستی میتونی یه سری ماجراهای که پیش اومده رو بنویسی.شماره ی اون شخص مزاحم هم میتونی بذاری.

از خودم شروع میکنم.

فعلا مزاحمم SMSI هستش:

من دیروز ظهر یه مزاحم خر گیرم افتاد.خودشو اول معرفی نکرد بعد گفتش که اسمش سکینه بید.خلاصه کار به جایی کشید که همش کارمون شد فحشو فحش کاری دختر دیگه به این بد دهنی ندیدم.هرچی هم بهش زنگ میزدم میگفت شماره ی مورد نظر در شبکه موجود نمیباشد که فهمیدم شمارشو دایورت کرده روی یه شماره ی نامعلوم.
اگه تاپیک مسخره بید پاسخ نده لطفا.
خب تو بیکاربیدی که دوباره زنگ زده بیدی؟
به درک که اشتباه گرفته بود
فکروکنم خودت تنت وخاریده بیده جیییییییییییییگر

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب تو بیکاربیدی که دوباره زنگ زده بیدی؟
به درک که اشتباه گرفته بود
فکروکنم خودت تنت وخاریده بیده جیییییییییییییگر

من نیستم ، اون موقع حس کل کل گل کرده بود ، مهم نبود که میخواد چی کار کنه ، به شماره ی خطی مزاحم شده که منبع مزاحمه. پسر دختر .

این بیدی دیگه از دور رفتش کنار ، شما هنوز از بیدی استفاده میکنی؟ :D

parastoo kh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اووووووووووووووووو زیاد داشتم اکثرشون داداش دوستام بودن

rayan21

عضو جدید
سلام یه مزاحم دارم که دست از سرم بر نمی داره همش اس ام اس های رکیک می ده و دائم زنگ می زنه ،رفتم شکایت دیدم فقط یک هفته خطشو قطع می کنن که دیدم فایده نداره کاش یکی از دوستان حال این نامردو بگیره09149770814.کسی می تونه مشخصاتشو گیر بیاره خبر بده توی پی ام