تا حالا مزاحم SMSI یا تلفنی داشتی؟

fraze

عضو جدید
بابا!مختون تعطیله ها.زنگ زد باش قرار بزار.بعد محل قرار رو بهش بگو از یک طرفم به پلیس که تو محل قرار دستگیرشون کنه.(برای مزاحم تلفنیا عاشق)

(مزاحم تلفنی پرو)به جد هفت جد آّبادش فحش بده بعد بهش بگو می دونی من پدرم تو مرکز پلیس بخش ردیابی تلفن و موبایل کار میکنه؟بعد حالشو بگیر.

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا!مختون تعطیله ها.زنگ زد باش قرار بزار.بعد محل قرار رو بهش بگو از یک طرفم به پلیس که تو محل قرار دستگیرشون کنه.(برای مزاحم تلفنیا عاشق)

(مزاحم تلفنی پرو)به جد هفت جد آّبادش فحش بده بعد بهش بگو می دونی من پدرم تو مرکز پلیس بخش ردیابی تلفن و موبایل کار میکنه؟بعد حالشو بگیر.

جناب مخ غیر تعطیل، اونم بر می گرده می گه اتفاقا منم اونجا کار می کنم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز

عجب ایده های توپی
مورد دومیه خیلی خوبه کارت درست
من گوشیمو روشن میکنم ببینم چطور میشه

parisa.66

عضو جدید
بسيار زياد البته اينا مزاحم نيستن كه بيكارن كسي كه زنگ ميزنه فحش ميده فحش ميشنوه بيكار و بيماره ديگه
من خودم يه پسر عمو دارم براي خانواده يه خط براي دوستان يه خط و براي اوقات بيكاري و مزاحم شدن يه خط اختصاص داده...!

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ندارم چون شماره ای که تو گوشیم سیو نباشه رو اصلا جواب نمیدم...
خب منم قبلا همین کارو میکردم .ولی از وقتی گوشیمو فرمت کردم هیچ شماره ای رو سیو ندارم و مجبورم که پاسخگو باشم:biggrin:

منم شماره هایی که تو گوشیم نیس جواب نمیدم !

اینقـــــــــــــــــــدر مزاحم دختر دارم که نگو ...
اعتماد به نفست منو کشته;)

منم خیلی مزاحم تلفنی دارم ...

الان دیگه چند تا سیم کارت ایرانسل گرفتم ... هر کدومش که مزاحم پیدا می کنه .. خاموش می کنم ... اون یکی رو میندازم تا مزاحمه دست بر دار بشه ..

نکته : به هیچ عنوان جواب مزاحم تلفنی را ندید .... " هرگز "
:)چشم

مزاحم تلفنی نمیدونم والا یه مدت پیش یه چند فر با این ایرانسلای اعتباری بهم تک میزدن ( هر چند که فکر کنم همشون یکی بودن )
منم میگفتم شاید اشتباه میگیرن

یهو یکیشون پیام داد آزی چرا جوب نمیدی ......!!!!!!!!!!!!!
بازم بهش جواب ندادم بعد یه چیزایی گفت که بماند

آخرش زنگ زد اونم چه ساعتی یک بعد نصف شب و همین که گوشی رو ورداشتم گفت پاک شوما همیشه با شما !!!!!!!!!!!!!!!
منم گفتم .................

خلاصه از دس تکاش راحت شدم
بازم به مزاحمای شما ............چقدر باحالن.
البته یه مدت خودم پایه مزاحمت بودمااااااااااااااااا ولی مزاحمتای باحال :Dالآن دیگه تو ترکم چون وقت سر خاروندن هم ندارم:cool:

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز یه مزاحم پیدا شد.

اولش گفت((( سلام ، ببخشید میتونم مزاحمتون بشم؟ )))

بچه پر روو زنگ میزنه من بر نمیدارم ، میگه چرا ج نمیدی. . .

به زودی دهنشو سرویس میکنم. . . .:D

قبل از اینکه بخوام دهنشو سرویس کنم دیگه بیخیال شد.

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
من مزاحم تلفنی زیاد دارم ! ( چه پسر چه دختر ) دلیلش هم اشتباه خودم بودش !!! از طرفی هم بنا به یه سری دلایل نمیتونم سیممو عوض کنم . پس از این مزاحمات نهایت استفاده رو میکنم و صدا ها رو ضبط میکنم و بعدا که حوصلم سر میره میشینم گوش میدم و کلی میخندم !
دیروز داشتم یه سری شونو گوش میدادم . ترکیدم از خنده ! کلا گندی رو که دیروز توی امتحان زده بودم یادم رفت ! :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
البته یه مدت خودم پایه مزاحمت بودمااااااااااااااااا ولی مزاحمتای باحال :dالآن دیگه تو ترکم چون وقت سر خاروندن هم ندارم:cool:
احیانا شما مزاحم من نشدین ؟! :d:d:d:d

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
قبل از اینکه بخوام دهنشو سرویس کنم دیگه بیخیال شد.

بابا چرا اینقدر بد برخورد میکنید یکم خوش اخلاق تر وریلکس تر .مگه بیچاره جرم کرده شاید دوستت داره:D
البته به نظرمن اصلا نباید جواب داد چه برسه به دهن به دهن گذاشتن با طرف .اگه محل نزاری خودش خسته میشه .

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا چرا اینقدر بد برخورد میکنید یکم خوش اخلاق تر وریلکس تر .مگه بیچاره جرم کرده شاید دوستت داره:D
البته به نظرمن اصلا نباید جواب داد چه برسه به دهن به دهن گذاشتن با طرف .اگه محل نزاری خودش خسته میشه .

سلام مهشید.

آخه نشناخته ورداشته نوشته میتونم مزاحم بشم؟ بچه پرو روو میگه چرا ج نمیدی؟؟!!؟!؟؟!

نه،من که نمیخواستم دهن به دهنش بشم! اصولا مزاحم ها خوششون میاد که فوحش بخورن. پس یه بلایی بدتر به سرشون میارم. . . .

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهشید.

آخه نشناخته ورداشته نوشته میتونم مزاحم بشم؟ بچه پرو روو میگه چرا ج نمیدی؟؟!!؟!؟؟!

نه،من که نمیخواستم دهن به دهنش بشم! اصولا مزاحم ها خوششون میاد که فوحش بخورن. پس یه بلایی بدتر به سرشون میارم. . . .

سلام خوبی؟
ای بابا جوونای قدیم خوش اخلاق تر بودن من یادمه جوونیام از این شیطنتا با دوستام میکردیم ولی باهامون این طوری برخورد نمیشد خیلی مهربون بودن تازه آخرش ازمونم تشکر میکردن که مزاحممون شده بودن:D
عجب......................

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبی؟
ای بابا جوونای قدیم خوش اخلاق تر بودن من یادمه جوونیام از این شیطنتا با دوستام میکردیم ولی باهامون این طوری برخورد نمیشد خیلی مهربون بودن تازه آخرش ازمونم تشکر میکردن که مزاحممون شده بودن:D
عجب......................

مرسی خوبم.

نکنه تو بودی کلک؟؟

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس چرا اینقدر طرفداریشو میکردی؟

من میخوام برم شمارشو بندازم توی یاهو.

اینقدر کیف میده دهن مزاحم رو اینجوری سوریس کنی.:D

باشه برای اینکه باور کنی من نبودم برو هرکار دلت خواست بکن :cool:
ولی خداکنه اونم ازت انتقام بگیره وحال ترو هم بگیره که دیگه دخترا رو دست کم نگیری:D

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه برای اینکه باور کنی من نبودم برو هرکار دلت خواست بکن :cool:
ولی خداکنه اونم ازت انتقام بگیره وحال ترو هم بگیره که دیگه دخترا رو دست کم نگیری:D

من که شوخی کردم،مگه مریضم که بخوام همچین کاری رو با کسی بکنم؟

از کجا معلوم که دختر باشه؟

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرت از روی یه شماره چه جوری میشه فهمید که دختر باشه یا پسر که جوابشو هم ندادی؟

آخه یه پسر چه دلیلی داره که به یه پسر دیگه زنگ بزنه وبخواد باهاش بیشتر آشنا بشه :confused:. تو بگو؟

maryam28

عضو جدید
واااااااااااای
امان از مراحم
چند روز پیش یه مزاحم داشتم آخر خنده
اس ام اس میداد با غلط دیکته ای خفن
انقدر زنگ و اس ام اس داد که خطمو خاموش کردم