<*<*< تاپيك مربوط به آزمون دكتري مكانيك >*>*>

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
دکترهای آینده منابع پیشنهادیتون برا ترمو مدرسان هست یا راهیان ارشد؟یکم بیشتر فعالیت کنین لطفا.
سلام

برای ترمو ابتدا پارسه دکتر کوثری و در کنار اون راهیان
خوب بخواهید بخونید باید هر دوتا رو کار کنید، هیچ کدوم به تنهایی کامل و جامع نیست، یک جلد پارسه و دو جلد راهیان، البته جلد دو راهیان برای مکانیک خذفیات داره که لازم نیست اونارو بخونید.

انیشتن

عضو جدید
سلام

برای ترمو ابتدا پارسه دکتر کوثری و در کنار اون راهیان
خوب بخواهید بخونید باید هر دوتا رو کار کنید، هیچ کدوم به تنهایی کامل و جامع نیست، یک جلد پارسه و دو جلد راهیان، البته جلد دو راهیان برای مکانیک خذفیات داره که لازم نیست اونارو بخونید.

پوران پژوهش خوب نیست؟والا زمان ارشد من با پارسه حال نکردم.

انیشتن

عضو جدید
خوشبحالت آقا کلا دست تو بککن بزار رو سر ما بمونه تاکنکور تا همش قبول بشیم.ههههههه.قابل توجه دکتران آینده درس نخونین میکشمتتون شخصن من اینجا برا روحیه میام هرکی ناامیدی میخواد حرف بزنه تو این تاپیک نیاد من بشخصه سال بعد قبولم.ازمن یادبگیرین .سنگ از آسمون هم بیاد باید قبول بشیم.

انیشتن

عضو جدید
بیا اینم دست راستم...:Dمن همدان قبول شدم
پيش فرض
خوشبحالت آقا کلا دست تو بککن بزار رو سر ما بمونه تاکنکور تا همش قبول بشیم.ههههههه.قابل توجه دکتران آینده درس نخونین میکشمتتون شخصن من اینجا برا روحیه میام هرکی ناامیدی میخواد حرف بزنه تو این تاپیک نیاد من بشخصه سال بعد قبولم.ازمن یادبگیرین .سنگ از آسمون هم بیاد باید قبول بشیم.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
دوستان . تکمیل ظرفیت امسال میدونید چندمه؟ میشه بهش امیدی داشت؟

آخرین ویرایش:

انیشتن

عضو جدید
پوران هم خوبه ولی یکم صلیقه ای هست، در حال حاضر هم پارسه و هم راهیان از پوران بهترن.

دکتر آینده سلیقه.خب برا تست زدن فک کنم پوران خوب باشه.میگم من پارسه مو انداختم بیرون پی دی افی دارین که برا پارسه باشه بیزحمت بذارین؟ممنون

asgar33

عضو جدید
انیشتن خانوم اینجا هم فعالیت دارین. خخخخخخ
کدوم دست راست تازه اول بدبختی هست من که خودم شرکت نکردم

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
دکتر آینده سلیقه.خب برا تست زدن فک کنم پوران خوب باشه.میگم من پارسه مو انداختم بیرون پی دی افی دارین که برا پارسه باشه بیزحمت بذارین؟ممنون
آخ که این انتظار با آدم چه کار میکنه، دیگه کلمات رو هم اشتباه مینویسم، آبرو ریزی شد،
نه، ندارم، اگه تهران هستید میتونید جزوه دکتر کوثری رو از انتشارات دانشکده برق خواجه نصیر بگیرید.

انیشتن

عضو جدید
آخ که این انتظار با آدم چه کار میکنه، دیگه کلمات رو هم اشتباه مینویسم، آبرو ریزی شد،
نه، ندارم، اگه تهران هستید میتونید جزوه دکتر کوثری رو از انتشارات دانشکده برق خواجه نصیر بگیرید.

دارم مقاله مینویسم شهریور ماه کنفرانس دارم .مرسی که گفتید حتما میگیرمش.اشکال نداره آقای دکتر انتظار فقط برا امام زمان بایس کشید.

انیشتن

عضو جدید
انیشتن خانوم اینجا هم فعالیت دارین. خخخخخخ
کدوم دست راست تازه اول بدبختی هست من که خودم شرکت نکردم

بله ما همه جافعالیت داریم این امتحان تموم بشه امتحان بعدی شروع میشه.شماهم دکتراشرکت کن حتما.اول خوشبختی هست

mori1365

عضو جدید
بله ما همه جافعالیت داریم این امتحان تموم بشه امتحان بعدی شروع میشه.شماهم دکتراشرکت کن حتما.اول خوشبختی هست

شما که به من گفتین مرد باید به جای دکتری خوندن بره زن بگیره و کار کنه !!خخخخخخخخخ:D چطور به بقیه میرسه میشه اول خوشبختی.دوستان عزیز من الان دانشجوی دکتری هستم دانشگاه تربیت مدرس نمیگم دکتری هیچ خبری نیس چرا اگر کسی هدف داشته باشه و ایده داشته باشه دکتری میتونه براش یه سکوی پرتاب باشه و با لینکای که از طرف دانشگاه و اساتید به جاهای مختلف میخوره فرد میتونه ایده هاشو عملی کنه ولی کسایی که فقط به خاطر اینکه یه موجی هست که همه دارن میخونن برای دکتری شرکت کنن و یا حرف خانواده برای اونها هیچی نداره ولی خوشبختی ادم ها به دکتر و مهندس بودن نیست چه بسا یه راننده تاکسی خیلی خوشبخت تر باشه از دکترا و مهندسای انچنانی خوشبختی وقتیه که ادم به داشته هاش قانع باشه.یه توصیم به پسرا اگر هنوز سربازی نرفتین میخواین دکتری بگیرینو امسال قبول نشدین برین اول سربازی بعد خخواستین بخونین چون ممکنه موقعیت شغلی براتون پیدا شه به خاطر کارت خدمت از دست بدین

انیشتن

عضو جدید
شما که به من گفتین مرد باید به جای دکتری خوندن بره زن بگیره و کار کنه !!خخخخخخخخخ:D چطور به بقیه میرسه میشه اول خوشبختی.دوستان عزیز من الان دانشجوی دکتری هستم دانشگاه تربیت مدرس نمیگم دکتری هیچ خبری نیس چرا اگر کسی هدف داشته باشه و ایده داشته باشه دکتری میتونه براش یه سکوی پرتاب باشه و با لینکای که از طرف دانشگاه و اساتید به جاهای مختلف میخوره فرد میتونه ایده هاشو عملی کنه ولی کسایی که فقط به خاطر اینکه یه موجی هست که همه دارن میخونن برای دکتری شرکت کنن و یا حرف خانواده برای اونها هیچی نداره ولی خوشبختی ادم ها به دکتر و مهندس بودن نیست چه بسا یه راننده تاکسی خیلی خوشبخت تر باشه از دکترا و مهندسای انچنانی خوشبختی وقتیه که ادم به داشته هاش قانع باشه.یه توصیم به پسرا اگر هنوز سربازی نرفتین میخواین دکتری بگیرینو امسال قبول نشدین برین اول سربازی بعد خخواستین بخونین چون ممکنه موقعیت شغلی براتون پیدا شه به خاطر کارت خدمت از دست بدین

آقا شما تو هر تاپیک هستین موج منفی هستین لطفا با اعصاب بچه ها بازی نکن
به بچه ها بگو بورس شدی هیت علمی هستی از مزایای دکترابودنت هم بگو چرا فقط منفی حرف میزنی ها؟بعدشم هرکی دکترا قبول بشه سربازیش کم میشه و اینکه با پروزه برادشتن سربازیش و بگذرونه.ای بابا بزار مردم درس بخونن کم آدما رو مسخره کن.والا شما اومدی بهم توهین کزدی برو بچه داری کن منم جوابتو دادم چرا دیگه نا امید میکنی تو مملکتی که درس میخونیم دیگه به ارشداهم حق التدریس نمیدن فهمیدی؟حالا که افتادن تو درس بزار ملت تمرکز داشته باشن ما تو سنی هستیم زود بهمون برمیخوره حواسمون پرت میشه.ایقد به من گفتن بشین ازدواج کن که گفتم اره ازدواج خوبه درسمو تمرکزمو سر ازدواجح گذاشتم آخرشم هیچی دبه در اوردن سر بهانه های الکی چی عایدم شد؟من ضربه خوردم کنکورم هم خراب شد.پس یه چی رو فدای یه چی دیگه نکنیم همه کارا رو موازات هم بایس پیش برد.آقای دکترررررررررر.فهمیدی؟دیگه حرف نا امیدی نزن لطفا.حرف نا امیدی تو وجود من نمیره چون شکست خوردم و دنبال هدفم برا قبول شدن.برو نیا اینجا بچه بی ادب.

انیشتن

عضو جدید
واقعا ازشماها بعیده حرف طرفو تایید کنین.والا هرکی میاد اینجا خودش دکتراشو رفته نمیخواد ملت دکتراشونو بگیرن.لطفا درمورد منابع حرف بزنیم.هرکی میخواد دکترا بخونه بسم الله بیاد اینجا.هرکی نمیخواد بره و موج منفی نباشه.یعنی چی دو دل هستین از این ور میخواین بخونین از این ور حرف این موری رو تایید میکنین .والا.بهتون گفته باشم سردرگم باشین هیچی نمیشین.کلاتون رو قاضی کنین.والسلام.والا تا تقاضای سربازی بدین و دفترچه بیاد خودش دوماه ظول داره پس تا بهمن وقت نمیمونه امتحان بدین .بعد امتحان دوماه آموزشیه سربازی رو برین.قبول شدین مرخصی بگیرین.این همه راه هست نا امید نباشید.توکل برخدا

انیشتن

عضو جدید

حرف منفی ن دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم
مگه دستم بهت نرسه بدجور رو اعصابمی نیا دیگه اینجا افتادددددددددددددددددددددددددددددددددددد؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام. لطفا از بحث اصلی تاپیک خارج نشید
;)

انیشتن

عضو جدید
دکتران آینده. تحقیق کنید که آیا ترمو پیشرفته هم بایس خوند یانه؟من فک نکنم که بخان فقط به ترمو کارشناسی تکیه کنن.بچه هایی که تهرانن لطفا بیان تو منابع بیشتر کمک کنین باز شوماها بهتر میدونین.چون طراح سوال از دانشگاه های تهران هست.لطفا دریغ نکنید.

dash @li

کاربر بیش فعال
دکتران آینده. تحقیق کنید که آیا ترمو پیشرفته هم بایس خوند یانه؟من فک نکنم که بخان فقط به ترمو کارشناسی تکیه کنن.بچه هایی که تهرانن لطفا بیان تو منابع بیشتر کمک کنین باز شوماها بهتر میدونین.چون طراح سوال از دانشگاه های تهران هست.لطفا دریغ نکنید.
سلام

نوشته دروس کارشناسی،درباره دروس کارشناسی ارشد چیزی نگفته ، اونا رو احتمالا اگر دانشگاه مورد نظر آزمون تخصصی بگیره ازتون میخوان،واسه آزمون اول مشخصا گفتن فقط دروس کارشناسی،احتمالا ام سوالاتشون شبهت زیادی به سوالای ازمون کارشناسی ارشد داشته باشه زیاد هست.
طراح ها هم مصلما همون اساتید قبلی هستند،مثل دکتر صادقی و بهرامی و جباری و....نایی و شریعت پناهی و....
همونان...بعید میبینم چیز بیشتری حداقل واسه امسال و یکی دوسال بزارن چون کسی آشناییتی نداره،نظرم همون کتابایی بچه های کارشناسی میخونن بخونین، کتب مرجع رو اگر وقت دارین بخونین وگرنه وقتتون هدر میره،بشینین کتابای کنکوری و تست کار کنین.این نظر منه...

دوستان . تکمیل ظرفیت امسال میدونید چندمه؟ میشه بهش امیدی داشت؟
سلام
آره اصولا یک ماه بعد از ثبت نام تقریبا،ولی کلا شبانه ها هستن و بیشتر پردیس ها و...روزانه بعید هست باشه.دقیقا حرف دوستمون رو تایید میکنم
والا پسرجان شما حرف بقیه رو تایید میکنید.
سلام

کسی حرف کسی رو فکر نکنم تایید بکنه،اون تاپیک هان فقط تایید میشن،بعضی پست ها هم اگر اسپم باشن یعنی قصد تبلیغ و...باشن حذف میشن،پست ها اصلا کسی تایید نمکنه،همه آزاد بحث میکنن.منظور آقا ایمان اینه این حرفای حاشیه ای رو بزارین کنار کسایی که قصد دکتری دارن بخونن، و اگر پیشنهادی دارند،مشکلی هست ،چیزی میخوان بگن و بحث کنیم،وگرنه ازدواج و اینا به خودتون مربوط میشه ، ببخشید لطفا ناراحت نشین ولی من کوچکتر از این حرفام بیام چیزی بگم،ولی یکم صبور تر باشین....ممنون
یا علی

آخرین ویرایش:

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
واقعا ازشماها بعیده حرف طرفو تایید کنین.والا هرکی میاد اینجا خودش دکتراشو رفته نمیخواد ملت دکتراشونو بگیرن.لطفا درمورد منابع حرف بزنیم.هرکی میخواد دکترا بخونه بسم الله بیاد اینجا.هرکی نمیخواد بره و موج منفی نباشه.یعنی چی دو دل هستین از این ور میخواین بخونین از این ور حرف این موری رو تایید میکنین .والا.بهتون گفته باشم سردرگم باشین هیچی نمیشین.کلاتون رو قاضی کنین.والسلام.والا تا تقاضای سربازی بدین و دفترچه بیاد خودش دوماه ظول داره پس تا بهمن وقت نمیمونه امتحان بدین .بعد امتحان دوماه آموزشیه سربازی رو برین.قبول شدین مرخصی بگیرین.این همه راه هست نا امید نباشید.توکل برخدا
سلام خانم انیشتن
بحث تایید شخص نیست، بحث تایید صحبت بود، البته تا حدی، برداشت من از صحبت های اون آقا این بود که چه میخواهید دکتری بخونید و چه نمیخواهید، با فکر این کارو انجام بدید.

بگذریم، دروس که دروس کارشناسی هستند، البته بازم بهتره صبر کنیم یه دوره برگزار بشه ببینیم چه کار میکنن!
در مورد دینامیک که ابتدا مریام، بعدشم به نظرم کتاب پوران دکتر جباری، مقاومت هم که برای تست فقط پوران دکتر نایی، ترمو کمی سلیقه ای هست.
در مورد استعداد تحصیلی چه منبعی بهتره؟ منابع فارسی رو بخونیم یا منابع آزمون بین المللی GMAT رو؟

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

آره این مباحث چی باس خوند،آقا ارتعاشاتم باید بخونیم یا نه،یکی از دوستان نکته جالبی گفت فصل های اخر دینامیک ادچرتعاشات هست ،این درسم باید بخونیم یا نه!؟

ترمو نطرت چیه آقا حسین،یعنی من که اصلا نمیدونم چیه،چی باس بخونم برای ترمودینامیک،یه کتاب خوب کامل نیست.دوستانم راهیان میخوندند واسه ارشد ،درصدای خوبی زدند.گفتند ترمو پوران بدرد نمیخوره،الان نظر شما همون راهیان،یه جا گفتین،پارسه هم خوبه.یعنی جفتش،یه منبع مطمین میخوایم وقت میزاریم ،مفهوم درس و نکات رو خوب گفته باشه.

انیشتن

عضو جدید
سلام خانم انیشتن
بحث تایید شخص نیست، بحث تایید صحبت بود، البته تا حدی، برداشت من از صحبت های اون آقا این بود که چه میخواهید دکتری بخونید و چه نمیخواهید، با فکر این کارو انجام بدید.

بگذریم، دروس که دروس کارشناسی هستند، البته بازم بهتره صبر کنیم یه دوره برگزار بشه ببینیم چه کار میکنن!
در مورد دینامیک که ابتدا مریام، بعدشم به نظرم کتاب پوران دکتر جباری، مقاومت هم که برای تست فقط پوران دکتر نایی، ترمو کمی سلیقه ای هست.
در مورد استعداد تحصیلی چه منبعی بهتره؟ منابع فارسی رو بخونیم یا منابع آزمون بین المللی GMAT رو؟

به یکی از بچه هاسپردم والا بیست روز رفته مسافرت منتظرم که اسم منبع که برا استعداد خونده رو بپرسم.والا من مدرسان و مسیح خواه رو خوندم خوشم نیومد اصولا استعداد از منبع دیگه میارن،استداد قلق داره بایس منبع خوبشو پیداکنیم .چون مگه میشه استعداد و تو اون وقت کم زد؟بایس حتما منبعشو پیداکرد و قلقشو یادگرفت.بعضی هاهم که میگن ما کلا استعدادمون خوبه خوب زدیم.ترمو راهیان بخونیم و پوران چون تست زیاد داره.بعدشم ولی حس میکنم از ترمو پیشرفته هم بیارن.من که به دلم افتاده چندتا سوال از ترمو پیشرفته میارن.بچه ها من امتحان زبان دارم سیزده شهریور ممکنه کم بیام شماها بچرخونین تاپیکو تا امتحانم رو بدم بیام.نبینم کسی حرف نا امیدی زده باشه.

dash @li

کاربر بیش فعال
سلام

دوستان نظرتون راجع به این منابعی این سایت داده چیه،کدوماش به درد بخور هست.!؟؟؟؟؟؟؟

مواد امتحانی
برای دیدن منابع این درس اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی

منابع زبان عمومی

آزمون زبان عمومی همچنان که بسیاری از داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد یا سایر آزمون های زبان با آن برخورد داشته اند به گونه ای نیست که بتوان منبع جامع و کاملی برای آن معرفی کرد و معمولا سطح کلی آشنایی با زبان داوطلبان را محک می زنند. کتابهای زیر که به عنوان منابع مناسب زبان عمومی آزمون دکتری معرفی می گردند کتاب هایی است که دقیقا آزمون های زبان عمومی را در سطح دکتری یا کارشناسی ارشد هدف گیری نموده اند و تلاش کرده اند لغات و قواعد رایج این گونه آزمون ها را به صورت مشخص تری ارائه نمایند تا داوطلبانی که معمولا با مشکل صرف زمان بر روی درس زبان عمومی مواجه هستند فراغت بیشتری برای سایر دروس خود پیدا کنند.
ما تلاش کرده ایم در این صفحه ضمن معرفی کتاب های موجود در بازار کتاب های الکترونیکی مفیدی را جهت دانلود در اختیار داوطلبان عزیز آزمون دکتری قرار دهیم. از داوطلبان عزیز خواهشمندیم در صورت رضایت از محتوای کتاب ، آن را به دوستان خود معرفی نمایید. با تشکر.
۱-دانلود کتاب رایگان زبان عمومی دکتری نیمه متمرکز سراسری وب سایت پی اچ دی تست

2 - دانلود نسخه الکترونیک کتاب ۵۰۴
۳- دانلود نسخه کتاب لغات ضروری تافل
۴- دانلود لغات برگزیده کتاب لغات ضروری تافل
۵- کتاب زبان عمومی انتشارات کتابخانه فرهنگ
این کتاب که با توجه به آزمون زبان عمومی کارشناسی ارشد در سالهای گذشته نگارش یافته و با توجه به درس زبان عمومی کنکور دکتری سراسری ۱۳۹۰ جهت داوطلبان آزمون دکتری تطبیق یافته است شامل لغات مورد استفاده در کنکور دکتری و اصطلاحات و قواعد گرامری و نیز نمونه درک مطلب این کنکور می باشد.
۶- کتاب آزمون عمومی دکتری نیمه متمرکز
کتاب آزمون زبان عمومی که توسط انتشارات آزاده به بازار دکتری عرضه شده است سوالات و پاسخ سوالات آزمون عمومیدکتری شامل استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی را در بر گرفته است.
۷- کتاب زبان عمومی انتشارات پردازش
این کتاب نیز گرچه برای آزمون کارشناسی ارشد تألیف گردیده است ولی می تواند برای داوطلبان کنکور دکتری مفید واقع گردد. حل سوالات زبان انگلیسی کنکور دکتری ۱۳۹۰ در کنار خواندن این گونه کتاب ها ضروری است.

استعداد تحصیلی

منابع استعداد تحصیلی

کتاب های زیر به عنوان منبع مناسب درس استعداد تحصیلی آزمون دکتری پیشنهاد می گردند:
۱- کتاب رایگان استعداد تحصیلی آزمون دکتری
این کتاب که از طرف وب سایت پی اچ دی تست و به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبان آزمون دکتری قرار گرفته است می تواند نیاز داوطلبان این آزمون را تا حد زیادی برطرف نماید. داوطلبان می توانند با عضویت در خبرنامه همین سایت از انتشار نسخه های جدیدتر این کتاب و سایر کتاب های رایگان پی اچ دی تست مطلع گردند.
دانلود کتاب استعداد تحصیلی کنکور دکتری
۲- کتاب ۱۰۰ تست منتخب آزمون دکتری
این کتاب شامل صد تست برگزیده آزمون های دکتری سراسری سالهای گذشته است و منابع بسیار خوبی برای تکمیل اطلاعات داوطلبان آزمون دکتری می باشد.
دانلود کتاب ۱۰۰ تست منتخب دکتری
۳- کتاب استعداد تحصیلی دکتری مدرسان شریف
این کتاب نیز منبع جامع و کاملی برای داوطلبان آزمون دکتری به شمار می آید. توضیحات کافی و حل سوالات سالهای گذشته از مزیت های این کتاب است.
۴- کتاب های استعداد تحصیلی انتشارات کتابخانه فرهنگ
این مجموعه کتاب منبع مناسبی است که برای آزمون استعداد تحصیلی کنکور دکتری نیمه متمرکز در بازار کتاب انتشار یافته است
http://phdtest.ir/معرفی-منابع-زبان-عمومی-آزمون-دکتری/

Hossein_sh_s

کاربر بیش فعال
سلام

آره این مباحث چی باس خوند،آقا ارتعاشاتم باید بخونیم یا نه،یکی از دوستان نکته جالبی گفت فصل های اخر دینامیک ادچرتعاشات هست ،این درسم باید بخونیم یا نه!؟

ترمو نطرت چیه آقا حسین،یعنی من که اصلا نمیدونم چیه،چی باس بخونم برای ترمودینامیک،یه کتاب خوب کامل نیست.دوستانم راهیان میخوندند واسه ارشد ،درصدای خوبی زدند.گفتند ترمو پوران بدرد نمیخوره،الان نظر شما همون راهیان،یه جا گفتین،پارسه هم خوبه.یعنی جفتش،یه منبع مطمین میخوایم وقت میزاریم ،مفهوم درس و نکات رو خوب گفته باشه.

سلام

دوستان نظرتون راجع به این منابعی این سایت داده چیه،کدوماش به درد بخور هست.!؟؟؟؟؟؟؟

مواد امتحانی
برای دیدن منابع این درس اینجا کلیک کنید
زبان انگلیسی

منابع زبان عمومی

آزمون زبان عمومی همچنان که بسیاری از داوطلبان در آزمون کارشناسی ارشد یا سایر آزمون های زبان با آن برخورد داشته اند به گونه ای نیست که بتوان منبع جامع و کاملی برای آن معرفی کرد و معمولا سطح کلی آشنایی با زبان داوطلبان را محک می زنند. کتابهای زیر که به عنوان منابع مناسب زبان عمومی آزمون دکتری معرفی می گردند کتاب هایی است که دقیقا آزمون های زبان عمومی را در سطح دکتری یا کارشناسی ارشد هدف گیری نموده اند و تلاش کرده اند لغات و قواعد رایج این گونه آزمون ها را به صورت مشخص تری ارائه نمایند تا داوطلبانی که معمولا با مشکل صرف زمان بر روی درس زبان عمومی مواجه هستند فراغت بیشتری برای سایر دروس خود پیدا کنند.
ما تلاش کرده ایم در این صفحه ضمن معرفی کتاب های موجود در بازار کتاب های الکترونیکی مفیدی را جهت دانلود در اختیار داوطلبان عزیز آزمون دکتری قرار دهیم. از داوطلبان عزیز خواهشمندیم در صورت رضایت از محتوای کتاب ، آن را به دوستان خود معرفی نمایید. با تشکر.
۱-دانلود کتاب رایگان زبان عمومی دکتری نیمه متمرکز سراسری وب سایت پی اچ دی تست

2 - دانلود نسخه الکترونیک کتاب ۵۰۴
۳- دانلود نسخه کتاب لغات ضروری تافل
۴- دانلود لغات برگزیده کتاب لغات ضروری تافل
۵- کتاب زبان عمومی انتشارات کتابخانه فرهنگ
این کتاب که با توجه به آزمون زبان عمومی کارشناسی ارشد در سالهای گذشته نگارش یافته و با توجه به درس زبان عمومی کنکور دکتری سراسری ۱۳۹۰ جهت داوطلبان آزمون دکتری تطبیق یافته است شامل لغات مورد استفاده در کنکور دکتری و اصطلاحات و قواعد گرامری و نیز نمونه درک مطلب این کنکور می باشد.
۶- کتاب آزمون عمومی دکتری نیمه متمرکز
کتاب آزمون زبان عمومی که توسط انتشارات آزاده به بازار دکتری عرضه شده است سوالات و پاسخ سوالات آزمون عمومیدکتری شامل استعداد تحصیلی و زبان انگلیسی را در بر گرفته است.
۷- کتاب زبان عمومی انتشارات پردازش
این کتاب نیز گرچه برای آزمون کارشناسی ارشد تألیف گردیده است ولی می تواند برای داوطلبان کنکور دکتری مفید واقع گردد. حل سوالات زبان انگلیسی کنکور دکتری ۱۳۹۰ در کنار خواندن این گونه کتاب ها ضروری است.

استعداد تحصیلی

منابع استعداد تحصیلی

کتاب های زیر به عنوان منبع مناسب درس استعداد تحصیلی آزمون دکتری پیشنهاد می گردند:
۱- کتاب رایگان استعداد تحصیلی آزمون دکتری
این کتاب که از طرف وب سایت پی اچ دی تست و به صورت کاملا رایگان در اختیار داوطلبان آزمون دکتری قرار گرفته است می تواند نیاز داوطلبان این آزمون را تا حد زیادی برطرف نماید. داوطلبان می توانند با عضویت در خبرنامه همین سایت از انتشار نسخه های جدیدتر این کتاب و سایر کتاب های رایگان پی اچ دی تست مطلع گردند.
دانلود کتاب استعداد تحصیلی کنکور دکتری
۲- کتاب ۱۰۰ تست منتخب آزمون دکتری
این کتاب شامل صد تست برگزیده آزمون های دکتری سراسری سالهای گذشته است و منابع بسیار خوبی برای تکمیل اطلاعات داوطلبان آزمون دکتری می باشد.
دانلود کتاب ۱۰۰ تست منتخب دکتری
۳- کتاب استعداد تحصیلی دکتری مدرسان شریف
این کتاب نیز منبع جامع و کاملی برای داوطلبان آزمون دکتری به شمار می آید. توضیحات کافی و حل سوالات سالهای گذشته از مزیت های این کتاب است.
۴- کتاب های استعداد تحصیلی انتشارات کتابخانه فرهنگ
این مجموعه کتاب منبع مناسبی است که برای آزمون استعداد تحصیلی کنکور دکتری نیمه متمرکز در بازار کتاب انتشار یافته است
http://phdtest.ir/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%A8%D8%B9-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%DB%8C/
سلام علی آقا
در مورد دو فصل آخر مریام به نکته خوبی اشاره کردید، منم نمیدونم، باید از خود سنجش بپرسیم،

کلا در مورد دروس سیالاتی مرجع خوندن در کنار کتب کنکور خیلی خیلی توصیه میشه، مرجع هم که خب ون وایلن هست، ون نس هم هست ولی دیگه نیازی به اون نیست،
من خودم اگه بخوام خیلی خوب بخونم کتاب دکتر کوثری و راهیان رو کنار هم میخونم و گاها هم به ون وایلن مراجعه میکنم، بخوام ساده ترش کنم ون وایلن رو خذف میکنم،
البته همه اینایی که گفتم با این شرط صادق اند که آزمون سنجش همون روال آزمون کارشناسی ارشد رو دنبال کنه.

البته یه نکته ای تو ذهنمه که اگه ازش مطمئن بشم شاید اصلا وقت خاصی روی ترمو نزارم، اگه اینطوری که من فکر میکنم باشه شیوه خوندن هممون به دانشگاه مورد نظرمون بستگی داره،

من اگه جای کمیته پذیرش دانشگاه باشم برای گزینش دانشجو نظر استادی که قراره دانشجو رو بگیره رو در اولویت بالاتری میزارم، به این شکل که خب دانشجو باید مینیمم نمره کلی آزمون سنجش رو بیاره، از اینجا به بعد استاد باید تعیین کننده باشه، مثلا برای دکتری جامدات سه استاد هستند و هرکدوم هم یک دانشجو میخوان، استاد اول میگه پروژه و پایان نامه ای که من از دانشجوم میخوام نیاز به هیچ دانشی در زمینه ترمودینامیک نداره، پس برام مهم نیست ترموش رو صفر زده یا 100، ولی استاد دوم میگه پروژه منم جامداتیه ولی به ترمو و سیالات هم نیاز داره و خوبه که دانشجوم با اینها آشنایی داشته باشه، پس نمره ترمو هم براش مهم میشه،
اگه اینطور باشه خب دیگه همه چی به دانشگاه و استاد بستگی داره و قبل از آزمون باید ببینیم میخواهیم با کی و روی چه پروژه ای کار کنیم و ملزومات اون رو تهیه کنیم.
بازم باید ببینیم شیوه پذیرش در نهایت چه طور میشه،

در مورد زبان هم فکر نمیکنم جای نگرانی داشته باشه، چون هم ضریبش یک هست و هم ما باید مدرک زبان داشته باشیم پس از عهدش راحت برمیایم، اگرم غیر استاندارد باشه که خب برای همه غیر استاندارده،
در کل هم برای شروع 504 واژه + essential words for the TOEFL ibt انتشارات Barrons + کتاب Grammar in use Intermediate خوبند،

استعداد هم نمیدونم ولی شنیدم مدرسان و دکتر عرفانی (نصیر) مناسبند.

راستی من دیدم دوستان ساختی خیلی از این آزمون سنجش شاکی هستند، به نظرم اصلا موردی برای ناراحتی نیست چون شما در نهایت قراره با دیگر ساختی ها رقابت کنید، نه بقیه، یعنی نمره شما با یه طراحی کاربردی و یا تبدیل انرژی مقایسه نمیشه،

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
استعداد تحصیلی و من پارسال کتاب مسیح خواه و خوندم . از اونجایی که کلا یک هفته خوندمش کتاب خوبی بود. البته به نظرم تست های استعداد و به جز بخش تحلیلی میشه جواب داد . این درس فقط نیاز به تمرین و تست زیاد داره منبعش در اولیت دومه

انیشتن

عضو جدید
کلمات ضروری تافل و هزارو صد واژه رو بخونیدوکتاب زبان آقای خیرآبادی .منکه امتحان ام اس ارتی دارم میبینم اکثریت گرامرای دکترا ازایناس واقعا بایس عمیق خوند زبانو وهمچنین قلق داره .پونصدوچهار زیاد مورد استفاده نیس.والا من همین منابع استعداد رو دارم ولی نمیدونم چرا من روم تاثیرنداشت.من دنبال منبع دیگم حتی شنیدم کساییکه تک رقمی اوردن این منابع استعدادو نخوندن خودنفراول پنجاه زده استعدادشو.زبانم پنجاه تخصصی ۷۶زده.اما این کتاب خیرآبادی رو همه خوندن برازبان ۳۵تومنه.ولی خیلی جامع هست برا امتحان ام اس آرتی هم قابل استفاده هست.من مطمنم برای استعدادمنبع دیگه هست ماخبرنداریم

بالا