بیا تو چندتا از خصوصیات فیلم های ایرانی رو بگو!@

anjam.vazife

عضو جدید
خصوصیات فیلم های ایرانی :
۱. اول فیلم رو ببینی آخرش مشخصه !
۲. امکان نداره تو فیلم دو نفر عاشق هم نشن !
۳. صحنه های تصادف رو نمی بینی فقط صداش میاد !
۴. زنهای تو فیلم با یه استفراق حامله میشن !!

mahsamah110

عضو جدید
مستقل از خیلی پارامترها، آدم بعد از دیدنش به خود و خاندانش فحش میده که چقدر من احمقم که نشستم اینو دیدم

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
۴. زنهای تو فیلم با یه استفراق حامله میشن !!

درسته اما فیلمهای خارجی هم یه چیزای مشابه هم دارن
1.حتما باید یه مرد و یه زن تو فیلم باشن که عاشق هم بشن
2.حتما تو فیلم باید تماس خیلی نزدیک از این دو نفر رو داشته باشه.
یه روز یه فیلمی دیدم که یه مرده بود فقط.تعجب کردم که چه عجب یه زن نیست کنار مرده که یهو تا این فکرو کردم زن داستان هم اومد و ....

میثم1919

عضو جدید
سلام خوش به حال خودم که از سال 79 تا حالا هیچ فیلم ایرانیی ندیدم بجز اخراجیها ویکی دوتای دیگه که اونا رو هم توی انتن دیدم

mmr1414m

عضو جدید
بي محتواترين و بدترين فيلمها متاسفانه فيلمهاي ايرانين كه اين روزها بدتر هم شده واقعا متاسفم برا اين سينما

taeezade

عضو جدید
این صفت رو هم اضافه کنید که نصف فیلمهای ایرانی از فیلمهای خارجی کپی شده با این تفاوت که بازیگرها ایرانین

anjam.vazife

عضو جدید

جالبترین خصوصیات اینه که یه مادر و پسر یا زن و شوهر ۱۰ سال هست که همدیگرو ندیدن وقتی‌ همدیگرو می‌بینن از دور اسم همدیگرو صدا میزننو اشک میریزن لول!!!!!!!!!!!!!!!!!11

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلمایه ایرانی خصوصیات خاصی ندارن

ولی بارزترین ویژگیشون اینه که پسرا با یه نیم نگاه عاشق میشن

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. همیشه باید یه جنازه تو فیلم باشه تا برن بهشت زهرا.
2.اولش یکی می میره آخرش یکی عروسی می کنه و تولید مثل می کنه (احتمالا به خاطر کنترله جمعیته و اینکه یکی جاگزینه اولی بشه:D)
3.فیلمای تاریخی همه تحریف شدن.
4. کلا کارگردانای ایرانی ملت رو ببخشید .. فرض می کنن.

• Like
واکنش ها: Sarp

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
و یکی هم اینکه مردا شب با کت و شلوار می خوابن( بجر حمید لولایی)، و زنا هم با مانتو!!!!!!!!!!!!!!

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبا مردا با کت و شلوار می خوابن(بجز حمید لولایی) و زنا هم با مانتو و روسری، پدره هم که با دخترش قهر کرده وقتی اشتی میکنن فقط اشک میریزه و دست دادن و ... پوچ

Sarp

مدیر بازنشسته
امدادهای غیبی هم که همیشه تو فیلمها مشهوده

زن و مرد اتاقاشون جداس

ولی زنه هی بچه س که میزاد :D

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز

زن و مرد اتاقاشون جداس

کلی خندیدیم مرسی، اینم تیکه جالبی بود که تا حالا بهش فکر نکرده بودم، واقعا چطوری یعنی؟

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروغ گقتن مثل نقل ونبات (بخصوص مرد به زن)
روابط رئیس مرئوسی بین زن وشوهر(شوهررئیسه وهمه کاره خانواده)
کللک زدن وکلاه گذاشتن سرهمدیگه
خیانت مرد به زن
بی ادبی نسبت به بزرگترهای خانواده بخصوص نسبت به مادر
توهین وتمسخرزنها بخصوص دختران
وهربدی که دلتون بخواد

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
دروغ گقتن مثل نقل ونبات (بخصوص مرد به زن)
روابط رئیس مرئوسی بین زن وشوهر(شوهررئیسه وهمه کاره خانواده)
کللک زدن وکلاه گذاشتن سرهمدیگه
خیانت مرد به زن
بی ادبی نسبت به بزرگترهای خانواده بخصوص نسبت به مادر
توهین وتمسخرزنها بخصوص دختران
وهربدی که دلتون بخواد
بعضی جاهاش نیاز به درست کردن داره البته به نظر بنده: الان دیگه خانوما رئیس میشن، و اقایون ززززز،
بعضی جاها هم خانوما خیانت می کنن
بی ادبی هم نسبت به مادر بزرگ و پدر بزرگ،
و هر بدی که دلتون بخواد
شما دیگه همه کازه و کوزه هارو سر مردا خالی کردین

anjam.vazife

عضو جدید
جالب ساعت 2 شب تلفن زنگ ميزنه
مرده از يك اطاق و زنه با مانتو و روسري (لباس خيابون) از يك اتاق مي دونند بيرون ...و بعد بهم شب بخير ميگن ميرن هر كدوم تو اطاقشون مي خوابند

Sarp

مدیر بازنشسته
هروقت صدای آیفون یا تلفن بلن میشه ، ملت همدیگه رو نگا میکنن و میگن :
کی میتونه باشه ؟

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي بي انصافين!
خوب نبود تو اين همه فيلم يادي هم از فيلمهاي خوب ميكردين؟!درباره ي الي رو حتما همه مون ديديم...در پاسخ به اين چيزايي كه گفتين اونجا كسي عاشق كسي نميشه!خبري از عروسي نيست!خبر از امداد هاي الهي نيست و الي ميميره!اونجا مهرانفر رو به جمع ميگه من نميتونم از زنم جدا بخوابم گفته باشم!اونجا وقتي مريلا از اتاق خوابشون مياد بيرون يه حالتيه كه انگار تازه روسريشو سر كرده!ميبيني اصغر فرهادي واسه ما شعور و درك قائله!

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي بي انصافين!
خوب نبود تو اين همه فيلم يادي هم از فيلمهاي خوب ميكردين؟!درباره ي الي رو حتما همه مون ديديم...در پاسخ به اين چيزايي كه گفتين اونجا كسي عاشق كسي نميشه!خبري از عروسي نيست!خبر از امداد هاي الهي نيست و الي ميميره!اونجا مهرانفر رو به جمع ميگه من نميتونم از زنم جدا بخوابم گفته باشم!اونجا وقتي مريلا از اتاق خوابشون مياد بيرون يه حالتيه كه انگار تازه روسريشو سر كرده!ميبيني اصغر فرهادي واسه ما شعور و درك قائله!
و اخراجی های 1 و 2 و 3،

arayeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته توی سریالای تلویزیونی هم دود نقش اول همه فیلماست.

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز

زن و مرد اتاقاشون جداس

حالا یه مدله دیگه از فیلماشونو من بگم خانومه صبح تا شب دنباله دوا و دکترو یه معجونه که بده به شوهر بخوره تا بچه دار شن بعد آخر شب که موقع خواب می شه خانومه می ره تو یه اتاق آقاهه هم تو یه اتاق دیگه .بعد تازه می فهمیم مشکل از کجاست..:D

• Like
واکنش ها: Sarp

م مژگان

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي بي انصافين!

بیا تو چندتا از خصوصیات فیلم های ایرانی رو بگو!@
۴. زنهای تو فیلم با یه استفراق حامله میشن

البته دوسته عزیز فکر کنم بیشتر ما و منظوره استارتر سریالهای تلویزیونی بوده چون تقریبا مجانی میاد تو خونه های ما ولی برای فیلمهای تو.ی سینما که اگه بازم همین داستانا تکرار شه که مگه مخمون ایراد پیدا کرده که پوله سینما بدیمو بازم اراجیفه شبیه سریالای تلویزیونو ببینیم که البته بازم به نظر من جز دو یا سه تا کارگردانه خوبمون بقیشون چرت و پرت می سازن..