بیا زیر کرسی تا قصه های قدیمی رو واست تعریف کنم

kachal63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يكي بود، يكي نبود، غير از خدا هيچ كسنبود.
اي برادر، يك پسر پادشاهي بود در ولايت غربت. يك روز كه داشت از كنگرهءقصر بيرون را تماشا مي كرد، كنار يك جوي آب، دختري را ديد مثل پنجهء آفتاب كه داشترخت مي شست. پسر پادشاه يك دل نه، صد دل عاشق او شد. با خود گفت چه بكنم، چه نكنم. آخر سر يك لباس كهنه پيدا كرد و پوشيد و آمد بيرون لب جوي آب. دختر هم كه پسر راديد، يك دل نه، صد دل عاشق او شد.
پسر پادشاه گفت: (اي دختر، بدان كه من يك آدمرهگذري هستم و پدرم يك گدايي است در ولايت جابلقا و حالا من بر تو عاشق شده ام. بيابرويم عروسي كنيم.) دختر گفت: (شرط دارد و آن اين كه مرا ببري در خيابان ولي عصر وهفت دست لباس و هفت دست چاقچور و هفت دست دامن و هفت سرويس لوازم آرايش و هفت رقمادوكلن برايم بخري، با مرغ سوخاري و پيتزا و سيب زميني سرخ كرده با سالاد و نوشابهو شيريني ونان خامه اي!)

پسر پادشاه گفت: (باشد. پس قرار ما فردا همين ساعت،همين جا!)
صبح فردا پسر پادشاه، دزدانه هرچه طلا و نقره خزانه ء پدرش بود،برداشت و بار شتر كرد و آمد بيرون لب جوي آب. دختر را هم نشاند ترك شتر و رفتند درخيابان ولي عصر.
آنجا كه رفتند، هر چه كه دختر خواسته بود، خريدند. دست آخر همشتر را فروختند و پولش را برداشتند و رفتند در پيتزا فروشي.
اما بشنويد ازپادشاه كه وقتي پا شد و ديد پسرش گم شده و طلا و جواهرات خزانه هم به سرقت رفته، اززور ناراحتي ديوانه شد و سر به كوه و بيابان گذاشت و رفت در ولايت جابقا و گدا شد. پادشاه را همين جا داشته باشيد تا ببينيم قضيهء پسر پادشاه و دختر به كجارسيد.

پسر پادشاه و دختر كه غذا و شيريني شان را خوردند و آمدند بيرون، يكمأموري آمد و گفت : (برادر، اين خواهر، خانم شماست؟) گفت: (نه) گفت خواهر شماست؟) گفت: (نه) گفت: (دختر خاله اي، دختر عمه اي؟) گفت: (نه.) گفت: (پس بي خود در خيابانچرا با هم مي رويد؟) پسر گفت: (اي برادر، بدان كه اين خواهر، همكلاس بنده است دردانشگاه و ما با هم شيريني خورده ايم.) آن مرد عذر خواست و رفت.
دختر گفت: ( ايپسر، اين ولايت جاي ماندن نيست .بيا تا برويم در همان ولايت جابلقا.)
اين دو تارفتند و رفتند تا رسيدند در ولايت جابلقا. آنجا رفتند به محضر و صيغهء عقد جاريكردند و آمدند بيرون. دم در محضر يك گدايي آمد و گفت به شكرانهء عروسي، به منبدبخت درمانده كمك كنيد.) پسر، خوب كه دقت كرد، فهميد اين گدا همان پدر خودش است. پادشاه هم پسر را شناخت. دست در گردن هم انداختند و بنا كردند به هاي هاي گريهكردن. گريه شان كه به تمام شد، پادشاه چشمش افتاد به دختر. كمي چشمهايش را ماليد وبعد با فرياد و هيجان دست انداخت در گردن دختر و گفت : (سلام مادربزرگ ! شما كجا ،ولايت جابلقا كجا.) دختر هم بنا كرد به گريه كردن و اشك شوق ريختن. پسر گفتايپدر! مادربزرگ كدام است؟ اين دختر خانم ، عيال من است.) پادشاه گفت خجالت بكش،دختر خانم كجا بود؟ اين مادر بزرگ من است كه ما او رادر سال وبايي گم كرده بوديم .) بعد دست برده كلاه گيس و دندان مصنوعي دختر را بيرون آورد. آرايش صورتش را هم پاككرد.

پسر كه چشمش به مادر بزرگ پدرش افتاد، آهي كشيد و نمي دانم از ناراحتييا خوشحالي دق كرد ومرد.
پادشاه هم كه مادربزرگش را پيدا كرده بود، گدايي را ولكرد و دست مادربزرگش را گرفت و رفت به همان ولايت غربت و مشغول پادشاهي شد.
مااز اين داستان نتيجه مي گيريم كه ازدواج فاميلي خيلي بد است!
قصه ء ما به سررسيد، غلاغه به خونه ش نرسيد

چرا من اینقدر قصه میگم امشب ؟

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اره عزیز افتضاح خوش میگذره فردا هم که اند خوش گذرونی هستیم .
حمید جان من مسواکم خراب شده امشب نمیتونم مسواک بزنم عزیز چیکار کنم؟:child:

ینی چی که مسواکم خراب شده :wallbash: هان هان >؟!!!! همین الان حاضر میشی میری هر جور شده یه داروخونه ی باز پیدا میکنی مسواک میخری ... نخ دندونم بخر ... دهان شویه هم بخر :w16:
هیچ راهی وجود نداره :دی

من نه خوب نیستم. زبونم زخم شده میسوزه :D
بهتری؟!!! یعنی هنوز خوب نشدی؟

گازش گرفتی ؟!!! زخم زبون خیلی بده
نه بابا البته خیلی بهترم :w16:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام ديشب اخرش كي پذيرايي كرد؟
ياسمن؟
مقصود؟
امشب نوبت كيه؟
سلام بر منصور خوبی برادر ؟! این آواتار دخترونه چیه گذاشتی آدم مور مورش میشه !!! :دی
میبینم که متوسط سن اعضای باشگاه داره میاد پایین !!

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
اقا دیشب و پریشب من پذیرایی کردم من امروز معاف از مالیاتم.

kachal63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از ارواح پذیرایی کردی؟ تا سه نشه بازی نشه، امشبم با شماست پذیرایی

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
:biggrin:
ینی چی که مسواکم خراب شده :wallbash: هان هان >؟!!!! همین الان حاضر میشی میری هر جور شده یه داروخونه ی باز پیدا میکنی مسواک میخری ... نخ دندونم بخر ... دهان شویه هم بخر :w16:
هیچ راهی وجود نداره :دی

:w16:
اخه الان کدوم داروخونه بازه عزیز
نمیشه امشب ما رو معاف کنی قول میدم فردا سه بار بزنم :biggrin:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه ... خوبین ؟ بی من بهتون خوش میگذره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام فریبا گله گلاب
دیر اومدی خیلی دیره ... جای دیگه دل .... :دی
بروبچ مارو حلال کنین داریم میریم تو تخت ..
مسواک فراموش نشه ( tooth (
شب بخیر همگی

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
شما مگه خواب و زندگي نداريد؟ :w00::w00:
هر شب مياد اينجا چيكار آخه، چرا نميذاريد مردم راحت كپه مرگشون رو بذارن؟ :w39::w39::w39:
آي زن، زنگ بزن 110 بگو اينجا پارتيه، بياد اينا رو بگيره.

إإإ؛ صبر كن. اين قسمتش با حاله، برو يه ربع ديگه زنگ بزن.

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا دیشب و پریشب من پذیرایی کردم من امروز معاف از مالیاتم.
تو هم نبودي:w02:

سلام به همه ... خوبین ؟ بی من بهتون خوش میگذره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام فريبا جون
خوبي عزيز؟
سلام فریبا گله گلاب
دیر اومدی خیلی دیره ... جای دیگه دل .... :دی
بروبچ مارو حلال کنین داریم میریم تو تخت ..
مسواک فراموش نشه ( tooth (
شب بخیر همگی
چشم:hypocrite:
شبت بخير:gol:

mansoore72

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر منصور خوبی برادر ؟! این آواتار دخترونه چیه گذاشتی آدم مور مورش میشه !!! :دی
میبینم که متوسط سن اعضای باشگاه داره میاد پایین !!

اخ اخ بعد از اين همه وقت من شدم برادر
من خواهرم داداش

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما مگه خواب و زندگي نداريد؟ :w00::w00:
هر شب مياد اينجا چيكار آخه، چرا نميذاريد مردم راحت كپه مرگشون رو بذارن؟ :w39::w39::w39:
آي زن، زنگ بزن 110 بگو اينجا پارتيه، بياد اينا رو بگيره.

إإإ؛ صبر كن. اين قسمتش با حاله، برو يه ربع ديگه زنگ بزن.
اي بابا مگه شما زير كرسي مي خوابي؟:surprised:
كدوم قسمت؟:surprised:
110 لالاست الان:thumbsup2:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیلام به همگی:D:gol:
شبتون پر پر پر ستاره
سلام
خوبي آرام جون؟
یاسمنیا تو که نبودی چطور میگی من پذیرایی نکردم؟
اگه میتونی ثابت کن که من پذیرایی نکردم .:w43:
سلام بر دوستان جدید الورود
مرغم بهم گزارش داد:thumbsup2:
یاسمنیا
?what does sparrow mean
همون گنجشكست ديگه:thumbsup2:
حالا اگه جرئت داري شكارش كن :w02:
طرف مديره:thumbsup2:
Means FIsssssssssssssssssssshhhhhhhhhhhhhhh, BOOOOOOOOOOM, Honey!
:surprised: