بیاید ستاره ها رو بشماریم....

scorpio20

عضو جدید
سلام.....
دلم گرفته بود......
دست کشامو دستم کردم....یقه ی کتمو زدم بالا و زدم بیرون.....
آسمون صاف بود...صافه صافه.....ولی هر کاری کردم نتونستم ستاره ای ببینم دلم گرفت.....
یاد مادر بزرگم افتادم دستامو کردم تو جیب کتم و رفتم سمت خونه مادر بزرگم.....
کلید داشتم ....چرخوندمش ...در جیغی کشید و آروم باز شد.....
گفتم یاالله....سلام!!!
و سرمو انداختم پایین رفتم تو!!! خب من هیچوقت منتظر جواب مادر بزرگم نمی مونم......
خوب گوش کردم صدایی نمی یومد ...حیاط تاریک بود...چراغی روشن نکردم.....چشمم افتاد به حوض گرد وسط حیاط با یه فواره وسطش.....
آب توش بود دستکشامو در اوردم....دستامو کردم تو آب ...یخ کردم!!!!
یادم افتاد که دنبال ستاره ها می گشتم که اومدم اینجا ....سرمو بلند کردم....مو به تنم سیخ شد اینبار آسمون پر از ستاره بود.....
خندم گرفت....سرمو برگردوندم مادر بزرگم از تو قاب داشت بهم لبخند میزد...زیر قاب نوشته بودن تاریخ وفات دی 78.................................

شما هم ستاره ها رو بشمورین بگید چند تا ستاره تو آسمون شهر شما هست..بشمارید نگید سرده ...برید اگه هوا برفی یا بارونی هم بود بگید اونا از ستاره چیزی کم ندارن.....

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو آسمون شهرما یه عالمه ستاره هستش منم عاشق ستاره هاشم و شبای تابستون جون میده بری ستاره هاشو بشماری ولی نمی دونم چرا قبلنا به نظرم ستاره هاش پرنورتر و درخشان تر بودن نمی دونم چرا تازگیا حوصله ستاره ها رم ندارم منی که جونم به ستاره هام وابسته بود الان حس دیدن 5 تا ستاره خودم هم ندارم .........................

scorpio20

عضو جدید
تو آسمون شهرما یه عالمه ستاره هستش منم عاشق ستاره هاشم و شبای تابستون جون میده بری ستاره هاشو بشماری ولی نمی دونم چرا قبلنا به نظرم ستاره هاش پرنورتر و درخشان تر بودن نمی دونم چرا تازگیا حوصله ستاره ها رم ندارم منی که جونم به ستاره هام وابسته بود الان حس دیدن 5 تا ستاره خودم هم ندارم .........................

5 ستاره خودت.....نکنه داری به این 5 ستاره آبی روبروت نگاه می کنی....سرتو بلند کن....بالا رو نگاه کن..مطمئن باش آسمان مهتابی است....

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
5 ستاره خودت.....نکنه داری به این 5 ستاره آبی روبروت نگاه می کنی....سرتو بلند کن....بالا رو نگاه کن..مطمئن باش آسمان مهتابی است....

نه اون 5 تا ستاره اصلا ربطی به اینجا نداره
اونا از بچگی مال خودم بودن ................
تو آسمون مال خودم بودم
یکیش مال خود خود خود خودمه که نمی دونم چرا هر روز داره کم رنگ تر می شه ....................
به نظرم خیلی ناراحته.................

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی بچه بودم خیلی تماشای اسمون در شب و ستاره ها رو دوست داشتم .:gol:

یجورائی محو اونا میشدم . گاهی اوقات دوست داشتم اونا رو بشمرم ولی بعدش اونا رو قاطی می کردم . :smile:

حالا مدتها از اون زمانها گذشته

و حالا دیگه یه ستاره هم در هفت اسمون ندارم . :razz:

scorpio20

عضو جدید
نه اون 5 تا ستاره اصلا ربطی به اینجا نداره
اونا از بچگی مال خودم بودن ................
تو آسمون مال خودم بودم
یکیش مال خود خود خود خودمه که نمی دونم چرا هر روز داره کم رنگ تر می شه ....................
به نظرم خیلی ناراحته.................

از اینکه فکر میکنی ستارت داره کم نور میشه واقعا متاسفم.....

scorpio20

عضو جدید
وقتی بچه بودم خیلی تماشای اسمون در شب و ستاره ها رو دوست داشتم .:gol:

یجورائی محو اونا میشدم . گاهی اوقات دوست داشتم اونا رو بشمرم ولی بعدش اونا رو قاطی می کردم . :smile:

حالا مدتها از اون زمانها گذشته

و حالا دیگه یه ستاره هم در هفت اسمون ندارم . :razz:

مهم نیست ما چند تا ستاره داریم مهم اینه که ستاره تو آسمون هست شاید ما دستمون رو برا چیدنش دراز نکردیم...

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اینکه فکر میکنی ستارت داره کم نور میشه واقعا متاسفم.....

من فکر نمی کنم ستارم داره کم نور تر می شه واقعا ستارم هر روز داره کم نور تر می شه ..............
ستارم داره از درون داغون میشه ............
ستارم مثل آدمای سردرگم و گیجه............

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم نیست ما چند تا ستاره داریم مهم اینه که ستاره تو آسمون هست شاید ما دستمون رو برا چیدنش دراز نکردیم...

نمیدونم تا حالا شبها در کویر بودی . من چند شب بودم . شبهای کویر فوق العاده اس . اسمونش اونقدر پرستاره اس که متحیر میمونی . اونجا ستاره ها اونقدر بزرگ و نزدیک بنظر میرسند که فکر میکنی اگه دستت رو دراز کنی میتونی اونها رو بگیری .

ولی این فقط یه خیال و سرابه ! اونجا هم ستاره ها دورند :razz: اونقدر دور که دست کسی بهشون نمیرسه . لااقل دست من که بهشون نرسید ! :surprised: :(

AVINA

عضو جدید
من دنبال یه عکسم از آسمون کویر(شب)
کمکم میکنید؟
دارید؟

سعيد؟

عضو جدید
سلام.....
دلم گرفته بود......
دست کشامو دستم کردم....یقه ی کتمو زدم بالا و زدم بیرون.....
آسمون صاف بود...صافه صافه.....ولی هر کاری کردم نتونستم ستاره ای ببینم دلم گرفت.....
یاد مادر بزرگم افتادم دستامو کردم تو جیب کتم و رفتم سمت خونه مادر بزرگم.....
کلید داشتم ....چرخوندمش ...در جیغی کشید و آروم باز شد.....
گفتم یاالله....سلام!!!
و سرمو انداختم پایین رفتم تو!!! خب من هیچوقت منتظر جواب مادر بزرگم نمی مونم......
خوب گوش کردم صدایی نمی یومد ...حیاط تاریک بود...چراغی روشن نکردم.....چشمم افتاد به حوض گرد وسط حیاط با یه فواره وسطش.....
آب توش بود دستکشامو در اوردم....دستامو کردم تو آب ...یخ کردم!!!!
یادم افتاد که دنبال ستاره ها می گشتم که اومدم اینجا ....سرمو بلند کردم....مو به تنم سیخ شد اینبار آسمون پر از ستاره بود.....
خندم گرفت....سرمو برگردوندم مادر بزرگم از تو قاب داشت بهم لبخند میزد...زیر قاب نوشته بودن تاریخ وفات دی 78.................................

شما هم ستاره ها رو بشمورین بگید چند تا ستاره تو آسمون شهر شما هست..بشمارید نگید سرده ...برید اگه هوا برفی یا بارونی هم بود بگید اونا از ستاره چیزی کم ندارن.....

سلام
ستاره ها رو زمان دیگه ای میشمرن/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

scorpio20

عضو جدید
سلام
ستاره ها رو زمان دیگه ای میشمرن/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

کیا مثلا...سعید جان تو حرکات موزون بلدی میای با هم حرکات موزون از خودمون در کنیم!!!
عجیب امروز سر خوشم....آهنگ اکارینا خواننده تنها رو شنیدی ییه 3 ساعتی هست یه نفسه دارم گوشش میدم مسئله حل میکنم....خلاصه کیفورم....
اسپند دود کن چشم نخوریم...بدو ماشاالله.....

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
:smile:امشب انگار فقط و فقط وفقط و فقط ستاره خودم تو آسمون می درخشه .....................................

scorpio20

عضو جدید
من امروز تونستم تو یه وجب آسمون بال سر خودم 18 تا ستاره بشمورم واقعا یه رکورده...

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خیلی وقته شمردن یادم رفته...!
خیلی وقته حتی به آسمون نگاه نکردم

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
امشب فقط و فقط و فقط یه ستاره تو آسمون می درخشه ......................
ستاره خودم
تابستونا تو مشتمه اینقده تابستونا خوشکله ...................

بالا